Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Teškoće u dojenju, pomozite

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    1

    Početno Teškoće u dojenju, pomozite

    Poštovani,
    dijete staro 6 dana, od prvog dana smo u problemima, blago uvučene bradavice nikako nije htjeo prihvatiti i još sam imala nedostatak mlijeka. U bolnici su mu dali adaptirano mlijeko. Uz borbu i veliku želju za dojenjem smo uspjeli, iako imam rane na bradavicama od silnog pokušavanja. 4. dan došlo mi je mlijeko, međutim nikad mu nije dosta moje mlijeko i uvijek plače, pa kombiniramo dojenje i adaptirano. Zna bit na cici i po sat i pol i svejedno mu nije dosta. Stvarno sam žalosna i izmučen jer dojenje traje, traje i traje, uspije zaspat možda na 5 minuta i opet plače, tek kad dobije bocu ide spavati. Kako da izbacimo adaptirano i posvetim se isključivo dojenju? Zašto mu nije dovoljno moje mlijeko? Strah me da se ne nauči na AD i odbaci cicu u potpunosti. Pomozite!!

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    tina_roko tek ste na pocetku. nazovi SOS telefon ili odi na rodin fejs za dojenje.
    tamo ces dobiti brze pomoc.

    ali jadino sto ti iz mog iskustva, uvucenih bradavica mogu reci da to je problem koji se uz puno volje, placa (majcinog ) i snage ipak moze savladati.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •