Pokazuje rezultate 1 do 34 od 34

Tema: Pucanje vodenjaka u 17tt

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno Pucanje vodenjaka u 17tt

    Drage moje,
    Pisem tuznu pricu o nasem MPO putu i jos tuzniju o gubitku nase bebe. Da ne duljim u ovom postu, ukratko, nakon nekoliko IVF postupaka ostala sam trudna. Posto sam vec imala jedan spontani u 7tt pred 3godine, bili smo jako oprezni i nismo se usudili previse veseliti u slucaju da nam se opet ne dogodi iato. Ali se nije, barem ne jos.
    Imala sam hematom koji je tu i tamo malo krvario,bio ispod ploda pa sam malkice vise mirovala i on je nestao.
    Tjedni su prolazili, svaki uzv je bio uredan, beba zdrava i nije bilo nikakvih naznaka na ono sto nas ceka.
    Negdje oko 11tt sam osjetila vecu vlaznost dolje,ponekad kao da su mi lagano kapi vode/iscjetka klizile. Zvala sam svog gina, rekla mi sestra da to nije nista, sve normalno za te tjedne, neka nista ne brinem. Naravno da sam pretrazivala internet, ali nisam nazalost naisla na nista sumnjivog, sve kao da su iscjetki, pa i oni pojacani, normalni za trudnocu.
    U 16tt sam si platila privatno uzv, s bebom je bilo sve u redu, rekla dr.da nosim jako jako niako a jos i na nalaz napisala da ima dovoljno plodne vode. Opet nista za brinuti. To je bilo u utorak, a vec u nedelju sam ja osjetila prvi “mlaz” tekucine, ali sam mislila da sam se mozda malo popiskila. I tako jos u 2 navrata kad su mi i hlace vec lagano bile mokre. Ajde rekoh sama sebi, nemoj panicariti, ako se ponovi idem ujuteo odmah do svog gina. Navecer i kroz noc nije bilo niceg, ali ujutro kad sam se probudila, pidzama/hlace su mi bile mokre. Spremila se na pregled, mislila da bezveze panicarim kao i svaki put dosad, a kad ono na pregledu sok. Uzv-om vidio dr. da vec fali plodne vode i poslao me hitno u bolnicu na odjel.
    Tamo su sve isto potvrdili, davali mi nadu ali mi otvoreno rekli da su sanse za bebu male. I to je onda jos taj dan islo u nekoliko mlazova te su drugo jutro nakon vizite utvrdili da fali evidentno plodne vode. Ukratko,morala sam pobaciti u 17tt.
    Pisem ovo da mozda pomognem nekome tko osjeti da se mu dogada isto, tko se nalazi u slicnoj ili istoj situaciji. Nebi vas zamarala s detaljima, ako tko treba, sve mu migu detaljnije objasniti.
    Psihicku stranu nebi htjela na spominjati!!!

    A ja trazim ako netko ima slicno iskustvo??
    Zanima me konkretno planiranje iduce trudnoce. Sto,kako,zasto??
    Cekamo phd nalaz jos dva tjedna, zatim imam dogovorene konzultacije kod mpo dr.Skvorca i zelim znati kako uopce ici dalje?
    Imamo zamrznute dvije blastice i planiramo pokusati, iako nam je svaki FET postupak bio neuspjesan.

  2. #2
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Draga Suncokret, suosjećam.
    Ja sam isto izgubila bebu sa 16+1, vodenjak mi je puknuo usred noci prilikom odlaska na wc. Phd nalaz nije pokazao nista, tako da nemoj previse očekivati od njega. Dobit ce popis pretraga za napraviti. Ja sam ih sve obavila i svi nalazi su bili uredni.
    Slijedecu trudnocu sam ostvarila godinu dana poslije i bila je puna komplikacija, al sam na kraju rodila zivu i zdravu bebu. Za svaku sitnicu sam isla doktoru i na hitnu, lezala sam tjednima u bolnici, informirala se i zahtijevala maksimalno za sebe i bebu, bez obzira na kolutanje ocima pojedinih dr.
    Mogla bi sad knjigu napisati o svemu, pisala sam dosta na temi strahova i strpenji u trudnoci.
    Ako te sta zanima piši mi na pp.
    Rado cu ti pomoci ako ikako mogu.

    Jako mi je zao zbog gubitka bebice

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Neznam ni sama sto da te pitam, vjerojatno trazim da mi netko kaze tocno to radi ili ne radi i onda si 100%sigurna da ce s iducom trudnocom sve biti skolski.

  4. #4

    Početno

    Ajme užasno mi je žao zbog tog gubitka Ja sam trenutno u sličnoj situaciji, trudna sam 15tt i već 10 dana imam iscjedak koji je užasno vodenast i u potpunosti izgleda kod plodna voda. Bila sam jučer na pregledu i isto mi je ginekolog rekao da ima dovoljno plodne vode, ali užasno se bojim ovog scenarija. Jesu li si ti radili one testove za provjeru plodne vode kao amnisure? Može li se uopće išta učiniti ako dođe do pucanja vodenjaka ili je pobačaj neminovan?

  5. #5
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Žao mi je, suncokret... i ja sam imala missed u 17. tt prije dvije godine, nije jednostavno, to je već skoro pola trudnoće... drži se.

    Happy(kršitelj koda)o, nadam se da će sve biti ok.

    Moja prijateljica je imala sličnu situaciju, plodna voda krenula u 17.tt, primljena u bolnicu, doktori rekli nista ne nogu učiniti, ujutro u viziti Dr koja je primila u čudu izvalila “a vi jos niste pobacili?”...
    uglavnom, beba je bila živahna, voda se postepeno obnovila i sve je bilo uredu na kraju...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Citiraj Happy(kršitelj koda)o prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme užasno mi je žao zbog tog gubitka Ja sam trenutno u sličnoj situaciji, trudna sam 15tt i već 10 dana imam iscjedak koji je užasno vodenast i u potpunosti izgleda kod plodna voda. Bila sam jučer na pregledu i isto mi je ginekolog rekao da ima dovoljno plodne vode, ali užasno se bojim ovog scenarija. Jesu li si ti radili one testove za provjeru plodne vode kao amnisure? Može li se uopće išta učiniti ako dođe do pucanja vodenjaka ili je pobačaj neminovan?
    Da, ali tek kad je moj gin na uzv vidio da nedostaje plodne vode.
    Nazalost, nema nikakve pomoci ako tece plodna voda.
    Medutim, ona se obnavlja pa ako ti je samo iscjedak vrlo je moguce da neces imati veceih problema. Moja prijateljica je isto tako imala lagani iscjedak plodne vode stonje potvrdeno amnisurom ali je uspjela roditi prekrasnu i prezdravu curicu!!!

  7. #7

    Početno

    Bila sam danas u bolnici i rekli su mi da se amniosure koristi tek od 20tt jer se prije toga ne ispušta nešto u plodnu vodu. Hmmm jel to istina? A baš sam otišla u bolnicu zbog tog testa i na kraju mi ga nisu htjeli napravit nego samo opet spekulum i ultrazvuk. Luda sam jer sam stalno mokra dolje i stalno curka.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Neznam tocne informacije, ali meni i prijateljici su ga radili bez obzira na tjedne. I druge price koje sam citala, isto su i ranim tjednima radili.
    Mozda da pokusas ponovno otici u ponedjeljak i nekako vise ustrajes u svom zahtjevu?? Znam da je tesko protiv doktora, ali probaj nekako, to nije situacija za zezanje.
    I da, pij jakoooooo puno vode jer ona pomaze obnavljanju plodne vode ako ti curi, pazi na stolicu, nemoj jako tiskati pri obavljanju nuzde i miruj!! To su bile upute koje sam ja primila od puno doktora!! Nemoze naskoditi.
    A sto su ti rekli nakon uzva?

  9. #9

    Početno

    Nisu mi rekli apsolutno ništa, dakle ti si mi sada dala vrlo vrijedne informacije i hvala ti od srca na tome! U bolnici sam dobila samo da je trenutno dovoljno plodne vode i da dođem opet ako krene jače curit i to je to. Nisu spominjali ni pijenje tekućine i nisu mi htjeli napraviti amniosure test jer sam navodno još u preranim tjednima. Našla sam jednu privatnu polikliniku koja ima amniosure pa ću se njima javiti idući tjedan ako se curkanje nastavi.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Ako ima dovoljno plodne vode onda je to jakooo jakooo pozitivno!!!
    Meni je islo u mlazovima pa mi je vec nakon dva mlaza bilo vidljivo na uzvu da plodne vode fali.
    Neka me netko ispravi, ali beba mokri u plodnu vodu i zato je pijenje tekucine (vode) jako bitno. Sve su mi objasnili u bolnici ali od soka nisam puno toga zapamtila.
    Velim, dok je iscjedak u pitanju onda imas dobre sanse da sve bude u redu!
    Ali svjedno napravi taj test, da budes sigurna i da znas kako dalje.

  11. #11
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Jako mi je zao zbog tvog gubitka.
    U 17tt prve trudnoce sam isto tako osjetila da je dolje vlaznije nego obicno. Ulozak bi bio mokar, al svaki. I tako do 19tt.. izmedju sam imala jednu kontorlu gdje je receno da je sve u redu. S 19tt placam privatno pregled jer me plasilo to sto sam imala osjecaj da sam stalno mokra, gdje doktor vidi da je cervix jedva 20mm i da odmah idem na ginekologiju. S 20 tt mi rade sekrlazu i nitko se ne obazire na moje strahove o plodnoj vodi jer je uzv pokazivao da je sve u redu. Nije bilo. Nakon serklaze je plodna voda pocela jace otjecati, morali su mi odmah skinuti serklaz, i tako sam lezala u bolnici skoro 3tjedna.. morali su me poroditi s 22+4tt.

    Od pretraga me nisu slali na nista. Apsolutno nista. Phd isto nije pokazao nista. Ali moji vag brisevi 3mj kasnije jesu. Ureaplasmu. 6mj nakon gubitka , cim smo rijesili bakteriju, dobili smo zeleno svjetlo i ponovo sam ostala trudna. Od pocetka sam bila puno opreznija, cesce kontrole imala, prelezala dobar dio u bolnici, kasnije su mi otkrili placenta previju, pojela zivce i sebi i ljecnicima, rodila sam 9 tjednana ranije, ali srcom sada imam zdravu i prekrasnu dvogodisnjakinju. Tebi draga zelim svu srecu.
    I puno snage. Tu sam ako ikako mogu pomoci. Sretno!
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 11.02.2019. at 12:12

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Evo mene s “kontrole” koja je zapravo bila sam printanje nalaza od obdukcije i kiretaze. Naravno, kao sto sam ocekivala, nalaz nije nista pokazao ali me doktoeica uputila napraviti razne testove ako bi pokazali kakvu bakteriju.

    Zaboravila sam ih pitati, smijem li imati spolne odnose? Osjecam se fizicki dobro, a mislim da bi vec i paihicki mogla

  13. #13

    Početno

    Koliko je prošlo od kiretaže? Mislim da je najbolje da ponoviš briseve i papu ako već nisi pa ako je to u redu i ako je krvarenje stalo, možeš imati odnose. Tako je bar meni bilo, ali ja sam imala ranije kiretažu, u 7tt. Jesu ti rekli koliko sad morate čekati do iduće trudnoće ili?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Rekli su mi 4-5mjeseci nista, a papu i briseve napraviti obavezno prije novog postupka. Budem cula sto ce reci dr.Skvorc u utorak.
    Kako si ti? Jos imas iscjedak?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    HappyHipo kako si ti?

  16. #16

    Početno

    Ja sam bila prošli čet opet na hitnoj i to ovaj put u Petrovoj, a oni nisu ni imali Amnisure, samo su me pregledali i rekli da po njima nije plodna voda. Jučer sam ušla u 17tt i imam neki osjećaj da je iscjedak mrvicu jači jučer bio. Iskreno, ne znam više ni sama što da radim, ne želim opet trčat na hitnu, pokušat ću se nadat da nije plodna. Meni ne bude ništa na gaćicama, nije da curi nego mi je u rodnici uvijek mokro i kad stavim prst u rodnicu mi bude puno vode.

  17. #17

    Početno

    suncokret19 daj mi molim te reci, rekla si da si već u 11tt osjetila povećanu vlažnost, ali je li ta vlažnost i dalje bila prisutna sve to vrijeme do 17tt ili je prestala? Jel ti curilo nešto na gaćice?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Kasnije mi se javio zuti iscjedak, isti kao sto sam imala prije trudnoce, oduvijek. Nosila sam 2dnevna uloska. Sad sve ispada da je voda od onda i dalje isla do 17tt samo sam ja iskljucila mogucnost da to bude plodna voda jer me med.sestra uvjerila da je prerano za nesto takvo.

    Sto se s tobom dogada? Kako si?

  19. #19

    Početno

    I dalje je vodenasto, ali je i dalje isto, nema toga ni manje ni više nego prije. U subotu će biti mjesec dana otkad mi se to pojavilo. Ne idem više na hitnu jer nema misla pa čekam redovni pregled koji je za 3 tjedna i molim Boga da sve bude ok.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    I jos ti nisu htjeli raditi amnisure test?
    Ima dosta prica s sretnim zavrsetkom, iako vjerujem da te uzasni strah!! Sa mnom je u sobi bila zenica koja je uz takav manji iscjedak plodne vode, stalno pozitivan amniosure test, rodila prekrasnu curicu koja sada ima 3godine!!!
    Drzim ti fige da sve bude u redu, javi se tu i tamo!!!

  21. #21
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Happy(kršitelj koda)o, moguce je da nije nista. Od 4 trudnoce koje sam iznela do kraja, u tri mi je stalno curkalo, i to bas tako kako ti opisujes. Nije bila plodna voda iako sam cak i u cetvrtoj zvala doktora jedno vece jer mi je curnulo niz nogu nakon tusiranja (i brisanja, nisam sigurno bila mokra). Neverovatno kako ta vodica prestrasi. Ne znam ni sad sta da mislim da je to bilo, osim da mi je normalni iscedak prosto bio jako voden i uopsteno neutralan (slican vodi). Vodenjak mi ni u porodu nije puknuo ili probusio se sam. U prva dva su mi dr probusili, u trecem sam rodila bebu u celom vodenjaku (beba terminska, 3700g), a u cetvrtom isto nije puklo do samog kraja (poslednjih par sekundi) ali su joj odmotavali pupcanik koji je bio oko vrata pa nije kao sestra dosla u kesi.

  22. #22

    Početno

    Evo napokon sam se uspjela naručiti na Amnisure kod privatnika, sutra ću biti 17+3. Kad sam ih zvala mi se doktor činio malo zbunjen, izgleda da ne rade to baš često pa ako mi neka može objasniti kako izgleda to testiranje čisto da sutra znam usporediti je li to napravio kako spada? Stvarno želim da se to odradi kako treba, a ne da i nakon testiranja opet ostanem sumnjičava.

    kli_kli hvala puno na iskustvu, nadam se da je i kod mene samo iscjedak, ali stvarno je teško povjerovati da iscjedak može biti toliko voden i da ga ima stalno, baš stalno. Ova trudnoća mi je gadno počela uz krvarenja i stalne odlaske na hitnu i sad ovo tako da sam već pomalo na rubu

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Bil sam u soku pa se bas ne sjecam. Ali stavili su nekvu trakicu (kao onu ovulacijsku) u nekakvu bocicu/epruvetu i to malo mjesali i mislim da je onda promjenilo boju. Stvarno nisam sigurna, bila sam u komi.

  24. #24
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    I kod mene je cijelu trudnocu bio takav potpuno vodenast iscjedak.
    U prvoj ga nije bilo.
    Bio je bas jak i cest kao cista voda i meni se cini da je imao lagano miris po jogurtu.
    Nisam htjela nositi dnevne uloske pa se puno puta desilo da sam mjenjala i gace i hlace koliko je toga bilo.
    Plodna voda uredna.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Kolko mi je drago cuti i pozitivne isjode ovakvih prica, toliko me ljuti sto kod mene nije bila takva situacija ☹️
    Em 5godina nisam mogla prirodno ostat trudna, mucili se s ivf-om, pa imala vec jedan spontani i taman kad smo mislili da ce ova trudnoca biti nasa sreca, desi se takvo nesto!!!
    Jednostavno se pitam zasto zasto zasto???
    I javlja mi se uzasan strah sto ce biti, ako uopce ostvarim novu trudnocu!!!

  26. #26

    Početno

    Anemona hvala ti, ovakve priče mi daju vjeru i nadu

    Draga suncokret, nema riječi utjehe za to što ti se dogodilo. Ja se od prvog dana trudim ne vezati uz trudnoću (ali bezuspjeđno jer se podsvjesno ipak vežem) jer sam svjesna da u svakom trenu nešto može poći po zlu i baš ništa mi nije garancija da će sve biti u redu. Živim dan po dan u agoniji, stalno se nešto događa i nikako se ne mogu opustiti. Nažalost, u životu nema garancije i svima nam se može dogoditi i najljepše i najgore. Mojoj prijateljici je cijela trudnoća bila savršena i par dana prije poroda se beba ugušila pupčanom vrpcom. Užasno mi je žao što ti se ovo dogodilo, mi isto dugo nismo mogli imati bebicu pa je prva trudnoća završila spontanim, a ova je puna problema od prvog dana, praktički sam svaki tjedan na hitnoj. Mogu ti samo od srca poželjeti da skupiš snage za dalje i da vjeruješ u pozitivan ishod.
    Posljednje uređivanje od Happy(kršitelj koda)o : 21.02.2019. at 19:37

  27. #27

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Aa hvala ti!!! Slazem se sa svime sto si napisala, osjecam to u srcu i slicno tako razmisljam!! Trudim se biti pozitivna i sigurna sam da nas u FETu cekaju divne blizankice os kojih ce se jedna zvati Dora!!! Ja to znam!!!
    To me drzi gore i daje mi snagu za dalje!

    Nemoj se previse plasiti, vidis da sve moze biti u redu, pa i ako ti vec tako dugo traje, a plodne vode ima, onda si na dobrom putu!!
    Drzi se i javi mi se ponekad jer cesto mislim na tebe i saljem pozitivne misli i vibre!

  28. #28

    Početno

    Da vam se javim, amnisure je bio negativan, nadam se da sad mogu biti mirna bar neko vrijeme? Nisam istraživala koliko su pouzdani ti testova, ali ni neću istraživati jer ću se samo izluditi.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Odlicno!!! Test je sigurno pouzdan, nemoj nista traziti na netu. A i vidis da su druge cure imale cijelu trudnocu takav iscjedak. Nek te to tjesi i umiri!!!
    Bas sam sretna zbog tebe, pa to ti je odlicna vijest!!!

  30. #30
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    H.(kršitelj koda)o vjerojatno imas vodeni iscjedak.
    Moja prica je pomalo cudna i do kraja se dr.nisu slozili jeli mi ili nije curila plodna voda.
    Ja sam negdje od 20 t.t.imala vodeni iscjedak i to toliko da bi mi promocilo i na hlace bez uloska,uzv i pregled su pokazali i dosta pl.vode.
    U 25.tj.trudnoce kad sam cucnula doslovno mi je iscurilo niz nogu.
    Moj ginic je napravio amnisure,iako je i opet pl.voda bila ok na uzv i bio je pozitivan.
    Hospitalizirali su me u Petrovoj gdje su mi dan poslije ponovili test i bio je negativan.
    Moj ginic je tvrdio da to ne moze biti.
    Lezala sam tamo puna 3 tjedna na promatranju.
    Beba se rodila 2 dana prije termina,vodenjak su mi probusili.
    Isjedak me pratio kroz cijelu trudnocu.....
    Sretno.

  31. #31

    Početno

    ellica hvala bogu da je na kraju sve bilo ok, nevjerojatno je što sve moramo proći u trudnoći, koliko strahova i strepnji

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Hay cure,jako sam sretna da sam nasla forum makar od ove godine.
    Nova sam ovdje.
    Iskreno se nadam da ce mi se makar netko javiti sa odg.
    Mene zanima konkretno vaginalni iscjedak,da li ste ga imale,koliko je bio obilan,boja,miris?

  33. #33

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje,
    Pisem tuznu pricu o nasem MPO putu i jos tuzniju o gubitku nase bebe. Da ne duljim u ovom postu, ukratko, nakon nekoliko IVF postupaka ostala sam trudna. Posto sam vec imala jedan spontani u 7tt pred 3godine, bili smo jako oprezni i nismo se usudili previse veseliti u slucaju da nam se opet ne dogodi iato. Ali se nije, barem ne jos.
    Imala sam hematom koji je tu i tamo malo krvario,bio ispod ploda pa sam malkice vise mirovala i on je nestao.
    Tjedni su prolazili, svaki uzv je bio uredan, beba zdrava i nije bilo nikakvih naznaka na ono sto nas ceka.
    Negdje oko 11tt sam osjetila vecu vlaznost dolje,ponekad kao da su mi lagano kapi vode/iscjetka klizile. Zvala sam svog gina, rekla mi sestra da to nije nista, sve normalno za te tjedne, neka nista ne brinem. Naravno da sam pretrazivala internet, ali nisam nazalost naisla na nista sumnjivog, sve kao da su iscjetki, pa i oni pojacani, normalni za trudnocu.
    U 16tt sam si platila privatno uzv, s bebom je bilo sve u redu, rekla dr.da nosim jako jako niako a jos i na nalaz napisala da ima dovoljno plodne vode. Opet nista za brinuti. To je bilo u utorak, a vec u nedelju sam ja osjetila prvi “mlaz” tekucine, ali sam mislila da sam se mozda malo popiskila. I tako jos u 2 navrata kad su mi i hlace vec lagano bile mokre. Ajde rekoh sama sebi, nemoj panicariti, ako se ponovi idem ujuteo odmah do svog gina. Navecer i kroz noc nije bilo niceg, ali ujutro kad sam se probudila, pidzama/hlace su mi bile mokre. Spremila se na pregled, mislila da bezveze panicarim kao i svaki put dosad, a kad ono na pregledu sok. Uzv-om vidio dr. da vec fali plodne vode i poslao me hitno u bolnicu na odjel.
    Tamo su sve isto potvrdili, davali mi nadu ali mi otvoreno rekli da su sanse za bebu male. I to je onda jos taj dan islo u nekoliko mlazova te su drugo jutro nakon vizite utvrdili da fali evidentno plodne vode. Ukratko,morala sam pobaciti u 17tt.
    Pisem ovo da mozda pomognem nekome tko osjeti da se mu dogada isto, tko se nalazi u slicnoj ili istoj situaciji. Nebi vas zamarala s detaljima, ako tko treba, sve mu migu detaljnije objasniti.
    Psihicku stranu nebi htjela na spominjati!!!

    A ja trazim ako netko ima slicno iskustvo??
    Zanima me konkretno planiranje iduce trudnoce. Sto,kako,zasto??
    Cekamo phd nalaz jos dva tjedna, zatim imam dogovorene konzultacije kod mpo dr.Skvorca i zelim znati kako uopce ici dalje?
    Imamo zamrznute dvije blastice i planiramo pokusati, iako nam je svaki FET postupak bio neuspjesan.
    Suncokret19, mozes li napisati u kojoj bolnici si bila? Meni je pocela curiti plodna voda u 18.tt i morala sam na prekid trudnoce. Bolnica Vinogradska.

    Suncokret 19, suosjecam s tvojim gubitkom. Meni je pocela istjecati plodna voda u 18+3, ujutro oko 8, bez ikakvih prethodnih komplikacija. Vec dva sata nakon toga je konstatirano da fali plodne vode i da trudnocu treba dovrsiti. Bolnica Vinogradska. Sad cekam nalaz s patologije. U kojoj si ti bila bolnici?

    H.(kršitelj koda)o, ne javljas se vise, nadam se da si trudnocu dovela do kraja...
    Posljednje uređivanje od spajalica : 21.12.2020. at 07:29

  34. #34

    Datum pristupanja
    Dec 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, nova sam na forumu i ne znam kako funkcionira. Da li mi se možeš javiti nekako vezano za ovu temu..pokušala sa naći tvoj inbox ali se ne snalazim baš.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •