Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Moguća trudnoća??

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    1

    Početno Moguća trudnoća??

    Pozdrav svima, imam jedno pitanje zanima me vase misljenje, kasni mi 10 dana tako nikada nije, osjecam blage mucnine i vrtoglavice, pravila sam test 7. Dan kasnjenja i pokazao je jako blijedu crtu. Otisla sam ginekologu koji mi je rekao da nista trenutno ne vidi i da je njegov test negativan ali da ako ne budem dobila da dodjem za tjedan dana pa cemo vidjet.. dali bi ipak trudnoca bila moguca, i dali bi mozda trebala napravit jos jedan test za tjedan dana prije odlaska ginekologu?
    Hvala Vam unaprijed

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Svakako ga napravi

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    15

    Početno

    Tina, test na trudnoću ne može biti lažno pozitivan, samo lažno negativan. Dakle, ako je crta blijeda, što više dana prolazi ona treba preći u sve tamniju crtu kako se beta HCG dupla u urinu. Preporučila bih ti da ga ponoviš s prvim jutarnjim urinnom iako bih ja rekla da je sasvim sigurno trudnoća u pitanju.
    Isto tako bi preporučila test s rozim reaktorom a ne plavim, jer ti plavi može dati privid crtice tamo gdje bi ona nastala da je ima, a rozi je 100 posto ispravan. S kojim si radila? I post je star par dana pa jesi već bila kod gin?

    Pozz

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •