Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 173

Tema: Ljubav - da li je dovoljna?

  1. #101
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala
    Da se ja vratim na fizologiju (osnove) - kako željezo? Iz mog anegdotalnog iskustva - kad mi je željezo nisko jako sam nervozna, snappy i ne volim sebe, ni svijet. Kad primim željezo, ja sam Wondar Woman, svi su problemi rješivi i sunce vječno sja, u očima mi srce dok gledam MM-a, i definitivno ima više vrlina nego mana tada... dok željezo ne iscuri opet. Tako će, pretpostavljam, do menopauze, kad će se stabilizirat.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 20.02.2019. at 11:05

  2. #102
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Eto Mojca, možda samo ljubav nije dovoljna, ali ljubav+željezo...eee!

    (dobro si me ina sjetila da ga moram provjerit)

  3. #103
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Da se ja vratim na fizologiju (osnove) - kako željezo? Iz mog anegdotalnog iskustva - kad mi je željezo nisko jako sam nervozna, snappy i ne volim sebe, ni svijet. Kad primim željezo, ja sam Wondar Woman, svi su problemi rješivi i sunce vječno sja, u očima mi srce dok gledam MM-a, i definitivno ima više vrlina nego mana tada... dok željezo ne iscuri opet. Tako će, pretpostavljam, do menopauze, kad će se stabilizirat.
    Mislim da nije kritično. Nije ni optimalno... ali nije to uzrok problema.
    Radi se o okolnostima unutar kuće... koje postaju nepodnošljive.

  4. #104
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Mramor.
    Mramor i kamen fale.
    https://m.youtube.com/watch?v=qX2TSGMIlFc
    Posljednje uređivanje od čokolada : 20.02.2019. at 11:27

  5. #105
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Mramor.
    Mramor i kamen fale.
    https://m.youtube.com/watch?v=qX2TSGMIlFc

  6. #106
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno


  7. #107
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Cuj, ja bih htjela vratiti onaj osjecaj ...ne kad mi nije smetala daska za peglanje i hrpa robe...nego kad bi seks pao na daski za peglanje na kojoj stoji roba.
    E, to bi bilo nesto.
    E to!

    Mislim da su za mene to prosla vremena, nazalost. Hormoni vise nisu ti koji su bili.

    I nema tu maste, ambijenta, uvjeta, sexy rublja, igračaka...... Ovo "potruditi se" nisam nikad kuzila.

    Ako se moram oko nečega bas truditi, to nije to. Kakav trud, sex treba biti bomba koja dolazi sama od sebe...

    kao netko tko je imao 20 godina sexa u kojem se odvalis, kad misliš da ces izletit iz tijela koliko je dobro, kad pomislim da trebam stvoriti "uvjete" i truditi se...majke ti, odmah bih odustala...ko da si trebam stvoriti uvjete da bi mi dobar komad kolača bio bas bas fin!

  8. #108
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ne znam rosa šta podrazumijevaš pod truditi se...dvoje odraslih s djecom, ako bar jedno od njih i radi, moraju se truditi oko svake aktivnosti koja je samo za njih dvoje. Ni film ne možeš pogledat evo sad, jer ti je šunulo, nego kalkuliraš.
    Svakako, ja mislim kao cvijeta i ekipa. Odnos dvoje ljudi je kompleksan, ali privlačnost i seks mislim da su vjerojatno uvijek, a za mene sigurno, nešto bez čega to ne bi išlo.

  9. #109
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ja se bome i za fini kolac potrudim. ili ga radim ili potegnem do slasticarne.

  10. #110
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ja se bome i za fini kolac potrudim. ili ga radim ili potegnem do slasticarne.
    Eto nje, ode u kvar. Nekad onaj u izlogu bolje izgleda i zahtjeva manje truda.

  11. #111
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    jep, ali nakon xy godina probam i neki novi.

  12. #112
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    sirius, odseta spajka do slasticarne
    ne ceka da joj ga netko donese, mislim da je to smisao

    oko svega u zivotu treba truda
    ako mislis samo leci i cekati bombu od seksa, a jbg, mogla bi se nacekati

  13. #113
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    mene je totalno zbunila Spajalicina metafora, ja odlazak po novi kolač tumačim sasvim drugačije

  14. #114
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Mojca, sad kad pišeš o velikoj promjeni, malo me trta. Otvorila si nekoliko dobrih, ključnih tema di smo se baš raskokodakale, velika je odgovornost sad ako smo što zajebale u savjetima . Nadam se da će promjena bii dobra i da se ti ne razvodiš

  15. #115
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    E to!
    kad pomislim da trebam stvoriti "uvjete" i truditi se...majke ti, odmah bih odustala...ko da si trebam stvoriti uvjete da bi mi dobar komad kolača bio bas bas fin!
    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ja se bome i za fini kolac potrudim. ili ga radim ili potegnem do slasticarne.
    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    mene je totalno zbunila Spajalicina metafora, ja odlazak po novi kolač tumačim sasvim drugačije
    krenula sam od rosinog posta. nisam ga citirala. zato zavrsih na kolacima.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 20.02.2019. at 13:17

  16. #116
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja rosu sasvim drugačije shvaćam (i mislim kao i ona) - ako imaš kolač doma, nitko te ne sprečava da ga pojedeš i k tome voliš slatko stvarno je nejasno koje bi se posebne uvjete trebalo stvoriti da ti bude fin i uživaš u njemu.
    Ok, kod seksa je ipak poželjno da djeca nisu doma ili barem spavaju, ako pričamo o uvjetima.
    Kako doći do kolača nije bilo spomenuto u rosinom postu.

  17. #117
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Ja mislim da me niste bas shvatile, mislila sam na izraz "truditi se" da se održi dobar sex i da s godinama taj sex bude sve bolji, kako neke kažu, fenomenalan i bolji nego prije.

    To mi je kao da kazu da se trebam potruditi da mi se jedu kolači isto kao nekad i da mi šmekaju čak i bolje??

    Nemam se kaj truditi, kolači mi uvijek šmekaju...kužite?

    I kolači mi svaki dan šmekaju...
    Nekad mi je vise toga svaki dan pasalo, pa i vise puta u istom danu. To je gotovo. I za tim zalim jer znam kako moze biti, a vise nije.

  18. #118
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    razumijem ja šta si ti mislila, ali ne razumijem zašto misliš da se nemaš šta truditi
    prva stvar, ako nema vremena napretek, treba se potrudit stvorit vrijeme i priliku
    ako je dosadilo uvijek isto, treba se potrudit smislit nešto drugačije

    potrudit se ne znači silit i forsirat

  19. #119
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Nakon žala će, pretpostavljam, doći prihvaćanje. Pa želja za radom. Godine nose neke objektivne datosti, i za muške i za ženske. Ali, brijem da nas većina ipak nije u dobi "zatvaranja butige". A dok se ne zatvori - nije loše truda. Ako može nešto doprinijeti.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 20.02.2019. at 14:22

  20. #120
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca, sad kad pišeš o velikoj promjeni, malo me trta. Otvorila si nekoliko dobrih, ključnih tema di smo se baš raskokodakale, velika je odgovornost sad ako smo što zajebale u savjetima . Nadam se da će promjena bii dobra i da se ti ne razvodiš
    Ma ja sam shvatila, i nadam se, da deda mozda ide u dom i da ce joj se zivot u kuci unormaliti, spojiti u jednu funkcionalnu cjelinu.

  21. #121
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Žene šta ja vas volim tako me znate nasmijat.

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Lili normalno da nisi imala želju probati seks na jednu noć kad si s dečkom / mužem otkad si punoljetna .
    moja ti otkud ti ovo, mi smo zajedno od moje 24-te. Takvih prilika za jednu noć je bilo koliko hoćeš al ja na tako nešto nisam nikad pristala.

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Šuti, ja spremam čeonu lampu eventualno za četvrtak, tako mi bog pomogao. Nije za seks .
    ludo jedna ajde uživaj i obavezno javi kako je bilo.

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku

    Lili, od mojih 4 komada, samo jedno je u korelaciji sa seksom...
    o fakat ovo sam smetnula,al i bolje da nije, da je tko zna koliko bi ih bilo

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Jadna ti daska.
    marta

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Sreća pa su meteo prilike takve... ali da nisu, rezala bih nekome žile... dal' sebi ili nekom drugom, ne znam...
    Ali, uskoro ćemo okrenuti novu stranicu u našem životu i samo se nadam da nisam naivac koji se nada promjenama na bolje, obzirom na to da će se životne okolnosti znatno promijeniti.
    Mojca, držim fige na najjače, drago mi je da se događaju promjene, nadam se da će biti nabolje! sretnooo!!!

  22. #122
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    asti još jedna stranica iza, nisam skužila

    zavidim ovima koji imaju svoje vikende, mi to nemamo, eventualno jednu noć u vikendu.

  23. #123
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ma ja sam te rosa sasvim skužila, možda nisam to najbolje prikazala.

  24. #124
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    E to!

    Mislim da su za mene to prosla vremena, nazalost. Hormoni vise nisu ti koji su bili.

    I nema tu maste, ambijenta, uvjeta, sexy rublja, igračaka...... Ovo "potruditi se" nisam nikad kuzila.

    Ako se moram oko nečega bas truditi, to nije to. Kakav trud, sex treba biti bomba koja dolazi sama od sebe...

    kao netko tko je imao 20 godina sexa u kojem se odvalis, kad misliš da ces izletit iz tijela koliko je dobro, kad pomislim da trebam stvoriti "uvjete" i truditi se...majke ti, odmah bih odustala...ko da si trebam stvoriti uvjete da bi mi dobar komad kolača bio bas bas fin!
    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da me niste bas shvatile, mislila sam na izraz "truditi se" da se održi dobar sex i da s godinama taj sex bude sve bolji, kako neke kažu, fenomenalan i bolji nego prije.

    To mi je kao da kazu da se trebam potruditi da mi se jedu kolači isto kao nekad i da mi šmekaju čak i bolje??

    Nemam se kaj truditi, kolači mi uvijek šmekaju...kužite?

    I kolači mi svaki dan šmekaju...
    Nekad mi je vise toga svaki dan pasalo, pa i vise puta u istom danu. To je gotovo. I za tim zalim jer znam kako moze biti, a vise nije.
    ja apsolutno kužim što je rosa htjela reći.
    Ono uvjeti isto znaju biti zeznuti, nisam večernji tip i najradije bi zaspala kad i djeca u 21-21:30h, brzo idem za njima. dakle večer otpada za sexanje.
    jutrom se budimo i brzinsko spremanje za školu, posao, popodne akcija po aktivnostima, dakle ostaje taj vikend i to kad djeca nisu doma, a to je obično isto navečer kad mi se oči sklapaju.

    ajd fala ti Bože zatoplilo je pa sad djeca znaju otići van poigrat se u kvartu pa odmah iskoristimo takve trenutke.

    al meni fali ona spontanost trenutka kad bi baš htjela (obično kad ovuliram sam "momentalno tražeća") i najradije bi ga zaskočila taj tren a mogu ga samo gledat, e te situacije mene izluđuju. Ja bi sad i odmah, a moram se suzdržavat i glumit drvenu Mariju :mrgreen :

    moguće da se lakše organizirat ako živiš u kući a ne u stanu i definitivno je lakše sa starijom djecom.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 20.02.2019. at 14:55

  25. #125

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da me niste bas shvatile, mislila sam na izraz "truditi se" da se održi dobar sex i da s godinama taj sex bude sve bolji, kako neke kažu, fenomenalan i bolji nego prije.

    To mi je kao da kazu da se trebam potruditi da mi se jedu kolači isto kao nekad i da mi šmekaju čak i bolje??

    Nemam se kaj truditi, kolači mi uvijek šmekaju...kužite?

    I kolači mi svaki dan šmekaju...
    Nekad mi je vise toga svaki dan pasalo, pa i vise puta u istom danu. To je gotovo. I za tim zalim jer znam kako moze biti, a vise nije.

    ja ne mogu reći da je sex bolji nego prije
    ne, u skladu je s našim željama koje su se vremenom promijenile
    tako je i nekad bio odličan, u skladu s tadašnjim željama
    ok, iz današnje perspektive možda pomalo liči na onaj iz Lepote poroka

    A ako, kao veliki gurman, vučem paralelu s kolačima - razlike nema.
    Kolači mi gotovo uvijek šmekaju, a tako i sex.
    Al da bih jela odličan kolač, moram ga napraviti
    što ulaže daleko veći trud nego da bih se poševila

  26. #126
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam se kaj truditi, kolači mi uvijek šmekaju...kužite?

    I kolači mi svaki dan šmekaju...
    Nekad mi je vise toga svaki dan pasalo, pa i vise puta u istom danu. To je gotovo. I za tim zalim jer znam kako moze biti, a vise nije.
    A meni je sasvim normalno da u ovim godinama ne mogu pojesti toliko kolača koliko sam mogla prije, ali mi je bitno da kad ga jedem mi je jednako fin a nekad još i bolji, a zna se ponekad potrefiti i period da ga jedem često kao i nekad u mladosti.

    P.S. Ovo me podsjetilo na epizodu Seksa i grada kad su pričale o bojanju i kako Faca boja izvan crta
    Posljednje uređivanje od mitovski : 20.02.2019. at 15:24

  27. #127

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Otisao mi post prije vremena...
    Htjedoh reci da bi mi biskit ziher dosadio, a to mi je nekad bio domet u pecenju kolaca. Od tada sam napredovala i sad sam definitvno bolja i sa slozenijim receptima.
    A da se nisam maknula dalje od biskvita, vjerojatno mi se ne bi dalo vise peci pa ni jesti kolace

    Apsolutno isto je i sa sexom
    Ako se ne potrudis unijeti novo uzbudjenje, jasno da nemas volje

  28. #128
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Otisao mi post prije vremena...
    Htjedoh reci da bi mi biskit ziher dosadio, a to mi je nekad bio domet u pecenju kolaca. Od tada sam napredovala i sad sam definitvno bolja i sa slozenijim receptima.
    A da se nisam maknula dalje od biskvita, vjerojatno mi se ne bi dalo vise peci pa ni jesti kolace

    Apsolutno isto je i sa sexom
    Ako se ne potrudis unijeti novo uzbudjenje, jasno da nemas volje
    Svaka cast svima koji sami sebe mogu uvjeriti i dovesti do "novog uzbuđenja". Ja ne mrem. Preiskrena sam valjda sama prema sebi. Ili preprizemna. Ne znam.

    Jedino nisam probala kombu s drogama nikakvima (vino se ne broji).

    Gle, kad se pogurnem, krene i bude dobro, cak i jako dobro.
    Al mene ubija to kaj se moram pogurati.

    ina33 je napisala mudru stvar: nakon žala ce doci.prihvacanje pa zelja za radom. Nadam se. Ove rijeci cu zapamtiti.

  29. #129
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Isprika mojci...zena ocito ima krizu, a mi (ja ) joj pretvorili temu u sex sad i nekad.
    Posljednje uređivanje od rosa : 20.02.2019. at 15:56

  30. #130
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Preiskrena si prema sebi i zato u tvom zivotu vise nema dobrog seksa? Zgodno si upakirala tu situaciju

  31. #131
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca, sad kad pišeš o velikoj promjeni, malo me trta. Otvorila si nekoliko dobrih, ključnih tema di smo se baš raskokodakale, velika je odgovornost sad ako smo što zajebale u savjetima . Nadam se da će promjena bii dobra i da se ti ne razvodiš
    Za sad još ne

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ja sam shvatila, i nadam se, da deda mozda ide u dom i da ce joj se zivot u kuci unormaliti, spojiti u jednu funkcionalnu cjelinu.
    Da. To je to... ali, još je doma, pa me još strah veseliti se.
    Prolazi razne faze (što je normalno), ali za sad je pri tome da odlazi, počeli smo prebirati po pidžamama (ima ih jedno 15), košuljama, rublju... pripreme ongoing...
    Zadnje vrijeme je bilo intenzivno, posebno zadnja dva tjedna.

    A kako će biti kad on ode, kad njegov stan preuredimo i preselimo... i kako ćemo funkcionirati... to tek imamo vidjeti. Možda shvatimo da smo stranci... a možda bude sve ok.
    Utvaram si da ćemo bar 3-4 puta tjedno imati Nutella Frühstück (ono, cijela obitelj ko na reklami za Nutellu zajedno doručkuje i sa smješkom izlazi iz kuće)...

    Zato, da se vratim na Trinin komentar.... sve je moguće... Odlazak je uvijek opcija... ali prvo dajem šansu ostanku. Vidjeti ćemo...

  32. #132
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja imam relativno novog muža pa još nisam u toj fazi, ali za budućnost, voljela bih ako netko ima volje napisati konkretne primjere kako se to trudi i oživljava

  33. #133
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hahaha to i mene zanima.
    Jer, trenutno sam u fazi da samo želim da me svi puste na miru.

  34. #134
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Argente, jedan od saveta za 'trud' je redovnost. Ono ako primetis da 'nemate vremena,' da je 'sve redje,' da 'lako odustanes od ideje,' onda udaris kontru tome Ja ne znam nikog ko je posle sexa rekao 'e bas bolje da nisam.' Naravno, ako je sex ok. Slicno kao i s kolacima :D Iskljucujemo guilt tripove i sl., radi se o braku. Mi smo u ovom experti jer nikad nismo imali pomoc oko dece, a poslednjih 7 godina zivimo na drugom kontinentu pa je i zamisljena pomoc nemoguca :D
    Za ozivljavanje, prosto probas nove stvari. Nesto sto nikad nisi, ili niste, ili partner nije. Nesto sto 'nikad ne bi' i tako to...

  35. #135
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Pa to se svodi na to da ne date svakodnevici da vas pozdere kao par. Da njegujete blsikost, intimu i erotiku.

  36. #136
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Pa da, ali Argente je trazila konkretnije, pa zato 'down to earth' opis :D

  37. #137
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ma ja sam pisala kad i ti, njoj sam odgovarala.

  38. #138
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Svakako je isti odgovor, ko god ga i na koji nacin ponudio.

  39. #139
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da, ali Argente je trazila konkretnije, pa zato 'down to earth' opis :D
    Da, da, to - konkretni primjeri, evo ovo tvoje mi je super, nije ono "poklonite mu sebe za Valentinovo" Cosmo-savjet, a ni uopćeno "radite na sebi kao paru".
    Slobodno dodajte primjere, Mojca i ja pažljivo bilježimo

  40. #140
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Mislim da je dosta čest problem da samo jedan dio para kuži da se to dešava.

  41. #141
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja mislim da to nije problem. Ko god da shvati, neka pokrene, kad se komunikacija ostvari onda je oboje ukljuceno. Najgore je da niko ne primeti ili da oboje namerno ignorisu.

  42. #142
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Arđo ovo je fin forum, ne bih bas primjere

  43. #143
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Da, da, to - konkretni primjeri, evo ovo tvoje mi je super, nije ono "poklonite mu sebe za Valentinovo" Cosmo-savjet, a ni uopćeno "radite na sebi kao paru".
    Slobodno dodajte primjere, Mojca i ja pažljivo bilježimo


    I ja! I ja!

  44. #144
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Ovo je edukativan forum.
    Otvorite si novu temu.
    Na zdravlju odraslih npr.
    Ili servisnom kutku.
    Posljednje uređivanje od sirius : 20.02.2019. at 17:22

  45. #145
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je edukativan forum.
    Otvorite si novu temu.
    Na zdravlju odraslih npr.
    Ili servisnom kutku.


    Ili 4 kuta naseg doma
    Ili recepti
    Za lijene domacice:
    ..."kako od 4 ista sastojka napraviti 365 razlicitih kolaca?
    Posljednje uređivanje od rosa : 20.02.2019. at 17:27

  46. #146
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    ludare

  47. #147
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Moj je tata svaki Božić radio 4 različita kolača od mega-kugle istog tijesta, znači može se bar kvartalno

  48. #148
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno


  49. #149

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je edukativan forum.
    Otvorite si novu temu.
    Na zdravlju odraslih npr.
    Ili servisnom kutku.
    Hehe...pa i ovo je edukacija

  50. #150
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Isprika mojci...zena ocito ima krizu, a mi (ja ) joj pretvorili temu u sex sad i nekad.
    Ma nije to kriza, to je stanje.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •