Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Pidžama party

  1. #1
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno Pidžama party

    J. ima veliku želju sa svojim prijateljicama imati pidžama party i sad je pao dogovor. Za 2 tjedna njene 3 prijateljice će prespavati kod nas. Sve su 8g. Znamo djecu od kad su s godinu dana krenule u vrtić i sad idu i u školu.
    Dajte neke prijedloge..neke zanimljive igre, aktivnosti da im osmislim. Ok, imati će i vrijeme muzike i ludiranja ali bih htjela i nekoliko aktivnosti im organizirati.
    Insče su sve krasne djevojčice.

  2. #2
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Meni je pala napamet.. potraga za blagom, pa npr pogađanje okusa.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Film?
    Inače moj je imao u školi pisama party zadnji dan polugodišta,gledali su film u piđamama i klopali kaj su si donesli

  4. #4
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Pa ne znam.. nekak 8g su pa ih baš ne bih posjela pred TV.. stignu to i kasnije.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    Pravljenje razlicitih sjena rukama, kao uvod za gasenje svjetla.

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Muzičke instrumente imaš kakve?
    Pjevanje
    Monopol
    Uno čovječe ne ljuti se
    Općenito igre
    Možda i koji zadaću iz množenja
    Tko će prije bolje napraviti nešto
    Zajednički složite nešto za klopu i za čas je vrijeme za spavanje
    Jesi li smislila gdi budu spavali u dnevnom ili na podu?

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Ovo lunjino je super
    Posuditi neku knjigu pa svaka čita koju stranicu

  8. #8
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ne treba im se miješati u zabavu. Posve su sposobne same iskoristiti vrijeme.

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Do kad ih misliš pustiti budne,i kad ujutro trebaju ustati
    Treba im ponuditi nešto
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 15.02.2019. at 20:51

  10. #10
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa ja isto mislim da će se one same zabavljati, isto kao kad se dođu igrati jedna kod druge, a za smirivanje prije spavanja uopće ne bi bio loš neki film/crtić ili nešto kratko na TV npr. epizoda neke serije. Ali, evo, moja kći i prijateljice su uvijek voljele one kreativne setove, na primjer izradu sapunčića, magnetića, pletenje onih narukvica od gumica .. pa ako imaš nešto takvo doma ili ti nije problem kupiti, to bi moglo biti zgodno.

  11. #11
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Koliko joj često dolaze prijateljice doma? Ako rijetko, njima će hrpa vremena otići samo na pregledavanje igračaka. Moj je imao 2 puta frenda na prespavancu u zadnjih mjesec dana, isto su 8 godina i nisam ih bas morala previše zabavljati, sve su sami odradili i bili budni do ponoci.

    Jedino sto sam im priredila je tijesto i boje za hranu i onda su “mijesili plastelin” i isprobavali miješanje boja. To je bilo cca sat i nešto zabave. Ostalo vrijeme su se sami zabavili. A dijete je bilo kod nas od cca 17h do 12h drugi dan.

  12. #12
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    E hrana... to im je bilo zapravo najvažnije... da dobiju jesti ono sto vole. Oko toga sam se potrudila... saznati sto vole pa ispuniti zelje oko hrane.

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    A gdi ste vi onda s bebom i drugim djetetom iselili iz malog stana?

  14. #14
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Pa nije tako jaakoo mali stan .
    Tj. je mali, ali ima 3 sobe . Bili smo svi doma, i zabavnije je djeci. Kad se najmlađoj spavalo uspavala sam je u drugoj sobi. Srednja je ionako tulumarila s njima dvojicom.

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Ok a gdi su spavali?

  16. #16
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Imam spavaću sobu s bračnim krevetom (koji zapravo zovemo dječji krevet). Krevet na kat u dječjoj. I kutnu na razvlačenje u dnevnoj. Sasvim dovoljno za djecu koja ionako žele spavati svi zajedno.

  17. #17
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    To su sve djevojčice koje i inače dolaze k nama tako da su im sve igračke poznate.
    Spavati će u našoj sobi, na našem velikom krevetu i još imamo jedan veliki na napuhavanje pa ćemo im to spojiti.
    Zabava će biti sa subote na nedjelju... planiram da dođu oko 17h..a plana za ustajanje nemam, nitko u nedjelju ne mora negdje biti. Na spavanje kad da idu nisam još razmišljala, ali do 23 je mislim sasvim u redu.
    Neću im se miješati u zabavu niti organizirati igru, znaju one to same sasvim lijepo, uostalom znaju se od kad imaju godinu dana, ali sam mislila organizirati im 2-3 aktivnosti.. možda s nekim sitnim iznenađenjem, ne da im organiziram cijelo vrijeme.
    Kad smo bili kod jedne djevojčice, njeni roditelji su organizirali potragu za blagom, imali su kartu, pronalazili u stanu skrivene poruke koje su ih na kraju dovele do frižidera i sladoleda.. klinci su bili oduševljeni, vrištali su od sreće kad su pronašli sladoled. Na tako nešto sam mislila.

  18. #18
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ja isto mislim da će se one same zabavljati, isto kao kad se dođu igrati jedna kod druge, a za smirivanje prije spavanja uopće ne bi bio loš neki film/crtić ili nešto kratko na TV npr. epizoda neke serije. Ali, evo, moja kći i prijateljice su uvijek voljele one kreativne setove, na primjer izradu sapunčića, magnetića, pletenje onih narukvica od gumica .. pa ako imaš nešto takvo doma ili ti nije problem kupiti, to bi moglo biti zgodno.
    Ovo je super ideja, to sve vole, npr izrada sapunčića.

  19. #19
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Evo mi smo baš noćas imali sleep over party. Tri cure,8 godina. Često se igraju zajedno,tako da im organizacija tuluma s moje strane uopce nije bila potrebna. N je svejedno sve priredila (igre,grickalice). Za večeru sam napravila sve što znam da vole,i lijepo im servirala (to im je bilo jako super).
    Od igara, koliko sam škicnula, igrale su društvene igre, nešto izrezivale pa ljepile,igrale toplo-hladno, a prije toga se dobro izmorile vani.
    Zaspale su čim je glava takla jastuk.
    Mislim da se djeca sama mogu super zabaviti,a za svaki slučaj treba imati neki as u rukavu,ako zatreba.
    Potragu za blagom smo napravili za roćkas,to je svima uvijek super!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •