Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Trakice za kanile

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    1

    Početno Trakice za kanile

    Kako naručiti Ruscheve trakice za kanilu preko hzzo-a,da li se to kupuje ili se može dobiti preko doznake i kako,imam dijete sa kanilom i te trakice smo dobili kad je dijete došlo doma iz bolnice,no sada su me zvali iz ljekarne i kažu da te trakice nisu na popisu pomagala,pa sad ni sama ne znam,molim mame da se jave koje imaju iskustva s time,hvala

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Na doznaku se mogu dobiti kanile, podlosci i fiksacijske trake. Ne znam kakve su to trakice koje trebate, najbolje Vam je pitati u bolnici, ako ide na doznaku nek Vam daju sifru pomagala.
    Ili barem tocan naziv proizvoda, referentni broj i uvoznika pa je onda lakse dalje traziti.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj Ivana0801 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako naručiti Ruscheve trakice za kanilu preko hzzo-a,da li se to kupuje ili se može dobiti preko doznake i kako,imam dijete sa kanilom i te trakice smo dobili kad je dijete došlo doma iz bolnice,no sada su me zvali iz ljekarne i kažu da te trakice nisu na popisu pomagala,pa sad ni sama ne znam,molim mame da se jave koje imaju iskustva s time,hvala
    Mi uzimamo pedijatrijske Rusch-ove trakice na doznaku.
    Pedijatar Vam piše doznaku i s oznakom idete u ljekarnu, ljekarna naruči i to je to.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •