Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 194

Tema: Koliko vam znači romantika?

  1. #51
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ides miško! Ispada da sam turbo romanticna jer ustajem prva i kuham kavu svaki dan.
    Što se tiče jutarnje mene, sve može propast, ja se ustala ne bi nikad. KAd si tako antijutarnji tip, onda su ti kava, čaj i doručak vrhunac romantike. Apsolutno romantično: https://www.youtube.com/watch?v=X4OIVHt6nu8

  2. #52
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Što se tiče jutarnje mene, sve može propast, ja se ustala ne bi nikad. KAd si tako antijutarnji tip, onda su ti kava, čaj i doručak vrhunac romantike. Apsolutno romantično: https://www.youtube.com/watch?v=X4OIVHt6nu8


    E, zato ja imam sinove harmonikaše.... samo je šteta što nisu naučili ovo: https://www.telegraf.rs/zanimljivost...ama-foto-video

    Istina, ne sjete se više baš često tog instrumenta, ali je jučer mlađi sin izvukao klavijaturu (danevelim sintić) i radi neki projekt za školu - midi interface, ne znam ni ja o čemu je riječ, ubacuje vlastitu glazbu u neki video.

    (Offt. ja ustajem prva samo vikendom, radnim danom ustajemo istovremeno i dijelimo posao kao i inače).
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 25.02.2019. at 11:28

  3. #53
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Meni je jako romantičko kad se ujutro ni ne sretnemo da mogu kavu popiti sama. Sve ovo ostalo mi je čisti višak, nisam romantična, nije ni on. I dok sam ko sednjoškolka očekivala tako neke filmske scene d njega, dobila sam govno u karti.

  4. #54
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Nedavno smo bili na putu i kad je stao na benzinsku kupiti cigarete, kupio je i meni sok koji volim. U tom momentu sam samo mislila kako me sprda i kako je to početak nečega ružnoga. Ali nije, bio je samo sok.

  5. #55
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Sad mi ne izlazi iz glave Romantika

  6. #56

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je prijateljica rekla da ona nekad mužu pošalje neku smiješnu ljubavnu razglednicu sa someecards
    Hehe...a meni prijateljica rekla da ono muzu nekad posalje seksi poruku ili slicicu.
    Vrh romantike

  7. #57
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je jako romantičko kad se ujutro ni ne sretnemo da mogu kavu popiti sama. Sve ovo ostalo mi je čisti višak, nisam romantična, nije ni on. I dok sam ko sednjoškolka očekivala tako neke filmske scene d njega, dobila sam govno u karti.
    Pa ne sretnem ujutro nikoga.
    Pijem kavu sama.
    Ali skuham i MM.

  8. #58
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Nedavno smo bili na putu i kad je stao na benzinsku kupiti cigarete, kupio je i meni sok koji volim. U tom momentu sam samo mislila kako me sprda i kako je to početak nečega ružnoga. Ali nije, bio je samo sok.

  9. #59
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Nedavno smo bili na putu i kad je stao na benzinsku kupiti cigarete, kupio je i meni sok koji volim. U tom momentu sam samo mislila kako me sprda i kako je to početak nečega ružnoga. Ali nije, bio je samo sok.

  10. #60
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Vidim da se ovdje dosta miješa romantika i pažnja...npr. onokad jedno drugom guramo bolji komad mesa, ili ostavljamo zadnji komad nečeg finog u frižideru (dok tome obično ne istekne rok), i to što on uvijek istrčava van teglit vrećice, torbe, djecu, i kad za to nema potrebe, meni je to pažljivo ali ne posebno romantično

    Romantika mi je više onako cvijeće, nakit i bunde bez povoda, iznenadni wellnessi s čokoladnim masažama, ljubavna pisma, ljubavne pisme, sonetni vijenci, tamburaši pod prozorom, zalasci sunca uz bocu vina i joint, zakup zvijezde, identične tetovaže, avioni koji u lupinzima iscrtavaju naša imena i tako to...

  11. #61
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Ja sam romantik u duši, ali džaba mi .

  12. #62
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim da se ovdje dosta miješa romantika i pažnja...npr. onokad jedno drugom guramo bolji komad mesa, ili ostavljamo zadnji komad nečeg finog u frižideru (dok tome obično ne istekne rok), i to što on uvijek istrčava van teglit vrećice, torbe, djecu, i kad za to nema potrebe, meni je to pažljivo ali ne posebno romantično

    Romantika mi je više onako cvijeće, nakit i bunde bez povoda, iznenadni wellnessi s čokoladnim masažama, ljubavna pisma, ljubavne pisme, sonetni vijenci, tamburaši pod prozorom, zalasci sunca uz bocu vina i joint, zakup zvijezde, identične tetovaže, avioni koji u lupinzima iscrtavaju naša imena i tako to...
    Onda je moj skroz romantičan jer smo ja i mm prakticirali dvije stvari od ovoga što si napisala dugi niz godina. Bez zalaska sunca

  13. #63
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku

    Romantika mi je više onako cvijeće, nakit i bunde bez povoda, iznenadni wellnessi s čokoladnim masažama, ljubavna pisma, ljubavne pisme, sonetni vijenci, tamburaši pod prozorom, zalasci sunca uz bocu vina i joint, zakup zvijezde, identične tetovaže, avioni koji u lupinzima iscrtavaju naša imena i tako to...
    Nda...možda ipak nisam romantična .

  14. #64
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Al zapravo odgovor na pitanje je li mi bitna romantika - jest, ali na način na kojeg ju ja shvaćam. I voljela bih da je više ima. Ne bi je inflacija pojela. Pojede je najviše stres.

    Imala sam i "filmsku" vezu u ranoj mladosti koja se poslije prekida pretvorila u stokanje. Ne ponovilo se nikome. I jednog što me obasipao plišancima - OMG, a onda u setu ide i patroniziranje, kratko je trajalo .

    Živjela romantika

  15. #65
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Onda je moj skroz romantičan jer smo ja i mm prakticirali dvije stvari od ovoga što si napisala dugi niz godina. Bez zalaska sunca
    Posljednje uređivanje od čokolada : 25.02.2019. at 12:24

  16. #66
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Nda...možda ipak nisam romantična .
    Ma da, na taj način ni ja nisam, ali mislim da je tu lonac poklopac priča.

  17. #67
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Al imam jednu priču s ljubavnim pismom od MM-a. Napisao mi je MM jedno divno ljubavno pisamo/mail. Bili smo razdvojeni u to vrijeme i ja sam imala jedan šos i nosila taj isprintani papir u nekom džepu što se mogao skkinuti. A onda sam dala jednoj susjedi penzionerki da mi prekroji taj šos, zaboravila sam otkačiti džep.
    Dođem po šos - a veli ona meni - a što vaš muž krasno piše. Ja se zacrvenila, razrogačila oči, a onda žena fino nastavi - ja sam pročitala njegovo pismo nekoliko puta i onda sam još pozvala Katicu (drugu penzionerku) da vidi...


  18. #68
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku

    Romantika mi je više onako cvijeće, nakit i bunde bez povoda, iznenadni wellnessi s čokoladnim masažama, ljubavna pisma, ljubavne pisme, sonetni vijenci, tamburaši pod prozorom, zalasci sunca uz bocu vina i joint, zakup zvijezde, identične tetovaže, avioni koji u lupinzima iscrtavaju naša imena i tako to...
    . Doduše, imam i ja ljubavnu pjesmu, na njemačkom, kada je počeo učiti njemački i malo se osokolio u rečeničnim konstrukcijama - sve garnirano konjunktivima. Ali to mi je baš baš romantično, bez obzira što je i smiješno .
    Posljednje uređivanje od ina33 : 25.02.2019. at 12:42

  19. #69
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Sad kad vas čitam,mm nije čak ni onaj najminimalniji dio romantičan.A voljela bih da jeste.Ma kakva poruka,držanje za ruke,gledanje filma,da mi skuha kavu ili ne daj Bože napravi doručak...Ni ja nisam filmski romantična,ali ipak...Vi makar dio doživite ...Ovo mi pokvari dan i sad ću biti narogušena čitav dan.A on neće znati zašto.

  20. #70
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Onda je moj skroz romantičan jer smo ja i mm prakticirali dvije stvari od ovoga što si napisala dugi niz godina. Bez zalaska sunca
    Onda ste bolji od nas, jer i kod mene su se od svega ovog prakticirale dvije stvari. Bez zalaska sunca.
    I bez muža

  21. #71
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Al imam jednu priču s ljubavnim pismom od MM-a. Napisao mi je MM jedno divno ljubavno pisamo/mail. Bili smo razdvojeni u to vrijeme i ja sam imala jedan šos i nosila taj isprintani papir u nekom džepu što se mogao skkinuti. A onda sam dala jednoj susjedi penzionerki da mi prekroji taj šos, zaboravila sam otkačiti džep.
    Dođem po šos - a veli ona meni - a što vaš muž krasno piše. Ja se zacrvenila, razrogačila oči, a onda žena fino nastavi - ja sam pročitala njegovo pismo nekoliko puta i onda sam još pozvala Katicu (drugu penzionerku) da vidi...

    Jesi i ti neka. Trebala si snajderici reci : " znate nije mi to muz napisao...pa ako bi mogli biti diskretni? "
    I onda si joj trebala onako sramezljivo , ali znakovito namignuti.

  22. #72
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim da se ovdje dosta miješa romantika i pažnja...npr. onokad jedno drugom guramo bolji komad mesa, ili ostavljamo zadnji komad nečeg finog u frižideru (dok tome obično ne istekne rok), i to što on uvijek istrčava van teglit vrećice, torbe, djecu, i kad za to nema potrebe, meni je to pažljivo ali ne posebno romantično

    Romantika mi je više onako cvijeće, nakit i bunde bez povoda, iznenadni wellnessi s čokoladnim masažama, ljubavna pisma, ljubavne pisme, sonetni vijenci, tamburaši pod prozorom, zalasci sunca uz bocu vina i joint, zakup zvijezde, identične tetovaže, avioni koji u lupinzima iscrtavaju naša imena i tako to...
    različiti smo. većina obog drugog je meni holivudska filmska patetika i odbilo bi me od tipa. istina, imala sam na prvoj godini faksa opernog pjevača koji mi je pjevao pod prozorom. nakon par pjevanja je shvatio da nije poželjan

  23. #73
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja sam jednom u životu dobila ljubavno pismo i to u prvom razredu osnovne. Pisalo je 'ti si šećer, a ja led, zajedno smo sladoled' Još ga čuvam, baš mi je slatko.

  24. #74
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Cuj, meni je vrhunac romantike u osnovnoj skoli bila " Gricka vjestica".
    Ali da mi netko posalje u stvarnom zivotu ljubavno pismo pisano svojom krvlju mislim da bih zvala policiju i Jankomir.
    Rekla bih da neke stvari izgledaju puno bolje na koricama knjige ili na platnu.
    Posljednje uređivanje od sirius : 25.02.2019. at 13:53

  25. #75
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    različiti smo. većina obog drugog je meni holivudska filmska patetika i odbilo bi me od tipa. istina, imala sam na prvoj godini faksa opernog pjevača koji mi je pjevao pod prozorom. nakon par pjevanja je shvatio da nije poželjan
    ma daj, pa lopatom sam nabacala stereotipe
    ajd ubacila sam ono duvanje na plaži da vam bude bliže

    al malo mi je prenategnuto da smo toliko različiti da je ljubavna pjesma -još na lošem njemačkom! hit!- ljiga, a kuhanje kave prava romantika

  26. #76
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    evo ga sad...sve neke neromantičarke, a svako toliko ispliva kakav plišani medvjedić, ljubavno pismo, pjesma i operaš pod prozorom

  27. #77
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    ma daj, pa lopatom sam nabacala stereotipe
    ajd ubacila sam ono duvanje na plaži da vam bude bliže

    al malo mi je prenategnuto da smo toliko različiti da je ljubavna pjesma -još na lošem njemačkom! hit!- ljiga, a kuhanje kave prava romantika
    Nismo borg . Meni je ta pjesma bila fora. Nekom drugom će bit ljiga. Da se odljubim, vjerojatno bih rekla - a ju, budaleeee. Iako mislim da ne bih - killer mi je zadnji stih (a totalna ljiga, ali cijeli kontekst je meni neljiga )). Nekom će bit ljiga luping avioniom. Ja ne duvam i mrzim duvanje. Itd. Ali.. nepoželjni operni pjevač pod prozorom... pa genijalno . Ovaj topic mi je zasad favorite. U opet se svodi da svi drugačije podrazumijevamo ljubav, romantiku, sreću itd. itd.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 25.02.2019. at 14:01

  28. #78
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    pa to pjevanje meni nije bilo romanticno, naprotiv, odbilo me do daske

  29. #79
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    ma daj, pa lopatom sam nabacala stereotipe
    ajd ubacila sam ono duvanje na plaži da vam bude bliže

    al malo mi je prenategnuto da smo toliko različiti da je ljubavna pjesma -još na lošem njemačkom! hit!- ljiga, a kuhanje kave prava romantika
    duvanje nije nas dir, ali kad me htio na pustoj plazi u 2 u noci branit od vepra sa skakavcem - e to mi je pojam romantike.

  30. #80
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    pa to pjevanje meni nije bilo romanticno, naprotiv, odbilo me do daske
    Ne volis operu ?

  31. #81
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi i ti neka. Trebala si snajderici reci : " znate nije mi to muz napisao...pa ako bi mogli biti diskretni? "
    I onda si joj trebala onako sramezljivo , ali znakovito namignuti.

    sirius, vragolanko

    Ajme, ne mogu si zamisliti da mi netko pjeva pod prozorom. S druge strane..., da mi je pred 10-15 godina doveo Bowiea da mi pjeva pod prozorom, ili barem Rostropoviča da mi odsvira kakav solo, znala bih da mu je stalo do mene

    (Tamburaši bi bili jako loše prhvaćeni, ali toga se ne moram bojati...)

  32. #82
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    jbt koliko čovjek mora bit zaljubljen da ide nekom pjevat pod prozor, stvarno si magriz srca kamena

  33. #83
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    ...što me sjetilo kako sam sa frendicom (ovaj put stvarno frendica) išla njenom odmetnutom dečku prskati vrata njenim parfemom, ne bi li je se s čežnjom sjetio kad se primi za kvaku

  34. #84
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    ma daj, pa lopatom sam nabacala stereotipe
    ajd ubacila sam ono duvanje na plaži da vam bude bliže

    al malo mi je prenategnuto da smo toliko različiti da je ljubavna pjesma -još na lošem njemačkom! hit!- ljiga, a kuhanje kave prava romantika
    Valjda jer je svakom nešto drugo lijepo. Romantika je presubjektivan pojam da bi mi sad mogli reći da jesmo ili nismo romantični. U biti za ništa što se tiče bilo kakvih emocija ne možemo dati objektivno upotrebljivu definiciju nego svi imamo svoje definicije. Rekla sam već negdje na početku, ako je romantika pojam koji označava 'učiniti nešto lijepo za drugu osobu' pa onda smo svi romantični, samo sad ovisi šta je kome to nešto lijepo.

  35. #85
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    ...što me sjetilo kako sam sa frendicom (ovaj put stvarno frendica) išla njenom odmetnutom dečku prskati vrata njenim parfemom, ne bi li je se s čežnjom sjetio kad se primi za kvaku
    I je li upalilo?

  36. #86
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Pa da, ne možeš to u neke smjernice obući.

    Ja redovito prva ustajem, vikendom kuham kavu za oboje, preko tjedna samo sebi, postavim stol za doručak, iznenadilo bi me da se to smatra romantikom.

    Al opet gdje granica između pažnje i romantike. Je li romantično poslati MM-u potvrdu o rezervaciji par dana zimovanja u Austriji za cijelu obitelj - uz čestitku za sretan božić i spakirati dvije boce dobrog crnog za isti? Nemam pojma, nekako smo predugo u braku.

  37. #87
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj silkica prvotno napisa Vidi poruku
    I je li upalilo?
    Sigurno.
    Moguce da su zivjeli dugo, sretno i imali puno djece.

  38. #88
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da, ne možeš to u neke smjernice obući.

    Ja redovito prva ustajem, vikendom kuham kavu za oboje, preko tjedna samo sebi, postavim stol za doručak, iznenadilo bi me da se to smatra romantikom.

    Al opet gdje granica između pažnje i romantike. Je li romantično poslati MM-u potvrdu o rezervaciji par dana zimovanja u Austriji za cijelu obitelj - uz čestitku za sretan božić i spakirati dvije boce dobrog crnog za isti? Nemam pojma, nekako smo predugo u braku.
    Meni da.

  39. #89
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Trina
    Arđo, jesam ti se nasmijala.
    Meni dođe da s tobom budem romanticna u zalaske sunca (moj nije od takve romantike)

  40. #90
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Sad ste me sjetile kako je jednom neki tip, turist normalno, došao s buketom cvijeća kod mene kući na upoznavanje mojih roditelja. Ono, kao udvara mi se pa da se predstavi mojima. Ko na filmu iz pedesetšeste. Mislim da u većem šoku nikad u životu nisam bila a mater i otac su me sprdali godinama iza toga. Ono, košuljica i ispeglane hlače. Ja bila prljavih nogu, bosa, kratkih rasparanih hlača, malo mamurna od većeri prije. *****ti. A jednu noć mi je neki frajer ispod prozora pjevao. Isto nije bio odavde ali je natjerao lokalnu ekipu da ga dovezu do moje kuće. On je revao ispod prozora a oni su vikali "Ajme majko izađe li joj ćaća vani najebali smo, ajme majko". Ni taj nikad nije postao aktualan.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ja sam jos na jakni. I cijeli dan mislim o toj nesretnoj jakni. Sta je to takav klise....
    A od sve te romantike, nekako najveca romantika mi je to da se nakon x djece i x posala i x briga ljudi vole vise nego na pocetku.
    I trina, moj meni na benzinskoj zna i ferrero kupit. I zato ga njegovi prijatelji sprdaju. Al ovaj moj i dalje ponekad kupi. I da, prijatelj mu radi na najblizoj benzinskoj .

  42. #92

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Trina nezz odakle si al možda bi tamo trebalo stavit neko upozorenje oprez sa romantičnim turistima hehe.
    Ja nemam neke dogodovštine jer mi je MM prvi. Jutros mi je na palačinkama radio srca od čokolade....to je vama vjv glupo al mene takve geste potiču da se ponovno zaljubim i da se sjetim zašto smo si važni

  43. #93
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Da li je sam zamutio i ispekao palacinke?
    I pospremio kuhinju nakon toga?
    Posljednje uređivanje od sirius : 25.02.2019. at 15:11

  44. #94
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Sirius, bogati

  45. #95
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    sirius, tebe je danas krenulo

    anita, nije mi glupo, slično radi i brat od MM-a. Ne znam je l do genetske greške ili do mene da se to meni nikad nije dogodilo

  46. #96

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    sirius u sridu

  47. #97
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jos na jakni. I cijeli dan mislim o toj nesretnoj jakni. Sta je to takav klise....
    A od sve te romantike, nekako najveca romantika mi je to da se nakon x djece i x posala i x briga ljudi vole vise nego na pocetku.
    I trina, moj meni na benzinskoj zna i ferrero kupit. I zato ga njegovi prijatelji sprdaju. Al ovaj moj i dalje ponekad kupi. I da, prijatelj mu radi na najblizoj benzinskoj .
    Ma joj, ja sam se dotakla te jakne. Možda sam pregrubo napisala, ali mislila sam na one scene iz filmova koje svi znamo u kojima je GLAVNI pojam romantike kad cura po zimi šeta u nekoj haljinici, a on skida svoju jaknu i daje njoj. Nisam mislila na stvarne parove u kojima se muškarac ponaša zaštitnički, moj je isto takav i ja to volim. Samo na te filmske scene uvijek reagiram sa: 'pa šta si izlazila takva, vidjela si da je hladno'. A svi klasični romantični potezi su klišei realno, što ne znači da kliše nekad nije poželjan.

  48. #98
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Uh, veprovi i skakavac bi i mene oborili. Ja sam isto više od toga nego od opernih pjevača. Jedino ako bi krenuo pjevat u vali u 2 ujutro da ih zastraši glasom, ko što je bilo pisalo da divlje svinje najbolje bježe na pjesmu od Britney Spears ups I did it again.

  49. #99
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Ja sam doživjela romantičnu prošnju kao iz filmova. Latice cvijeća, naša pjesma na loopu, pjenušac, svijeće, fensi večera, wow.
    Ali to zapravo toliko nije bio on, da mi je bilo smiješno. A ionako više nismo zajedno, sjećam se da sam pisala negdje da život čine svakodnevne sitnice, a ne te velike jednokratne geste.
    I da, niti jedan poklon, bio personalizirani ili komercijalni, ne znači mi kao dodir, pogled, zagrljaj. Dakle, meni je romantika to, biti jedno kraj drugog i osjećati ljubav.

  50. #100
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    mislim da nije jedina poanta jakne požrtvovnost, nego bliskost
    kad obučeš nečiji komad robe, ona miriše na tu osobu, poslije kad joj je vratiš, miriše na tebe. ja obožavam obuć muževu tutu ponekad, iako sam doma i nemam nikakav pametan razlog da to napravim, ali poseban je gušt

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •