Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 54 od 54

Tema: Ostavljanje beba na vise dana zbog vlastitog gusta

  1. #51
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ne samo to. imas raznih zivotnih prica.
    ja bih rekla da imas srecu kao i ja da dolazis iz obitelji gdje je skolovanje normalno, dapace stavljeno kao prioritet. i odgajana si tako. pa ti se za taj cilj nije bilo tesko ni muciti na ispitima, ni zivjeti kao sudent, a bome ni tulumariti.
    no zamisli se da zivis u npr. u nekom ruralnom dijelu HR, gdje ti familija jedva prezivljava. tamo se jedva ceka da zavrsis osnovnu i da potegnes.
    meni se cini da je uspjeh studiranja u takvim uvjetima veliki. jer moras biti poseban i nadaren da te neko podrzi usmjeri i sve ostalo.
    takvim tulumarenje nije nesto sto trebaju prozivjeti prije nego se obvezu na neku drugu obavezu.

  2. #52
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Cuj, moja obitelj ( nezaposlenog oca i majke koja je bila po bolovanjima) plus dva mlada brata ocekivala je da dio primanja dajem njima. Plus, na ozbiljnom poslu ocekuju da se svaki dan pojavis tamo i radis punom parom. Dok sam bila trudna sa prvim djetetom vec sam imala 5 godina staza na drugom stalnom poslu ( na prvom sam dala otkaz zbog bolje prilike). I da, imala sam 25 godina tad.

  3. #53
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sirius ti si teta ozbiljna

    ja sam bila vrlo "neozbiljna" u tim godinama u smislu vezivanja za nekoga, djece ...al kad sam bila spremna, to je bilo to. a onda sam još trebala i pričekat par godina djecu
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 12.03.2019. at 15:52

  4. #54
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Apropo separacijskih anksioznosti, jedino sam ja ta koja je to imala, a dijete je bilo sasvim ok i bez mene. Sjecam se kad sam ga ostavila prvi dan u vrtic i umjesto da odem obaviti sto trebam, ja sam to vrijeme provela sjedeci na klupici ispred vrtica sva izgubljena u vremenu i prostoru.
    Skruseno cu priznati da i dalje to imam, pa sam zapravo najmirnija kad mi je obitelj uz guzicu.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •