Stranica 4 od 20 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 966

Tema: Kompromisi i ostalo

  1. #151
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Kako ne.. o svojim dijametralno suprotnim stavovima
    Zanimljivije nego slagati se u svemu.

  2. #152
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Hehe...ja thompsonovu glazbu ne podnosim, ali se pokazalo da mi je najvise u zivotu pomogao covjek koji je njegov fan. Da sam ga ocijenila po tome, moj zivot bi bio siromasniji za jednu divno prijateljstvo
    postoje iznimke
    zato na predrasudama treba raditi

  3. #153
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Kako ne.. o svojim dijametralno suprotnim stavovima
    Zanimljivije nego slagati se u svemu.
    ako je osoba otvorena za slusanje - da.
    ali kod mene obicno budem ja ta koja treba plesati na zici, a to mi u zivotu ne treba

  4. #154
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Meni je pak jedna od većih tajni (uz onu da mi je Škoro zgodan) to da mi srce zaigra kad čujem Moj Ivane pobratime mio .. ali bojim se da "Thompsonov fan" budi neke sasvim druge asocijacije od lošeg glazbenog ukusa.

    A te asocijacije su definitivno nešto radi čega ću ja u glavi bez pardona otpisati čovjeka, i neću ga uopće poželjeti upoznati.

    No, ovdje se nije pisalo o takvim asocijacijama, nego baš o 'lošem' glazbenom ukusu, jer se jasno spominju "Thompson i cajke" .

  5. #155
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,633

    Početno

    Ja ih samo dodala,na pitanje i prvi post, da meni situacija muz hoce bmw, zena ne zeli bmw, zena popusti i muz kupi bmw nikako nije kompromis. To je popustanje da bude po njegovom

    Kompromis bi bio muz hoce bmw, zena hoce fiat, dogovore se za hyundai

    Sad imam 2 i pol strane zaostataka :kava:

  6. #156
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    A OK, ja nemam neki stav prema bemvejašima, nije mi prebitno jel sluša cajke i sl.
    Ali sad nije bitna muzika, nije bitna roba, nije bitan auto, nije bitno političko opredjeljenje, a šta je onda bitno? Jedan detalj iz niza ne znači puno, ali sve skupa ipak formira sliku o tebi.

    Ne kužim sad taj zgraž-zgraž reći da mi se više sviđa profil raščupane sredovječne frikuše koja uz grmljavinu Doorsa i oblak dima ispada iz VW transportera od profila utegnute trebe u leopardu koja radi dva trbušnjaka da bi bež štiklom mogla izroniti iz sportskog dvosjeda na čijem se retrovizoru njiše krunica?

    Naravno da nije isključeno da bih se s prvom odmah zakačila oko cijepljenja, a s drugom znojna u zagrljaju dočekala zoru uz najnoviji hit gospodina Matića, ali kužite smjer. Jednostavno, iskustvo je pokazalo da sam s prvom grupacijom kompatibilnija po životnim stavovima i zajedničkim temama.

    edit: a bokte jeste nadrobile, sad vidim da sam cijelu stranu u zaostatku i da više nema potrebe za podrškom Jeleni
    Posljednje uređivanje od Argente : 28.02.2019. at 10:52

  7. #157
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Pa zar to nije sama definicija predrasude

  8. #158
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zar to nije sama definicija predrasude
    dašta je
    predrasude imamo svi, samo kad smo svjesni da je nešto predrasuda, onda to izgovaramo samo pred provjerenim društvom

    ja jedne od svojih postanem svjesna svaki put kad u medijima vidim jednu poznatu stručnjakinju iz moje branše čiji rad i stručnost nikako ne mogu spojit sa stilom odijevanja i šminkanja, ma koliko racionalno znam da to nema nikakve veze, uvijek mi mozak daje error na taj spoj

  9. #159
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    dašta je
    predrasude imamo svi, samo kad smo svjesni da je nešto predrasuda, onda to izgovaramo samo pred provjerenim društvom

    ja jedne od svojih postanem svjesna svaki put kad u medijima vidim jednu poznatu stručnjakinju iz moje branše čiji rad i stručnost nikako ne mogu spojit sa stilom odijevanja i šminkanja, ma koliko racionalno znam da to nema nikakve veze, uvijek mi mozak daje error na taj spoj
    Mislim da mislimo na istu.
    Duboki dekolte, izrazita seksipilnost?

  10. #160
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,598

    Početno


    Meni je pak jedna od većih tajni (uz onu da mi je Škoro zgodan) to da mi srce zaigra kad čujem Moj Ivane pobratime mio .. ali bojim se da "Thompsonov fan" budi neke sasvim druge asocijacije od lošeg glazbenog ukusa.

    A te asocijacije su definitivno nešto radi čega ću ja u glavi bez pardona otpisati čovjeka, i neću ga uopće poželjeti upoznati.


    Mima, od ovakvih cvrstih stavova i formiranih misljenja (koje i sama imam vrlo slicne) najbolje te izlijeci koincidencija da ti vlastito dijete bas voli Thompsona. Ne znam trebam li naglasavati da nismo desno orijenirani, nismo nacionalisti, ne slusamo cajke ni nista slicno i djeca su odmalena glazbeno odgajana tako da nisu nikad ni culi Sevkine i Rozgine uratke recimo.
    I sta ces, ne slusam Thompsona ali cujem ga iz sobe. Ili kupaone dok se tusira.
    Posljednje uređivanje od Barbi : 28.02.2019. at 11:33

  11. #161
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    to je dijete i ne očekujem da shvaća asocijacije koje se vežu uz Thompsona.

  12. #162
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,598

    Početno

    sa skoro 17?

  13. #163
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    E pa u tom slučaju bih se zapitala.

  14. #164
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,598

    Početno

    pa pitam se ali nema odgovora.

  15. #165
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ma 17, puca njima prsluk za politiku i asocijacije...to su zarazne melodije, popularne među ekipom i to je sve šta njih zanima...

  16. #166
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Nisam baš sigurna koliko im puca prsluk za asocijacije, vjerujem da je baš ikonografija ono što ih privlači. Ali naravno, vjerojatno ne razmišljaju dubinski o tim asocijacijama, nego prihvaćaju ono što je popularno u krugu u kojem se kreću.

  17. #167
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    A kako onda tumačiti one koji istovremeno slušaju i Thompsona i cajke, tu baš ne paše ista ikonografija, a ima ih dosta

  18. #168
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Ne znam, koja je ikonografija cajki? To ne znam. Ali ako je nazovimo to ekstremno desničarska (premda stvarno ne znam je li tako), tu nema ništa čudno - ekstremni desničari iz različitih naroda imaju slična uvjerenja u ukuse, i međusobno se uvažavaju, premda su i međunacionalno sukobljeni.

  19. #169

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam, koja je ikonografija cajki? To ne znam. Ali ako je nazovimo to ekstremno desničarska (premda stvarno ne znam je li tako), tu nema ništa čudno - ekstremni desničari iz različitih naroda imaju slična uvjerenja u ukuse, i međusobno se uvažavaju, premda su i međunacionalno sukobljeni.

    Hahaha....
    A slusatelji klasicne glazbe su po difoltu ljevicari?

  20. #170
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    to je baš čudan zaključak ?? No, sa malim zakašnjenjem sam shvatila što Argente misli - cajke su "srpska" muzika pa ne pašu uz Thompsonovu ustašku ikonografiju. Tu se onda valjda radi baš o sličnoj vrsti muzike

  21. #171

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Mima, stvarno se nadam da se zahebavas

  22. #172
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    dolega, ne znam koja ikonografija se veže uz cajke, ne poznajem tu muziku niti ikonografiju koja uz nju ide, pa mi nije bilo jasno na što Argente cilja, a sad mi je jasno zašto je napisala da ikonogrqafija thompsona ne ide s cajkama, a često imaju baš istu publiku. Da, Thompsonova ikonografija je ustaška, a cajke se percipiraju kao srpska muzika. Ne znam što bih se tu 'zahebavala'.

  23. #173
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,407

    Početno

    Ne pratim tu scenu, ali mi se cini da dosta cesto ljubitelji Thompsona vole poslusati i razbiti koju casu na cajkama.

  24. #174

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam, koja je ikonografija cajki? To ne znam. Ali ako je nazovimo to ekstremno desničarska (premda stvarno ne znam je li tako), tu nema ništa čudno - ekstremni desničari iz različitih naroda imaju slična uvjerenja u ukuse, i međusobno se uvažavaju, premda su i međunacionalno sukobljeni.
    Hahah ja ću iz svoje barice predrasuda potpisati ovo, kao i tangerinu i argente najvećim delom.
    O autima nemam pojma, (kao ni o cajkama ni Thompsonu kad bolje razmislim, ono, osim hitova koje ne možeš da ne čuješ jer nemaš kapke na uhu iako bi voleo da imaš), tako da ću o tome ćutati .
    Ali onako, visoko filozofski u stilu Alana Forda, više bi volela da mi se moj auto sviđa ako mogu da biram (ali Mojci to više nije problem, koliko vidim već je drugi auto u igri) Ali sad sam bar saznala da je Juke taj čudni auto koji viđam poslednjih par dana po selu - You live, you learn .

  25. #175

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    dolega, ne znam koja ikonografija se veže uz cajke, ne poznajem tu muziku niti ikonografiju koja uz nju ide, pa mi nije bilo jasno na što Argente cilja, a sad mi je jasno zašto je napisala da ikonogrqafija thompsona ne ide s cajkama, a često imaju baš istu publiku. Da, Thompsonova ikonografija je ustaška, a cajke se percipiraju kao srpska muzika. Ne znam što bih se tu 'zahebavala'.
    Zato sto ne mogu vjerovati na koji nacin dijelis ljude.
    Nisi sigurna kakva vrsta ljudi slusa cajke, pretpostavljas da su to ekstremni desnicari, i automatski ih prezires.
    A uz njih ide etiketa da su ograniceni.
    Po cemu je tu tvoje razmisljanje razlicito od ogranicenog?

    Mene su roditelji ucili da dijelim ljude samo na dobre i zle, jednako kao sto ja ucim svoju djecu.
    I nezamislivo mi je na nekoga gledati s visoka, a pogotovo jer nemamo
    isti glazbeni ukus. I jos k tome kategoricki odbiti upoznati osobu koja slusa cajke ili thompsona

  26. #176
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Ja stvarno ne znam odakle tebi to što pišeš, ja nisam ništa takvo napisala. Spomenuta je ikonografija cajki, a ja ne znam koja je, iz napisanog sam vjerojatno pogrešno shvatila da se uz cajke veže ekstremno desničarska ideologija. Nemam zaista apsolutnog pojma veže li se uz cajke ikakva politička ikonografija. Ja ljude definitivno ne dijelim po tome kakvu slušaju muziku, niti mi je muzika uopće nešto važno u životu.

    Thompson je sasvim druga priča jer se uz njega vežu sasvim druge asocijacije, koje nemaju veze s muzikom. I da, kao što sam već napisala, to jesu asocijacije radi kojih uopće ne bih poželjela nekoga upoznati.

  27. #177
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,985

    Početno

    Imadoh prilike upoznati određeni broj vozača/ica bmw-a (ne silom prilika, ko možebitno Mojca :D , nego vlastitim izborom). Moj uzorak kaže: ili je bila riječ o vrlo imućnim, ali normalnim ljudima koji su s lakoćom i radi osobnog uvjerenja u kvalitetu kupili bmw, ili se radilo o malograđanima koji su u bmw-u sami sebi izgledali veće. Ovi drugi spadaju u one koji u restoranu, kafiću ili kod nekog u gostima odmah na stol odlažu najnoviji mobitel i ključ auta.

  28. #178
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,407

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Imadoh prilike upoznati određeni broj vozača/ica bmw-a (ne silom prilika, ko možebitno Mojca :D , nego vlastitim izborom). Moj uzorak kaže: ili je bila riječ o vrlo imućnim, ali normalnim ljudima koji su s lakoćom i radi osobnog uvjerenja u kvalitetu kupili bmw, ili se radilo o malograđanima koji su u bmw-u sami sebi izgledali veće. Ovi drugi spadaju u one koji u restoranu, kafiću ili kod nekog u gostima odmah na stol odlažu najnoviji mobitel i ključ auta.
    Ja vozim mercedes ( trenutno).
    Imas li sto reci o vozacicama malih polovnih mercedesa ?
    ( iako MM kaze ta to malo cudo nije pravi mercedes )

  29. #179
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,985

    Početno

    Ne pišem o polovnim, nego o ganc novim modelima (ili eventualno do 2g. starim)

  30. #180
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,003

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    A kako onda tumačiti one koji istovremeno slušaju i Thompsona i cajke, tu baš ne paše ista ikonografija, a ima ih dosta
    Ma da? Mislim da je to većinski slična ikonografija - nema to veze što su cajke srpske, a Thompson hrvatski. To je ikonografija nagradnjača s plastičnim grudima . Doduše, takve nagradnjače mogu zamisliti i kod ekipe koja sluša ZZ Top npr., i vozi Harleyja Davidsona. A klasičara mislim ima vjerojatno podjednako ljevičara i desničara. Dok sluštaelji Dubioze i Marleyja... teško ih mogu zamisliti kao desničare. Tako da, imaju neki pisci neku publiku, neke knjige neku nišu. Coelho niša i Bučević niša je definitivno drugačija niša od niše Thomasa Manna, Aldousa Huxlejya itd. Podrazumijeva neke zajedničke podskupove, dok neka druga niša podrazumijeva neke druge podskupove. A valjda onda i auti. Ne mora uvijek niša bit 100% pogođena, al postoji. Mislim, cijeli marketing se bavi nišama, a sad ćemo mi reć da ne postoje .

    I naravno, svatko misli za svoju nišu da je najbolja, it's only human .

    Treba malo virnut izvan niše, just in case, naravno - jer uvijek ima neočekivanih dragulja svugdje .
    Posljednje uređivanje od ina33 : 28.02.2019. at 13:28

  31. #181
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,407

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ne pišem o polovnim, nego o ganc novim modelima (ili eventualno do 2g. starim)
    Ko da Mojca ima love za novi.

  32. #182
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,985

    Početno

    Moram iz prve ruke potvrditi da među klasičarima ima takvih desničara da boli glava. Thompson je za njih stidljiva ljubičica .

  33. #183
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,985

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ko da Mojca ima love za novi.
    Ma Mojci je dragi htio "učinit' komplimenat" da za male pare postane wow žena, ali očito se nisu dobro razumjeli. To je tipični mars-venera nesporazum.

  34. #184
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    joj dolega i ti insinuiras svasta
    ja sam spomenula cajke i thompsona. vrlo cesto to jest ikonografija desnice.
    a ja s tim ljudima nemam nista zajednicko. ne smatram se superiornom, ali smo 2 razlicita svijeta

  35. #185
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,003

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Moram iz prve ruke potvrditi da među klasičarima ima takvih desničara da boli glava. Thompson je za njih stidljiva ljubičica .
    Ja bih klasičare, odokativno, ovako podijelila: 80% naginju desno vs. 20% lijevo.

  36. #186
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Moram iz prve ruke potvrditi da među klasičarima ima takvih desničara da boli glava. Thompson je za njih stidljiva ljubičica .
    o da. ovo je itekako tocno

  37. #187
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    a ja s tim ljudima nemam nista zajednicko. ne smatram se superiornom, ali smo 2 razlicita svijeta
    vidiš, ali to ti nije točno
    razlikujete se po jednoj ili nekoliko stvari koje su ti bitne, ali da nemate ništa zajedničko je daleko od istine

  38. #188
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,003

    Početno

    Dok recimo, vegane, ljubitelje new age glazbe, reggaea itd. bih podijelila 90% ljevičari vs. 10% desničari.

  39. #189
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Oo, alaj se zahuktalo, još ćemo postat k'o Indexov forum

    Pa ima i političnih i apolitičnih cajkaroša, nije da su pretežno desni. Ali Ceca je npr. pok. Arkana žena, tako da nije da ih nema. Slažem da ekstremisti s obje strane imaju puno zajedničkog, uključujući međusobni respekt.

    Ali puno je više onih koji s politikom nemaju veze i čija je ikonografija bliža ovom što ina kaže
    Tako da mislim da ovi koji slušaju istovremeno Th. i cajke, i ako se deru na koncertu "za dom spremni" ustvari nisu ozbiljni u tom stavu, nego ih ponijelo, kao na utakmici.

    I kada predrasuda postaje sud? Koliko je upućenosti i iskustva potrebno? "Dovoljno"?
    Posljednje uređivanje od Argente : 28.02.2019. at 13:48

  40. #190
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Moram iz prve ruke potvrditi da među klasičarima ima takvih desničara da boli glava. Thompson je za njih stidljiva ljubičica .
    o da

  41. #191
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Evo, ja s politikom nemam veze, a slušam cajke. Ne slušam samo cajke, slušam i regaee, hip hop, dancehall itd. Cecu ne slušam, kao ni Thompsona. Ne slušam ih iz razloga jer oboje nose u sebi previše negativne energije da bi se to moglo uklopiti sa mnom. Cajke slušam jer su mi vesele i jer obožavam plesati. A ponekad i razbijati čaše. Kad sam u Slavoniji i kad čujem tamburaše i kolo, trčim sa 100 m da ga uhvatim. Nekidan sam pjevala Ederlezi sa romskim trubačima. Jednostavno sam takva. I gle čuda, nisam ograničena. U biti po nekim mjerilima čovjeka ovdje, možda i jesam. Ne znam šta se ubraja u ograničenost. A neki postovi ovdje, ajme meni. Recimo ja ne volim jazz. Miran mi je i ne ide uz mene nikako. Moja najbolja prijateljica ga obožava. Bilo bi jako tužno da danas nemam nju kao najbolju prijateljicu jer nije htjela sa mnom popiti kavu zbog različitih ukusa i predrasuda.

    Baš sutra idem na koncert Saše Matića. Jedva čekam kad krene 'sto svirača' da se razvalim.

  42. #192
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    olakotna okolnost je '92. godište, danas naprosto većina mladih sluša cajke pa to nije dovoljno za žigosanje
    moraš ispuniti još uvjeta...jedan od njih je svakako BMW
    s krunicom

  43. #193
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    i jazz slušaju samo muzičari i oni koji žele da se za njih kaže da se kuže u mjuzu

  44. #194
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    olakotna okolnost je '92. godište, danas naprosto većina mladih sluša cajke pa to nije dovoljno za žigosanje
    moraš ispuniti još uvjeta...jedan od njih je svakako BMW
    s krunicom
    Hahaha žao mi je ali ništa od toga, rekla sam vam ranije, Nissan Qashqai sa zekom.

  45. #195
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,340

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    olakotna okolnost je '92. godište, danas naprosto većina mladih sluša cajke pa to nije dovoljno za žigosanje
    moraš ispuniti još uvjeta...jedan od njih je svakako BMW
    s krunicom
    He he he, tako je - kaže mladi kolega da se samo uz takvu muziku možeš nalokati .... (Nisam probala.)

  46. #196
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,407

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    He he he, tako je - kaže mladi kolega da se samo uz takvu muziku možeš nalokati .... (Nisam probala.)
    Mislim da bih se ja trebala nalokati prije te muzike...

  47. #197

  48. #198
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ja se vise no mogu tako napiti
    jbg, nisam vise mlada

  49. #199
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,407

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Tako nekako.

  50. #200
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,985

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    i jazz slušaju samo muzičari i oni koji žele da se za njih kaže da se kuže u mjuzu
    Ja jazz volim samo onaj lagani za pozadinsko slušanje u pidžami. Od bilo kakvog bržeg ritma dobijem fleke .

Stranica 4 od 20 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •