Stranica 1 od 20 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 966

Tema: Kompromisi i ostalo

  1. #1
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno Kompromisi i ostalo

    Disklejmer: ako pročitate uvod i mislite da se preseravam, preskočite temu. Ako mislite da možete razumijete moju muku, dobrodošli.

    Aute dijelim u tri kategorije:
    1. One koje ne volim, a unutar marke su mi svi isti: Mercedesi mi isti, svi BMW-i mi isti....
    2. Auti koje volim: Hyundai Kona, Nissan Juke, Lancia Y, neki terenci... Renault Kadjar, Citroen C3... Fiat Panda u full opremi i još neki...
    3. Auti koji su mi svi isti: svi ostali.

    Do sad sam smatrala da ove iz točke 1 ne bih nikad vozila, ove iz točke 2 bi s guštom vozila, a ovi iz točke 3 su nužno zlo jer moram imati auto.
    Uglavnom... autić mi je, nakon prometne, kaput. Finito. Bar se meni tako čini. Nismo ga još odvezli do servisera... ali čini se da je to to.

    I sad MD se zapalio da mi kupi BMW-a kojeg susjed povoljno prodaje. A ja sebe u tom autu ne vidim ni sad, ni u sljedeća tri života. Skroz mi je bez veze. Što je najgore i on misli isto o BMW-u, ali taj jedan jedini model mu se sviđa. I baš tog susjed nudi.

    I što sad? Što da radim?
    Muka mi je što je malo toga po mom izboru... očito zato jer padam na kompromise. Živim u kući koja mi se ne sviđa, ok, djelomično je uređena po mom guštu, ali daleko od funkcionalnog... Trenutni auto na izdisaju je u kategoriji 3... posao koji imam mi je već godinama bez veze... i sve mi teže pada taj svijet kompromisa u kojem jesam.

    Odbijem li tog BMW-a, MD će biti povrijeđen... prihvatim li ga, biti ću nesretna jer ću voziti auto koji je u mojoj glavi sve ono što ja nisam.
    I kad mu kažem da bih radije električni romobil, misli da ga zezam.



    Posljednje uređivanje od Mojca : 26.02.2019. at 11:17

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    #hrvatsketragedije

    Bez šale, pa ti ćeš voziti taj auto, normalno da ti se treba sviđati. Uopće ne vidim dilemu, reci da nećeš BMW i gotovo.

  3. #3
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Je li to jedini auto koji biste imali ili muž već ima svoj?

  4. #4
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    To bi bio moj auto, on ima svoj.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Moj poznanik kaže uvijek da BMW nije auto već stanje uma. Pa ti vidi...


  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    A jel njegov neki nabrijanac bmw, mercedes...ili bi on to sebi kupio?
    Možda je to njegov romantični potez kojeg nisi "ubrala"?

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    a kaj on vozi?

  8. #8
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    A jel njegov neki nabrijanac bmw, mercedes...ili bi on to sebi kupio?
    Možda je to njegov romantični potez kojeg nisi "ubrala"?
    nemam pojma.
    kaze da zna kakav je auto i tko ga je vozio, pa zato.



    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a kaj on vozi?
    Nissan X-trail. Kojeg i ja volim.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Edit, krivo sam ubrala nešto.
    Posljednje uređivanje od Evelina : 26.02.2019. at 11:39

  10. #10
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    Moj poznanik kaže uvijek da BMW nije auto već stanje uma. Pa ti vidi...

    mogu sle složiti.
    samo ja nemam to stanje uma.

  11. #11
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Ovo ti je super prilika da bude po tvom, da malo provježbaš ne-kompromis. I 'ne' je ok riječ, još ako je to 'ne, hvala, ajmo nešto drugo'....
    A ako se TD uvrijedi jer ne želiš voziti baš taj auto...ček, zašto bi mu smetalo što ne želiš voziti taj auto uopće? Uglavnom lijepo mu reci, 'šećeru, ako već dajemo novce, dajmo ih na nešto u čemu ću guštati i u čemu ću još bolje izgledati' Tako nekako.

    Sretno u rješavanju starih navika

  12. #12
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    mojca isti problem sam imala prije ravno 3 godine.
    dakle auto koji ne bih ni u ludilu vozila, sto jer mi ne lici na mene, jer mi ne treba, a i troskovi odrzavanja su suludi, mi je prodavala jako jako jako bliska osoba u familiji, i to s moje strane.
    dakle nagovaranja od strane MM-a i svi hostalih bilo je da sam ja luda sto propustam takvu priliku. jer taj auto bi dobili po super super povoljnoj cijeni.

    na kraju vozim auto koji sam zeljela (spada u tvoju kategoriju 3). cekla sam ga 3 mjeseca i bila sam pjesak, svojim izborom.
    ali bas sam rekla nema sanse. kupujem sebi auto i sad ga kupujem kakav zelim.
    eto. jesam ti pomogla?
    svi su prezivjeli, auto je prodan, ljudi su dobili vise love nego da sam ga ja kupila, MM zna nekad spomenuti, ja mu kazem pa sta ga nisi sebi uzeo. pa se sjeti da nam ne stane u garazu

    kupi sta zelis. zivot je jedan. i ne pitaj druge, vec napravi sto zelis. odrasla si, imas zelje. ostavri ih.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 26.02.2019. at 11:44

  13. #13
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    A koji je cost-benefit, mislim ako za istu cifru možeš dobit bembaru ili pandu, hm
    ako bi auto koji ti se sviđa ionako bio znatno jeftiniji, onda je druga spika

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    a da on sebi kupi taj susedov, a ti uzmeš njegov?

  15. #15
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Pa nek on vozi BMWa kad ga toliko zeli. A ti vozi Nissan i sve sretni.
    Al prije toga mu pokazi:
    https://www.youtube.com/watch?v=1oFxYIQkrtI

  16. #16
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    edit nakon argenet sam tipkala.
    cost benefit na mene mislis?
    mogla sam ih dobiti za istu cifru.
    moj benefit, manji auto, sto za moju gradsku voznju mi vise odgovara. i ovaj ponekad jedva parkiram u garazi langic.
    gume tog auta su omjer jedna njegova 4 moje.
    benzin vise trosi jer je sam tezak.
    i jednostavno ne vidim sebe u takvom skupom autu.
    kozna sjedala bas i ne volim.
    u kratko ne mozes od seljancice napraviti damu. ja sam seljancica.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 26.02.2019. at 11:47

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Pa nek muž sebi uzme BMW a ti uzmi njegov koji ti se sviđa.

  18. #18
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    MM je prošlo ljeto rekao da bi on kupio neki bmw, nemam pojma koji, zato što ga je vozio na nekom putovanju pa mu se svidio. Al ja se ne moram brinuti, jerbo je previše škrt da bi mu doista palo na pamet da ga kupi...
    A ja ko spajka, jedva sam prezalila stari Kangoo nakon prometne. To je auto za mene. Da u gepek stane omanje tele, da je na podu guma, a ne onaj neki usrani tepison u koji se zavuče sve smeće koje djeca i ja bacamo po autu, da je udoban, da mi ne utrne guzica na putu do Vinkovaca i sl.

  19. #19
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    edit nakon argenet sam tipkala.
    cost benefit na mene mislis?
    mogla sam ih dobiti za istu cifru.
    moj benefit, manji auto, sto za moju gradsku voznju mi vise odgovara. i ovaj ponekad jedva parkiram u garazi langic.
    gume tog auta su omjer jedna njegova 4 moje.
    benzin vise trosi jer je sam tezak.
    i jednostavno ne vidim sebe u takvom skupom autu.
    kozna sjedala bas i ne volim.
    u kratko ne mozes od seljancice napraviti damu. ja sam seljancica.
    Ustvari sam mislila na Mojcin cost-benefit, ali da, i to su sve stavke koje i ona treba razmotriti, ne samo početna cijena nego i praktičnost, cijena održavanja itd.

  20. #20
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    A koji je cost-benefit, mislim ako za istu cifru možeš dobit bembaru ili pandu, hm
    ako bi auto koji ti se sviđa ionako bio znatno jeftiniji, onda je druga spika
    Nisam rekla da je ista cifra... samo sam nabrojala aute koji su mi se ikada svidjeli.

  21. #21
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nek on vozi BMWa kad ga toliko zeli. A ti vozi Nissan i sve sretni.
    Al prije toga mu pokazi:
    https://www.youtube.com/watch?v=1oFxYIQkrtI
    hahah
    zakon!

  22. #22
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ma nije ni njemu napet BMW, samo je prilika... ista prča kao kod spajalice.

    Ja ne bih vozila njegov auto svaki dan, prevelik mi je. Osim toga njemu treba auto s većim prtljažnim prostorom zbog posla.

  23. #23
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Oko čeka bi ti onda uopće radila kompromis? Nećeš taj koji ti nudi i gotovo. Ima auta falabogu i previše.

  24. #24
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    A ja ko spajka, jedva sam prezalila stari Kangoo nakon prometne. To je auto za mene. Da u gepek stane omanje tele, da je na podu guma, a ne onaj neki usrani tepison u koji se zavuče sve smeće koje djeca i ja bacamo po autu, da je udoban, da mi ne utrne guzica na putu do Vinkovaca i sl.
    Skroz se prepoznajem u ovome.

  25. #25
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Oko čeka bi ti onda uopće radila kompromis? Nećeš taj koji ti nudi i gotovo. Ima auta falabogu i previše.
    E... ali on za ovog pouzdano zna da je dobar, a za druge ne zna.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    po pitanju auta, ako je samo marka u pitanju, treba se odmaknuti od takvog razmišljanja

    cijena? koliko novaca možete potrošiti? cijena održavanja? udobnost? sigurnost? pa i izgled?

    ja sam uvjerena da nova fiat panda košta koliko i polovni BMW, ali da je BMW tri puta udobniji i sigurniji od pande
    ima sigurno i bolju opremu od pande, i ljepši je

    ako kupujete polovni, onda je važno i to tko ga je prije vozio i da imate povjerenja da vas neće prevariti

    razmisli bi li kupila sigurniji, udobniji auto, a da ne znaš koja je marka istaknuta?
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 26.02.2019. at 12:01

  27. #27
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku

    Odbijem li tog BMW-a, MD će biti povrijeđen...
    Mene ovo zanima, zašto pobogu će biti povrijeđen? Kao, radi tj. želi ti najbolje a ti odbijaš? Ako je to, samo ga zamoli da taj trud usmjerite na neki drugi auto. Kompromis :D

  28. #28
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj MalaRiba prvotno napisa Vidi poruku
    Mene ovo zanima, zašto pobogu će biti povrijeđen? Kao, radi tj. želi ti najbolje a ti odbijaš? Ako je to, samo ga zamoli da taj trud usmjerite na neki drugi auto. Kompromis :D
    valjda.

  29. #29
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    po pitanju auta, ako je samo marka u pitanju, treba se odmaknuti od takvog razmišljanja

    cijena? koliko novaca možete potrošiti? cijena održavanja? udobnost? sigurnost? pa i izgled?

    ja sam uvjerena da nova fiat panda košta koliko i polovni BMW, ali da je BMW tri puta udobniji i sigurniji od pande
    ima sigurno i bolju opremu od pande, i ljepši je

    ako kupujete polovni, onda je važno i to tko ga je prije vozio i da imate povjerenja da vas neće prevariti

    razmisli bi li kupila sigurniji, udobniji auto, a da ne znaš koja je marka istaknuta?

    Pa i da skineš marke, ružni su.
    Gledam kako auto izgleda. S oznakom ili bez. A svi su mi ružni.
    Ok, sigurnost i udobnost jesu važne.. ali dolaze tek kao treći eliminacijski faktor.

  30. #30
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    po pitanju auta, ako je samo marka u pitanju, treba se odmaknuti od takvog razmišljanja

    cijena? koliko novaca možete potrošiti? cijena održavanja? udobnost? sigurnost? pa i izgled?

    ja sam uvjerena da nova fiat panda košta koliko i polovni BMW, ali da je BMW tri puta udobniji i sigurniji od pande
    ima sigurno i bolju opremu od pande, i ljepši je

    ako kupujete polovni, onda je važno i to tko ga je prije vozio i da imate povjerenja da vas neće prevariti

    razmisli bi li kupila sigurniji, udobniji auto, a da ne znaš koja je marka istaknuta?
    Evo počela sam tipkat ali vrijeska mi je uštedila trud pa iksam.

    Vidim da je većina na "kupi si auto koji se tebi sviđa" pa ću radi balansa zastupati ovo mišljenje.

    Osobno mi trenutno nije previše bitno koji auto vozim dok ispunjava svoju funkciju. Voljela bih da je boje fuksije, doduše

  31. #31
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    MOjca boja je najbitnija

    ja sam jako zadovoljna sa svojim auticem. i sretna sam. s onim ne znam koliko bi srece dijelila.

    ali ovo ljeto sam vozila terenac Mercedesov. na duge relacije. moram biti iskrena i priznati da je super. i svi gadgeti koje ima su mi vauuuuuuu. cak se ne bih bunila da ga i sad vozim. iako mi je preveliki za gradsku voznju.

  32. #32
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    valjda.
    Pretpostavljaš da bi ga smetalo ili pretpostavljaš da je to (njegov trud i tvoje nepristajanje na bemve) razlog zašto bi ga smetalo?

    Ako samo pretpostavljaš da bi ga smetalo, možda ne moraš brinuti i možda mu uopće ne bi smetalo.

    Ako bi ga smetalo, onda mislim da moraš otkriti razlog. Ako je taj: njegov trud, to se sigurno može srediti razgovorom. Ako bi se svejedno durio, onda možda TD ima problem s kompromisma.

  33. #33
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj MalaRiba prvotno napisa Vidi poruku
    Pretpostavljaš da bi ga smetalo ili pretpostavljaš da je to (njegov trud i tvoje nepristajanje na bemve) razlog zašto bi ga smetalo?

    Ako samo pretpostavljaš da bi ga smetalo, možda ne moraš brinuti i možda mu uopće ne bi smetalo.

    Ako bi ga smetalo, onda mislim da moraš otkriti razlog. Ako je taj: njegov trud, to se sigurno može srediti razgovorom. Ako bi se svejedno durio, onda možda TD ima problem s kompromisma.
    A smetalo bi ga jer onaj koji imalo brije na aute se sav uživi u to, susjedu bi krv popio kako može propustit takvu priliku, a kamoli ne ženi

  34. #34
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Kako je to uopće komromis? Ako ti se ne sviđa reci da ništa od toga. Kako ti je uspio uopće nametnuti dio o kompromisu, što on ima od toga, nisam shvatila možda? Bi li auto bio pola pola, on bi ga nekad vozio, bi li mu taj auto znalio neki status ili nešto...zašto bi on bio povrijeđen?

  35. #35
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Al ne kužim, onda nemaš izbora, ako bi se TD tako jako durio da bi ti pio krv na slamku. Onda, šta, MORAŠ voziti taj auto radi mira u kući?

  36. #36
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Mojca ovo je super prilika da izvježbaš kako reći NE
    Dakle, ne ulaziti u previše analiza, i sama si rekla da ne podnosiš takve aute i da ga ne želiš voziti
    ja bih se toga držala pri izricanju jasnog i glasnog NE ŽELIM.
    ok. možda će tm biti povrijeđen i tebi je to teško jer očito imaš tendenciju na sebe preuzimati odgovornost za tuđe osjećaje
    i što će se dogoditi?
    neće ti oprostiti nikada?
    neće prežaliti nikada?
    razvest će se jer nećeš BMW-a?

    ma zaboravit će na to već za mjesec dana
    a ti ćeš voziti auto koji želiš i bit ćeš manje nezadovoljna, jer eto iskoračila si iz svijeta kompromisa koji te guši!
    i nećeš otvarati teme po forumu u kojima preispituješ sebe (ajde, to mi je i žao čak )

  37. #37
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    A zasto ne volis BMW i Mercedes? Samo zbog imena ili imas losa iskustva? Recimo da smo mi isprobali auta i auta,em na putovanjima, em muzevih “sluzbenih” i stoji ona izrecica - koliko para toliko muzike..Mislim, ja ne padam na marke ( vozim Multiplu onda ti je sve jasno) ali sto se sigurnosti i udobnosti tice su skuplje marke neusporedivo bolje.

  38. #38
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Mojca, znaš onu: na svijetu postoje dvije vrste auta, Mercedes i ostali

    Meni se čini da ti u sve previše uvlačiš emocije. TD ovdje vidi dobru priliku, financijsku, estetsku, sigurnosnu, bla bla bla...što bi, pobogu, bio povrijeđen!
    Reflektiraš!
    Reci mu da ti se ne sviđa i gotovo.

    (Ali ipak baci đir, možda promijeniš mišljenje )
    Posljednje uređivanje od Optimist : 26.02.2019. at 12:31

  39. #39
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ako je stražnji pogon, ja ne bi ni u ludilu.

  40. #40
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Ali da - reci NE i bok. Kad dam ja uzimala svoj je muz navijao za Hondu neku, ma nema sanse.. ja zapela za Multiplu i kupili nju. Nitko nije bio uvrijeden, pa nismo djeca nego odrasli ljudi.

  41. #41
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca, znaš onu: na svijetu postoje dvije vrste auta, Mercedes i ostali

    Meni se čini da ti u sve previše uvlačiš emocije. TD ovdje vidi dobru priliku, financijsku, estetsku, sigurnosnu, bla bla bla...što bi, pobogu, bio povrijeđen!
    Reflektiraš!
    Reci mu da ti se ne sviđa i gotovo.

    (Ali ipak baci đir, možda promijeniš mišljenje )
    Još jedan X!
    Ali bilo bi poželjno imati još neki argument zašto ne, osim što ti je estetski neprihvatljiv.
    Koji auto ustvari želiš, ako je to neki pickup onda možeš ići sa "Želim voziti biciklu/torbe za trening/kašete od Radenske u bunkeru, to ne stane u ovog BMW-a, a stane u XY"
    Ako želiš Lanciu Y, e onda ćeš morati smisliti nešto drugo, tipa okretnost, lakoća parkiranja.
    Mislim, OK je reći ne i isključivo zato jer želiš tirkiznu pandu, ako lova nije problem.

  42. #42
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Moram priznati da iako sam totalno nezaljubljenik u aute i dijelim ih na one koji su mi lijepi (a tih je malo, primijetim nekad nekog na cesti da mi je lijep), obicni, i ruzni (e tu spada i gore spominjani Juke za kojeg se MM i ja slazemo da je rijetko ruzan auto vidis kako se ukusi razlikuju), cijenim kvalitetu.
    Ako se moze kupiti dobar polovni auto od osobe od povjerenja da ste sigurni u kilometrazu i popravke na njemu, treba o tome razmisliti prakticno i bez emocija.
    Mislim, i ja sam sklona birati po boji i ljepoti ali sam istovremeno svjesna da to nije bas rezonski. :p

  43. #43
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    A jel njegov neki nabrijanac bmw, mercedes...ili bi on to sebi kupio?
    Možda je to njegov romantični potez kojeg nisi "ubrala"?
    Tako je meni moj dovezao mercedes A klase ( za mene) i parkirao ga ispred kuce jednog dana.
    A pricam da nije romantican.

  44. #44
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Sad mi je prijateljica rekla da ona dijeli aute na crvene i ostale.
    I da je sasvim ok sve što je crvene boje, ima 4 kotača i nisu invalidska kolica, jer joj zasad nisu potrebna.

    O bože... zašto sam tako komplicirana.

  45. #45
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    sirius, to je zbilja romanticno
    A klasa spada u rijetke koji mi se svidjaju i koje bi bas rado vozila. Ali obavezno bijeli.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    Moj poznanik kaže uvijek da BMW nije auto već stanje uma. Pa ti vidi...


    hehe...to obično vele oni kojima je nedostižan

  47. #47
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    sirius, to je zbilja romanticno
    A klasa spada u rijetke koji mi se svidjaju i koje bi bas rado vozila. Ali obavezno bijeli.
    Bila je prilika. Dobila sam sto sam dobila. ( Crni)


    Nemam posebnih zahtjeva sto se vozila tice. Vazno mi je da sluzi svrsi .

  48. #48
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je meni moj dovezao mercedes A klase ( za mene) i parkirao ga ispred kuce jednog dana.
    A pricam da nije romantican.
    Tako je moj tata jednom davno bio u nekoj bosanskoj tvornici kože kupiti materijal za pretapecirati trosjed i fotelje. Pa je usput kupio i mami kostim (suknju i sako) od brušene govedine jer je bio nevjerojatno jeftin. I što će jadna žena, obukla i nosila...a boja neki nepodnošljivi oker

  49. #49

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    kakvi hebeni kompromisi?
    meni je zbilja toga puna kapa. ok, u nekim stvarima je u redu napraviti kompromis, ali u takvima gdje se bira auto koji ćeš ti voziti?!
    ma nema šanse

    na tvom bih mjestu bila presretna jer je meni bmw em lijep em auto više klase po svemu

    ali...ti si ti i uredu je da ne pristaješ na nešto što ne želiš.

    pogotovo ako se uzme u obzir da si očito na nekakvoj životnoj prekretnici i još ne znaš gdje bi skrenula, ovakav kompromis će te samo dodatno utući

  50. #50
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Dolega, sve to stoji. Ali... zivot je pun kompromisa i treba dobro odvagati kad je trenutak za neku odluku inatiti se po svome a kad pristati na neki razuman kompromis. Naravno da to svatko za sebe mora odluciti.
    Kad kupujem novu torbu sigurno se necu osvrnuti na MMove sugestije da je neka druga ljepsa ili kvalitetija za bolju cijenu.

    Sirius, crni je super ali ja znam sebe, svaki dan kad bi isla prema njemu bilo bi mi tesko sto ipak nije bijeli. Ludaca, znam.

Stranica 1 od 20 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •