Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Spontani nakon menstruacije

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    47

    Početno Spontani nakon menstruacije

    Nisam sigurna kamo staviti ovu temu pa molim admine da ju premjeste. Naime, 34 su mi, rodila 2010, uredna trudnoca. "Radimo na bebi, prosli smo testiranja u poliklinici za potpomognutu, amh mi je 12. Nismo jos ulazili u postupak.. jednostavno sam stala na onom "ako bude .. super, ako ne .. isto ok" .. Prije tocno 10 dana sam dobila mengu, sa ciklusom od 28 dana. Relativno obilna kao i inace, trajala je 5 dana. Da bi prekjucer navecer ponovno prokrvarila. Uspanicarila sam se i automatski uzela test koji je bio pozitivan... zvala hitni ginekoloski. Po dolasku i nakon pregleda utvrđen je ab. spontani. Dok je rekao da je "krenulo" prema van. Jucer sam se javila svom ginicu na pregled i izvadila krv. Uzrok jos ne znam. Jeste li cule za slicna iskustva? Kako je moguce dobiti normalnu (ne malo krvarenje) m a biti trudna?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Ja sam dobila normalnu M, a bila sam trudna (kod mene, doduše, nije bio spontani već izvanmaternična trudnoća, koju su u zadnjem trenu skužili i spašavali mi živu glavu).
    Posljednje uređivanje od buba klara : 27.02.2019. at 14:38

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Ajme!!!.Sablaznila sam se! Cek, pa ne vidi se ultrazvukom?!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    U Petrovoj na hitnoj nisu vidjeli nista (dosla sam radi grceva u donjem dijelu trbuha). Zakljucili da je bolna ovulacija i poslali me doma. Tek par dana iza toga moja ginekologica kod koje idem privatno (ima najjaci moguci uzv) skuzila u jajovodu nesto, hitno vadila betu i odmah na Sv. Duh na operaciju. Vec je bio prsnuo jajovod i krenulo unutr. krvarenje. U Petrovoj mi ni krv nisu uzeli (odmah bi skuzili).

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Sve ih je bunilo to sto sam imala normalnu menstruaciju.

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Što znači normalna i jel sad sve otišlo?
    Ja sam imala neku pojačanu mengu koju je doktor pokušavao liječiti zaustavljanjem krvarenja,a da nije provjeravao uopće trudnoću,kasnije je dao lijekove za uspostavu menge,ali kako menta nije stizala narednih dva mjeseca ja sama otišla na uzv u bolnicu i vidi iznenađenja

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Buba klara, ma sreća sto je tako zavrsilo jer je moglo biti gore.. Jelena, normalna mislim na mengu koja je stigla na 28smi DC i trajala 5 dana i bila normalno obilna kao i svaka druga. Da bi 11 dana nakon pocetka menge (kada je vec debelo zavrsila) .. meni pocne krvarenje. Dakle danas sam opet bila .. ginic vadio betu .. nekih 170 je. Betu moram ponoviti i sutra. Danas me nije pregledavao. Nemam ni krvarenja i bolova .. ali ono .. čudnoooo čudno

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Meni je tada bila menta koja je došla u doba kad je trebala,ali je trajala 10 dana pa sam radi toga i išla kod doktora
    Eto ta moja briga sad spava i ima danas naporan natjecateljski dan

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ja sam imala iskustvo menstruacije pa za 2 tjedna jako obilno krvarenje s komadima, blago pozitivan test koji je drugi dan bio negativan...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Bubekica, jesi obavljala kakve posebne pretrage kasnije? Da li se je utvrdio uzrok? Ja sam sada dobila antibiotik jer mi je crp bio 100.. vjerojatno od crijevne viroze. Krvarila sam 1 dan. Od ugrušaka mi je izašao 1 od cca centimetra. Danas ponovni ultrazvuk.

  11. #11
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    na takav cpr svakako potroši antibiotik, treba vidjeti možda ga treba i ponoviti

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Da. Dobila sam vec brdo uputnica

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Nisam, jer sam ionako bila i obradi neplodnosti i postupcima potpomognute oplodnje. Nikome nije bas ni jasno kako se uspjelo uhvatiti u kucnoj radinosti obzirom na suprugov ocajan nalaz.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •