Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Kasnjenje Menstruacije ili lazna menstruacija

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    1

    Početno Kasnjenje Menstruacije ili lazna menstruacija

    Dobar dan zenice! Imam pitanje, nova sam ovdje pa se jos ni ne snalazim dobro... neznam gdje postaviti pitanje ,M mi je kasnila 6 dana, (do sada mi nikad nije kasnila) , i danas sam dobila ali je svjetlo crvene boje. Mm i ja imamo nezastitene odnose ,dali bi bila mogucnost trudnoce?? Hvalaa vam punooo na odg. Da naglasim da radimo na bebi

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Moguce da je bila ili jest trudnoca, ali to ces znati jedino ako napravis test.
    Tesko da ti netko na forumu moze odgovoriti na pitanje bolje od testa.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    3

    Početno

    I ja sam nova ovdje,imala sam odnose 10.3 i 12.3 plodni dani,trebala sam dobiti 24.3. ,M zadnju imala 14.2-18.2.Inače mi zna zakasniti maks 3-4 dana, danas kasni 9 dana. Jel moguće da sam trudna,a bio je prekinuti snošaj(malo smo se i opustili i već se dugo držimo tog tipa zaštite)??

  4. #4
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Kupi test i riješi se dileme
    Ovako ti niko ne može reći da li si trudna ili ne.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    9

    Početno

    Pozdrav!
    I ja imam nedoumice oko menstruacije...
    Mm i ja se vec neko vrijeme ne štitimo...
    Menstruacija mi je ajmo reci tocna... Tu i tamo dodje prije ili kasni 2-3 dana... Imala sam nekih problema, koje sam rijesila...
    E sad, jucer sam valjda dobila ili nisam, ne razumijem sto je to.
    Otisla sam na wc i na papiru je ostao slabi trag krvi... Nakon toga nista, i navecer opet tako. Mislila sam da mi dolazi jer mi obicno i pocne s tako laganim krvarenjem, ali danas evo ni kapi.
    Neznam sto bih mislila. Dali je itko ikada imao takvu menstruaciju, dali je u pitanju nesto drugo?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •