Stranica 2 od 15 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 721

Tema: Koliko sebe ste žrtvovali u ime društvene prihvatljivosti?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Kćer neki dan nisam pustila da ide s 5 dečki na igranje jer nije društveno prihvatljivo. Depiliram se iako mi se neda jer nije društveno prihvatljivo. Nemam muške prijatelje otkad sam u braku jer nije društveno prihvatljivo. Pristala sam čistit crkvu kad me svećenik pitao jer nije društveno prihvatljivo da kažem neću....mogu do sutra ovako....
    Oh, duso draga, gdje si tu ti?

  2. #52

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Dolega nema me odavno

  3. #53
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Kćer neki dan nisam pustila da ide s 5 dečki na igranje jer nije društveno prihvatljivo. Depiliram se iako mi se neda jer nije društveno prihvatljivo. Nemam muške prijatelje otkad sam u braku jer nije društveno prihvatljivo. Pristala sam čistit crkvu kad me svećenik pitao jer nije društveno prihvatljivo da kažem neću....mogu do sutra ovako....
    zasto se kcer ne smije igrati s deckima?
    zasto nemas muske prijatelje?
    zasto moras cistit crkvu?

    aj depiliranje, to je obavezno, nemoj mi dlakava hodat

  4. #54

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Ma smije al glupo nekako djeluje da ona jedna cura ide s njih 5 muških još su i stariji od nje. Nemam jer mužu smetaju. Jer me bilo sram reć da neću

  5. #55
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    zasto se kcer ne smije igrati s deckima?
    zasto nemas muske prijatelje?
    zasto moras cistit crkvu?

    aj depiliranje, to je obavezno, nemoj mi dlakava hodat
    Od kad je depilacija obavezna?! Nismo se za to borile!

  6. #56
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    dasta je obavezno. svih treba depilirat, musko i zensko. jedino psetad smije biti lijepa dlakava, ostalo linoleum
    Posljednje uređivanje od magriz : 06.03.2019. at 21:03

  7. #57
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja volim depiliranu sebe. I na pravim mjestima depilirane muškarce.

  8. #58
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    dasta je obavezno. svih treba depilirat, musko i zensko. jedino psetad smije biti lijepa dlakava, ostalo linoleum
    Riknuh od smeha na ovo. Magriz, legendo

  9. #59
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja se depiliram samo ljeti.
    Imam muske prijatelje, od prije braka, a i neke naknadno stecene. Mislim da me tracaju po selu zbog tih miskih prijatelja, a mene boli patka zbog toga.
    Djeca mi se igraju s kim zele. Ponekad iimam primjjedbe na drusttvo, al ih svejednno pustam.
    Muz i ja cesto imamo razlicito misljenje o ovom i onom, ne njegujemo Borg zajednici.
    Ustanove ne cistim nit bi me bilo sram odbit. Jednom je moj pokojni caca potegao prrstom po nekoj prasini da mi ukaze na istu. Dala sam mu krpu. Nakon togaa vise nije imao primjedbi. Al meni je to sve totalno usput, ne razmisljam o tome.
    Razmisljam kako ne napravit totalni rusvaj u obitelji, jebbemese za selo.

  10. #60
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja volim sebe depiliranu, nedepiliranu, nalakiranu, nenalakiranu, ciste kose, prljave kose, vaku naku. Ja uvijek sebe volim.

  11. #61
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ja volim sebe depiliranu, nedepiliranu, nalakiranu, nenalakiranu, ciste kose, prljave kose, vaku naku. Ja uvijek sebe volim.
    Doći ću i ja jednog dana do toga, u procesu sam.

  12. #62
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Doći ću i ja jednog dana do toga, u procesu sam.
    Bez brige, dođe to s godinama, hehehe...

  13. #63
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Bez brige, dođe to s godinama, hehehe...

  14. #64
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Kćer neki dan nisam pustila da ide s 5 dečki na igranje jer nije društveno prihvatljivo. Depiliram se iako mi se neda jer nije društveno prihvatljivo. Nemam muške prijatelje otkad sam u braku jer nije društveno prihvatljivo. Pristala sam čistit crkvu kad me svećenik pitao jer nije društveno prihvatljivo da kažem neću....mogu do sutra ovako....
    Anita, polako, tek si nam stigla. Ako budeš koncentrirano pratila, za godinu-dvije muž će ti se zbunjen registrirati ovdje i tražiti savjet .

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Kod mene bome jos nije doslo
    Puj, puj ...nadam se i da nece

  16. #66
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene bome jos nije doslo
    Puj, puj ...nadam se i da nece
    Sta se nadas? Da se neces voljeti u svim izdanjima?

    Na temu, ja mislim da ona kontrol frikusa koja sam godinama bila, uopce nisam bila prava ja.
    A ona ja sa faksa, ne znam da je to bas ona iskonska ja. To je bilo derle koje je pilo i tulumarilo. I, ajde, strebalo.
    A vjerojatnije je da je za svaku ja bilo tada pravo vrijeme. I trenutno mi se ova gospođa ja najvise sviđa. Bas je kul

    I da.. potfutrani grudnjak. I ja sam popustila.

  17. #67
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    dasta je obavezno. svih treba depilirat, musko i zensko. jedino psetad smije biti lijepa dlakava, ostalo linoleum
    Za rigoroznije:

    https://www.google.hr/search?q=kukma...afari&prmd=ivn

  18. #68

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Sta se nadas? Da se neces voljeti u svim izdanjima?
    Da necu doci u fazu kad ce mi biti svejedno da li sam izdepilirana ili ne, da li sam prljave ili ciste kose

  19. #69
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi smo u nasem selu totalno drustveno neprihvatljivi ali su nas prihvatili. Naucili smo ih tolerancije i mozda razbili koju predrasudu.
    Nasa djeca su jedina koja se igraju s Romima koji su doselili u selo.
    Ja hodam naokolo bez grudnjaka i u razvucenim trenerkama, pa cak i na roditeljski.
    Ujutro djecu razvozim u pidzami i nije mi bed tako i u ducan.
    Umjesto da napravimo fasadu i novi novi krov se s djecom skitamo po svijetu..,
    Djeca idu u skolu u razlicitim carapama jer nam se neda trazit parove...

    Ima toga.
    Ali eto zivimo.

  20. #70
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    dolega nije nitko rekao da mu je svejedno, koliko sam ja shvatila...
    Nego da se voli i kad je ovakav i kad je onakav.
    Da li to istodobno znači da forumašica hoda naokolo neuredna, to ne znam.
    Ali smatram ljubav prema sebi iznutra jako važnom točkom u osobnom razvoju - da sebe voliš neovisno o vanjskom stanju....
    Ja se nekad volim urediti za van, ponekad i ne, recimo vikendom ne nosim šminku i isključivo trenera/tajice đir, ali neka osobna higijena tipa tuširanje, zubi, nokti itd.mi je bitna i kad sam kući, sama samcijana...

  21. #71
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    In love
    I kod nas radova na kući i okolišu još i više, valjda jedini nemamo ogradu, hihi, ali nas to ne tangira previše
    Hebo zidine, meni nebitno..
    Ne trebam je ni imati, radije idem na more/put s djecom...
    Ovo s podilaženjem društvu i gubljenjem sebe, mislim da sam po putu ostavila popriličan br.komadićaka neke mene.
    Nije nužno to loše, ali ima stvari zbog kojih mi je žao...
    Mislim i da je u manjim sredinama to primjetljivije, jer toliko je malo ljudi da se iole drugačiji po nečemu jednostavno ističu i strše, a nije uvijek lako ostati svoj.

  22. #72
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Anita, polako, tek si nam stigla. Ako budeš koncentrirano pratila, za godinu-dvije muž će ti se zbunjen registrirati ovdje i tražiti savjet .

  23. #73

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    dolega nije nitko rekao da mu je svejedno, koliko sam ja shvatila...
    Nego da se voli i kad je ovakav i kad je onakav.
    Da li to istodobno znači da forumašica hoda naokolo neuredna, to ne znam.
    Ali smatram ljubav prema sebi iznutra jako važnom točkom u osobnom razvoju - da sebe voliš neovisno o vanjskom stanju....
    Ja se nekad volim urediti za van, ponekad i ne, recimo vikendom ne nosim šminku i isključivo trenera/tajice đir, ali neka osobna higijena tipa tuširanje, zubi, nokti itd.mi je bitna i kad sam kući, sama samcijana...
    A ne znam
    Ja mislim da se treba podjednako njegovati i iznutra i izvana
    Nema to veze ni sa sminkom ni s odjecom

  24. #74
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Da necu doci u fazu kad ce mi biti svejedno da li sam izdepilirana ili ne, da li sam prljave ili ciste kose
    ne kužim kako ti ovo uspiješ pročitati iz martinog posta

    ja sam pročitala ovako: volim se i kad sam u totalnoj gužvi, umorna, krepana i nisam se stigla depilirati i boli me kiki što nisam

  25. #75
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj rahela prvotno napisa Vidi poruku
    ne kužim kako ti ovo uspiješ pročitati iz martinog posta

    ja sam pročitala ovako: volim se i kad sam u totalnoj gužvi, umorna, krepana i nisam se stigla depilirati i boli me kiki što nisam
    što god bilo marta je lijepa i zgodna žena i može si priuštiti sve što želi. oni koji nisu ipak moraju više paziti, to ti je sva mudrost

  26. #76

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj rahela prvotno napisa Vidi poruku
    ne kužim kako ti ovo uspiješ pročitati iz martinog posta

    ja sam pročitala ovako: volim se i kad sam u totalnoj gužvi, umorna, krepana i nisam se stigla depilirati i boli me kiki što nisam


    da, da, nisam se uopće dobro izrazila

    ustvari sam se referirala na depiliranje samo ljeti iz martinog prethodnog posta

  27. #77
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ti si dolega isto ko magriz, Linoleum klub?

    Ja imam samo polugodišnju pretplatu, pa onda zimi nosim hlače, a ljeti suknje.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Da, totalno
    Ne podnosim dlake
    Ako se prestanem depilirati to ce biti znak da sam u banani

  29. #79
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Da, totalno
    Ne podnosim dlake
    Ako se prestanem depilirati to ce biti znak da sam u banani
    Ima i drugo rješenje - čekaj menopauzu, same će dlake otpasti

    I ne pitaj odakle to znam, hehehe

  30. #80
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Generalno, s godinama se više pronalazim, nego što se gubim (ali ne pravocrtno).
    ja bih ovo potpisala, bas je lijepo napisano
    sve vise sam vjerna sebi i sve manje me briga sto ce drugi reci, a odgojena sam bas tako - sta ce selo rec'

    dio s grudnjacima ne potpisujem, meni su moji grudnjaci najbolji prijatelji
    i volim se u svim izdanjima, ali uzivam se sredjivati

  31. #81
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    ja bih ovo potpisala, bas je lijepo napisano
    sve vise sam vjerna sebi i sve manje me briga sto ce drugi reci, a odgojena sam bas tako - sta ce selo rec'

    dio s grudnjacima ne potpisujem, meni su moji grudnjaci najbolji prijatelji
    i volim se u svim izdanjima, ali uzivam se sredjivati
    Sad ja potpisujem vas obje.

    A sise imam tek kad obucem grudnjak Barem tamo di bi sise trebale stajati

  32. #82
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Sad ja potpisujem vas obje.

    A sise imam tek kad obucem grudnjak Barem tamo di bi sise trebale stajati
    i ja sve potpisujem, nažalost i ovo zadnje

  33. #83
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se depiliram samo ljeti.
    Imam muske prijatelje, od prije braka, a i neke naknadno stecene. Mislim da me tracaju po selu zbog tih miskih prijatelja, a mene boli patka zbog toga.
    Djeca mi se igraju s kim zele. Ponekad iimam primjjedbe na drusttvo, al ih svejednno pustam.
    Muz i ja cesto imamo razlicito misljenje o ovom i onom, ne njegujemo Borg zajednici.
    Ustanove ne cistim nit bi me bilo sram odbit. Jednom je moj pokojni caca potegao prrstom po nekoj prasini da mi ukaze na istu. Dala sam mu krpu. Nakon togaa vise nije imao primjedbi. Al meni je to sve totalno usput, ne razmisljam o tome.
    Razmisljam kako ne napravit totalni rusvaj u obitelji, jebbemese za selo.
    Potpis na sve.
    Jedino što sam ja bez rusvaja riješila odnos s materom, na način da više nemamo odnos.
    I super mi je.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. #84
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    I ja sam se odrekla dijela sebe u oblačenju. Do prije 5 godina sam normalno išla u trapericama na posao, sad si pogledam predmenopauzasto lice i nekako mi to više ne paše. I to sam prihvatila, nažalost. Međutim! Nedavno sam otišla u neprežaljenu "Prusiju" i radila nešto kod njih. Traperice su bile moj najbolji prijatelj. Moji puno više rangirani kolege isto dolaze fino u trapericama na posao. Ruž ovdje svakodnevno stavljam, tamo me bilo sram, upadam u oči. Samo dvije (lijepe) Iranke se šminkaju. Ponijela sam si "svečano odijelo" za neku važnu večeru, kompromis je bio da mi je košulja malko zgužvana pa da ne izgleda pretjerano. Bilo je dvjestotinjak uzvanika, ja sam bila očito overdressed. Ljudi su se čudili kako to da nisam došla biciklom, pripremili su za mene na poslu rozi bicikl, da imam dok sam tamo, i lokot.

    Al evo i danas sam u martama na poslu, ne očekujem kontakt ni s kim.

    Grudnjak, nažalost moram nositi podstavljen, jer imam D-cup, nepodstavljeni modeli su mi kao da ih nemam, ali imam jedan pravi oklopnjak, jako je lijep, ali ga gotovo nikad ne nosim.

  35. #85
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Što se depiliranja tiče, većinom se depiliram, al mi nosi bračnu nesreću. Ja sam rođena u istom horoskopskom znaku kao Bridget Jones. Najveća romantika me snađe kad imam "krive gaće", odnosno kad nisam izdepilirana.

  36. #86
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ruž ovdje svakodnevno stavljam, tamo me bilo sram, upadam u oči. Samo dvije (lijepe) Iranke se šminkaju.
    meni je u Nizozemskoj na jednom neformalnom ali poslovnom druženju jedan (vjerojatno pripiti) Nizozemac rekao da je pretpostavljao da sam balkanka, baš zbog šminke imala sam bb kremu na licu i malo maskare

  37. #87
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    [QUOTE=vertex;3091290]Generalno, s godinama se više pronalazim, nego što se gubim [QUOTE]

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Uf, slabo se ja žrtvujem da bi me drugi prihvaćali
    U mojim godinama uske traperice i duga kosa nije baš prihvatljivo. Ali, mene apsolutno nije briga što drugi misle o meni.
    Ja sam ja.
    Meni su 40-te potpuno otkriće
    Bez problema svima kažem svoje mišljenje, ne namećem ga, čak i u familijarnim odnosima koji su nekad znali biti napeti jer svaka strana drži svoju istinu za sebe, ja sad ispalim mrtva-ladna šta mislim, ostanu paf i poslije mirna Bosna. Svi preživimo i nikad bolji odnosi

    Nikad me nije bilo briga što drugi misle, bitni su mi oni koji su MENI dragi.

    Evo razmišljam i razmišljam što sam ja to žrtvovala i ne pada mi na pamet, vjerojatno iam toga..al ono ja sma fakat tip živim svoj život i puštam druge jednako tako.. Nisam rođena društevno prihvatljivog ponašanja, malo više sam pomaknuta al sam si dobra.

    Njegujem i nutrinu i vanjštinu, ne mogu zamislit da sam dlakava od listopada do svibnja jer MENI je to onako fuj, neuredno. Ne kažem da se pri tom ne volim, al ne volim dlakave noge i dlakavo međunožje, ono ne volim ja, briga me šta drugi misle.

    Kad sam u nekim razgovorima s neistomišljenicima, nije mi problem reći što mislim. Šta ja znam, ne žrtvujem se baš (inače ne volim tu riječ, al dobro)

    Mislim da je ta "društvena (ne)prihvatljivost" izražajnija u manjim sredinama kao kod Flopice.

  38. #88
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Jelena,

    ja jutros obukla neku haljinu jer imam važan sastanak, haljina je poslovna, al tek sam jutros na izlazu iz stana skužila da je cijeli pedalj iznad koljena. Mislim se možda nije dužina primjerena gospođama u 40-ima, al ja se ne smatram nekom "gospođom" nego više otkačenom gospođicom. Naravno da sam takva došla.

    A ovo za grudnjake, ja volim bit nesputana, tako da mi se zna dogodit ljeti na moru da sam često bez grudnjaka vani (imam male cice), a bome volim bit i bez gaća beat that. Sad sam se outala.

    Ono ljeti se otuširam, muvam se po apartmanu na moru, navukla neku ljetnu krpu na se, pa slučajno izađem van pred kuću sa susjedima popričat (a sin me pipka preko haljine/tunike i šapće: Mama opet nemaš gaćice" )

    a znaju me vježbačice "bezgaćna" i trčim (samo šorc) jer imam osjetljivu kožu koju iziritiraju rubovi gaćica.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.03.2019. at 12:54

  39. #89
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    a bome volim bit i bez gaća beat that. Sad sam se outala.
    razotkrila si se ti vec davnooooooo na drugoj temi

    kopromisi ne znam da li su ili ne ali sve vise ugađam sebi, a manje okolini.
    sto se tice oblacenja, pocela sam malo vise obracati paznju na to, jer se sjetim s vremna na vrijeme kako sam u dvadestim gledala jednu tetu koja se ne primjereno oblaci svojim godinama. a ja sam sad u njenim.

    depiliram se redovitije sad nego prije xy godina. jer mi dlake sve vise smetaju.

  40. #90
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    meni je u Nizozemskoj na jednom neformalnom ali poslovnom druženju jedan (vjerojatno pripiti) Nizozemac rekao da je pretpostavljao da sam balkanka, baš zbog šminke imala sam bb kremu na licu i malo maskare


    sad te zamisljam zacementiranu bb kremom i sa paukovim nogicama oko ociju

  41. #91
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    meni je u Nizozemskoj na jednom neformalnom ali poslovnom druženju jedan (vjerojatno pripiti) Nizozemac rekao da je pretpostavljao da sam balkanka, baš zbog šminke imala sam bb kremu na licu i malo maskare
    Pa da. I bila si s Balkana (ali zapadnog! ). I to odgovara onim stereotipima s druge teme. Mogla si biti još iz Poljske ili Rusije. Da si došla s BMW-om, bila bi 100% iz Rusije Ja se ne volim isticati pa se pokušavam maskirati u okolinu. Osim što se tamo preporodim, jer to i jesam ja.

  42. #92
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    sto se tice oblacenja, pocela sam malo vise obracati paznju na to, jer se sjetim s vremna na vrijeme kako sam u dvadestim gledala jednu tetu koja se ne primjereno oblaci svojim godinama. a ja sam sad u njenim.
    ok
    (a na što točno tu misliš? koji komadi odjeće ili tip?)

  43. #93
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja sam sebi dosta vjerna i trudim se biti. Doduse kao i vecina parcijalnu prilagodbu na vanjske okolnosti primjenjujem- dakle necu doci u tajicama i crop topu na posao. Grudnjaci i bradavice me ne tangiraju. Nosim, kako je jedna moja frendica rekla, gazice, a ne grudnjake, ali to me se fakat ne dotice.
    Ono sto mene frustrira, a spomenulo se puno puta na temi, je ta depilacija. Jer si nisam lijepa neizdepilirana, a s druge strane mi ide na zivce da je tako. Jer ta depilacija je totalno nametnuta kategorija, pa svi, skupa sa mnom, trosimo lijepe novce da bi si bili lijepi, jer smo se dogovorili da su najljepse noge bez dlaka.
    Onda nekad iz pokusaja da napravim kompromis sa sobom hodam neizdepiliranih pazuha podrzavajuci stereotip o dlakavim feministkinjama.

  44. #94
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ahahahaha, ja kad kazem neizdepilirana, mislim na sve dlake koje se na tijelu uklanjaju. Dakle zimi sam dlakava feministkinja, a ljeti pripadnica Linoleum kluba. Nije da se nešto zamaram time, ali pitam se ponekad jesam li podvojena ličnost.

  45. #95
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Anita, polako, tek si nam stigla. Ako budeš koncentrirano pratila, za godinu-dvije muž će ti se zbunjen registrirati ovdje i tražiti savjet .

  46. #96
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Je, jos ce i on reci da je godinama sutio jer nije imao primjedbi.

  47. #97
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja sam baš previše opsjednuta tim dlakama. Ne mogu čak ni dlake na rukama podnijeti. Na svojim, jel. Ni zimi ni ljeti ni ikada.

  48. #98
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Vjeverice ispod ruku su mi totalno neprihvatljive.

    Ono, digni ruku da ubacim ljesnjak.
    Posljednje uređivanje od Optimist : 07.03.2019. at 13:55

  49. #99
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Vjeverice ispod ruku su mi totalno neprihvatljive.

    Ono, digni ruku da ubacim ljesnjak.
    Ajmeeee!

  50. #100
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Optimist

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •