Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Anovulacioni ciklusi

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    5

    Početno Anovulacioni ciklusi

    Pozdrav svim devojkama! Odlucila sam se da ozivim ovu temu iz razloga da bih cula vase misljenje,i mozda neki savet. Decko i ja pokusavali smo 2 godine. Nakon obavljenih pregleda,ustanovljeno je da je sa njim sve u redu,a ja nemam ovulacije..uopste.pa me zanima,da li je neka ostala trudna samo sa nekim lekovima,ili je ipak neophodna vto?hvala unapred!

  2. #2
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Bambino, oprosti nemam informacije koje te zanimaju. Ali ako nemas nista protiv imam pitanje. Da li postoje neki simptomi koji ukazuju na anovulacijske cikluse? Npr. da li su ciklusi uredni? Da li svejedno osjecas bol u tim danima i sl?

  3. #3
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Bambino, postoji dobra šansa da ćeš ostati trudna samo s lijekovima. Klomifen, metformin...Možda da postaviš pitanje na Potpomognutoj za detalje.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Bambino, oprosti nemam informacije koje te zanimaju. Ali ako nemas nista protiv imam pitanje. Da li postoje neki simptomi koji ukazuju na anovulacijske cikluse? Npr. da li su ciklusi uredni? Da li svejedno osjecas bol u tim danima i sl?
    Meni su ciklusi uredni,dobijam na 26 dan,ili 28..nekad i koji dan kasnije..nemam onu sluz,a bolove sam imala.Bar sam mislila da ih imam

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Bambino, postoji dobra šansa da ćeš ostati trudna samo s lijekovima. Klomifen, metformin...Možda da postaviš pitanje na Potpomognutoj za detalje.
    Hvala Argente,sad radimo malo detaljnije analize,pa se iskreno nadam da ce to biti sve dobro..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •