Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Prorjeđivanje kose

  1. #1
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno Prorjeđivanje kose

    Nedavno smo primjetili da se mojoj curi (16) naglo prorjeđuje kosa na nekim mjestima. Na zaliscima vec raste mlada kosa ( izgleda kao da se obrijala) i na vrhu glave, staza joj se jako prosirila. Opcenito joj pojacano opada. E sad, ima jako dugu i inace gustu kosu. Cesto ju pegla , uvija i sto cuda. Pretpostavljam da je i od toga, mozda hormoni... Ima li tko iskustva sa tim i mozete li nam preporuciti neki sampon ili nesto?

  2. #2
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Možda ricinusovo ulje. Na tjeme, i malo izmasirat. Kažu da je jako gusto pa se može pomiješati s nekim drugim uljem

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Svakako ukinuti pegle i slično

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    . Meni se to dogodilo dok sam vezala kosu u rep. Prorijedila mi se iznad obrva, a frizerka je rekla da je najbolje ošišati se. Nisam baš odmah, ali jesam odrezala šiške. Pomoglo je.
    Treba se okaniti pegle i farbanja. Ima i vitamina baš za kosu. Bit će sve dobro.

  5. #5
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Eci, mojoj N je prije cca godinu dana jako opadala kosa, počela je paničariti, i tražila da joj kupim neki šampon koji će joj pomoći. ja nisam primijetila da joj fali kose, ali je ona rekla da vidi kad ju pere, i kad se češlja.
    kupila sam neki šampon/tretman, zaboravih koji, uglavnom reklamira se baš za problem pojačanog ispadanja
    prala je jedno vrijeme s njim, ali ne dugo (tipa par tjedana) i rekla da je bolje
    e sad, jel od šampona, ili se jednostavno situacija poboljšala sama od sebe - ne znam. ja bih rekla ovo drugo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •