Poštovanje,
Nova sam na forumu, nadam se se da sam u dobru kategoriju se javila.

Situacija je slijedeća...

Predala sam papire za rastavu na czss, sada naravno oni nas trebaju pozvati itd. Majka sam dvoje djece, maloljetne, beba.. Jedno za drugim došlo..

Razlozi rastave... Uff ima ih puno, od droge do alkohola do psihičkog nasilja, što u prisutnosti djece a što putem poruka i poziva...

Naime, moj još "suprug" dobio je zabranu približavanja meni te stanu (podstanari smo inače). Ja sam na porodiljnom, inače nezaposlena. Ali dobra sam majka, skrbim o djeci ionako sama, i dok je on bio ovdje, praktički sam sama bila s njima..

On je dosta psihički rastrojen, kao ne razumije razloge rastave (moš mislit).
Sada je počeo pitati za djecu, kako su, da li im šta treba itd ali ujedno i konstantno zašto ovo zašto ono, ajmo još jednom, promijeniti ću se itd, ali to sam toliko puta već čula da jednostavno muka mi je od toga.

Policija je već nekoliko puta intervenirala. Završio je i u psihijatarskoj ustanovi ali ne na liječenju, već ovako na dan-dva trijeznjenje, smirenje...
.

Bit ću kompletno iskrena, ne volim ga vise, nakon mjeseci ignoriranja, mjeseci vike, mjeseci ponašanja prema meni ko da sam prostitutka, nakon vike na djecu koja praktički ni ne razumiju, nakon drogiranja pored njih.. pukla sam jednostavno i prekrizila ga iz svog života. Ne mrzim ga. Jednostavno nemam više osjećaja prema njemu..

Da li želim da bude u životu djece... I da i ne..