Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 228 od 228

Tema: Ljubomora, posesivnost i samokontrola

  1. #201
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    Meni, naravno, tebi u tvojim godinama vjerojatno zvuči romantično i seksi, pomalo divlje, strastveno.
    Ali nije.
    ja sam u godinama u kojima je Riri sada također mislila da je ljubomora, kako Anita reče, začin vezi, da dokazuje kako se strasno volimo itd
    prošlo me
    možda se neki rode sa tom vrstom zrelosti, ali ja nisam jedna tih, meni je dugo trebalo da prevaziđem takav stav i tko zna u čemu ću sve još promijeniti mišljenje
    danas mi je u partnerskom odnosu najvažnije poštovanje, da se međusobno cijenimo, bodrimo, da si vjerujemo...

  2. #202
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    S ovim se ne mogu više ne-složiti.
    Moj drugi muž živi s nama i imamo zajedničko dijete, onda on mora biti kuš jer je "striček sa strane"?
    Riri koja je duže u vezi s mužem nego što je on bio u vezi s prvom ženom je isto neka "teta sa strane"?
    Moj sin zna da ima i tatu i očuha i crta obojicu na slikama na temu "moja obitelj" u vrtiću.
    Također, kad ide negdje s exom i njegovom curom, ja mu kažem da ne mora svakome objašnjavati kako ona nije njegova mama, neka prešuti jer nepoznate ljude to ionako nije briga, a tati i "maćehi" će biti neugodno.
    Sve je to njegova obitelj.
    Prije svega ispricavam se, pretpostavila sam kasnije da cu grubo zazvucati. Htjela sam reci da su njegova primarna obitelj njegovi mama i tata i da zbog toga bivsi partneri trebaju njegovati prijateljstvo nakon razvoda. I znam da pricam o ruzicastim jednorozima, da postoji milijun nijansi u spektru, da postoje divni ocusi i macehe koji zamjenjuju odsutne i neodgovorne roditelje, znam da su uzroci razvoda nekada preteski da bi to uopce bilo moguce. Ali kada je vec jedna obitelj to uspjela, zasto svojom ljubomorom to unistavati i onemogucavati?

    Oprosti jos jednom, nadam se da sam se sada bolje izjasnila.

  3. #203
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Nema beda *mamice*, znam da nisi zlonamjerna, samo sam htjela skrenuti pažnju na drugu stranu medalje. Malo sam i ja skočila k'o kobra.
    A s ovim drugim dijelom se slažem, ako si već uspio sve duhove prošlosti pospremiti, glupo je da ljubomora novog partnera stvara nove probleme. Pogotovo ako uzmemo u obzir da je zaista malo onih koji se vraćaju bivšim muževima/ženama nakon godina rastavljenosti.

    Za Riri: ja sam imala običaj uvijek nanovo pokušavati s bivšim dečkima ali to nikako nije ista dimenzija. Kad se rastaneš onda si zaista imao razloga za to. Tu je povratak malo veća odluka i manevar, da ne spominjem štetu koju činiš djeci "tata i ja smo se posvađali, pa smo se sad pomirili", a jok, tu stvarno ne smiješ biti nedosljedan u odluci. Valjda je i tvoj bivši svjestan toga.

  4. #204
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    To sve ovisi o promatraču.
    Mene ovako, sa strane, jako bode ova spika gdje netko drugi gleda što je "njegovo".
    Ta rečenica koju si napisala je takav turn off da je teško za opisati. Meni, naravno, tebi u tvojim godinama vjerojatno zvuči romantično i seksi, pomalo divlje, strastveno.
    Ali nije.
    Meni bi to mozda zvucalo divlje i strastveni npr. sa 17.
    Ali a 20.+ u ozbiljnoj vezi ne bi mi bilo niti malo romanticno.
    Da se razumijemo ovo tijelo i duh je moj nitko ga ne posjeduje.
    Posljednje uređivanje od sirius : 26.03.2019. at 13:17

  5. #205
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    To sve ovisi o promatraču.
    Mene ovako, sa strane, jako bode ova spika gdje netko drugi gleda što je "njegovo".
    Ta rečenica koju si napisala je takav turn off da je teško za opisati. Meni, naravno, tebi u tvojim godinama vjerojatno zvuči romantično i seksi, pomalo divlje, strastveno.
    Ali nije.

  6. #206
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    evo, recimo, mene ne bode. jest, 'njegovo' je jer sam ja tako odlučila da je njegovo. još ću sad i u seksu biti politički korektna, boktevidio

  7. #207
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    niš se ne crveni, riri, to sam ti zaboravila reći. koga napaljuje, napaljuje, koga ne, e pa što. podrazumijeva se da je sve pod kontrolom, a ono što nije, to je ne daj bože. ali to je neka druga, bolesna priča.

  8. #208

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Ma daj, molim te. Smeta ga što otvara vrata bez grudnjaka dostavljačima hrane jer se kroz majicu može nazrijeti ono što je njegovo. Mali dečko, njegov kamion u pješčaniku ne smiju gledati drugi dečki. :bicedobro:
    Rolajz.

  9. #209
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    Ma daj, molim te. Smeta ga što otvara vrata bez grudnjaka dostavljačima hrane jer se kroz majicu može nazrijeti ono što je njegovo. Mali dečko, njegov kamion u pješčaniku ne smiju gledati drugi dečki. :bicedobro:
    Rolajz.
    pa evo, i meni smeta da tako razdrljena otvara vrata
    samo ja bih joj ko svekrva recimo (jer mi je sin isto '92.) rekla neka se obuče, prehladit će se , a muž joj, eto, veli ovo što tebi smeta. ko da njih briga što tebi ili meni smeta

  10. #210
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    Ma daj, molim te. Smeta ga što otvara vrata bez grudnjaka dostavljačima hrane jer se kroz majicu može nazrijeti ono što je njegovo. Mali dečko, njegov kamion u pješčaniku ne smiju gledati drugi dečki. :bicedobro:
    Rolajz.
    ne bi mu smetalo da ga nije strah da će dostavljač posudit njegov kamiončić

  11. #211

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    pa evo, i meni smeta da tako razdrljena otvara vrata
    samo ja bih joj ko svekrva recimo (jer mi je sin isto '92.) rekla neka se obuče, prehladit će se , a muž joj, eto, veli ovo što tebi smeta. ko da njih briga što tebi ili meni smeta
    A šta, onda da gasimo forum?
    Ako nikog nije briga ni za što.
    Ali vid vraga, pa nismo mi otvorile topik.

  12. #212
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    ne bi mu smetalo da ga nije strah da će dostavljač posudit njegov kamiončić

    moj bi muž dodao (sad, nakon 30 godina, ali trebalo je do tu doć :D) - super za kamion ako će ga vratiti. onda malo može :D

  13. #213
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Pa meni ne smeta što to njemu smeta. I meni bi smetalo da on u boksama otvara vrata nekome, recimo ujutro kad se probudi. If you know what I mean. Samo što ja to nisam uopće doživljavala, bila mi je nesvjesna radnja. Ali ako mu smeta, a meni nije nešto što se mora, mogu to promijeniti i jesam. Ne otvaram više vrata takva haha. Mijenja i on zbog mene neke stvari, nije to po meni neki problem.

    Druga stvar bi bila da ja iz nekog čudnog razloga moram takva otvarati vrata i da mi smeta što bi on to mijenjao, onda ne bih tako lako popustila. Ali ovako, koga briga haha. Nije taj naš popis bio neka tako bitna stvar, nemojte to tako shvaćati.

  14. #214
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    pa evo, i meni smeta da tako razdrljena otvara vrata
    samo ja bih joj ko svekrva recimo (jer mi je sin isto '92.) rekla neka se obuče, prehladit će se , a muž joj, eto, veli ovo što tebi smeta. ko da njih briga što tebi ili meni smeta
    Cuj, niti ja ne otvaram razdrljena , ali pravi razlog tome je to sto ne izgledam vise dovoljno mlado za takvo sto.

  15. #215

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    ne bi mu smetalo da ga nije strah da će dostavljač posudit njegov kamiončić
    E, tu smo.

    Dvije su, dakle, varijante.
    Prva, gdje to smeta jer joj ne vjeruje i ekčuli samo volja dostavljača određuje kamionu kome ide ili ne ide. Ne ovisi o njoj, podrazumijeva se, dakle, da ako dostavljač/poštar/inkasator/prosjak pruži ruku prema toj majici bez grudnjaka, op! odu kotači prema njemu.

    Druga, gdje to smeta jer ga smeta da o njoj, s majicom, no bez grudnjaka, itko potpuno nebitan za njihov život, misli, odnosno mašta, odnosno primijeti.

    Ja stvarno ne znam što mi je odbojnije, samo znam da u mojem rječniku takav ima svoja imena, no sasvim sigurno nisu muškarac ili partner.

    Mislim, pardon, svatko ima svoj kick, ali tu smo da trošimo vrijeme, pa valjda mogu reći što moj nije.

  16. #216
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Cuj, niti ja ne otvaram razdrljena , ali pravi razlog tome je to sto ne izgledam vise dovoljno mlado za takvo sto.
    dARga, ti više ne vjeruješ da postoji jedan dio, dostavljača , kojima bi baš ti bila prva liga?
    tooo nije dobro, ne, ne!

  17. #217
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    E, tu smo.

    Dvije su, dakle, varijante.
    Prva, gdje to smeta jer joj ne vjeruje i ekčuli samo volja dostavljača određuje kamionu kome ide ili ne ide. Ne ovisi o njoj, podrazumijeva se, dakle, da ako dostavljač/poštar/inkasator/prosjak pruži ruku prema toj majici bez grudnjaka, op! odu kotači prema njemu.

    Druga, gdje to smeta jer ga smeta da o njoj, s majicom, no bez grudnjaka, itko potpuno nebitan za njihov život, misli, odnosno mašta, odnosno primijeti.

    Ja stvarno ne znam što mi je odbojnije, samo znam da u mojem rječniku takav ima svoja imena, no sasvim sigurno nisu muškarac ili partner.

    Mislim, pardon, svatko ima svoj kick, ali tu smo da trošimo vrijeme, pa valjda mogu reći što moj nije.
    Možeš.

  18. #218
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    možeš, ekčuli, što da ne

    meni je to s kamionima sad malo prekomplicirano pa se ne bi mešala.

  19. #219
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Zašto sam ja postala kamion, a moje sise kotači?

  20. #220

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Jer se manje dečkiju igra Barbikama od onih koji se igraju autićima.

  21. #221
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto sam ja postala kamion, a moje sise kotači?
    aaahahahahahahahhaaahahah



    ps. da ti ne piše godište u nicku i da ne tvrdiš da si baš to godište, evo ja bih ti dala na način izražavanja bar još 10 godinica zrelosti.
    baš sam si mislila kako se lijepo, smisleno i pismeno izražavaš.

  22. #222
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    aaahahahahahahahhaaahahah



    ps. da ti ne piše godište u nicku i da ne tvrdiš da si baš to godište, evo ja bih ti dala na način izražavanja bar još 10 godinica zrelosti.
    baš sam si mislila kako se lijepo, smisleno i pismeno izražavaš.
    Hvala ti.

  23. #223

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Cuj, niti ja ne otvaram razdrljena , ali pravi razlog tome je to sto ne izgledam vise dovoljno mlado za takvo sto.
    Pih..gluposti
    Tek sad si bomba u najboljim godinama

  24. #224
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    niš se ne crveni, riri, to sam ti zaboravila reći. koga napaljuje, napaljuje, koga ne, e pa što. podrazumijeva se da je sve pod kontrolom, a ono što nije, to je ne daj bože. ali to je neka druga, bolesna priča.
    E baš si mi dobro uletila za se nadovezat jer sve gledam kako ću...erotike (osoba napose, a onda i parova) ima toliko vrsta i podvrsta, i u seks ulazi počesto dosta toga pećinskog (mnogima, ako ne svima) i jupi jeij, neka je tako, to je jedno veselje. Tako da to "moj si" i "moja si" ima mnogo zabavnih, raznovrsnih, parovima autentičnih varijanti koje nemaju ništa s nekim zlim vrstama posjedovanja.



    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    ps. da ti ne piše godište u nicku i da ne tvrdiš da si baš to godište, evo ja bih ti dala na način izražavanja bar još 10 godinica zrelosti.
    baš sam si mislila kako se lijepo, smisleno i pismeno izražavaš.
    Yes!

  25. #225
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    E baš si mi dobro uletila za se nadovezat jer sve gledam kako ću...erotike
    meni ne treba uvod

  26. #226

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    meni ne treba uvod


    ni meni

    i nemam niš protiv svojatanja
    pogotovo u određenim aktivnostima

  27. #227
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Yes!

  28. #228
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Koju god temu sam otvorila, vi od prvog pitanja dođete do gaća uvik nekako.
    Evo ja ću odgovoriti na prvo-nisam ljubomorna.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •