Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 205

Tema: Kazalište, koštice, kikiriki ...

  1. #101

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Apsolutno se slazem!
    Črna mati je puuno jača od Ciganina

  2. #102
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Preporuka za balet Petar Pan i Labuđe jezero u HNK.

    Ono što nikome nebi preporučila je "Tulum u samostanu" u Komediji..

    Al zato je Čisto ludilo, Aida, Mama Mia čista petica.
    Sinoć sam gledala Jesus Crist Superstar i moram reć odličan osim već rečene kritike o pjevanju na engleskom.

  3. #103
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Preporuka za balet Petar Pan i Labuđe jezero u HNK.

    Ono što nikome nebi preporučila je "Tulum u samostanu" u Komediji..

    Al zato je Čisto ludilo, Aida, Mama Mia čista petica.
    Sinoć sam gledala Jesus Crist Superstar i moram reć odličan osim već rečene kritike o pjevanju na engleskom.
    Zasto ne preporucijes Tulum?
    Sogorica bi bas htjela da idemo, pa me zanima.

  4. #104
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Komedija daje 30% popusta za sve predstave u lipnju
    http://www.komedija.hr/www/za-kraj-s...tave-u-lipnju/

  5. #105
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je predstava u Kerempuhu bila korektna, ali ni do koljena Papićevom filmu.
    ja bih ovako rekla za Ustav RH
    nakon filma, nakon maestralnog pok. Glogovca
    fantastične Ksenije Marinković, Aćimovića.....
    predstava je samo gledljiva
    ništa puno više od toga

  6. #106
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    da malo apdejtam temu


    pogledala sam Jesus Christ Superstar u Komediji - izvrsno! Oduševljavaju me ti mladi pjevači/glumci (mislim da su ipak prvenstveno pjevači), stvarno su fantastični na sceni, užitak ih je slušati
    Moćna glazba, odlična izvedba scenografija minimalistička tako da ne odvlači pažnju od onog bitnog.
    Minijatura Jacquesa Houdeka kao kralja Heroda mi je bila baš zabavna


    Sjećaš li se Doli Bel, gostovanje Kamernog teatra 55 iz Sarajeva, na Gavellinim večerima
    Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem ... u početku ti je malo čudnjikavo slušati tu mantru iz usta nekoga tko NIJE Slavko Štimac, ali vrlo brzo postane normalno. Jer ta nova sarajevska ekipa je sjajna, nadahnuta, spontana, iskrena, inspirirajuća. Novo čitanje općih mjesta našeg odrastanja
    Sjajni, sjajni glumci i emocija koju su prenijeli publici.
    Jako dugo nisam gledala neko gostovanje, i ovo mi je baš sjelo.
    Posljednje uređivanje od emily : 19.12.2019. at 10:30

  7. #107

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Kad je tema već podignuta, da prijavim i ja fenomenalnu predstavu "Tko se boji Virginije Woolf" u ZKM, gostovanje Teatra Ulysses. Originalni tekst drame (E. Albee) ne poznajem, tako da mi je predstava bila potpuna novost - i zbilja je izvrsna.
    Shvatila sam tom prilikom i da dosad nisam nikad gledala Radu Šerbedžiju u kazalištu - jer kad sam počela ići u "ozbiljno" kazalište, on je otišao iz Hrvatske i gledala sam ga samo na filmu. U ovoj predstavi je maestralan, dominira pozornicom, nosi predstavu, iako ni ostalo troje glumaca uopće nije loše (dapače).

    Što se drugih gostovanja tiče, u siječnju planiram pogledati beogradsku "Gospođu ministarku" u HNK (predstavu koja je trebala biti na programu ljetos, pa je otkazana).

    I neka se javi tko prvi pogleda "Bilježnicu Robija K." u Kerempuhu. Sin je jako zainteresiran za tu predstavu, a ja sam vidjela samo najavu pa mi se lagano smučilo od pomisli na Željka Konigsknechta u većim dozama Ali ako predstava bude dobra, mogu pregristi i svoje mušice i pogledati je.

  8. #108
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku


    I neka se javi tko prvi pogleda "Bilježnicu Robija K." u Kerempuhu. Sin je jako zainteresiran za tu predstavu, a ja sam vidjela samo najavu pa mi se lagano smučilo od pomisli na Željka Konigsknechta u većim dozama Ali ako predstava bude dobra, mogu pregristi i svoje mušice i pogledati je.
    Mislim da me vode na premijeru

  9. #109

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Onda očekujem izvještaj

  10. #110
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Kerempuh postavlja Gruntovčane, premijera 8.3.2020.

  11. #111
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Mi i oni u ZKM.u
    https://www.zekaem.hr/predstave/mi-i-oni/

    Uz ZKM.ove glumce igra i 14 polaznika njihovog dramskog učilišta, moja ćerce je među njima

    Radnja prati 4F u zagrebačkoj 27. gimnaziji, njihovu zadnju godinu u školi koju obilježava predstojeća matura.
    Projekt su počeli promišljati i pripremati dramaturginja Katarina Pejović i režiser Dario Harjaček još prije 3 godine, a fascinantno mi je kako se premijera poklopila sa velikim štrajkom prosvjetara (što samo pokazuje koliko je ova tema aktualna već godinama).
    Polaznici učilišta su sami smislili i razradili svoje likove i na osnovu toga se pisao tekst, tako da su i oni su-kreatori predstave.

    Djeca su izvrsna, stvarno su talentirani i uživljeni u uloge. Odrasli glumci standardno odlični – Maro Martinović kao prof. matematike starog kova možda mi je najdraži, ali i ostali su super. Miu Melcher nisam gledala do sada (razrednica, prof. hrvatskog), sjajno je utjelovila tip mladog učitelja koji se boji svojih učenika, isto vrijedi i za Doru Polić Vitez kao ravnateljicu koja se jedva nosi s pritiscima svog radnog mjesta.

  12. #112
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Kad je tema već podignuta, da prijavim i ja fenomenalnu predstavu "Tko se boji Virginije Woolf" u ZKM, gostovanje Teatra Ulysses.
    Ja sam prekasno skužila za tu predstavu. Baš mi je krivo što nisam išla. Jesu se normalno kupovale karte ili su to bile pozivnice?

  13. #113

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam prekasno skužila za tu predstavu. Baš mi je krivo što nisam išla. Jesu se normalno kupovale karte ili su to bile pozivnice?
    Najnormalnije (otkud meni pozivnica )! Ali vrlo brzo su se rasprodale.

  14. #114

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    Mi i oni u ZKM.u
    https://www.zekaem.hr/predstave/mi-i-oni/

    Uz ZKM.ove glumce igra i 14 polaznika njihovog dramskog učilišta, moja ćerce je među njima

    Radnja prati 4F u zagrebačkoj 27. gimnaziji, njihovu zadnju godinu u školi koju obilježava predstojeća matura.
    Projekt su počeli promišljati i pripremati dramaturginja Katarina Pejović i režiser Dario Harjaček još prije 3 godine, a fascinantno mi je kako se premijera poklopila sa velikim štrajkom prosvjetara (što samo pokazuje koliko je ova tema aktualna već godinama).
    Polaznici učilišta su sami smislili i razradili svoje likove i na osnovu toga se pisao tekst, tako da su i oni su-kreatori predstave.

    Djeca su izvrsna, stvarno su talentirani i uživljeni u uloge. Odrasli glumci standardno odlični – Maro Martinović kao prof. matematike starog kova možda mi je najdraži, ali i ostali su super. Miu Melcher nisam gledala do sada (razrednica, prof. hrvatskog), sjajno je utjelovila tip mladog učitelja koji se boji svojih učenika, isto vrijedi i za Doru Polić Vitez kao ravnateljicu koja se jedva nosi s pritiscima svog radnog mjesta.
    Baš se veselim idemo ovo gledati sljedeći tjedan.

  15. #115
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    jučer sam pogledala Huddersfielda u ZKM.u
    preporuka!
    Odličan komad, svi glumci su mi izvrsni, a Dadu Ćosića obožavam!
    Dvijetisućita godina u Karlovcu, beznadež i duhovi ratnih devedesetih koji razaraju živote protagonista

  16. #116
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Jelciceve 3 sestre su fenomenalne- najbolje sto je HNK ponudio nakon 3 zime.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #117
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Mene su Tri zime toliko iživcirale zbog jedne loše glumice da mi je to pokvarilo cijelu predstavu. Mislim da smo to već tu pisale.

    Huddersfield je i meni odličan, još sam ga gledala sa starom pstavom.

    E da, u Exitu sam gledala GospOUdinNOUbadi, zgodna predstava, s meni uglavnom nepoznatim glumcima, osim jednog. Al sad baš gledam - glumci su Osječani.

  18. #118
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Kad je tema već podignuta, da prijavim i ja fenomenalnu predstavu "Tko se boji Virginije Woolf" u ZKM, gostovanje Teatra Ulysses. Originalni tekst drame (E. Albee) ne poznajem, tako da mi je predstava bila potpuna novost - i zbilja je izvrsna.
    Shvatila sam tom prilikom i da dosad nisam nikad gledala Radu Šerbedžiju u kazalištu - jer kad sam počela ići u "ozbiljno" kazalište, on je otišao iz Hrvatske i gledala sam ga samo na filmu. U ovoj predstavi je maestralan, dominira pozornicom, nosi predstavu, iako ni ostalo troje glumaca uopće nije loše (dapače).

    Što se drugih gostovanja tiče, u siječnju planiram pogledati beogradsku "Gospođu ministarku" u HNK (predstavu koja je trebala biti na programu ljetos, pa je otkazana).

    I neka se javi tko prvi pogleda "Bilježnicu Robija K." u Kerempuhu. Sin je jako zainteresiran za tu predstavu, a ja sam vidjela samo najavu pa mi se lagano smučilo od pomisli na Željka Konigsknechta u većim dozama Ali ako predstava bude dobra, mogu pregristi i svoje mušice i pogledati je.
    Joj, hvala na informaciji za gospođu ministarku, upravo sam kupila karte i riješila poklon pod bor za roditelje!

    Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

  19. #119
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Preporučam Orašara u izvedbi Baletnog studia iz Jastrebarskog, odlična je, 18.1.2020. je u Centru za kulturu Trešnjevka: https://www.cekate.hr/?p=35296
    Posljednje uređivanje od mašnica : 19.12.2019. at 23:09

  20. #120
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Mene su Tri zime toliko iživcirale zbog jedne loše glumice da mi je to pokvarilo cijelu predstavu. Mislim da smo to već tu pisale.

    A meni su Tri zime predivna predstava

  21. #121
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    A meni su Tri zime predivna predstava
    Čak si i Madu podnijela? Meni je bila toliko iritantna da mi je to dovuklo predstavu u krivom smjeru. Usred presdstave sam upalila mobitel i išla guglati tko je "glumica".

  22. #122
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Čak si i Madu podnijela? Meni je bila toliko iritantna da mi je to dovuklo predstavu u krivom smjeru. Usred presdstave sam upalila mobitel i išla guglati tko je "glumica".
    ZNALA SAM da si na nju mislila

    meni je predstava odlična, Mada mi nije nepodnošljiva, ali odskače od ostalih, to da

  23. #123

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Mada je i meni pokvarila predstavu
    Inače, predstava "Tri zime" jest dobra, ali tekst drame mi je još bolji i baš mi je drago da sam najprije pročitala dramu, a tek onda gledala predstavu.

  24. #124
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Čak si i Madu podnijela? Meni je bila toliko iritantna da mi je to dovuklo predstavu u krivom smjeru. Usred presdstave sam upalila mobitel i išla guglati tko je "glumica".
    ako si stvarno googlala po mobitelu usred predstave, nije samo glumica tebi bila iritantna, vjerojatno je bilo obostrano

  25. #125
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Uzela sam mobitel čim je počela pauza (ako ti je baš bitan svaki detalj mog postupka). Ali mogla bi skrolati ovu temu i naći da smo već pisali o nastupu iste

  26. #126
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Mada je uvjerljivo najlosija. No predstava je predobra da bi mi ju jedna uloga pokvarila. Ja sam cak dva puta isla gledati. Nina Violic je maestralna.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #127
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Mada je uvjerljivo najlosija. No predstava je predobra da bi mi ju jedna uloga pokvarila. Ja sam cak dva puta isla gledati. Nina Violic je maestralna.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Slažem se

  28. #128
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Btw, gledala sam i Kralja Leara u interpretaciji Mikija Manojlovića.
    Mene je oduševio, premda sam čula podosta negativnih komentara na račun njegove glume u istoj predstavi

  29. #129
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Mada je uvjerljivo najlosija. No predstava je predobra da bi mi ju jedna uloga pokvarila. Ja sam cak dva puta isla gledati. Nina Violic je maestralna.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    a Dragan Despot? sjajan, sjajan glumac
    takva šteta da rijetko igra (svojim izborom, ako sam dobro shvatila)

  30. #130
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Apsolutno preporucam Sherlocka Holmesa u ZKMu- gledali jutros sa dvanaestogodisnjakom i sedmogodisnjakom- uopce se ne sjecam kad smo gledali tako dobru djecju predstavu!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. #131

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    Mi i oni u ZKM.u
    https://www.zekaem.hr/predstave/mi-i-oni/

    Uz ZKM.ove glumce igra i 14 polaznika njihovog dramskog učilišta, moja ćerce je među njima

    Radnja prati 4F u zagrebačkoj 27. gimnaziji, njihovu zadnju godinu u školi koju obilježava predstojeća matura.
    Projekt su počeli promišljati i pripremati dramaturginja Katarina Pejović i režiser Dario Harjaček još prije 3 godine, a fascinantno mi je kako se premijera poklopila sa velikim štrajkom prosvjetara (što samo pokazuje koliko je ova tema aktualna već godinama).
    Polaznici učilišta su sami smislili i razradili svoje likove i na osnovu toga se pisao tekst, tako da su i oni su-kreatori predstave.

    Djeca su izvrsna, stvarno su talentirani i uživljeni u uloge. Odrasli glumci standardno odlični – Maro Martinović kao prof. matematike starog kova možda mi je najdraži, ali i ostali su super. Miu Melcher nisam gledala do sada (razrednica, prof. hrvatskog), sjajno je utjelovila tip mladog učitelja koji se boji svojih učenika, isto vrijedi i za Doru Polić Vitez kao ravnateljicu koja se jedva nosi s pritiscima svog radnog mjesta.
    Pogledali danas "Nas i njih" predstava je stvarno izvrsna, a za mlade glumce imala sam dojam da uopće ne glume, da su to oni u stvarnom životu, toliko su dobri
    Ulogama koje izdvajaš dodajem i Damira Šabana kao rezigniranog profesora tjelesnog koji je ostao bez dvorane. Scena s grbom je vrh!

    Koja je uloga tvoje cure, ako smijem pitati?

  32. #132

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    I meni je izvrsna, učenici su fantastični, fantastični, vratilo me u Dane školovanja!

    I volim i tri zime i tri sestre i općenito mislim da je Nina Violić strašna ženska! Izvrsna glumica!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. #133
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Pogledali danas "Nas i njih" predstava je stvarno izvrsna, a za mlade glumce imala sam dojam da uopće ne glume, da su to oni u stvarnom životu, toliko su dobri
    Ulogama koje izdvajaš dodajem i Damira Šabana kao rezigniranog profesora tjelesnog koji je ostao bez dvorane. Scena s grbom je vrh!

    Koja je uloga tvoje cure, ako smijem pitati?

    baš mi je drago da su se i vama svidjeli Mi i oni!

    moja glumica ima ulogu Lare Ramić, polovica onog nerazdvojnom dua koji se non stop selfira

  34. #134

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    baš mi je drago da su se i vama svidjeli Mi i oni!

    moja glumica ima ulogu Lare Ramić, polovica onog nerazdvojnom dua koji se non stop selfira
    A, sjećam se, one dvije šminkerice isto tipizirani likovi kakvih ima u skoro svakom razredu.
    Predstava je stvarno izvrsna i baš je primjerena i učenicima i roditeljima i svima koji imaju kontakta sa školskim sustavom.

  35. #135
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja sam ostala dužna osvrt na Robija. I to namjerno sam ostala dužna. To nije moj tip predstave, jednostavno je tema koja me ne zanima, i išla sam ju pogledat samo zato kaj sam bila pozvana. Predstava nije loše postavljena i glumci su dobri, ali tematika nije "moja". Umorna sam od tih spika

  36. #136

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Odgledala sam i ja Robija K. Predstava je dobra, ali ono što mi je jako nedostajalo je dramska nit, nekakva radnja - toga u predstavi nema. U stvari je predstava niz brzopoteznih skečeva, vrlo je dinamična, glumački odlično izvedena, ali fali joj cjelina.
    I da, za one koji se dvoume: predstava je puna prostota, pa ako je netko osjetljiv na rječnik, bolje da je zaobiđe. Ali to nimalo ne čudi, jer tko je čitao originalne Ivančićeve tekstove, znat će da tamo ima svega

  37. #137
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Tko pjeva zlo ne misli u HNK jel netko gledao? Dojmovi?

  38. #138
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    To je izvrsna predstava!

  39. #139
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni nije.

    Ali bolja je od Gospođe ministarke

  40. #140
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Meni nije.

    Ali bolja je od Gospođe ministarke


    ni meni nije baš legla
    Živka
    više sam očekivala

    "Tko pjeva zlo ne misli" mi je super
    ali ako uspoređujemo s filmom...

    isto tako mi ni "Ustav RH" nije bio nešto u usporedbi s filmom, mada predstava sama po sebi nije loša

  41. #141
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Pa ne mogu uspoređivati s Golikovim filmom, ali mi je bila baš dobra.

  42. #142
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ma hoću reći nakon filma su jednostavno prevelika očekivanja
    glumiti Franju i Fulira nakon Majetića i Bašića je praktički nemoguće
    ali meni je predstava jako dobra

  43. #143

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku


    ni meni nije baš legla
    Živka
    više sam očekivala
    Gledala si?
    Meni je ova Gospođa ministarka uvjerljivo NAJGORA predstava koju sam u životu gledala žalibože dva i pol sata provedena u kazalištu.
    Sve, baš sve mi je bilo loše - od glumaca, njihove dikcije, izgovora, izbora glazbe, tempa predstave. Očajno.
    Sad mi treba kazališni detoks


    A predstava Tko pjeva zlo ne misli je izvrsna. Ali ne smije se uspoređivati s filmom jer to jednostavno nije usporedivo. Bolje je povući paralelu s originalnim Majerovim tekstom, tko je čitao "Dnevnik malog Perice".
    U stvari, još nisam gledala nijednu lošu Medvešekovu predstavu, pa je i to neka preporuka.

  44. #144
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam gledala jednu jako lošu, dječju, Tim Thaler, a Tko pjeva zlo ne misli mi je jednostavno nedojmljiva, siva, osim Zrinke C. koja je prava diva.

  45. #145
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku


    ni meni nije baš legla
    Živka
    više sam očekivala
    jel'da? mi smo iz pristojnosti malo zapljeskale i izašle čim su ljudi krenuli izlaziti. ali bar smo se podružile

  46. #146
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Tko pjeva zlo ne misli u HNK jel netko gledao? Dojmovi?
    Gledala sam i ja.
    Predstava je okej, ukoliko uspijete iz glave potisnuti pregenijalan film, a to je gotovo nemoguće.
    Ono što mi se najmanje svidjelo je pjevanje Zrinke Cvitešić, naime, bilo je više u maniri Ive Tijardovića, nije mi uopće imalo zagrebački štih. :/

  47. #147
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja sam zaboravila otići na predtavu iako mi je bila u pretplati.

    Nakon tog iskustva, a i iskustva stavljanja 4 predstave pretplate u lipanj, sam istu prestala kupovat. Uz to mi je drama definitivno najlošiji dio HNK, tako da puno ni ne žalim.

  48. #148

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam zaboravila otići na predtavu iako mi je bila u pretplati.

    Nakon tog iskustva, a i iskustva stavljanja 4 predstave pretplate u lipanj, sam istu prestala kupovat. Uz to mi je drama definitivno najlošiji dio HNK, tako da puno ni ne žalim.
    Ne uzimam pretplatu u HNK iz dva glavna razloga:
    -nemoguće je unaprijed znati kad će koja predstava igrati u sezoni, pa se može desiti upravo ovo - 4 predstave zaredom u jednom mjesecu, ili predstava u terminu koji mi ne odgovara;
    -sam proces dodjeljivanja pretplatnih mjesta je totalno netransparentan; moji roditelji su uporni pretplatnici pa već godinama slušam nevjerojatne situacije.

    Radije kupujem pojedinačne karte kad vidim raspored predstava i vidim što me zanima i što nam odgovara. Doduše, to zahtijeva dosta planiranja unaprijed, ali može se.

  49. #149

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

  50. #150
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Što bi karte planule, pa bilo ih je nedavno za kupiti!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •