Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 210

Tema: Da li stvarate mišljenje o forumašicama na temelju postova??

  1. #51
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    do određene mjere naravno da svoje mišljenje temeljim na onom što čitam. i istina je da su mi neke forumašice bliže i simpatičnije, a neke manje. međutim, uvijek uzimam u obzir da pisana komunikacija nije uvijek mjerodavna. pa i sama sebi se uvijek ne sviđam kad pronađem neke svoje stare postove . malo me i sram bude.

    imam sreću da sam određeni broj forumašica upoznala i privatno i nisam se nikad razočarala. dapače, u živo su mi još simpatičnije nego na forumu.

    a forum je baš živnuo otkako ste ti i riri došle na njega. evo ste me i potakle da napišem nešto nakon dužeg vremena. zato, nemoj previše k srcu uzimati sve što se piše jer normalno je da se nećemo u svemu slagati, ali u tome je i čar forumiranja.
    Posljednje uređivanje od Bodulica : 25.03.2019. at 23:10

  2. #52
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Vidis, mene bas zanima jel Davor promijenio misljenje o cijepljenju...mozda zato vise ne pise?
    Jes, sto posto.

  3. #53
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Meni bas fali Davor. A i ostali muski - kaj fakat vise nemamo ni jednog aktivnog?
    Jedino tateka vidim, u RL, a ne ovdje

  4. #54
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    a forum je baš živnuo otkako ste ti i riri došle na njega.


    Ja sam baš mislila da sam navukla forumski bijes na sebe koliko sam se outala oko nekih većini neprihvatljivih stvari pa mi je ovo drago čuti.

  5. #55
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Nisam znala ni da je bilo muških ovdje. Pogotovo ne u množini haha.

  6. #56
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam znala ni da je bilo muških ovdje. Pogotovo ne u množini haha.
    Bila su 6-ica po mom sjećanju .
    Posljednje uređivanje od ina33 : 25.03.2019. at 23:43

  7. #57
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Bila su 6-ica po mom sjećanju .
    Znači propustila sam i muškarce i lajkove, tuga.

  8. #58
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    samo prekopaj stare topice, ima materijala do preksutra

  9. #59
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku


    Ja sam baš mislila da sam navukla forumski bijes na sebe koliko sam se outala oko nekih većini neprihvatljivih stvari pa mi je ovo drago čuti.
    ma kakav bijes. pa ti si mi razbila neke od predrasuda o mladima koji slušaju cajke da, priznajem da sam imala određene predrasude. i ako ti je ovo godina rođenja onda si samo godinu mlađa od mog sina i četiri godine starija od kćere mi pa sam nekako posebno vezana za tu ratnu generaciju. i živiš u gradu za koji sam jako sentimentalno vezana.

  10. #60
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Ja sam se prekalila na mama-mami forumu.Tamo su bili moji počeci .Usput,nekada je i ovdje bilo mama-mami forumašica,ima li vas još?Da pitam,kad ste već rekli da se može .
    Izbjegavam rasprave.Obično se preskačem ili ostajem neprimjećena.Ali meni to ne smeta .

  11. #61
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    ma kakav bijes. pa ti si mi razbila neke od predrasuda o mladima koji slušaju cajke da, priznajem da sam imala određene predrasude. i ako ti je ovo godina rođenja onda si samo godinu mlađa od mog sina i četiri godine starija od kćere mi pa sam nekako posebno vezana za tu ratnu generaciju. i živiš u gradu za koji sam jako sentimentalno vezana.
    Ovo je baš divno za pročitati. I je, 92. rođena. 30.10., skoro pa vještica.

  12. #62
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je baš divno za pročitati. I je, 92. rođena. 30.10., skoro pa vještica.
    moj je isto 3O og, ali rujna, godinu dana ranije. i metalac je... sad kako je stariji više nije toliko isključiv, ali metal je i dalje br. jedan. pobježe i on od doma, ali na drugi kontinent. upoznao curu preko igrice i ode sin razmetni. mislim da sam skoro i jedina na ovom forumu koja je već i svekrva, ali nisam najstarija. i volim sve što vole mladi
    Posljednje uređivanje od Bodulica : 26.03.2019. at 00:13

  13. #63
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    moj je isto 3O og, ali rujna, godinu dana ranije. i metalac je... sad kako je stariji više nije toliko isključiv, ali metal je i dalje br. jedan. pobježe i on od doma, ali na drugi kontinent. upoznao curu preko igrice i ode sin razmetni. mislim da sam skoro i jedina na ovom forumu koja je već i svekrva, ali nisam najstarija. i volim sve što vole mladi
    Mjesec ranije, godinu ranije. Koja simpatična slučajnost.

  14. #64
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    a od muških forumaša mi je zakon bio Bubimir... naravno, Davor i Mujica su legende ovog foruma. Kako postoje topuše, tako postoje i legende... to su oni čiji nick bi stajao u hall of fame da ga ovaj forum ima

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    . mislim da sam skoro i jedina na ovom forumu koja je već i svekrva, ali nisam najstarija. i volim sve što vole mladi
    kako mi je ovo promaklo...
    čestitam!

    još malo pa će se otvarati topici o unucima i nevjestama koje nam ne daju unuke da ih odgojimo kako treba


    u 16-17 godina koliko ja znam da postoji forum, svega je bilo... i radosti i tuga ... i odlazaka i vraćanja... a neki su konstanta

    anita, ne uzimaj sve k srcu
    ovo je ipak zabava (većinom korisna)

  16. #66
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    kako mi je ovo promaklo...
    čestitam!

    još malo pa će se otvarati topici o unucima i nevjestama koje nam ne daju unuke da ih odgojimo kako treba


    u 16-17 godina koliko ja znam da postoji forum, svega je bilo... i radosti i tuga ... i odlazaka i vraćanja... a neki su konstanta

    anita, ne uzimaj sve k srcu
    ovo je ipak zabava (većinom korisna)
    hvala, hvala. je, bilo je malo skromno vjenčanje u Kanadi i sretna sam da sam mogla biti prisutna.

    imam ja i zeta, ali to nije još službeno iako žive već par godina skupa. a kad sam počela pisati na ovom forumu moja L je bila još u oš, a ja studentica. jest da faks nisam završila, ali sam bar neku titulu za sve ove godine stekla. The svekrva

  17. #67
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    samo prekopaj stare topice, ima materijala do preksutra
    Gledala sam sad baš neke stare teme, bilo je svega. Bile su neke baš dobre teme, a tako malo odgovora. Ima i dobrih koje su zaključane.

  18. #68
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Bodulica cestitam.
    Zbilja forum ide ka roditeljstvu nase djece.

  19. #69
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Lakše mi je sad kad si ti Bubilo napisala da si znala plakat hehe mene bilo sramota priznat u prvom postu
    .

    Gle, vezano uz prvi post... da se osjećaš napadnuto i odbačeno... nemaš razloga za to. Razumijem da svojim pitanjima ili postovima ponekad trazis razumijevanje i podršku. Ali forum nije mjesto na kojem možeš dobiti stopostotnu reakciju kakvu prizeljskujes. Ovdje piše stvatko tko želi, onako kako želi... i kad pišeš ovdje trebaš biti spremna da će ti netko napisati nešto što ti se ne sviđa. Ali nitko to ne radi zato što želi tebe napadati, to nije osobno protiv tebe. Ta osoba samo vidi temu ili problem o kojem se piše na drugi način. Meni baš ti postovi najviše pomažu (u početku naravno nisu, jer sam tad tražila utjehu), baš ti koji idu ravno u glavu i govore mi nešto što ne vidim...

    Nisam bila zadnjih dana na forumu pa ne znam koje su ti teme i postovi izazvali ovakve osjećaje... no znam da će ih (ako ostaneš) ovdje biti još hrpa . Evo, da sad otvorim bilo koju temu, o bilo čemu... bit će postova koji bi me mogli uzrujati. Ai me danas vise ne uzrujavaju.

    Drugo, ne znam koliko ti imaš godina, ali mnoge forumasice ovdje su žene u najboljim godinama (jedna od onih koje najčešće piše je godinu dana mlada od moje mame koja me rodila sa 17) s velikim životnim (i forumskim) iskustvom, prekaljene od života, djece, muževa, svekrva, bolesti, poslova i hrpe forumasica kroz godine, i možda se na prvu čini da nemaju takta ili su “zločeste”, ali ispod takvog dojma se uvijek krije vrijedan i mudar životni savjet. Samo zaobiđi ono u postu što ti je nasmetalo i pročitaj što uistinu piše.

    Opet, ne znam što te najviše uzrujava, ali ja sam prije par mjeseci jednoj forumašici u žaru rasprave napisala da bi ju šupila , jer me jako izivcirao njezin stav na toj temi, ali eto, zapravo mi je draga i simpatična i nikad ju ne bi šupila . Ako čita, ovim putem se ispričavam.

    P.S. Bodulice čestitam!

  20. #70
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Bodulice, cestitam, uvijek mi je drago vidjeti te

    Anita, mislim da si ti jedno jako drago bice
    Posljednje uređivanje od Optimist : 26.03.2019. at 08:23

  21. #71
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Čitam ja skoro svaki dan.
    A i nije da ne pišem. Volim ovaj forum!
    Godinama sam tu. I rasplakale su me. I naljutile. I razveselile. I nasmijale. I napale čoporativno.

    A s nekima se družim i neanonimno, a nikad se ne bi upoznale da nema ovog foruma.

    Kroz ove se godine forum razvio, promijenio, i ja s njim. No, i dalje mi je lijepo tu.

    Naravno da sam stvorila mišljenje o forumašicama na osnovu postova, kako drugačije. Pa brinem kad neka, meni draga, nestane.
    Forum treba uzeti kao zabavu. I malo učenja. Pa još malo uvida u psihu drugih. I ugodno provedeno vrijeme.

  22. #72
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Možda ono kad dođeš na temu pa napišeš: slažem se sa Marinom, Katicom, Tonkom i Vesnom. Kao da je to neki bitan i zanimljiv input.
    Pa bolje i poiksati, nego se riješiti svoje dnevne frustracije na nekom nesretniku koji je taj dan naletio. .

    Neš ti inputa.

  23. #73
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Anita, moje mišljenje je da si malo preiskrena za ovaj forum, pa si na neki način "laka meta", pa doživljavaš da se ponekad "otresu" na tebe...ali gledaj to kao školu..meni se čini da ljudi uglavnom kad o sebi pišu, pišu u superlativima..sve bi ja to uzimala uz "zrno soli"..

  24. #74
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Pa bolje i poiksati, nego se riješiti svoje dnevne frustracije na nekom nesretniku koji je taj dan naletio. .

    Neš ti inputa.
    Slažem se, to isto nikad ne bih napravila.

  25. #75
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Anita, moje mišljenje je da si malo preiskrena za ovaj forum, pa si na neki način "laka meta", pa doživljavaš da se ponekad "otresu" na tebe...ali gledaj to kao školu..meni se čini da ljudi uglavnom kad o sebi pišu, pišu u superlativima..sve bi ja to uzimala uz "zrno soli"..
    Anita, samo si Roda-forumski neiskusna . Mislim...che preiskrena.... A propos iskrenosti, jel' se netko sjeća topica "orgazam", koji je mislim otvorio jedan od 6 tadašnjih forumskih muškaraca ? Sve ćeš naučiti, ali ako je učenje baš tako nervirajuće za plakanje itd. - onda ti je cost benefit (po meni), da se maneš pisanja po forumu(ima). Mislim... uvijek će bit neko kog ćeš iznervirat itd., može se dogoditi da plivaš kontra struje, da je većina u drugoj struji i što onda? U stvari, ovisi koji si tip. Ali, forumiranje ne bi baš trebalo bit trauma ili drama, pa ako je to toliko razarajuće i nervirajuće - don't do it.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 26.03.2019. at 09:53

  26. #76
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    slim... uvijek će bit neko kog ćeš iznervirat itd., može se dogoditi da plivaš kontra struje, da je većina u drugoj struji i što onda? U stvari, ovisi koji si tip.
    Ovo stoji..ne očekuj neku benevolentnost..čini mi se da ih ima dosta koji samo jedva čekaju da spuste nekome, zašto, ne znam, možda si tak dižu ego.., pa ako si malo osjetljiviji..može stvarno pogoditi čovjeka..
    A ove priče, joj znaš to ti je preko ekrana, pa ne znaš ton ni mimiku, inače ti se ne bi učinile kako jesu, po meni su čista floskula...samo što da ima tona i mimike, mase komentara ne bi ni bilo, jer je naravno puno lakše nekog "oprati" iza ekrana.

  27. #77
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Pa ja se baš ne slažem da su forumašice tako zlobne kao što Dijana tvrdi
    mislim da je generalno ovaj forum jako benevolentan, rijetko kada vidim vrijeđanje
    osim ako vas ne vrijeđa kada netko misli drugačije od vas, ali tu nema pomoći, to je problem s egom

  28. #78

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ja stvarno ne mislim da zene pisu cekajuci da nekom spuste. Ponekad sam bila ta contra struje i opet nisam mislila da itko spusta meni niti da iskaljuje frustracije. Ili razlicito vidimo isto ili sam i ja spadam u te spustasice.
    Nego, kome je to bb rekla da bi ju supila? A meni ta izazivacica tuca draga

  29. #79
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    naravno da razvijam sliku o forumašicama, pogotovo onima koje se češće javljaju. ipak u raspravama na forumu uglavnom dajem mišljenje o temi- ne trudim se nikoga "prati" niti "lajkati", volim debatirati, a forum je super platforma za to. inače nisam se nikada doživjela nešto osobito napadnutom, tj. bilo je ponekad ad hominem komentara, no takvi više govore o frustraciji onih koji ih pišu nego o meni. kao što i doživljaj da "drugi" ne govore istinu na forumu, doživljaj da "drugi" imaju idole te doživljaj da "drugi" namjerno "peru" nesretnike više govori o (krhkom) egu tih koji forum tako doživljavaju, nego o "drugima".

  30. #80

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    I ono sto meni ni nakon godina nije jasno tko to koga poznaje u rl? Tko koga? To se relativno cesto potegne, a ja ne samo da nikog ne poznajem nego i ne znam tko koga poznaje. Molim da me se obavijesti o bar jednom poznanstvu, hvala...

  31. #81
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ja se baš ne slažem da su forumašice tako zlobne kao što Dijana tvrdi
    mislim da je generalno ovaj forum jako benevolentan, rijetko kada vidim vrijeđanje
    osim ako vas ne vrijeđa kada netko misli drugačije od vas, ali tu nema pomoći, to je problem s egom
    Pa ja ne vidim vrijeđanje nikad, ali spuštanja, zakulisnu komunikaciju, uhhh .
    Pa kad grupice još zaplešu, i igraju jedna drugoj, iihajj..
    Možda je to i razumljivo; treba naći načina za kompenzirati nemogućnost da nekog jednostavno pošalješ u pm , a dijelom je možda i do ženske prirode koja je morala kompenzirati činjenicu da je slabiji spol pa je razvila druge taktike da provede svoju volju ..
    Posljednje uređivanje od Dijana : 26.03.2019. at 10:50

  32. #82
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    I benevolentan nije sinonim za pristojan.

  33. #83
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    hoćeš reći da su forumašice doista zlobne?

  34. #84
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    hoćeš reći da su forumašice doista zlobne?
    da se nadovežem, osobno, da tako mislim, ne vjerujem da bih sudjelovala na forumu
    ne bih htjela biti dijelom toksičnog okruženja

  35. #85
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    hoćeš reći da su forumašice doista zlobne?
    Ne znam ja karakter, samo čitam što piše.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    I ono sto meni ni nakon godina nije jasno tko to koga poznaje u rl? Tko koga? To se relativno cesto potegne, a ja ne samo da nikog ne poznajem nego i ne znam tko koga poznaje. Molim da me se obavijesti o bar jednom poznanstvu, hvala...
    Koliko se sjećam, prva poznanstva su se vezala uz samu udrugu. Prvo smo došle na forum, potom smo se uključile u aktivnosti udruge.
    Ja već dugo nisam član, tako da nove i mlade generacije ne poznajem.
    "Starih"članica udruge je ovdje vrlo vrlo malo.

    Trkačice se upoznaju/prepoznaju na utrkama, forumska burza je isto bila poticaj za upoznavanje ...

  37. #87
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja recimo mislim da anita 83 i jest doživjela dosta neugodan prijem na forum, i ne bih rekla da je to samo u njenoj mašti da su si forumašice dale malo oduška na njen račun. A generalno, forum jest benevolentan i po mnogočemu vrijedan. To što povremeno iskažemo mentalitet čopora ili si ufino (naravno, bez vrijeđana, sačuvaj Bože :D ) međusobno suštamo, to je nešto čega mora biti, budući da smo ljudi.

  38. #88
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    naravno da razvijam sliku o forumašicama, pogotovo onima koje se češće javljaju. ipak u raspravama na forumu uglavnom dajem mišljenje o temi- ne trudim se nikoga "prati" niti "lajkati", volim debatirati, a forum je super platforma za to. inače nisam se nikada doživjela nešto osobito napadnutom, tj. bilo je ponekad ad hominem komentara, no takvi više govore o frustraciji onih koji ih pišu nego o meni. kao što i doživljaj da "drugi" ne govore istinu na forumu, doživljaj da "drugi" imaju idole te doživljaj da "drugi" namjerno "peru" nesretnike više govori o (krhkom) egu tih koji forum tako doživljavaju, nego o "drugima".
    Pa sve što pišemo govori o nama. I to što ti pišeš je isto tako doživljaj, tvoj doživljaj.

  39. #89
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    I benevolentan nije sinonim za pristojan.
    Pa nije ni trebao biti, pretpostavljam? Sinonim je za "dobronamjeran", po meni i važnije od "pristojan"...

  40. #90
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nije ni trebao biti, pretpostavljam? Sinonim je za "dobronamjeran", po meni i važnije od "pristojan"...
    Ovako sam i ja shvatila, s tim da je suprotnost od dobronamjeran - zlonamjeran

    A doista ne mislim da je ovaj forum takav

  41. #91
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Pa nije ni trebao biti, pretpostavljam? Sinonim je za "dobronamjeran", po meni i važnije od "pristojan"...
    Naravno da je važniji, netko ti stvarno može reći nešto nepristojno, ali benevolentno..
    I slažem se oko prijema anite 83...

    A doista ne mislim da je ovaj forum takav
    Ne, generalno nije...ali onoga koga se "nagazi" to baš i nije preveč briga..

  42. #92
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako sam i ja shvatila, s tim da je suprotnost od dobronamjeran - zlonamjeran

    A doista ne mislim da je ovaj forum takav
    Ja se slažem.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Smije li se potpisati?

    Ja bih potpisala Dijanu.

    Nismo baš uvijek tolerantni. Mislim da starimo, i da smo brzo zaboravile da smo i mi bile mlade, neiskusne, s različitim stavovima i da smo ovdje naučile mnogo toga. Počevši od poroda, dohrane, korištenja autosjedalica, pa sve do odgoja naših malih, sada već velikih.

    I nije samo stvar ega osobe koje čita i koju se "napada", nego i ega onih koji pišu.

  44. #94
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    I ono sto meni ni nakon godina nije jasno tko to koga poznaje u rl? Tko koga? To se relativno cesto potegne, a ja ne samo da nikog ne poznajem nego i ne znam tko koga poznaje. Molim da me se obavijesti o bar jednom poznanstvu, hvala...
    ja znam neke sugradjanke
    neke su moje najdraze prijateljice <3

    i znam dosta forumasica iz zg, dosta njih vise ne pise na forumu, ali smo na facebooku i vidjamo se uzivo
    i jako ih volim i zahvalna sam forumu sta me spojio s njima
    najvise je 'pomogao' topic proljetnih beba, tu smo se povezale, pratile napredak djece, dijelile brige i veselja, i onda se to pretocilo u rl
    sad pratimo vec teenagere
    i vjezbacice <3

    i ja se slazem da je forum dobronamjeran
    za stare dobro znamo tko se s kim vecinom ne slaze i rijetka su iznenadjenja u tom pravcu
    anita je malo naletila jer je iskreno napisala neke stavove za koje mi stariji vec znamo kako ce biti docekani, posebno od nekog novog za kojeg nije mozda stvorena vec neka slika

    i da, i potpisujem i pisem da se slazem
    jer i slazem se, i zelim i onom tko je to napisao na neki nacin poruciti da mi se svidja njegovo misljenje i trud koji je ulozio u pisanje, jer ja cesto nemam volje

  45. #95
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Riri pa ti imaš rođendan kad i MM

    Silkice ja te itekako primjetim, baš me neki dan dirnuo tvoj post o majci koja bi ostavila motiku taj tren i prešla 400km da tebi nešto treba

    Teško mi je zamislit BB da je nekog htjela šupiti, ajme sad sam i ja radoznala.

    Anita, i ja mislim da si ti jedno jako drago i iskreno biće koje je uletilo preiskreno u forumski svijet kako ina reče Roda-forumski neiskusna.


    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ja recimo mislim da anita 83 i jest doživjela dosta neugodan prijem na forum, i ne bih rekla da je to samo u njenoj mašti da su si forumašice dale malo oduška na njen račun.
    veliki X

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Nismo baš uvijek tolerantni. Mislim da starimo, i da smo brzo zaboravile da smo i mi bile mlade, neiskusne, s različitim stavovima i da smo ovdje naučile mnogo toga. Počevši od poroda, dohrane, korištenja autosjedalica, pa sve do odgoja naših malih, sada već velikih.

    I nije samo stvar ega osobe koje čita i koju se "napada", nego i ega onih koji pišu.
    X

    I ja također znam potpisati nečiji post te time poruciti da mi se svidja njegovo misljenje a bome često nemam ni volje ni vremena nadugačko pisat. Ovisi mi o danu

    Ono gdje uvijek imam volje pisati su vježbačice
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.03.2019. at 11:55

  46. #96
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Meni je žao da je nestao like, jer bih na masu postova napisala "x" a bed mi je ako nemam nikakav doprinos
    I ja stvaram mišljenje na temelju postova, a kako bih drugačije. I više puta sam se iznenadila kad sam u RL ustanovila da je osoba puno drugačija negoli ostavlja dojam svojim u postovima.
    Osobno poznajem dosta njih starije generacije s Potpomognute, tu na filozofskom od njih samo Mojca piše...

    i #anitaizdrži

  47. #97
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Meni je jako drago da je nestao like, mislim da je negativno utjecao na atmosferu foruma.

  48. #98
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Što se poznanstava tiče - neke sam skužila da se poznamo (he he, nije naša zemlja velika, bome ni glavni grad) a neke sam upoznala i sprijateljila se tu s njima na forumu. Inače, prvi rodin forum je krenuo otprilike s rođenjem mog prvog djeteta, pa se da pretpstaviti da smo neke i generacijski blize.. No te su sad na fejsu - neke više nit ne svracaju ovamo. I od svih ovih godina forumskog staža, samo ne volim jednu forumašicu i to zbog neugodnog iskustva iz rl

  49. #99
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    A propos iskrenosti, jel' se netko sjeća topica "orgazam", koji je mislim otvorio jedan od 6 tadašnjih forumskih muškaraca ?
    nije ju otvorio forumski muškarac

  50. #100
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    I ono sto meni ni nakon godina nije jasno tko to koga poznaje u rl? Tko koga? To se relativno cesto potegne, a ja ne samo da nikog ne poznajem nego i ne znam tko koga poznaje. Molim da me se obavijesti o bar jednom poznanstvu, hvala...
    Je li ti ono živiš na selu? Mislim da se po gradovima poznaju. Ja znam par i u RL.

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •