Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 210

Tema: Da li stvarate mišljenje o forumašicama na temelju postova??

  1. #101
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ja sam tu stigla godinu prije posvojenja velike, ali nisam nešto baš pisala. Po posvojenju zapljusnuo me val dobrote, bilo mi je nevjerojatno koliko su potpuno nepoznati ljudi bili susretljivi, evo jedna forumašica koje već jako dugo tu nema, poslala mi je ogroman paket pun odjeće njene curice (i to iz inozemstva!), a onda su i druge krenule s kojekakvom pomoći i savjetima...ugurale me doslovno na rođendanske proslave i druženja. I one koje sam kasnije u RL upoznala (pa i neke koje nikad nisam srela) također su me uvijek isključivo pozitivno iznenađivale do dana današnjega. Eto, tako ja "osjećam" ovaj forum, kao mjesto puno ljudi koji će napraviti sve da ti pomognu kad god mogu.

  2. #102
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    nije ju otvorio forumski muškarac
    Ne sjećam se ko je otvorio, ali dao je doprinos, kako i treba .

  3. #103
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne sjećam se ko je otvorio, ali dao je doprinos, kako i treba .
    da

  4. #104
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Eto, tako ja "osjećam" ovaj forum, kao mjesto puno ljudi koji će napraviti sve da ti pomognu kad god mogu.
    Ja ne mogu bas 100 poiksat. Dosla sam na potpomognutu, a to, prije zaceca, posvoje je i nekadasnji ukinuto topici tipa ljetne bebe itd. koji su se zachatavali stvaraju izuzetno jaka prijateljstva jer si, zapravo, u teskoj sotuaciji, ko sisters in arms. Na potpomognutoj sam forumasici poklonila lijekova u velikoj vrijednosti, 4 znamenke, jrr se u ivf-u stvarno stvori sestrinstvo, al opet s nekom slicmom nisom - oduvijek me nerviraju pozitivni vorteksasi tipa i ti ces jednom imat mirisni zamotuljak. I meni je jedna pomogla kad mi je bilo najteze, a ja sam joj bila - niko. Ko sto je i meni ta kojoj sam poklonila lijekove - bila niko.

    Sumnjam da bih nasla frendicu u bio alter teamu i slicnim poodsjecima.

    Znaci, kao i u RL-u - ovisi o sklonostima, simpatijama, antipatijama.

    Ne bih rekla da je itko prema ikome namjerno zao.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 26.03.2019. at 13:02

  5. #105
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Riri pa ti imaš rođendan kad i MM
    I on skoro pa vještac haha. Sad ćeš me pamtiti po rođendanu. I slažem se za Silkicu, mene je taj post rasplakao.

    Meni se isto čini da je Anita od početka nekako na nožu. Ali kao što već rekoh, ne treba se čovjek zamarati oko toga. I ne mislim da je problem iskrenost. Ja isto iskreno pišem i bilo je rasprava u kojima se 99% njih nije slagalo sa mnom, ali ne sjećam se da mi se netko baš ružno obratio. Mislim da bih zapamtila to. Možda samo drugačije to doživljavam, nemam pojma.

  6. #106
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ti si Anita baš super cura. Mi smo stare isfrustrirane babe, naučile smo kako koja diše pa ne obadivamo nikoga nikad.

  7. #107
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ina33, naravno, meni je to u početku bila niša ZPB 2003/2004, negdje nađeš po interesne srodnike.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 26.03.2019. at 13:25

  8. #108
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Lili75, evo
    http://forum.roda.hr/threads/90719-q...ateljici/page7
    Natražila sam se, jer sam već zaboravila što, kad i gdje je bilo, ali google pamti sve ako mu daš prave riječi.

  9. #109
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    ja isto imam osjećaj da je anita dobrodušna
    anita, kad dođeš na forum, sve previše uzimaš k srcu, to je normalno... prođe s godinama, vjeruj mi

  10. #110
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne mogu bas 100 poiksat. Dosla sam na potpomognutu, a to, prije zaceca, posvoje je i nekadasnji ukinuto topici tipa ljetne bebe itd. koji su se zachatavali stvaraju izuzetno jaka prijateljstva jer si, zapravo, u teskoj sotuaciji, ko sisters in arms. Na potpomognutoj sam forumasici poklonila lijekova u velikoj vrijednosti, 4 znamenke, jrr se u ivf-u stvarno stvori sestrinstvo, al opet s nekom slicmom nisom - oduvijek me nerviraju pozitivni vorteksasi tipa i ti ces jednom imat mirisni zamotuljak. I meni je jedna pomogla kad mi je bilo najteze, a ja sam joj bila - niko. Ko sto je i meni ta kojoj sam poklonila lijekove - bila niko.

    Sumnjam da bih nasla frendicu u bio alter teamu i slicnim poodsjecima.

    Znaci, kao i u RL-u - ovisi o sklonostima, simpatijama, antipatijama.

    Ne bih rekla da je itko prema ikome namjerno zao.
    Ja ću poiksat inu za ekipu s Potpomognute, mi smo iz Rijeke u periodu cca 2010-2015 organizirale forumske kave i to u broju od tipa 15-20 cura. Masu nas je ostalo u praktički dnevnom kontaktu - ne više preko foruma, ali preko fejsa i messengera, a često i uživo (bilo je tih ekipa i prije, ima ih i sada, ali ja govorim o ovoj "svojoj" generaciji).
    A budući da smo u prosjeku i kasnije od naše generacije rađale, tako je meni bar pola frendica s djecom iz te ekipe.
    Mi recimo dijelimo praktički svu dječju opremu, valjda ih je 5 trošilo isti baby gym, imamo slike u istim tuticama...sve sam svoje dala ća jer sam mislila da više neću rađat, a onda mi se nakon par godina vratilo natrag

  11. #111
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Lili75, evo
    http://forum.roda.hr/threads/90719-q...ateljici/page7
    Natražila sam se, jer sam već zaboravila što, kad i gdje je bilo, ali google pamti sve ako mu daš prave riječi.
    Hvala Beti, što je najbolje sjećam se ove teme, al ne i ovog dijela.

    Btw obje ste mi jakooo drage.

  12. #112
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne mogu bas 100 poiksat. Dosla sam na potpomognutu, a to, prije zaceca, posvoje je i nekadasnji ukinuto topici tipa ljetne bebe itd. koji su se zachatavali stvaraju izuzetno jaka prijateljstva jer si, zapravo, u teskoj sotuaciji, ko sisters in arms. Na potpomognutoj sam forumasici poklonila lijekova u velikoj vrijednosti, 4 znamenke, jrr se u ivf-u stvarno stvori sestrinstvo, al opet s nekom slicmom nisom - oduvijek me nerviraju pozitivni vorteksasi tipa i ti ces jednom imat mirisni zamotuljak. I meni je jedna pomogla kad mi je bilo najteze, a ja sam joj bila - niko. Ko sto je i meni ta kojoj sam poklonila lijekove - bila niko.

    Sumnjam da bih nasla frendicu u bio alter teamu i slicnim poodsjecima.

    Znaci, kao i u RL-u - ovisi o sklonostima, simpatijama, antipatijama.

    Ne bih rekla da je itko prema ikome namjerno zao.
    Meni je prva asocijacija na ovaj forum upravo Ina - lutajući bespućima MPO-a, nisam znala odakle da krenem a ona mi bila misao vodilja, sjećam se i danas njene da trebam biti ko Xena ratnica i mahati svim mačevima. Da li sam stvorila mišljenje o njoj na temelju postova-o da, itekako, neću hvalisati sada previše ali značila su mi kao jedina ispravna i mjerodavna od svih koje sam u to vrijeme sretala u real lifeu - onako izravna, usmjeravajuća, točna i nadasve ispravna. Sjećam se da je netko i prije direkt komunikacije napisao "javit će ti se ina, ona podosta toga zna" - i gle, bilo je od nje postova začas pun inbox i outbox.
    Ovo drugo mi nije imalo toliki značaj u životu, pa samim tim se i nisam opterećivala tko kako "diše" izvan granica mreže, čak i kad su mišljenja bila dijametralno suprotna, a bilo ih je.
    Posljednje uređivanje od andream : 26.03.2019. at 13:40

  13. #113
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je prva asocijacija na ovaj forum upravo Ina - lutajući bespućima MPO-a, nisam znala odakle da krenem a ona mi bila misao vodilja, sjećam se i danas njene da trebam biti ko Xena ratnica i mahati svim mačevima. Da li sam stvorila mišljenje o njoj na temelju postova-o da, itekako, neću hvalisati sada previše ali značila su mi kao jedina ispravna i mjerodavna od svih koje sam u to vrijeme sretala u real lifeu - onako izravna, usmjeravajuća, točna i nadasve ispravna. Sjećam se da je netko i prije direkt komunikacije napisao "javit će ti se ina, ona podosta toga zna" - i gle, bilo je od nje postova začas pun inbox i outbox.
    Ovo drugo mi nije imalo toliki značaj u životu, pa samim tim se i nisam opterećivala tko kako "diše" izvan granica mreže, čak i kad su mišljenja bila dijametralno suprotna, a bilo ih je.
    ina33 je definitivno MPO topuša

  14. #114

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko se sjećam, prva poznanstva su se vezala uz samu udrugu. Prvo smo došle na forum, potom smo se uključile u aktivnosti udruge.
    Ja već dugo nisam član, tako da nove i mlade generacije ne poznajem.
    "Starih"članica udruge je ovdje vrlo vrlo malo.

    Trkačice se upoznaju/prepoznaju na utrkama, forumska burza je isto bila poticaj za upoznavanje ...


    tak i ja
    upoznala sam dosta cura dok sam bila koliko toliko aktivna u udruzi
    sad se viđamo na fb-u

    ne trčim
    a možda bih trebala da konačno i tebe vrijeska ponovno vidim

  15. #115
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Lilii,Riri drago mi je da je makar neko taj post shvatio onako kako sam ja osjećala .

    Ali cure,zar stvarno stvorite mišljenje na osnovu pisanja?Onova je oštrokondža,ova je glupa,ova je svađalica,nizašta?Ja nekako mislim da smo smjelije na forumu i da postoji neka pozadina za koju ne znam.
    Stvore se simpatije i neki odnosi,ali baš da stvorim mišljenje o nekome i nadalje postupam po njemu,pa nisam mislila da je tako...

  16. #116
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ali silkice, ako te ne znam drugacije, neko misljenje o tebi moram stvoriti na temelju onog sto citam
    postovi, avatar, potpis, sve gradi neku sliku o tebi
    samo treba biti svjestan da je ta slika djelomicna i ne mora uopce biti ispravna
    meni su neki ljudi bas dragi, a znam ih samo s foruma, znaci samo na osnovu pisanja

  17. #117
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    pa kako možeš ne stvorit neko mišljenje o nekome čijih si 5000 postova pročitala?

  18. #118
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj silkica prvotno napisa Vidi poruku
    Lilii,Riri drago mi je da je makar neko taj post shvatio onako kako sam ja osjećala .

    Ali cure,zar stvarno stvorite mišljenje na osnovu pisanja?Onova je oštrokondža,ova je glupa,ova je svađalica,nizašta?Ja nekako mislim da smo smjelije na forumu i da postoji neka pozadina za koju ne znam.
    Stvore se simpatije i neki odnosi,ali baš da stvorim mišljenje o nekome i nadalje postupam po njemu,pa nisam mislila da je tako...
    Ja ne. Nekako razmišljam da je ovo natipkano i da je netko mogao i napisati pa obrisati, pa napisati drugačije. Druga je to priča kad ti netko govori uživo, ne može baš predugo razmišljati kako će reći, ne može povući što kaže (odnosno ovdje, obrisati) itd. Mislim može povući ali znate šta hoću reći. I da, prekratko sam ovdje da bih znala tko kako diše, možda je to moguće za nekoga tko je ovdje 10 godina pa je sa ljudima razgovarao o milijun tema. Ali ja ne mogu kad nisam ni na 20 tema ukupno bila aktivna pa mi je to premalo područja za stvoriti kompletnu sliku o nekome.

    Iako kako sam i pisala već, vidim neke karakteristike kod ljudi. Nekog pamtim po pozitivnoj energiji, nekog po tome kako je super organiziran, nekog po tome kako lijepo i nježno piše i tako.

  19. #119
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne. Nekako razmišljam da je ovo natipkano i da je netko mogao i napisati pa obrisati, pa napisati drugačije. Druga je to priča kad ti netko govori uživo, ne može baš predugo razmišljati kako će reći, ne može povući što kaže (odnosno ovdje, obrisati) itd. Mislim može povući ali znate šta hoću reći. I da, prekratko sam ovdje da bih znala tko kako diše, možda je to moguće za nekoga tko je ovdje 10 godina pa je sa ljudima razgovarao o milijun tema. Ali ja ne mogu kad nisam ni na 20 tema ukupno bila aktivna pa mi je to premalo područja za stvoriti kompletnu sliku o nekome.

    Iako kako sam i pisala već, vidim neke karakteristike kod ljudi. Nekog pamtim po pozitivnoj energiji, nekog po tome kako je super organiziran, nekog po tome kako lijepo i nježno piše i tako.
    ja bih rekla da ti forum dopušta da se predstaviš kako želiš, odnosno da stvoriš neku sliku o sebi, koliko god ta slika bila blizu ili daleko istini
    to postižeš pisanjem, avatarom, izborom tema na koje se javljaš, stavovima koje otvoreno podržavaš i sl.
    meni je jasno da nečiji forumski lik može biti sušta suprotnost doživljaju u stvarnosti

    a što se samog pisanja tiče, da, pisana riječ bi trebala biti promišljenija od riječi izgovorene u RL razgovoru
    možda su neke vrlo elokventne forumašice u RL šutljive
    forum je super medij za introvertirane
    Posljednje uređivanje od betty blue : 26.03.2019. at 14:23

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Mene je mama uvijek učila da ono što pišem igdje, pišem kao da će jednog dana biti čitano na sudu.
    I još uvijek me zna ponijeti.
    No, postulat ostaje - moram pisati ono što jest, makar jednog dana ne bilo tako, makar se moje mišljenje promijenilo dvaput od tada, ali jednog dana moram biti kadra stati iza tog upisa iz tog vremena.

  21. #121
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja uopće ne mislim da se na forumu predstavljaš kako želiš i skrivaš iza ekrana.
    Moje je mišljenje upravo suprotno - da možeš ovako ogoljenim tekstom puno bolje upoznati nečiju srž nego površnim RL poznanstvom.

    Nije to baš tako jednostavno kreirati i održavati neki paralelan identitet. Evo, ja da sad svim silama želim sebe predstaviti kao štajaznam, djevojku iz tradicionalne obitelji, vjernicu, vrsnu kuharicu.... prozrele bi me za tili čas.

  22. #122
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ja uopće ne mislim da se na forumu predstavljaš kako želiš i skrivaš iza ekrana.
    Moje je mišljenje upravo suprotno - da možeš ovako ogoljenim tekstom puno bolje upoznati nečiju srž nego površnim RL poznanstvom.

    Nije to baš tako jednostavno kreirati i održavati neki paralelan identitet. Evo, ja da sad svim silama želim sebe predstaviti kao štajaznam, djevojku iz tradicionalne obitelji, vjernicu, vrsnu kuharicu.... prozrele bi me za tili čas.


    Je, tesko je desetljece i vise drzati fokus.
    Posljednje uređivanje od sirius : 26.03.2019. at 15:29

  23. #123
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ja uopće ne mislim da se na forumu predstavljaš kako želiš i skrivaš iza ekrana.
    Moje je mišljenje upravo suprotno - da možeš ovako ogoljenim tekstom puno bolje upoznati nečiju srž nego površnim RL poznanstvom.

    Nije to baš tako jednostavno kreirati i održavati neki paralelan identitet. Evo, ja da sad svim silama želim sebe predstaviti kao štajaznam, djevojku iz tradicionalne obitelji, vjernicu, vrsnu kuharicu.... prozrele bi me za tili čas.
    nisam mislila na takve paralelne identitete nego npr u razmjeni iskustava ili stavova možemo biti iskreni ili manje iskreni
    Pa tako netko može stvoriti sliku savršenog života, idealnih iskustava, a da u stvarnosti nije tako
    i naravno da nitko nije dužan biti iskren
    ali su takve stvari u RL vidljivije, iako ne uvijek
    isto tako netko može svoja postignuća "ne-isticati", pa se može steći dojam da se radi o sasvim prosječnoj osobi a zapravo je genijalac
    na takve "slike o sebi" sam mislila
    sami biramo koliko sebe pokazujemo

  24. #124
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Betty, ali zar nije isto tako i u stvarnom životu? Sami biramo koliko se pokazujemo, i na poslu i na roditeljskom i u svakom društvu.
    Onaj tko padi od stvaranja savršene slike vjerojatno će se isto ponašati i online i offline.

  25. #125
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    i netko može imati vjerovanje o sebi, svojoj djeci i slično koje nije isto kao mišljenje koje bismo o toj osobi stvorili mi da je vidimo

    iako ja mislim da je to uglavnom tu negdje s onim prikazanim na forumu

    za svega par forumašica sam ponekad znatiželjna kako funkcioniraju in real life

  26. #126
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Betty, ali zar nije isto tako i u stvarnom životu? Sami biramo koliko se pokazujemo, i na poslu i na roditeljskom i u svakom društvu.
    Onaj tko padi od stvaranja savršene slike vjerojatno će se isto ponašati i online i offline.

    naravno da je tako, ali u stvarnom životu iscuri i nešto što ne želimo

  27. #127
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    E, da, još nešto je Betty spomenula i to je istina. Neki su ljudi tihi i samozatajni, što forumski što uživo, a onda kad ih upoznaš bolje oduševiš se.
    No obrnuto slučaj ne funkcionira odnosno nisam još imala takvo iskustvo. Tko mi je naporan ovako naporan je i onako.

  28. #128
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Betty, ali zar nije isto tako i u stvarnom životu? Sami biramo koliko se pokazujemo, i na poslu i na roditeljskom i u svakom društvu.
    Onaj tko padi od stvaranja savršene slike vjerojatno će se isto ponašati i online i offline.
    Apsolutno, ali forum je daleko "bolji" poligon jer je lakše prikriti istinu
    na forumu ne moramo imati bliske odnose, a u RL najčešće moramo (obitelj, bliski prijatelji)

    s druge strane, sigurna sam da postoje forumašice čiji forumski lik bolje odražava njihovu prirodu, kao npr. već sam spomenula, ovi introvertirani tipovi

  29. #129
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    ja mislim da ne možeš vječno lagati, teško da ćeš se 10 godina na forumu predstavljati kao netko tko zapravo nisi.

    poznajem dosta forumašica, bivših i sadašnjih, s nekima sam u svakodnevnom kontaktu,
    znam dosta o njima i one o meni.
    neke viđam ili se čujem s njima povremeno.
    neke su došle i prošle, jednostavno smo se u nekom trenutku razišle, prestale kontaktirat,
    obično dok su djeca manja i iste dobi to traje, a onda se razvodni.

    anita, što se tiče tebe, iskreno, ja sam odreagirala na tvoj tvrdnju da "svakome nekad ruka poleti"
    i naljutilo me, što da ti kažem.
    vjerojatno i moja malenkost ponekad nekoga naljuti tu.
    ako sam te povrijedila, žao mi je, jer mi nije namjera vrijeđati ljude okolo.
    to je samo moja reakcija na napisanu riječ.

    a i da te utješim, dobila sam i ja po nosu u svojim forumskim počecima.
    moja tvrdnja je bila "mislim da svatko može prestati pušiti u trudnoći"
    i danas tako mislim, nije nitko uspio promijeniti moje mišljenje.

  30. #130

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Meni se cini da se na forumu jasnije vidi tko kako gleda svijet. Ono, tko gleda ono pozitivno.
    I da, sad jesam na selu, al sam pocela pisat iz zg, pa opet nikoga ne poznajem u rl.
    Ja sam tu puno naucila i definitvno mi ovo nadomjesta manjak drustva u rl, pogotovo tu na selu. S tim da o meni govori podjednako to sto imam manjak drustva u rl u mjestu gdje zivim devet godina jednako kao i to da s foruma nikog ne poznajem. Tako da bih rekla da su i one pozitivne i negativne karakteristike vidljive i tu i u rl. Osobno me samo jedna tema i jedan komentar zabolio... I to tamo gdje sam najtanja. I ne mislim da je bio zlocest, samo do bola netaktican. Proslo je vremena i iskreno ne sjecam se tko mi ga je napisao.

  31. #131

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    E, da, još nešto je Betty spomenula i to je istina. Neki su ljudi tihi i samozatajni, što forumski što uživo, a onda kad ih upoznaš bolje oduševiš se.
    No obrnuto slučaj ne funkcionira odnosno nisam još imala takvo iskustvo. Tko mi je naporan ovako naporan je i onako.



    nda...ja sam za jednu forumašicu mislila da je u najmanju ruku vještica
    sad je jako volem

  32. #132
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    dijete odraslo, pa nisam bas cesto na forumu. ali volim ovo mjesto
    i dragi su mi ljudi, mada samo za njih par znam tko su RL. (zivim drugdje, pa se ni sa kim ne druzim)

    ne bih rekla da imam misljenje (to je ipak neka kompleksnija kategorija) ali o nekim forumasicama (vec sam puno godina tu) na osnovu onoga sto pisu imam recimo nesto kao dojam. postove onih sto zanimljivo i pametno pisu (bez obzira na to da li se slazemo) volim procitati i o njima razmisliti. a volim i raspravljati.
    ove teorije zavjere su mi potpuno nepoznata kategorija , (ja uopce ne kuzim kako ljudi iskonstruiraju sve te kombinacije) te zapravo u sebi prevrnem ocima kada se svako toliko pojave teme o tim nekim grupama, ovom, onom....tko se kako prikazuje ili ne prikazuje...kako je tko docekan (sto to uopce znaci?)

  33. #133

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    I ja ne pisem kao za sud... Mislim, pisem opusteno, u trenutku. Ne brisem, ne ispravljam tipfelere i to mi je najdrazi dio foruma.

  34. #134
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    meni se cini da mnogi od nas (ja u svakom slucaju) uopce ne razmisljamo ni o kakim slikama sebe samih, nego naprosto pisemo o temama koje su nam zanimljivive.

  35. #135
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Iako sam na forumu periodično, uvijek mi je bilo dobro, podržavajuće i zanimljivo iskustvo. Pozitivno. Ne znam nikoga uživo od aktivnih forumašica (neke starije znam) i nekako sam u RL asocijalna i volim biti sama pa mi je i ovo tipkanje u redu. Jedva hendlam i postojeće prijetalje. S godinama sam prihvatila različite karaktere i moj dojam o osobi nema veze s nepodudaranjem naših stavova. Za neke mogu predvidjeti stavove ili način na koji će komentirati. Rado čitam različita mišljenja, argumente i viđenja, oiako se često ne uključujem u rasprave. S nekima sam istomišljenica na filozofskom, s nekima u ukusu za knjige. Drage ste mi tako različite.

  36. #136
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    ina33 je definitivno MPO topuša
    A gle, ja sam uvjerena da je dugotrajna mpo-ovka jeda marinac, navy seal, zato - 'semper fi' vecini.

    A vibrirala sam i ja za embije i ovo i ono, sad mi je smijesno, a eno i bucevicka vibrira. Al da, moj habitus nisu primarno dobre vibre, nego to do liste i rokovi.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 26.03.2019. at 16:25

  37. #137

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Eto, da i ja prvi put x nekog. X seni.

  38. #138
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Beti, što je najbolje sjećam se ove teme, al ne i ovog dijela.

    Btw obje ste mi jakooo drage.
    Da, to sam ja Beti rekla da bi ju šupila zbog Bandića. Ne znam. Eto... nemam riječi .

  39. #139
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ma, daj, Bubilo, to je sve u žaru debate! Bilo, pa prošlo. Bolje se malo posvađati na forumu nego za stvarno.

  40. #140
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno


  41. #141

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    ne trčim
    a možda bih trebala da konačno i tebe vrijeska ponovno vidim
    mislim da mene još nećeš vidjeti kako trčim
    što sam istrčala prije, istrčala sam ...

  42. #142
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je baš divno za pročitati. I je, 92. rođena. 30.10., skoro pa vještica.
    To je i moj rodjendan.

    Samo sto ja imam 17 godina.

  43. #143
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Anita, tek sad sam se sjetila da sam i ja bila gruba prema tebi. Promislila sam nakon neceg kao"kako znas koji su roditelji i koliko imaju novaca" -ja nemam oko za detalje, ne prepoznajem modne marke i slabo pamtim cijene. Auti su mi veliki i mali, crni i bijeli, iako se tu vise trudim. Tak da mi je bilo nevjerojatno kako bi primjetila te detalje i prezbrojila ih u kunama

  44. #144

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Anita, s vremenom ces oguglati.

    Cesto se jedni s drugima ne slazemo u raspravama, ali to je ok, ne mozemo svi isto misliti.
    Nekad se mozda ne znamo ni najbolje izraziti pa cesto bude krivo protumaceno.
    Istina je da ima forumasica koje napadacki reagiraju, ali mozda to ne bi tako zvucalo da pricamo uzivo jer uz ovaj nacin komunikacije ne mozes znati kojim tonom ti se netko obratio.
    Izjave da netko odlazi s foruma zbog tebe su mi besmislene i nemoj ih uzimati k srcu.

    Ja se periodicki javljam na forum jer mi s vremena na vrijeme isto tak neke stvari dignu tlak
    Od samih pocetaka je bilo top forumasica i njihovih poklonica koje su znale stati na stranu topuše cak i kad nije bila u pravu. Al to ti je tak...

    Ne daj se smesti
    Topuše i sljedbenice... e kada nisam zapljuvala ekran!

  45. #145
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    To je i moj rodjendan.

    Samo sto ja imam 17 godina.

  46. #146

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Hvala drage moje na komplimentima i na razumjevanju. Ja se na nikog ne ljutim i ok je ako imamo različita mišljenja....samo me zanimalo dal ja to sve umišljam il je ipak i netko od drugih ovdje skužio. Nadam se da ćemo ubuduće svi ljepše komunicirat

  47. #147
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    E da, nisam ni ja baš bila dočekana raširenih ruku.
    Mene forum dosta podsjeća na moju srednju školu (sve žene). Ti si sad nova u razredu

  48. #148
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    E da, nisam ni ja baš bila dočekana raširenih ruku.
    Mene forum dosta podsjeća na moju srednju školu (sve žene). Ti si sad nova u razredu
    Nemoj reci. Mene su neko vrijeme ignorirali to ti je skoro gore od napada.

  49. #149
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Anita, gledaj na to ovako - uletjela si na forum i za tjedan-dva svi te već znaju. Zapravo imaš odličan start. Druge jadne pišu, trude se godinama pa ništa...nešto napišu, nitko ne trzne. .

  50. #150
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    I još otvorila temu od sto pedeset postova da je popljuju. Ihaaj.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •