Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 210 od 210

Tema: Da li stvarate mišljenje o forumašicama na temelju postova??

  1. #201
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Ja u zadnje vrijeme imam velike pauze u posjećivanju foruma...i žao mi je. Svaki put kad se vratim, prožme me toplina. I često spomenem taj forum u privatnim kontaktima i na poslu, o njemu govorim s puno nježnosti i puno respekta.

    Pratila sam ga bez registracije, a onda sam se odlučila i registrirati, u magnovenju roditeljstva jedne jako zahtjevne bebe. Tu sam dobila mnoge odgovore, upitnike, pa odgovore, materijale u inbox, a bilo je i trenutaka kad sam bila jako pogođena neprikladnim komentarima, tonom ili nerazumijevanjem pa sam malo ukrutila nastup radi uštede vremena (što je tko mislio/rekao itd.)

    Zahvaljujući forumu i ženama (i muškarcima ovdje) nekoliko sam godina rasla u svakom smislu riječi. Roditeljskom, feminističkom, kulinarskom i svakom drugom (jedino mi još fali rekretivno-vježbački, lol)

    Upoznala sam mnoge forumašice, sve super osobe, i to je neprocjenjivo. Žao mi je što nisam upoznala Peterlin da joj osobno zahvalim na svakom razumijevanju, Trinu itd., ali mnoge osjećam kao da znam, što iz postova kroz godine, a što kroz priče nekih forumašica koje poznam u stvarnom životu. Dođe mi da napišem kako vas sve volim (nisam u međuvremenu zaglibila u sekti )

  2. #202
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ajde Zuska da se volimo i na vezbacicama

  3. #203
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Ja u zadnje vrijeme imam velike pauze u posjećivanju foruma...i žao mi je. Svaki put kad se vratim, prožme me toplina. I često spomenem taj forum u privatnim kontaktima i na poslu, o njemu govorim s puno nježnosti i puno respekta.

    Pratila sam ga bez registracije, a onda sam se odlučila i registrirati, u magnovenju roditeljstva jedne jako zahtjevne bebe. Tu sam dobila mnoge odgovore, upitnike, pa odgovore, materijale u inbox, a bilo je i trenutaka kad sam bila jako pogođena neprikladnim komentarima, tonom ili nerazumijevanjem pa sam malo ukrutila nastup radi uštede vremena (što je tko mislio/rekao itd.)

    Zahvaljujući forumu i ženama (i muškarcima ovdje) nekoliko sam godina rasla u svakom smislu riječi. Roditeljskom, feminističkom, kulinarskom i svakom drugom (jedino mi još fali rekretivno-vježbački, lol)

    Upoznala sam mnoge forumašice, sve super osobe, i to je neprocjenjivo. Žao mi je što nisam upoznala Peterlin da joj osobno zahvalim na svakom razumijevanju, Trinu itd., ali mnoge osjećam kao da znam, što iz postova kroz godine, a što kroz priče nekih forumašica koje poznam u stvarnom životu. Dođe mi da napišem kako vas sve volim (nisam u međuvremenu zaglibila u sekti )

  4. #204
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja se javim tu i tamo... otišla sam u "ilegalu" na FB .
    atmosfera koja se stvarala oko nekih postova mi nije baš legla, tako da sam sad uglavnom na podforumu "ostalo".
    i da, puno toga se može zaključiti o forumašicama iz postova, ali i iz broja postova.
    postoje i forumašice koje sam upoznala, i s kojima se družim u RL. drago mi je što sam ih prepoznala kao drage osobe kroz njihove postove.

  5. #205
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Ja u zadnje vrijeme imam velike pauze u posjećivanju foruma...i žao mi je. Svaki put kad se vratim, prožme me toplina. I često spomenem taj forum u privatnim kontaktima i na poslu, o njemu govorim s puno nježnosti i puno respekta.

    Pratila sam ga bez registracije, a onda sam se odlučila i registrirati, u magnovenju roditeljstva jedne jako zahtjevne bebe. Tu sam dobila mnoge odgovore, upitnike, pa odgovore, materijale u inbox, a bilo je i trenutaka kad sam bila jako pogođena neprikladnim komentarima, tonom ili nerazumijevanjem pa sam malo ukrutila nastup radi uštede vremena (što je tko mislio/rekao itd.)

    Zahvaljujući forumu i ženama (i muškarcima ovdje) nekoliko sam godina rasla u svakom smislu riječi. Roditeljskom, feminističkom, kulinarskom i svakom drugom (jedino mi još fali rekretivno-vježbački, lol)

    Upoznala sam mnoge forumašice, sve super osobe, i to je neprocjenjivo. Žao mi je što nisam upoznala Peterlin da joj osobno zahvalim na svakom razumijevanju, Trinu itd., ali mnoge osjećam kao da znam, što iz postova kroz godine, a što kroz priče nekih forumašica koje poznam u stvarnom životu. Dođe mi da napišem kako vas sve volim (nisam u međuvremenu zaglibila u sekti )

    A što si pažljiva
    Tebi isto hvala kao podupiruši MPO-ovaca i ostalih slabijih. A ja pak neću zaboraviti epizodu s preuzimanjem pošte, to mi je bilo jako, jako dirljivo. I sigurno čitam postove forumašica koje su u RL-u pokazale divnu dušu, s rozim naočalama.

  6. #206
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    ajme sve predivno pišete, zasuzile mi oči ..

  7. #207
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde Zuska da se volimo i na vezbacicama

  8. #208
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    A što si pažljiva
    Tebi isto hvala kao podupiruši MPO-ovaca i ostalih slabijih. A ja pak neću zaboraviti epizodu s preuzimanjem pošte, to mi je bilo jako, jako dirljivo. I sigurno čitam postove forumašica koje su u RL-u pokazale divnu dušu, s rozim naočalama.
    Ni ja neću zaboraviti slučaj, znam se sjetiti aktera pa se pitam što je s njima...

    Nadam se da ćemo se uskoro vidjeti na nekom prosvjedu i upoznati malce.

  9. #209
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Procjenjujete li ljude prema crtama lica? Možda bih trebala otvoriti temu, ne znam, slična mi je ovoj. Shvatila sam i moram biti iskrena prema sebi da da. Onaj prvi kontakt, prve sekunde, nikada ne popamtim ime osobe jer mi se cijeli mozak zaokupira procjenom lica i sitnih mikroizraza i obično kasnije zanemarim i ignoriram te inicijalne dojmove, ali nekako poslije kontam da su bili ispravni. Što vi? Marite li za to?
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 30.04.2020. at 18:54

  10. #210
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Kažu da prvi dojam o nekoj osobi ostaje trajno zabilježen.

    Svi rade procjenu osobe na temelju prvog kontakta. I kod mene ti inicijalni dojmovi ispadnu ispravni, iako ih se isto trudim ignorirati. Uvijek ispadne da ih nisam trebala ignorirati i da bih se poštedila svačega da sam išla po toj prvoj intuiciji. Što se procjene tiče, tu su i stav i pokreti tijela, držanje.. Općenito neverbalna komunikacija. Nisam sigurna u broj, ali prvi dojam se stvara nakon svega nekoliko sekundi, možda 6,7.

    E sad, jedino ako pod crtama lica i mikroizrazima misliš na ono jel nekome grbav nos, onda ne procjenjujem tako.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •