Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 210

Tema: Da li stvarate mišljenje o forumašicama na temelju postova??

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno Da li stvarate mišljenje o forumašicama na temelju postova??

    Pitanje je jasno-da li stvarate mišljenje o forumašicama zbog onoga što napišu i zbog njihovog načina života? To me zanima zbog mojih vječnih prepirki na forumu jer se osjećam izbačeno šta god ja napišem netko me napadne il me krivo shvati....Čak sam dobila komentare da će netko ići s foruma zbog mene. Jesam ja stvarno tak grozna il šta? Možete me i popljuvat ovdje ako vam je potreba jer ću bar znati dal umišljam il je to stvarno tako. I jel vam to mišljenje o nekom onda utječe i na sve njegove buduće postove da ga gledate tim očima?

  2. #2
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Ne vjerujem da se mislilo baš na odlazak sa foruma .Sa teme da.
    Ovako virtuelno se teško izražavati,pa se često desi da bude i nesporazuma.Često se desi da se mišljenja ne slažu.Mnoge forumašice se poznaju u rl,pa se razumiju i drže zajedno.
    Meni to nije čudno i ne pogađa me previše.
    Shvatam da ne mogu pročitati osobu iz postanja po forumu,svako od nas je mnogo više od tih rečenica.

  3. #3
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    A na temelju čega drugog nego postova bi trebalo stvarati mišljenje o forumašicama?

    Inače, ovakve teme su na ovom forumu nekad bile zabranjene, nadam se da je još uvijek tako.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Draga Anita, s vremenom ces oguglati.

    Cesto se jedni s drugima ne slazemo u raspravama, ali to je ok, ne mozemo svi isto misliti.
    Nekad se mozda ne znamo ni najbolje izraziti pa cesto bude krivo protumaceno.
    Istina je da ima forumasica koje napadacki reagiraju, ali mozda to ne bi tako zvucalo da pricamo uzivo jer uz ovaj nacin komunikacije ne mozes znati kojim tonom ti se netko obratio.
    Izjave da netko odlazi s foruma zbog tebe su mi besmislene i nemoj ih uzimati k srcu.

    Ja se periodicki javljam na forum jer mi s vremena na vrijeme isto tak neke stvari dignu tlak
    Od samih pocetaka je bilo top forumasica i njihovih poklonica koje su znale stati na stranu topuše cak i kad nije bila u pravu. Al to ti je tak...

    Ne daj se smesti

  5. #5
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,966

    Početno

    Naravno.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ne stvaram mišljenje o njima kao o osobama nego o onome što pišu i kakvim tonom to pišu. Nekima se virtualno divim.

  7. #7
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Topuše hahaha Dolega ajme!

    Anita, zašto te to toliko sekira? Zašto te briga šta misle ljudi na forumu o tebi i tvom životu? Slažem se sa curama, ima ih koje se znaju i izvan foruma, ima ih i koje malo oštrije pristupaju komunikaciji. I isto mislim da se govorilo o odlasku s teme. Recimo da uočim neke karakteristike kod osoba preko foruma, ali ne stvorim mišljenje o njima jer ipak je ovo komunikacija pisanim putem, svi valjda i razmisle prije nego što nešto napišu, nije to dovoljno da bi se stvorilo mišljenje. Barem meni.

    Ne sekiraj se, to je samo forum, ne vjerujem ni da tebi ni bilo kome drugom forum baš zauzima značajno mjesto u životu. I zapamti da ti nisi nečije mišljenje o tebi, ti si ti.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ja pisem vec dugo, nikoga ne poznajem niti ne prepoznajem preko foruma. I naravno, stvaram misljenje o nekome na osnovu postova i imam neke koje su mi bas drage i zapravo se s tima i ne slazem najvise. Recimo to ovako cesto se slazem speterlin al mi je nekako draza bubilo. Onako kao u rl, mi je naprosto simpaticna, topla i ljudska.
    I da, cesto se napada. Al meni je to ocekivano i ne shvacam to kao da se netko urotio. S tim da mi je nepristojno povezivanje s teme na temu. Tipa, ti si prije pet mjeseci na toj temi pisala to i to jer se ne poznajemo pa ne znamo sto se nekom dogadalo tih pet mjeseci.

  9. #9
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Topuše i poklonice, al me nasmija dolega

    Draga Anita, ima istine u ovome što je napisala dolega. Probaj ne doživljavat osobno.

    Najjače su “poklonice“ te samo slijede svoje uzore (znaš već unaprijed sa 100% sigurnošću da će potpisat svoju idolicu, mi koji smo duže na forumu naravno već i znamo tko koga u stopu prati i kome glavom kima) i da vrlo često se događa da bi reakcija bila drugačija da ne vide čiji je nick.

    Isto tako, ima puno dragih i dobronamjernih forumašica koje će nastojat pomoć, neće izvrtat tuđe riječi, “pljuvat“ po drugima, pružit će utjehu i potporu da ne nabrajam dalje. Dat će savjet i mišljenje, pa i ako je različito normalnim uljudnim tonom.

    Eto kao i na svakom drugom forumu.

    Meni su tvoje teme baš osvježenje na forumu, u njima se očitava tvoja iskrenost.

    Samo se ne obaziri draga i slobodno piši.Vidiš da nam je forum ponovno živnuo s novim temama od tebe, Mojce, Kami...a filozofirat brate mili volimo
    nema nam premca.

  10. #10
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Eh da i kad nema neverbalne komunikacije puno je teže osjetit taj ton.

  11. #11
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Mene sad zanima tko su te poklonice?
    Jel to ono kada stalno iksas nekoga ili recikliras vec receno na nekoj temi, bez stvarnog i kvalitetnog inputa?

    I jel cilj nekog topica da se svi slazu i da nema suprostavljenih misljenja?

  12. #12
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Možda ono kad dođeš na temu pa napišeš: slažem se sa Marinom, Katicom, Tonkom i Vesnom. Kao da je to neki bitan i zanimljiv input.

  13. #13
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Pa cuj, vazno je znati tko je na cijoj strani

  14. #14
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    da odgovorim na naslovno pitanje:
    o, daaaaaa
    i te kako
    i mada su me za neke forumaše i forumašice uvjeravali, oni koji ih znaju iz RL, da su med medeni i to onaj iz nezagađene prirode, ne kineski
    ja sam neke "prekrižila" samo na osnovu njihovog pisanja

  15. #15
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Mene sad zanima tko su te poklonice?
    Jel to ono kada stalno iksas nekoga ili recikliras vec receno na nekoj temi, bez stvarnog i kvalitetnog inputa?

    I jel cilj nekog topica da se svi slazu i da nema suprostavljenih misljenja?
    je, je
    to su te koje iksaju. a vrh je kad u jednom postu poiksaju 7 drugih

  16. #16
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Meni je zao da nemamo vise lajkove na postove.
    Jooooj , kako sam se tada osjecala popularno.
    Ne ko Apri, ali sam dobro kotirala.

  17. #17
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je zao da nemamo vise lajkove na postove.
    Jooooj , kako sam se tada osjecala popularno.
    Ne ko Apri, ali sam dobro kotirala.
    Jel bilo dislajkova?

  18. #18
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Nije. Samo ljubav

  19. #19
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Nije. Samo ljubav

  20. #20
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Nije. Samo ljubav
    Tako je. Samo ljubav kod nas.

    Ali uvijek se moglo pokusati na fini nacin onog tko ti ide na zivce iznervirati pa da taj pukne i pokupi opomenu.
    Posljednje uređivanje od sirius : 25.03.2019. at 18:48

  21. #21
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Dobro je, ako se vrate ne moram se brinuti da ću biti pokopana.

  22. #22
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Ali da i ja odgovorim, ma sta odgovorim, potpisat cu Aleks stvaram misljenje, nego sto, na temelju dostupnih informacija.
    I onda cu potpisat Dolegu i reci ne uzimaj to k srcu.

    Meni je forum odlicno mjesto za rast, em saznas svasta novo, cujes tudja misljenja, mozda promijenis vlastito misljenje, vjezbas argumentirano raspravljati, tesziras vlastite teorije tako da dopustis drugima da te opovrgnu...
    Ali svejedno to ne treba shvatati osobno, cak ni kad je feedback iznimno pozitivan, a osobito kad je negativan. Bez RL komunikacije nije moguce imati cjelovito misljenje o nekome.

  23. #23
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je. Samo ljubav kod nas.[emoji813][emoji813][emoji813]

    Ali uvijek se moglo pokusati na fini nacin onog tko ti ide na zivce iznervirati pa da taj pukne i pokupi opomenu.
    uuuuu, takvi su majstori. sveci samo tako

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Da nebi se trebala obazirat na to....Mene svašta može pogodit jbg. Hvala na lijepim riječima. Nisam znala da su ovakve teme zabranjene sorry

  25. #25
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    i mada su me za neke forumaše i forumašice uvjeravali, oni koji ih znaju iz RL, da su med medeni i to onaj iz nezagađene prirode, ne kineski

  26. #26
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je. Samo ljubav kod nas.

    Ali uvijek se moglo pokusati na fini nacin onog tko ti ide na zivce iznervirati pa da taj pukne i pokupi opomenu.
    potpisujem
    odn.
    svimbam

  27. #27
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno


  28. #28
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Svimbam. Jaaao, otkad to nisam pročitala.
    Ja se ne sjećam da su bile zabranjenje ovakve teme. Sjećam se cvijetine o liku tipične forumašice, kad je bila ovdje nova, bilo je nekad i kako zamišljate forumaše ili slično.
    Inače, da, imama mišljenje o onima koje dovoljno pišu, pokušavam zapamtiti da ih ipak poznajem samo kroz jednu prizmu.

  29. #29
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Meni je forum drag, ali ga ne treba shvaćati osobno. Nekoliko sam se puta uvjerila da su i žestoki izuzetno drage osobe u stvarnom životu. Pa čak i oni s kojima se ne slažemo na nekoj temi .
    Mislim stvarno...zašto bih se sa svima morala slagati oko svega?

  30. #30
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,966

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Ali da i ja odgovorim, ma sta odgovorim, potpisat cu Aleks stvaram misljenje, nego sto, na temelju dostupnih informacija.
    I onda cu potpisat Dolegu i reci ne uzimaj to k srcu.

    Meni je forum odlicno mjesto za rast, em saznas svasta novo, cujes tudja misljenja, mozda promijenis vlastito misljenje, vjezbas argumentirano raspravljati, tesziras vlastite teorije tako da dopustis drugima da te opovrgnu...
    Ali svejedno to ne treba shvatati osobno, cak ni kad je feedback iznimno pozitivan, a osobito kad je negativan. Bez RL komunikacije nije moguce imati cjelovito misljenje o nekome.
    "Poklanjam" se na ovo .

  31. #31
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,966

    Početno

    Plus, Riri - malo bi trebala ići i na Rodine stranice - ne znam jesi li bila. Roda je za "ne po guzi" i tu je 0 tolerancija (po meni je to OK, iako nisam niti ja bezgrešna, dogodilo mi se i to, ali nisam na to ponosna) i nećeš naići na odobravanje za to nego uglavnom na rafaljnu paljbu. Koliko god smo u puno toga neistomišljenici, većina na Rodi se oko toga slaže. Pa zato možda imaš dojam napada.

  32. #32
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,966

    Početno

    Mislim, Anita. Dok ja polovim nove .

  33. #33
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Tko zna, možda su Davor i Mujica jednom zarakijali uživo?

  34. #34
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno



    Kako nisam bas popularna nemam ko neki smajlic koji se zove po meni. Al ga volim upotrrbljavat


  35. #35
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Nemoj, to je Stormin bio.

  36. #36
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Istina je što piše čokolada .. ja sam recimo skužila da znam iz stvarnog života nekoliko forumskih "likova", i moram reći - nigdje veze.

  37. #37
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,966

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Tko zna, možda su Davor i Mujica jednom zarakijali uživo?
    A možda su se zajedno cijepili? Na uzbuđuj duhove .

  38. #38
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    To je jos uvijek njen. Al meni dali neke ovlasti pa sad se furam na nju

    A med i mlijeko sam u RL

  39. #39
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim, Anita. Dok ja polovim nove .

  40. #40
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    A možda su se zajedno cijepili?

  41. #41
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    A znas onu, misljenje je kao guzica, svatko ga ima...naravno da svi imamo neko misljenje o forumasicama na osnovu napisanog, jedino ga preko postova i mozemo steci.
    Posljednje uređivanje od Optimist : 25.03.2019. at 20:34

  42. #42
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Anita malo se probaj distancirati emotivno, ovo je samo forum i virtualni svijet
    Često zna biti i pogrešne shvaćenosti jer nemaš osobu kojoj vidiš izraz lica, oči, mimiku, ne čuješ ton kojim je nešto izgovoreno...
    Normalno da kreiram neku sliku na temelju napisanoga i iznesenih stavova i iskustava
    Ali sam i svjesna da u RL ta osoba uopće ne mora biti onakva kakvom sam je zamislila u svojoj glavi,
    Ipak je ovdje prisutna jedna plošnost a da bi mogao čovjeka potpuno procijeniti samo na temelju napisanoga..
    Dolega, lol na topuše!!!

  43. #43
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Vidis, mene bas zanima jel Davor promijenio misljenje o cijepljenju...mozda zato vise ne pise?

  44. #44
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Anita malo se probaj distancirati emotivno, ovo je samo forum i virtualni svijet
    Često zna biti i pogrešne shvaćenosti jer nemaš osobu kojoj vidiš izraz lica, oči, mimiku, ne čuješ ton kojim je nešto izgovoreno...
    Normalno da kreiram neku sliku na temelju napisanoga i iznesenih stavova i iskustava
    Ali sam i svjesna da u RL ta osoba uopće ne mora biti onakva kakvom sam je zamislila u svojoj glavi,
    Ipak je ovdje prisutna jedna plošnost a da bi mogao čovjeka potpuno procijeniti samo na temelju napisanoga..
    Dolega, lol na topuše!!!
    Ma da, ali treba uzeti u obzir da se dobar dio forumasica poznaje virtualno vise od desetljeca. Dobar dio njih se upoznao povrsno ili manje povrsno i izvan foruma. To utjece na odredenu dinamiku na odredenim temama.
    Osim sto postoji o nekim temama vecinski usaglasen stav, neke forumasice su vec ko stari bracni parovi-citaju misli bez potrebe da citaju postove.

  45. #45
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Dugo sam na forumu ali imam i preskoke od nekoliko mjeseci. Tako da mi se cini kako se firumasice mijenjaju u valovima svakih par godina, kao i trendovi. Naljutila sam se samo jednom kad mi je tema "treba li se pudrati (u smislu sminkanja) redovno ili nikad i koji puder koristite". Stvarno mi je trebao savjet ali osoblju se tema cinila besmislena i banalna. Ne znam jesam li ja kog naljutila, vjerojatno jesam, ali se ne sjecam da sam napisala post s ciljem da nekog uvrijedim ili popljujem

  46. #46
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Tema mi je obrisana (ne znam kako mi je nestalo pola recenice)

  47. #47
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Šteta, nisam znala da se ne smije filozofirati o šminkanju. Ja bih baš o tome htjela razglabati.

  48. #48
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    To su bila stara stroga vremena.

  49. #49
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ko zna iz koje je to godine s puderom bilo, danas bi smjeli napisati 35 stranica o pudranju, prožeto Borisom Jokićem i peglom... tko o čemu .

    Naravno da imam mišljenje o forumasicama na osnovu postova, ali samo o njima kao o forumasicama... za one koje čitam u tisućama postova već godinama skoro uvijek znam u kom će smjeru krenuti i to mi je super zabavno pratiti.

    Treba nekog vremena da se nauci prihvatiti forumska komunikacija i ne shvaćati osobno sto ti netko napise... mislim da sam se ja kod svoje prve, druge teme čak bila rasplakala zbog nekih postova ... ako i pretjerujem u tome, još se sjećam postova nakon kojih sam se osjećala jadno 3 dana.

    Al nakon puno vremena, da sad napišem da sam ošamarila dijete i da dobijem neke od nedavnih reakcija na drugom topicu, ne bih ni trepnula na ton ili kako mi se netko u vezi toga obratio, shvatila bih to ko konstruktivnu kritiku jer već otprilike znam kako koja forumasica diše. Diše ovdje na forumu. Kakva je u stvarnom životu - to me ne zanima baš previše. Ovdje se družimo. Ja obožavam ovo mjesto! Ovo mi je veliki životni nadomjestak za RL prijateljstva koja su se svela na par puta godišnje. I puno ovdje učim i rastem. Ako me usput koji put netko krivo shvati, “popljuje”, “opere”... sve su to čari forumskog života i meni uvijek draže nego “u rukavicama” - brže te netko lansira natrag na zemlju.


    Caso, ne znam je l ono figurativan primjer, al ja tebe volim!

  50. #50

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Lakše mi je sad kad si ti Bubilo napisala da si znala plakat hehe mene bilo sramota priznat u prvom postu

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •