Stranica 18 od 26 PrviPrvi ... 81617181920 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 851 do 900 od 1256

Tema: Volite li se sminkati (s naglaskom na puder)

  1. #851
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Pudere rijetko koristim jer sam si umislila da mi koža baš lijepo izgleda otkako trčim pa sam često na zraku. Nikad mi ljepša nije bila, pa mi se čini da bi joj puder onemogućio neometano disanje i zapravo mi pokvario ten.

  2. #852
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Sad ću opet skrenut s teme, al ne mogu si pomoć. Ivana Trump iskače iz svih novina jer je došla u HR. Blago je reći da izgleda prestrašno. A ulupala je u sebe novaca i novaca
    https://www.gloria.hr/fokus/zvjezdan...vidom/8788280/

  3. #853

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Samo ispravak: Melacreen je Ducray (sestrinska firma od Avene), ne LRP. I meni je ok, ne ostaje mi poslije nje film na kozi.

  4. #854
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    joj fakat, hvala Marina na ispravku Ducray Melascreen i to uzmem onu rich cream.

    Aj Nano daj više ne skreći s teme .mrgreen:

  5. #855
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Nano jest, baš ne izgleda dobro za moj ukus isto:podržavamskretanjasteme:

  6. #856
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Ja sam nekidan stavila BB kremu nakon ohoho, možda dva mjeseca
    Nuxe iz DM - a
    I ni ispod nje mi koža ne diše
    Plus čim krene proljeće pa do augusta moje lice se po čelu ospe malom prištić ma, valjda alergija na sunce
    Srećom imam tamniji ten pa nekako se ni ne ističe baš. Ali mi smeta taj osjećaj
    Lili koliko dođe ta tvoja sun zaštitna?
    Posljednje uređivanje od flopica : 27.04.2019. at 19:38

  7. #857
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Od vlastitih loših navika moram spomenuti sapun (klasični). Ja se ne osjećam oprano i čisto ako se ne operem sapunom, uključujući i lice. Pazim na količinu, ali ga koristim, a to isto nije saveznik kože. Vjerojatno bi se našlo još toga.
    Peterlin, Tinktura ima dobre sapune za lice, mislim da su bolji od vulgaris sapuna tipa Dove, Palmolive i sl.
    https://tinktura.com/trgovina/health...sapuni-za-lice

    inače, i ja mislim da je za izgled presudna genetika - baka mog muža je u svojoj četrdeset i nekoj godini izgledala kao starica od 80
    moja mama u svojoj 77. godini nema bore, ima predivnu kožu i nikad nije koristila preparate za čišćenje kože lica, samo umivanje i neku hidratantnu kremu

    ženama koje su dotjerane u 7, 8 ujutro se divim. meni se to tako ne daaaa... i nemali broj puta sam na posao otišla da sam se samo umila, počešljala i oprala zube, iako vjerujem da bolje izgledam s maskarom, svojom kompletnom šminkom

  8. #858
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Nano nije poanta koliko je novaca ulupala, nego kako ih je ulupala. A ulupala ih je jako loše.
    osim toga, mislim da uopće ni ne moraš ulupati silne nove, da bi izgledao dobro i njegovano.
    Posljednje uređivanje od seni : 27.04.2019. at 20:40

  9. #859
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Nano na što misliš pod "dotjerane u 7 ujutro"?
    Posljednje uređivanje od flopica : 27.04.2019. at 20:39

  10. #860
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Slažem se sa seni
    Netko može uložiti silne novce i opet izgledati nelijepo
    Netko s puno manje umije puno više...
    Stvar je i genetike i načina života i stila i još koječega...

  11. #861
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Nisam ja, n.grace je.

    Ma moja poanta skretanja s teme je ta da ne trošite previše love i ne kupujete skupu kozmetiku. Na žalost, vrijeme pokaže da to nema smisla. A Trump je sigurno mislila da radi dobro i kupuje "kvalitetne" proizvode koji rade dobro njenoj koži i izgledu

  12. #862
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Nano ne kužiš, ona je izoperirana i to loše.

    i slažem se s Flopi itekako se može bolje ili lošije izgledat ovisno o preparatima koje koristimo, načinu života koji živimo, genetici, prehrani, uporabi duhana, alkohola, izlaganju suncu, ima puno faktora.

    Flopice nekih 135-140 kn.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.04.2019. at 20:57

  13. #863
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Danas sam na jagodice namazala Aura sheer stick creamy highlighter sa fresh radiance effectom, stvarno sam sjajila, i otišla ribati kupaonicu. I još sam ga dvaput tijekom dana stavila, a nisam nosom pomolila van, ma niti smeće nisam iznijela, niti sam koga očekivala.
    Radi MM-a to nije bilo, on me naime prekjučer, dok sam nanosila rumenilo -bit ću blaga i reći naivno- pitao: “Zašto ti farbaš obraze, čemu to?”
    Još ću pomisliti da sam to radila radi sebe, eto dokle je došla moja zadojenost mrskim konzumerizmom!

  14. #864
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Argente jel de da jedobar? a dasi izašla tek van primjetili bi i drugi i komentirali kako si svježa i odmorna

  15. #865
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Nano ne kužiš, ona je izoperirana i to loše.
    skroz si u pravu, ali izoperiraju se jer im se ne sviđa kako izgledaju, žele zagladiti bore, izgledati mlađe... zaključak je da skupi kozmetički preparati protiv bora baš i nisu puno pomogli.

  16. #866
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    ili su nezasitne i prepohlepne (bez mjere) za mladošću iz 20tih
    Gle Terezu Kesoviju kako je ona napravila vrhunski lifting koji se uopće ni ne kuži (s mjerom) al negdje u Francuskoj.

    meni je inače ići pod nož za ljepotu no-no

  17. #867
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    meni je inače ići pod nož za ljepotu no-no
    i meni isto, da me vidiš, potvrdilo bi ti se

  18. #868
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    speaking of TK. moja majka je isto godiste kao i ona, nije isla niti pod noz, niti koristila skupocjene kreme. vrat ima neusporedivo bolji, a da ne govorim o kozi lica https://www.dalmacijadanas.hr/wp-con...kesovija02.jpg
    Posljednje uređivanje od magriz : 27.04.2019. at 22:27

  19. #869
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Tereza Kesovija meni izgleda jednako strašno. Pogkedaj joj vrat.

    Czre, budite razumne i ne trošite previše love na kozmetiku

  20. #870
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    i još kad se debeli sloj pudera usiječe u bore, koma

  21. #871
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    meni je inače ići pod nož za ljepotu no-no
    I meni isto, ali samo zato jer se iz straha od noža ne bih usudila.

  22. #872
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Mislim...govorimo li o ženi koja ima 81g. ili?

  23. #873
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    O Terezi? Meni izgleda očajno za svoje godine (80tak) - izoperirano lice i smežurani vrat. Kao karikatura.
    100 puta bolje izgledaju žene njenih godina koje immao u familiji ili srećemo gradom, koje nisu toliko tašte da su išle čuda od sebe radit, nego su normalno starile uz neku " normalnu" njegu lica.

  24. #874
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Konfuzija prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ti to ozbiljno?

    Istinski feminizam, ne ukljucuje li on spoznaju da sam slobodna raditi sa svojim tijelom sto zelim? Ili bi to pokazalo zadojenost mrskim konzumeristickim nacelima? Fuj! Dolje sa sminkom, haljinama i petama! Smrt frizerima i vizazistima!
    Ako cemo iskreno, meni se cini da su feminizam izmislili industrijalisti kad im je trebalo jeftinije radne snage od muskaraca. Kada je feminizam zapravo zazivio, kada su se zene pocele masovno zaposljavati, izlaziti na izbore i opcenito manje ovisiti o muskarcima? Za vrijeme drugog svjetskog rata, kada su muskarci bili u ratu.. Kada ce feminizam doci u arapski svijet? Tada kada mocnim muskarcima to bude odgovaralo, a ne kada zenama prekipi. Vecini nikad ni nece, jer prosjecna zena zeli isto sto i prosjecan muskarac. Biti sigurna, a ne slobodna.
    Upravo tako jest.

  25. #875
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Sjetila sam se žene koja odlično, preodlično stari. Nada Rocco.
    E sad jesu li geni ili način života ( sirova hrana, vježbanje - ono što znam iz medija). Viđam je i po gradu. Baš mi je odlična.

    Treba znati i dostojanstveno starit.

  26. #876
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ne, Nano, sto vise kosta to ti je bolje. Sigurno.
    Ovdje ti sit gladnom ne vjeruje, to je ko oni roditelji s lako odgojivom djecom koji su uvjereni da je do njih i njihovih fantasticnih roditeljskih sposobnosti...
    To ce ti sve krema zagladiti, sto skuplja to bolja, nema veze sto ima isti sastav ko ona iz Lidla, ambalaza je bitna, da bolje cuva kvalitetne sastojke. Ivana? Ma ona je lose izoperirana! Nema veze to sto je zena imala sve pare svijeta da se operira kod najboljih i da koristi najbolje od najboljeg. Nije ona znala bolje. Nasjela je na propagandu! Krivu!

  27. #877
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Ja sam presretna što je ja jako in izrada krema i ostalih pomada. Trenutno mi je predobra krema za lice od sapunoteke (za efekt protiv starenjaj ne znam, ali nemam prištića, crvenila, suhoće itd.) gledam neku pomadu za skidanje šminke od male od lavande, sapune i šampone kupujem kod jedne nane ...
    naravno bude tu često i kojejakvih drugih proizvoda, ako mi nije na ruku nabavka ovih divnih i mirisnih...

  28. #878
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Nano taman sam te htjela pitati jel tebi itko izgleda dobro, pa vidim da spominješ Nadu Rocco.

    Ja vjerujem da kozmetika može puno utjecati na kožu jer to vidim po sebi. Crvenilo na licu sam potpuno uklonila kremom. Kad sam bila u pubertetu nisam imala baš neku preočajnu kožu ali bilo je tu i tamo prištića i uvijek su preparati pomagali. Da ne stavim kremu na sebe nekoliko dana zaredom, koža bi mi ispucala jer je jednostavno suha i treba joj hidratacija. Imam i veliki ožiljak na tijelu koji mi smeta već neko vrijeme i kupila sam si ulje koje uklanja ožiljke i evo vidim da nakon 3 mjeseca mazanja blijedi. Tako da je meni s takvom kožom malo smiješno kad mi netko kaže da je to sve bezveze i da je to sve marketinški i da su me drugi uvjerili da mi to treba.

    S tim da ne mislim da kozmetika radi čuda što se tiče starenja. Ali mislim da prava kozmetika svakako može pomoći koži. Pod prava ne mislim na skupa, nego prava za tu osobu i njen tip kože.

  29. #879

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja godinama.koristim izvrsnu kremu od La Roche Posay melascreen protiv pigmentacije i jedina me.dosad sačuvala od pigm.
    Prvo stavim nju,a preko kremu koju koristim.
    Obavezno je koristim od travnja do listopada (tu za pigm). Odlična je a i nije tako skupa kao neke, faktor 50+.stavljam samo na te dijelove lica koji su mi osjetljiviji na sunce.
    Koja je to točno krema ?

  30. #880
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ajme pa nije nitko rekao da genetska predispozicija i način života nisu bitni, dapače i bitniji nego mazanje kremama. Ali ako se mažem, štitim od podnevnog ljetnog sunca, idem kod dermatologa, kozmetičara da mi sredi prišteve/bradavice/dlake/pigmentacije, najvjerojatnije će ta Ja bolje izgledati od one druge Ja koja ništa od toga ne čini.
    More je razlike između toga i napumpavanja usana i jagodica Ivane Trump, neovisno o lovi i plastičaru.

    Ovo s Terezom i Josipom mi je uopće izlišno komentirati (ali ipak hoću ); pa to su žene u 8.,9. desetljeću života, nemojte mi reći da je to očekivani izgled za tu dob? Naravno da ima iznimaka - kao Nanine rođakinje, evo moja mama i teta su npr. te - ali baš zato jer jesu iznimke im svi daju po 10-15 godina manje. Defaultni babac od osam banki ne izgleda tako.

  31. #881
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Riri, ti si 20+ pretpostavljam,ja sam 50+ pa dozvoli da imam neko iskustvo. Što svoje, što svojih prijateljica.
    Niti sam protivnik kozmetike niti sam ona koja ju be koristi, ali očekivat čuda - nemoj se nadat. I marta je lijepo napisala. Veliki veliki marketing je u igri, i treba ukljucit zdrav razum i ne ostavit bogatstvo u parfumeriji

  32. #882
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ajme Nano, pa dozvoljavam ti da imaš iskustvo.

    Ja sam govorila o sebi i o svojoj koži, a tu isto tako samo ja mogu imati iskustvo, pa imao moj sugovornik 50+ ili 100+. Naravno da je veliki marketing u igri i tu se slažem, ali opet ne mogu reći da mi ta kozmetika nije ništa napravila kad imam oči.

    Iksam Argente.

  33. #883

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

  34. #884

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    martinaP hvala, da to sam vidjela no pokušala sam naći ovu što je Lily spomenla La Roche Posay

  35. #885
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Meni se ne cini da se ovdje nesto promovirala ideja da kozmetika mora biti skupa?

  36. #886
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ne, al se nabrajaju silne "potrebne" stvarčice. Pa kupiš kaj ti treba a možda i ne treba. Ak kreneš u 20tim, do cca 70 godine života dosta toga nabereš. A rezime u 70tim , kaj se tiče izgleda je upitan . Al to možda nije ni bitno, važno je da smo sada prekrasne

    Stalno se izbacuju novi proizvodi.

  37. #887
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja uz sav trud uopće ne mogu shvatiti zašto bi nekome smetalo što netko drugi vjeruje u kozmetiku i smatra da mu je to potrebno ili možda uz to još i troši 'previše' na kozmetiku.

  38. #888
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Uz to, tema je na filozofskom, pa možemo lamenitirat.

    Evo, prva ću biti sretna ak sam neku curu barem malo uvjerila da ne natrpava toaletni ormarić .

  39. #889
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Riri, zato jer smo na filozofskom. Mene uopće ne smeta, samo mi je žao potrošenog novca.

  40. #890
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Iskreno, i meni bude pomalo žao kad vidim mlade cure od 20g. koliko "neizbježnih" i nepotrebnih preparata koriste, od preparativne do dekorativne kozmetike.
    A žao mi je i kad mi žene očekujemo od drugih žena da ne pokažu mlohavi vrat ili nadlaktice pa makar imale 70 ili 80+ godina. Meni je ta Tereza inače jezivo iritantna, ali je lijepa žena koja izgleda sjajno. Puno mi je zgodnija u zadnjih 25 g. nego u mlađim danima s onim užasnim počupanim obrvama.
    I baš me briga je li zatezala lice, napravila je to diskretno, nikako ala I.Trump ili ona šašava Donatela V.

    Sjećam se i kad je moja studentska gazdarica srčano pljuvala po Mariji Braut da "kak može takva hodati gradom, sijeda i raščupana kak 'z kupusa, a Zagrepčanka!"
    A meni je baš bila prelijepa.

  41. #891
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, ti si 20+ pretpostavljam,ja sam 50+ pa dozvoli da imam neko iskustvo. Što svoje, što svojih prijateljica.
    Niti sam protivnik kozmetike niti sam ona koja ju be koristi, ali očekivat čuda - nemoj se nadat. I marta je lijepo napisala. Veliki veliki marketing je u igri, i treba ukljucit zdrav razum i ne ostavit bogatstvo u parfumeriji
    Ja imam 40 i za svoju suhu kožu, perutavu, sivu sam dugo tražila kremu. Probala sam od vazelina pa nadalje. Probala sam skupih krema koje nisu pomogle i jeftinih koje jesu ali ne dovoljno.
    Našla sam meni savršenu kremu, skupu, ali promijena na mom licu je vidljiva iz aviona. Nisam očekivala čudo ali sam dobila čudo i nije mi ni sekunde žao dati 400 kuna za kremu jer se moje lice konačno nakon 20g ne peruta i izgleda njegovano i živo. Ne mislim da ću izgledati mlađe iako dobuvam komentare od kad ju koristim da izgledam sve mlađe, ali ako mi može pomoći da ne izgledam starije ja zadovoljna.

  42. #892
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se ne cini da se ovdje nesto promovirala ideja da kozmetika mora biti skupa?
    Ne uopće, mora biti takva da odgovara tvom licu tj. tenu. Ja bih bika sretna da sam uspjela pronaći jeftunu koja mi savršeno odgovara ali nisam, pronašla sam skupu i od svih skupih do sada ova za mene stvarno ima woow efekt i zati mi nije žao.

  43. #893
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Ma naravno pa i ja sam se puno puta uvjerila i na svom licu i kod drugih. Ja da ne koristim ovu Ducray Melascreen bila bi ko Uskrsno jaje cijelu godinu a da ne stavim regenetaror ne bi mogla kosu počešljat.Uostalom promjena zna bit toliko vidljiva da te svi pitaju šta si radio s licem i sl. Tako da pustimo marketing na jednu stranu,a njegu kose i kože na drugu.

    Na ovoj slici mi je bezveze ispala Tereza al pobogu koliko žena ima godina, meni izgleda odlično za svoju dob.

    Riri da otvorimo novu temu koja nije na Filozofskom? Ja ću al ne znam di je stavit.
    Any idea?

  44. #894
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Meni recimo fantastično paše obični melem od smilja iz DM-a, al mi odgovaraju i neke skuplje kreme.
    Ja ionako stalno mijenjam, kad potrošim kupim novo. Ne skupljam ko hrčak.

  45. #895
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Mogle bi, mislim da ide na servisni ako se radi samo o preporukama proizvoda.

  46. #896
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Kod tih starijih izooeriranih žena je problem (barem meni) taj da se licem pokušavaju vratiti u mladost a ostatkom tijela (vrat, ruke) to nisu mogle napravit i onda neni to izgleda očajno jer ne možeš prestat gledat. Kako sam vec i napisala, divim se ženana koje znaju dostojanstveno starit, a ove prve to sigurno ne znaju.

  47. #897
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    mitovski a koja je to krema?

  48. #898
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Kod tih starijih izooeriranih žena je problem (barem meni) taj da se licem pokušavaju vratiti u mladost a ostatkom tijela (vrat, ruke) to nisu mogle napravit i onda neni to izgleda očajno jer ne možeš prestat gledat. Kako sam vec i napisala, divim se ženana koje znaju dostojanstveno starit, a ove prve to sigurno ne znaju.
    Eh, čuj, ima svakakvih situacija... Moja kolegica i vršnjakinja sprema se na operaciju podizanja kapaka, ne zbog estetskih razloga (puno je uložila u svoje lice i tijelo - vremena i kozmetike) nego zbog genetike. I njena sestra ima istih problema, a čula sam od još jedne poznanice istu priču. Tako da, ponekad je operacija nužnost, a ne samo taština. Vidim ja da se i meni to sprema, ali izdržat ću još koju godinu. I onda ti objašnjavaj kad te netko vidi i prokuži tragove operacije da se to moralo napraviti, a da nije bilo stvar izbora... Osoba nakon tog zahvata stvarno izgleda drugačije.

  49. #899
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Moja teta je isla na tu operaciju podizanja kapaka, to nije stva estetike.

  50. #900
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    nisam mislila na podizanje kapaka, već na pokušaj dobivanja zaglađenog lica djevojčice.

    Mislim, da žne koje pribjegavaju tim operacijama niti nemaju pravu sliku sebe u ogledalu. nešto kako anoreksičarke.

    A bi će zanimljivo vidjeti kako će izgledati ove žene (tipa severine, pišek i sličnih) koje su s operacijama počele relativno rano

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •