Stranica 19 od 26 PrviPrvi ... 91718192021 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 901 do 950 od 1256

Tema: Volite li se sminkati (s naglaskom na puder)

  1. #901
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Moja teta je isla na tu operaciju podizanja kapaka, to nije stva estetike.
    Da, to ide na uputnicu

  2. #902

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma naravno pa i ja sam se puno puta uvjerila i na svom licu i kod drugih. Ja da ne koristim ovu Ducray Melascreen bila bi ko Uskrsno jaje cijelu godinu a da ne stavim regenetaror ne bi mogla kosu počešljat.Uostalom promjena zna bit toliko vidljiva da te svi pitaju šta si radio s licem i sl. Tako da pustimo marketing na jednu stranu,a njegu kose i kože na drugu.

    Na ovoj slici mi je bezveze ispala Tereza al pobogu koliko žena ima godina, meni izgleda odlično za svoju dob.

    Riri da otvorimo novu temu koja nije na Filozofskom? Ja ću al ne znam di je stavit.
    Any idea?
    Znaci nije la Roche Posay ta krema ? Napisala si da je pa ja tražila

  3. #903
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,508

    Početno

    larmama, zabunila sam se pa me martinap ispravila. Krema je Ducray Melascreen 50+ ja uzmem rich cream umjesto one emulzije.

  4. #904
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,508

    Početno

    Otvorila sam nam novu temu na servisnom tako da tamo pišemo konkretno o proizvodima, a ovdje tko je raspoložen za filozofiranje.

    http://forum.roda.hr/threads/93397-Š...ekor-kozmetika

  5. #905
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Kod tih starijih izooeriranih žena je problem (barem meni) taj da se licem pokušavaju vratiti u mladost a ostatkom tijela (vrat, ruke) to nisu mogle napravit i onda neni to izgleda očajno jer ne možeš prestat gledat. Kako sam vec i napisala, divim se ženana koje znaju dostojanstveno starit, a ove prve to sigurno ne znaju.
    isto ovako mislim
    ne radi se o tome da ne smiju (?) pokazati naboran i ovješen vrat, nego da taj vrat uz koje jagodice samo što ne popucaju od zategnutosti jednostavno izgleda loše.

  6. #906
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    I ja, taj kontrast mi je ajme...

  7. #907

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    tako je moja frendica rekla da ne voli one ful uske hlače, jer kad se okrene vidi razočarenje na licima

  8. #908
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Konfu, tema o šminkanju je na Filozofskom, therefore, ne samo da smo slobodne nego je čak preporučljivo lamentirati i o ostalim aspektima djelovanja šminke na zajednicu, osim na izgled. Glede međuodnosa feminizma i šminke - jesi li preskočila par stranica? Počelo je tamo negdje na 11.-toj?
    Eh, kad bi to bilo jedino sto sam preskocila u svome mladome zivotu.

    Ma, osjetljiva sam na bilo koju ideologiju koja mi hoce upravljati zivotom... E, ne mere!

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da, feminizam su izmislili industrijalisti kad im je trebalo jeftinije radne snage, a sad im ne paše da su jeftina radna snaga, nego da su potrošači koji će kupovati skupe produkte kozm. industrije . Neće biti, Konfuzija, da su feminizam izmislili inmdustrijalisti. Plus, naravno da smo spojile ovo, pa vidiš kako si ti u svom životu spojila i vegetarijanstvo i pripremanje mesnih obroka, a kud ne bi i mi spojile sve pa se isto s tim mučile .
    Ina, mudro zboris... Ali jeftina radna snaga uvijek pase, i dobri potrosaci isto.

  9. #909
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Idem sutra na vjenčanje... i već neko vrijeme paničarim oko šminke... realno, ne želim se uopće našminkati. A druge strane znam da ću se osjećati jako čudno ako se niti malo ne našminkam. To je vjenčanje u obitelji i sve će žene koje znam biti tip-top našminkane sa 73 proizvoda kojima ja ne znam ni ime. Čak si je i moja mama naručila žensku da ju profi šminka, a ona je “tek tetka”... mislim, nije ono mama od mladoženje ili mlade pa da mora, ali eto, naručila ona... spominje čak i umjetne trepavice, nadam se da ih neće staviti .

    Ja doma trenutno imam jednu posušenu maskaru i labelo u boji negdje u dječjim igračkama... dugo sam se premišljala hoću li otići u muller ostaviti 500 kn, al odbilo me, ne 500 kn nego vrijeme koje bi trebala potrošiti na to da uopće otkrijem što da kupim i briga hoću li ista od toga znati upotrijebiti, a ne znam čemu uopće briga kad je jasno da ne bi znala sto s tim... i tako uz suptilni pritisak majke, druge tetke, sestrične, šogorice, zaove i jetrve... i ja ću se pridružiti toj veseloj skupini kod tete koja šminka.

    Da idem na svadbu s frendicama, imala bih još barem dvije frendice koje šminku nisu u životu stavile i dosle bi na svadbu u tenisicama... ovako se moram mučiti sa svekolikim pritiskom šminkerske obitelji.

    Sve u svemu, u jednom trenutku odlučim biti svoja i da me briga, ja idem bez šminke, no onda mi rekoše da ne mogu sad u zadnji tren otkazati ženi, i stvarno, valjda ne mogu.

    No, cijelo vrijeme pripremam monolog tipa... “ne previše, ne želim to, ne stavljaj mi ništa na obrve, samo nešto lagano da prekrije podočnjake i malo ujednači ten, tuš ne dolazi u obzir, neću sjenilo, neću ruž... najdecentnije rumenilo koje postoji molim...”
    lastane, ima li mi pomoći?
    #croatiantragedies
    #ništanetražimsamodramim

  10. #910
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Bubilo, poludi!
    Pusti je da te našminka najbolje što zna (OK, možda joj samo JEDNOM možeš napomenuti da se inače uopće ne šminkaš).
    Ako bude baš odvratno, spremi u torbicu vatu i nešto za skidanje šminke

  11. #911
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Kupi i imaj spremne u torbici one vl maramice za skidanje šminke, i neki hidratantni losion, da ako ne možeš više izdržati možeš sve skinuti s lica, isprati tu kemiju od maramica i malo si Oporaviti kožu lica. I ja joj da bi dala da mi nalijepi umjetne trepavice, pretpostavljam da treba ipak višesatno iskustvo kako treptati s tim čudom na kapcima...
    Posljednje uređivanje od sillyme : 11.10.2019. at 23:17

  12. #912

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Bubilo pa kaj se ne ide najprije na probu

  13. #913
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Proba?
    Ma neeee! To je samo za mladenke, one idu na probu.

    Dakle glavni savjet za “idem na profi šminkanje” je “ponesi vlažne maramice/vatu” .
    Inače, vjerujem da bi ja i nakon skidanja šminke još uvijek izgledala našminkano. Možda to onda stvarno i trebam napraviti! Dati joj da me našminka i onda skinuti 8 od 9 slojeva .

  14. #914
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Opusti se i pusti ženu da te našminka.

    Ako je profi, a vjerujem da jeste kad će toliko žena našminkati, znat će što radi. I sigurno ti neće staviti nešto što tvom licu ne pristaje.
    Mene strašno nervira kad nekoga šminkam pa se svede na to da mi osoba govori što da radim. Nervira me zato što ti razgovori uvijek počinju sa: 'Joj ja se inače ne šminkam, ali nemoj mi to, to i to.' Pa mislim, kako znaš što trebam ako se inače ne šminkaš, jel.

    Često budu i nerealne pa mi dođu sa gotovom slikom skinutom sa neta kako da im napravim. I onda ispadne da otprilike imaju triput veće oči od modela i dvaput manje usne. Što potpuno mijenja svu šminku i načine šminkanja. Najdraže mi je šminkati osobe koje mi kažu da im napravim što god hoću i rezultat uvijek bude najbolji. Svaka osoba koja zna šminkati vidi odmah što se može ili ne može napraviti na licu osobe koju će šminkati.

    Zato kažem, pusti ženu da bude pravi profi i neće ti se ništa strašno dogoditi. Ako ti baš bude užasno, eto ponijet ćeš vlažne maramice pa ćeš skinuti.

  15. #915
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Znaš zašto želim toliko toga reći “nemoj mi to i to”? Zato što se meni na jako velikoj hrpi našminkanih žena ne sviđa to što vidim - previše mi je svega. Kad vidim našminkanu ženu ne pomislim “vau ja bi ovako izgledala”, nego “čovječe zašto tako hoda po cesti/u tramvaju, je l negdje u blizini snimaju holivudski film”?

    Dakle... moram naći prave riječi da joj objasnim što meni znači decentno... recimo, ako me planiraš šminkati 45-50 minuta, ja bi da se zaustaviš negdje u 11. minuti, to je meni dosta .

  16. #916
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Pa vjenčanje i jest prilika u rangu holivudskog filma, ne trebaš i na vjenčanju “biti ti”, naprotiv
    Ako se baš ne možeš suzdržati od davanja smjernica, odaberi stvar koja ti je najodvratnija. Ja bih je npr. preusmjerila od crtanja debelih obrva.

  17. #917
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno



    Onda joj samo iskreno reci da ti se ne sviđa tvoje lice sa puno šminke i da se ne osjećaš dobro kad si kompletno našminkana. Trebala bi poslušati i ispoštovati to.


    Btw, za trepavice ne treba neko posebno iskustvo treptanja, ali za prvo stavljanje nikako ne treba odabrati svadbu s obzirom na to da postoji alergija na ljepilo za trepavice.

  18. #918
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Joj, BB, valjda mozes sminkerici reci isto sto govoris frizeru : Molim vas samo malo vrhove...
    Znaci profi sminkanje i za obicne goste na svadbi? Kuda ide ovaj svijet...

  19. #919
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Naravno da ja njoj mogu sve reći. Ali s obzirom da sam nekad u životu već ipak 2 ili 3 puta prošla tu torturu, prema mojem iskustvu, one se ne znaju zaustaviti . Imaju u potpunosti iskrivljen pojam decentnog .

    A ne znam ni kakvim vi frizerima idete... prema mojih iskustvima isto nema “samo malo vrhove”... ok, ja obično ne šišam samo vrhove, ali npr. uvijek kažem “samo posuši, nemoj fenirati”. Ali nema šanse. “Nećeš mi takva iz salona, MALO ću te ipak na četku”. Onda to “malo” moram tamo sjedim pola sata dok ona svaku dlaku 72 puta izvuče s četkom. Jer ipak moram iz salona izaći prekrasna, zar ne?

    A da ne pričam o svojoj pedikerki kod koje idem iz medicinskih razloga, no nekako uvijek dobijem i savršeno nalakirane nokte na nogama. Nema šanse da bi me ikad pustila da me ne nalakira, čak ni zimi. Npr. žuri se i meni i njoj, no ona svejedno ima “nećeš mi otići takva od mene” i “baš moram staviti 7 slojeva/proizvoda na tvoj nožni palac”.

    Dakle... ja sam samo noćna mora za beauty industriju .

    Inače, neće sve gošće ići na profi šminkanje. Ostale imaju same doma svoj koferčić i znaju ga primijeniti na svoje lice pa ne moraju nekome drugom ići. Same će si napraviti istu stvar.

  20. #920
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Evo smislila sam izjavu:
    “Dobar dan. Ja se inače uopće ne šminkam. Šminkala sam se povremeno prije 10-20 godina kad sam koristila ukupno 4 proizvoda, a danas šminku ne znam ni kupiti. Na profi šminkanju sam bila 3 puta u životu i niti jednom mi se nije svidjelo biti s tolikom količinom šminke. Napravi samo nešto da ne ugledam umorno, sve ostalo će mi ići na živce”.

    Pa ćemo vidjeti .

  21. #921

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ma, ti, bb samo ne znaš reci ne. Eto, ja nisam ni od lakiranje ni od snimke ni od feniranja i kad idem frizeri jasno kazem ja kosu ne sušim cetkom i kraj priče. Razumijem o čemu govoriš, i jasno mi je kako ljudi imaju sklonost raditi najbolje po njihovom uvjerenju, tipa malo pofenirat cetkom, ali tu stvarno samo treba jasno reći ja to tako neću.
    Kod sminkerice sam bila jednom, i bila sam prezadovoljna. Ja nisam dala obrve, i ono sljokičasto rumenilo.
    Posljednje uređivanje od casa : 12.10.2019. at 08:04

  22. #922
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    potpis na casu. tvoje ne je u stilu - ne, ali ok. nauci reci cvrsto NE. pomoci ce tu svuda u zivotu. i ljudi ce te poceti drugacije tretirat. s uvazavanjem

  23. #923
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ja bih šminkerici govorila da to bude decentno, imaš moju podršku da joj jasno daš do znanja što ne želiš. Nisam se šminkala u životu do bratovog vjenčanja i iako je žena super odradila posao i na slikama je to izgledalo lijepo i trajalo na plus 35, ja sam sebi izgledala prestrašno, a vjerujem i bivšem. Ostalima je bilo lijepo. Sad sam si uvela ruž na minimalno šminke i čak ga baš volim.

  24. #924

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    I,bb, pripremljeni tekst je predug, skrati i jasno reci ja neću jaku šminku.

  25. #925
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    I,bb, pripremljeni tekst je predug, skrati i jasno reci ja neću jaku šminku.
    Tako je. 1 rečenica - ne želim jaku šminku, želim minimalno šminke tek toliko da osvježi lice.
    I možda da posudiš neku knjigu na temu kako biti asertivan? To je bio jako popularan tečaj u mojoj firmi

    E da, provjeravaj svako malo što radi, znam kako je kad te ne slušaju....
    Posljednje uređivanje od sillyme : 12.10.2019. at 08:49

  26. #926
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja sam na svom vjenčanju šminkerici rekla da želim biti našminkana tako da izgleda kao da nisam našminkana i tako je i bilo.
    Žena me prekrasno našminkala, izgledala sam svježe, decentno.

  27. #927
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ajme, opet imam potpuno otkriće... fakat, pa problem je u meni! Hm...

    Ali i frizerka i pedikerka su ženske iz kvarta koje znam godinama, djeca nam se u parku igraju zajedno... i uvijek se ponašaju prema meni “Ajde ne kakaj, ucinit ću nešto lijepo za tebe”. Misle da je to nešto sto će napraviti meni biti super, a meni bi bilo draže tih 20-30 minuta sto sam kod njih duže, izac van, sjest na klupu i buljit u sunce...

    Došla sam na šminkanje... mama mi jučer govori “ona (šminkerica) je iz kvarta, ona tebe zna”... ali ne može se sjetiti kako se zove, pa nemam pojma tko je to... ulazim u stan, obuvam djetetu od 2 godine papuče... ono otrčava u sobu... baka i ženska govore: “o, hoćemo i tebe?”. “Tebe ćemo za 12 godina, za krizmu, sve se danas šminkaju za krizmu”.

    Ja u hodniku okrecem ocima sama sebi. Ulazim u sobu, another mama koju znam iz parka... nastradala sam totalno .

    Mama već izgleda kao .

    .

  28. #928
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Reci da hoćeš ko Severina i Nina kad se slikaju za Instagram bez šminke

    Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

  29. #929

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Bb, uživaj na svadbi čak i da ispadneš kao Seve u najsređenijem izdanju...

  30. #930
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Gotovo je.
    Moram na psihoterapiju poslije ovoga .

    Mima .
    Hvala Caso!
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 12.10.2019. at 11:23

  31. #931
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Gotovo je.
    Moram na psihoterapiju poslije ovoga .

    Mima .
    Hvala Caso!
    Stavi sliku u profil.
    Ne vjerujem dok te ne vidim.
    Prije i nakon

  32. #932

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ne znam za profesionalno šminkanje no pedikerka mi nikada ne stavi lak ako ja kažem bez.
    No vjerujem da se u šminkanju šminkerica može malo previše zalaufati a i ako te prvi put šminka ne znači da će se to i tebi svidjeti. Pa i kod frizera ne mora odmah ispasti dobro tj. da je meni samoj to to. Nekad treba vremena da se dođe do toga.
    Za statistiku proljetos sam bila na svadbi MMovog kumčeta s minimalnom šminkom što se vidi i na slikama

  33. #933

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Evo smislila sam izjavu:
    “Dobar dan. Ja se inače uopće ne šminkam. Šminkala sam se povremeno prije 10-20 godina kad sam koristila ukupno 4 proizvoda, a danas šminku ne znam ni kupiti. Na profi šminkanju sam bila 3 puta u životu i niti jednom mi se nije svidjelo biti s tolikom količinom šminke. Napravi samo nešto da ne ugledam umorno, sve ostalo će mi ići na živce”.

    Pa ćemo vidjeti .
    Ovaj tekst će ti šminkerici biti izazov da ona bude bolja od ovih kod kojih si bila , da te pouči o korißtenju viševproizvoda, da te nauči što trebaß kupiti ...
    Lijepo ti reci samo da želiš da te našminka tako da niti ne izgledaš da si našminkana

  34. #934

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Bb, pij i pleši pa će se i najtvrdokorniji cement rastopiti..

  35. #935
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    He he he, dobar savjet Caso!

    Sirius pokušavala sam naći na netu, već me jedna bila stavila, no ne mogu sada naći... uostalom uguglaj bilo što oko šminkanja, svaka slika koju ti izbaci - to je to .

    Nego, neću imati traume od izgleda, izgledam “prekrasno” naravno, sto su mi rekli svi susjedi koje sam srela... nego od mojih roditelja...

    Šminkerica: kako ćemo?
    Ja: zapravo se ne želim uopće našminkati
    Šminkerica: (smije se)
    Mama: (viče) ne slušaj ju. Ne glupiraj se. Lijepo se nasminkaj. Nećeš tamo izgledati “tako”!
    Ja: šminkaj me pola vremena manje od nje i stavi pola toga manje
    Šminkerica: (smije se)
    Mama: ne slušaj ju! Bla bla bla

    ...(šminkanje)...
    Zezamo se, pričamo o djeci, ona tracka i tracka, nakon x minuta joj kažem da mislim da je dosta, ona se smije da je l znam koliko stavlja drugima, ja kažem da znam... naplati mi 40% manje nego mami jer je “meni jedva išta stavila”. Nisam u životu čula veći eufemizam.

    Mama: (zadovoljno klima glavom)
    Tata: eto vidiš kako možeš biti lijepa.

    Pa dobro kakvi su to roditelji? .

    Moram si pod hitno nabaviti maskaru i neku kremu u boji da se mogu našminkati koliko ja želim kad se bude “moralo” u nekoj prilici šminkati.

  36. #936

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Za posao : primer, korektor, tekući puder, puder u kamenu, fikastor, konture, rumenilo, olovka i maskara za obrve, trepavice, olovka za usne, ruž, sjajilo.

  37. #937
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    meni nije jasno zasto ste toliko izricito protiv malo sminke za specijalne prigode?
    odnosno, ako jeste furaj cvrsto taj film i nema majci da te netko pokoleba

  38. #938
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,508

    Početno

    Bravoooo za nasu lijepu BB

    Al me nasmija sa svojim komentarima

  39. #939
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,508

    Početno

    I slazem se s curama ne znas reci ne. Malo vjezbaj.

  40. #940
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Malo šminke Magriz? Malo?

  41. #941
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Ja nemam nista protiv minimalne sminke za svaki dan.
    Za posebne prigode moze se i poluditi. Samo sam škrta platiti profi sminkanje.

  42. #942
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    Za posao : primer, korektor, tekući puder, puder u kamenu, fikastor, konture, rumenilo, olovka i maskara za obrve, trepavice, olovka za usne, ruž, sjajilo.
    Eto... zato si ne mogu ništa ni kupiti. Ako ikoga tko nešto zna o šminki pitam koji JEDAN proizvod da si kupim za lice, reći će da to ne postoji... i kako onda preživjeti u tom svijetu?

  43. #943
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Sirius reci da želiš samo minimalno pa će ti uzeti samo 70 kn, a opet ćeš biti prenašminkana .

  44. #944
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Eto... zato si ne mogu ništa ni kupiti. Ako ikoga tko nešto zna o šminki pitam koji JEDAN proizvod da si kupim za lice, reći će da to ne postoji... i kako onda preživjeti u tom svijetu?
    Ma daj. Ja stavim tekuci puder ili bb kremu. Sjenilo da mi se maskara ne preslikava na kapke, maskaru i neki diskretni ruz.
    Ako sam bas jako inspirirana malo olovke za oci i rumenilo.
    ( i da opet sva sretna kazem imam svoje obrve, guste , tamne i pravilne. Konacno su u modi. Njih ne diram, niti sam ih ikad dirala.)

  45. #945
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Pa o tome i govorim. Ne znam ja kupiti ni tekući ili BB kremu...

  46. #946
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Tata: eto vidiš kako možeš biti lijepa.


    A baš bi se mogla dati našminkati i tati za rođendan kad ga je to toliko razveselilo.

  47. #947
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ni ne kupuj ništa, ne isplati ti se kad ti ova uzme 70 kn. Toliko možeš izdvojiti 2x godišnje kad te baš uhvati, to ti dođe manje nego pošten puder.

  48. #948

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    meni nije jasno zasto ste toliko izricito protiv malo sminke za specijalne prigode?
    odnosno, ako jeste furaj cvrsto taj film i nema majci da te netko pokoleba
    a jos je mlada
    U mojim godinama te boli briga jel si nasminkan ili nisi na svadbi. I osjecas se dobro u svojoj nenašminkanoj koži .

  49. #949
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ako to baš mora biti jedan proizvod za lice, ja bih uvijek rekla BB/CC krema.
    Iako opet moraš onda kupiti kist, pa svejedno nije jedan.

  50. #950
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Pa o tome i govorim. Ne znam ja kupiti ni tekući ili BB kremu...
    kako ne znas? nisi dijete od 3 godine. udes i pitas. kupis i probas
    j.bote pa nije to sf

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •