Stranica 23 od 26 PrviPrvi ... 132122232425 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,101 do 1,150 od 1256

Tema: Volite li se sminkati (s naglaskom na puder)

  1. #1101
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    pa dobro riri, kako ti sebe opisuješ, ne vidim u čemu je problem, checkirala si 90% featura koje žene obično žele
    ja bih sebe takvu kakvu se opisuješ s lakoćom prihvatila, osobito uzevši u obzir odobravanje i komplimente okoline

    kada govorimo o prihvaćanju sebe, uvijek mi padne na pamet ona bradata žena s hormonskim poremećajem - to je prihvaćanje sebe, ne vjerujem da bih ja imala tih muda

  2. #1102
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    riri, ja vjerujem da si ti prekrasna žena, al me nemreš uvjeriti da su slike raznih cura na internetu realne. prpoprcije oči i ustpa prema glavi su nerealne. A mimiku lica imaju i mlade cure - pitam se čemu sve to vodi

  3. #1103
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    pa dobro riri, kako ti sebe opisuješ, ne vidim u čemu je problem, checkirala si 90% featura koje žene obično žele
    ja bih sebe takvu kakvu se opisuješ s lakoćom prihvatila, osobito uzevši u obzir odobravanje i komplimente okoline

    kada govorimo o prihvaćanju sebe, uvijek mi padne na pamet ona bradata žena s hormonskim poremećajem - to je prihvaćanje sebe, ne vjerujem da bih ja imala tih muda
    Pa, evo s obzirom da sam se prepoznala u Ririnom opisu. Pješčani sat, cica i guzica...mogu ti reći da je meni jako dugo trebalo da se prihvatim takvom. Zašto? Zato jer sam s 11 godina dobila cicu i razvila se. Sa 15 sam imala obline kakvih se ne bi posramile puno starije žene - košarica D. Ne moram ti ni pričati kakve sam komentare dobivala od strane vršnjaka a da ne pričam o muškarcima koji su bili 30-40 godina starijim od mene, a sve moje vršnjakinje mršave i ravne ko daske. Još na to stavi afro frčkavu kosu i kose oči. Trebalo je jako puno godina da se pomirim s tim.

  4. #1104
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ti si pravi komad, mitovski. Al vjerujem da ti nije bilo lako

  5. #1105
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ti si pravi komad, mitovski. Al vjerujem da ti nije bilo lako
    Ma daleko sam ja od komada...imam i viška komada ali ono što na prvu nekome zvuči savršeno uopće ne mora biti tako.

  6. #1106
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Meni je danas jedad deda na ulici uputio kompliment. Ne znam bih li se trebala zabrinuti

  7. #1107
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Eto, Nano, šta se počne događat kad hidratiziraš kožu

  8. #1108
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno



    To je zbog bb kreme

  9. #1109
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Pa, evo s obzirom da sam se prepoznala u Ririnom opisu. Pješčani sat, cica i guzica...mogu ti reći da je meni jako dugo trebalo da se prihvatim takvom. Zašto? Zato jer sam s 11 godina dobila cicu i razvila se. Sa 15 sam imala obline kakvih se ne bi posramile puno starije žene - košarica D. Ne moram ti ni pričati kakve sam komentare dobivala od strane vršnjaka a da ne pričam o muškarcima koji su bili 30-40 godina starijim od mene, a sve moje vršnjakinje mršave i ravne ko daske. Još na to stavi afro frčkavu kosu i kose oči. Trebalo je jako puno godina da se pomirim s tim.
    ali to znači da nisi imala odobravanje okoline? odnosno da je okolina neprimjereno reagirala
    točno znam o čemu pričaš, jer sam i sama doživjela slične komentare
    komplimentiranje veličine grudi je uvijek neprimjereno, a u tim godinama je iznimno neprimjereno, još smo i u osjetljivoj dobi
    svakako se slažem da je to traumatično za preteen dob (i meni je bilo), ali u odrasloj dobi su ti featuri iznimno poželjni i prihvatljivi i oku ugodni - to su današnji standardi

    isto tako, kada imaš plave oči na koje dobivaš masu komplimenata i jedina prepreka s kojom se susrećeš je ta da želiš smeđe, to mi je malo u rangu "i bogati plaču"
    hoću reći, vjerujem da je većina žena na ovom forumu realno i objektivno lijepa, problem je samo u tome što imamo nametnuti standard iznimne ljepote i iznimno lijepih tijela

  10. #1110
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    moram priznati Bubilo da ti zavidim, mora da imaš divan ten kad ti treba samo ta plava Nivea.... ja da se s njom namažem izgledala bih ko odojak namašćen pred pečenje

  11. #1111
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je danas jedad deda na ulici uputio kompliment. Ne znam bih li se trebala zabrinuti
    Joj, i meni, nedavno. Kao malom govori: "Pravi decko!" i nastavi šeretski "A i mama je prava!“
    Jadna li sam

  12. #1112
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Meni se prije mjesec dana nakon dugo vrežena dogodilo da mi tako otvoreno netko iskomentira grudi i odmah sam imala fleshback na djetinjstvo.
    Dva gospodina 65+ :Dobra pluća!

  13. #1113
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    A sta vas, Nano i Jelena, zapravo brine? Sta se uopce upucuju komplimenti, ili sto ih upucuju gospoda u godinama?
    Posljednje uređivanje od vertex : 14.10.2019. at 17:52

  14. #1114
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    pa meni ovo sto je dobila jelena i mitovski bas i ne spada u komplimente, prije seksisticki ispad s.ronja koji misle da su face jer imaju onu stvar

  15. #1115
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Evo, dok ja dođem Mitovski je objasnila prihvaćanje sebe.

    Ne znam, iskreno kažem da mi se tad nije sviđao moj izgled. Sad mi se sviđa, napisala sam već da sam si skroz dobra.
    Bilo je puno naglih promjena, i ništa mi nije značilo što ću tamo negdje za 10-15 godina imati nešto što žene obično žele. Nije te briga uopće imaš li ili nemaš nešto što žene žele, ako si ti sebi gadna i ako izbjegavaš ogledalo.

    Ja ne kažem da je to najveći svjetski problem, samo kažem kako mi je bilo dok nisam prihvatila sebe. Nije pomagalo ni to što tata komentira, u šali ali ipak, da od moje guzice ukućani ne mogu prolaziti, a ni to što mama uz ručak servira tableticu zelene kave za mršavljenje ili printa najnoviju dijetu koja će mi sigurno pomoći. Tako da ja tadašnju sebe ne bih baš svela na to da i bogati plaču.

  16. #1116
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Neki sam se dan dohvatila starih albuma i vidjela da sam s 25 bila - avion! Šteta što to tada nisam shvaćala . Uvijek sam mislila da sam debela, velikog nosa, jačih nogu...gledam sad u te slike i vidim samo vitku zgodnu curu.

  17. #1117
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Neki sam se dan dohvatila starih albuma i vidjela da sam s 25 bila - avion! Šteta što to tada nisam shvaćala . Uvijek sam mislila da sam debela, velikog nosa, jačih nogu...gledam sad u te slike i vidim samo vitku zgodnu curu.
    Potpuni te razumijem. I ja tako.

  18. #1118
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    A jeste sasave i blesave sve redom.

    Ja se uopce ne sjecam faze neprihvacanja same sebe, pokusavam al ne ide.
    Jedino se sjecam.da sam.nosila izderane traperice,al nikakvi ppsebni modni izricaji ..ono.svjesna sam.bila.nesavrsenosti svojih al.sam.ih prihvacala.

    Eh da mozda vece cice dok su rasle, sad sam happy da su ostale takve manje.

    Pa vidite i same kad pogledate svoje fotke otprije da ste bile super (ok ne ti Riri kad je vec muza zabezeknulo haha).

    Meni se ne cini da sam.se nesto promijenila puno osim pokoje bore na licu. S 24 sam prohodala s muzem pa smo gledali fotke neki dan. Tezina mi je ista, dapace rekla bih da mi je sad zbog sporta puno bolja.konstitucija.tijela, da je tijelo cvrsce bez obzira na porode. Drugacije se rasporedilo. Nemam vise jahacke hlace koje sam.znala.imat u debljim zimskim mjesecima.

    A sad sam 20god starija.
    Zapravo je lice najvise pokazatelj jer nema vise one mladenacke svjezine i zategnutosti kad se bas kuzi na prvi pogled da si mlad i zelen
    Al nismo.losi ni mi zrele vocke

    Riri nije ti lako bilo s takvim roditeljima,al fakat.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.10.2019. at 19:43

  19. #1119
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Btw i ja imam malo.kose.oci i kad me sminkaju (vjencanja i sl) obavezno.to naglase. S tim.da one to znaju lijepo.napravit a ja ne tako lijepo.

    Oci, kosa smedji, muz plave ko nebo, oboje djece moje smedje.

    Jedino sto mi se ne bi svidjalo na sebi al valjda bi i to prihvatila, al ne.znam.jel to ok da napisem :/ pa necu. Da se netko.ne uvrijedi.

  20. #1120
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja želim biti Lili kad odrastem

  21. #1121
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ma daj Lili, kako misliš nisi loša, pa ti si baš lijepa!

    I ovo što ne želiš reći ovdje, očekujem na viber. Ne mogu podnijeti toliku znatiželju.

  22. #1122
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Evo, ja sam uvijek htjela imat plave oči. Nemam. Nema ni muž. Al oboje djece imaju plave oči.

    Beat that.

    Jednom me frendica putala da kako mi je to uspjelo

  23. #1123
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ovo je šminkanje na filozofskom, pa mogu pisati jer da je na servisnom, ne bih trebala.
    Uvijek sam sebi bila baš kakva trebam, ništa mi smetalo nije. Zašto i bi?
    Nikada nisam išla ni za kakvim trendovima, ni kao mlada, ni sad. Osim što se sada oblačim mladenačkije nego prije 10-15 godina. I imam dužu kosu. Ali se i dalje ne šminkam, osim obaveznog roza ruža ljeti, a lila zimi.

  24. #1124
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, ja sam uvijek htjela imat plave oči. Nemam. Nema ni muž. Al oboje djece imaju plave oči.

    Beat that.

    Jednom me frendica putala da kako mi je to uspjelo
    I kod nas. Muž smeđe, ja sive, sivozelene, a dvoje djece plave oči kao nebo.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 14.10.2019. at 20:19

  25. #1125
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Plava boja ociju je dominantna . Tako da ako postoji sansa za plavim ocima biologija ce to pogurati.

  26. #1126
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Je je. Šteta kaj meni nije pogurala

  27. #1127
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Plava boja ociju je dominantna . Tako da ako postoji sansa za plavim ocima biologija ce to pogurati.
    Nije nego recesivna. :volilabiologijuuskoli:
    Naravno nitko sa smjedjim očima ne zna da li ima neki recesivni gen za plave oči ili ne...

  28. #1128
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja sad to guglam.. Da vidim kakve oči će nam imati dijete.

    I uopće ne kužim.

    ''Ukoliko jedan od roditelja ima zelene ili plave oči 50% je šansi da će dijete imati dominantnu smeđu boju. Ukoliko jedan od roditelja ima zelene oči mogućnosti da dijete ima zelene oči su 37,5%, dok će plavu boju imati tek 12,5% djece. Ukoliko je pak jedan od roditelja plavook dijete nikada neće imati zelenu boju očiju što je interesantna činjenica, no zato se povećavaju šanse da će dijete imati plavu boju očiju – na čak 50%.''

    Znači ja imam plave oči, a muž zelene. I sad po ovome, dijete ne može imati zelene oči jer mu ja blokiram tu mogućnost?

  29. #1129
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ma nema smisla. U drugoj rečenici istog članka piše ovako:

    Roditeljima koji imaju plave i zelene oči šanse za plavooko ili zelenoooko dijete su pola pola – 50% za zelene oči, 50% za plave oči.

    S tim da ja zapravo ne znam po kakve se moje oči računaju. Većinom su plave, ali oko zjenice prelaze u zelenu. Valjda onda idu pod plave.

  30. #1130
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Nije nego recesivna. :volilabiologijuuskoli:
    Naravno nitko sa smjedjim očima ne zna da li ima neki recesivni gen za plave oči ili ne...
    Ja pouzdano znam da imam taj gen.

    A ovo sa prihvacanjem sebe u djetinstvu u adolescenciji, mislim da se vecina ljudi manje ili vise borila sa slikom o sebi, pravo ja i itd. Oni koji se bave razvojnom psihologijom sigurno znaju vise o tome. I vjerujem da se vecina mucila tada, ali drustveno je prihvatljivije iz te muke izaci s velikim sisama nego s klempavim usima a jednako bi nas zahebavali.

  31. #1131
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ma krivo sam napisala, mislila sam ne zna unaprijed dok mu se ne rodi plavooko dijete Ja eto pretpostavljam da mm nema taj gen jer nam djeca imaju smedje no naravno to nije 100%, ali bar imaju šansu da njihova djeca budu plavooka...
    Posljednje uređivanje od sillyme : 14.10.2019. at 20:54

  32. #1132
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Skuzila sam te! Nisam se ni ja nadala plavookoj djeci obzirom da su moji generacijama tamnooki. S muzeve strane ima toliko plavih ociju da jedan dio mene sumnja u ono malo sto znam o genetici ali vjerojatno se radi o nevjerojatnoj slucajnosti da se zatre svaki trag smeđih ociju

  33. #1133
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno



    Usput čitam što pišem, pa shvatim da sam napisala da nitko ne zna unaprijed a u idućoj rečenici "znam" unaprijed da moja djeca imaju (zbog mene). Bolje da ne pišem dalje koji kupus....

  34. #1134
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja, kao lili, se isto ne sjecam neprihvacanja sebe. Stvarno mi je tek pred mozda godinu dvije kad sam shvatila da nisam bas na svakoj fotki ispala lose, nego da je to to, bilo malo žao.

    Sjecam se da je jedan moj srednjoskloski decko komentirao moju liniju na bazenu, ne bas pozitivno, cime je lagano zakoracio u nepovrat. Jos mi je jedan rekao da sam sad super, al da ne bi bilo dobro da se udebljam, i taj je dobio zuti karton, bez da sam odgovorila ista na to. MMu sam odmah rekla da se suzdrzi komentara na moju debljinu. Samo je jednom komentirao, ali kontra, tad sam zbilja bila premrsava, ne svojom voljom, pa smo vise to zabrinuto gledali. I je sebe pred ogledalom, nisam se nikako uspijevala udebljati. Nekome. je to normalna masa, al meni nikako (bmi 18, na meni grozno izgleda).

    Ja kao nasa politicka desnica, kome smeta, nek ode
    Posljednje uređivanje od Jelena : 14.10.2019. at 21:14

  35. #1135

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nema smisla. U drugoj rečenici istog članka piše ovako:

    Roditeljima koji imaju plave i zelene oči šanse za plavooko ili zelenoooko dijete su pola pola – 50% za zelene oči, 50% za plave oči.

    S tim da ja zapravo ne znam po kakve se moje oči računaju. Većinom su plave, ali oko zjenice prelaze u zelenu. Valjda onda idu pod plave.
    Ja imam plave, MM zelene, kći zelene tako da ne moraš brinuti

  36. #1136
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam plave, MM zelene, kći zelene tako da ne moraš brinuti


    Ma meni svejedno i da ima ljubičaste, samo sam znatiželjna oko mogućnosti.

  37. #1137
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku


    Ma meni svejedno i da ima ljubičaste, samo sam znatiželjna oko mogućnosti.
    A joj, to stvarno ne mozes znati. Morala bi 100 djece roditi da mozes prema statistici nesto ocekivati

  38. #1138
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    A joj, to stvarno ne mozes znati. Morala bi 100 djece roditi da mozes prema statistici nesto ocekivati
    Ma mislila sam da ide po nekim pravilima. Pa sam skužila da ne ide.

  39. #1139
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Kod nas, mama smedje, tata zelene, ja i seka obje smedje.

    Kod mene, ja smedje, muz plave, oboje djece smedje.

    Kod sestre: ona smedje,muz smedje, oboje djece skroz plave. Zive u Njemackoj oboje djece su uz to full svjetle plave kose (oni smedji) ko da nisu njihova djeca, i ne slice uopce,da ih ne poznam rekla bih posvojenje

    Moj zakljucak: pravila nema i nemo's znat

    Riri ajme hvala ti
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.10.2019. at 22:56

  40. #1140
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Djeca se izgledom prilagodila zemlji gdje zive plave kose, plave oci sve drugacije od roditelja, izgledaju bas ko mali Svabe, slatki

  41. #1141
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Ja sam tek nedavno otkrila jedan sasvim novi svijet. Iskreno još ne kontam dosta toga.
    U pitanju su AHA i BHA kiseline, C vitamin u obliku seruma, pa krema sa puzevom sluzi i pcelinjim otrovom.
    Pa to je čitava nauka kad se koja nanosi, radi čega i koje ne smiju skupa.
    Dekorativna kozmetika mi je mala maca za ovo.
    Obećavaju čuda za kožu, i toliko su me navukli da bih svaki nabavila

  42. #1142
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    kako nema pravila, pravila ima pregršt, samo što vi ne znate sve varijable

  43. #1143
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Tak je.

    Evo, pisala sam da sam bila u parfumeriji. Odnosno, bila sam na nekakvom tretmanu u loccitaneu. I sad imam gomilu uzoraka. Stavljaš jedan, pa drugi, pa treći. I tako ja štreberski to isprobavam i kaj mogu reći. Sada me koža zateže ak niš ne stavim. Prije toga, jedino kaj sam na lice stavljala je bio macerat smilja. I tada me i s njim i bez njega ništa nioje zatezalo. Al mi je koža nehidratizirana , kak veli teta u dućanu. I sad ti budi pametan

  44. #1144
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Mitovski hvala ti

  45. #1145
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    kozu treba hranit. kao sto i tijelu nije dobar junk, tako nije ni kozi

  46. #1146
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja svoju kožu hranim iznutra...

  47. #1147
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Čula se ja telefonski s nekom ženom koju nisam nikad vidjela i poslije se nađemo... kaže ona meni, pa vi ste mladi! Kažem ja, pa i nisam baš, što mislite koliko?
    Pa nemate više od 28.

    #skoro42
    #plavanivea

  48. #1148
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ja svoju kožu hranim iznutra...
    i ja. To je važnije

  49. #1149
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    do jednog trenutka je. a onda dzaba svih krema ovog svijeta

  50. #1150
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ja svoju kožu hranim iznutra...
    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    do jednog trenutka je. a onda dzaba svih krema ovog svijeta
    Meni još nije taj trenutak došao Lice bez bora, osim onih od smijeha oko očiju, bez prištića, a ne smijem ni priznati u kom sam desetljeću života.
    Vjerujem da tu igra ulogu genetiks, a i moj, priznajem, poprilično lagodan život, ili/i moje shvaćanje istoga.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •