Stranica 5 od 26 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 1256

Tema: Volite li se sminkati (s naglaskom na puder)

  1. #201
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ništa na mene ne djeluje tako moćno kao kad vidim ove cijene da odmah zaključim kako sam baš lijepa ovakva kakva jesam
    Ja sam se izgubila ima par stranica...a tako bih željela biti u tijeku. I sama sebi izgledam odlično :slabikriteriji: pa tim više ne znam trebam li isprobati sva ta namaz-čudesa ili mogu još ovakva durati .

  2. #202
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    zdravlje odraslih!

  3. #203
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Pranje kose regeneratorom?
    Za kakvu je to kosu?I?Pereš kosu regenatorom?Sve isto kao sa šamponom,samo regenerator?

  4. #204
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ništa na mene ne djeluje tako moćno kao kad vidim ove cijene da odmah zaključim kako sam baš lijepa ovakva kakva jesam
    haha, istina.
    ali ja se ne zamaram s time. veliku većinu spomenutoga si ne mogu priuštiti pa mi je moj nikel fin, i za to što kaže da nudi - jeftin.
    lak za nokte sam kupila u H&M-a za 7 kn za sniženju i svi mi hvale boju, a trajan je koliko i drugi koji nisu baš oni trajni, pečeni :D
    olovka za obrve isto 7 kn, ruž isto, sve po 7 zimus na sniženju

    aj, maskara i rumenilo su oko 100, tu nema da nema :D

  5. #205
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    frćkave cure - hoćemo novu temu, da ne zbunjujemo cure ovdje?
    Daaa

  6. #206
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ma to je posebna metoda, za kovrčavu kosu koja je suha, pa se onda izbjegavaju sulfati i silikoni

  7. #207

  8. #208
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    haha, istina.
    ali ja se ne zamaram s time. veliku većinu spomenutoga si ne mogu priuštiti pa mi je moj nikel fin, i za to što kaže da nudi - jeftin.
    lak za nokte sam kupila u H&M-a za 7 kn za sniženju i svi mi hvale boju, a trajan je koliko i drugi koji nisu baš oni trajni, pečeni :D
    olovka za obrve isto 7 kn, ruž isto, sve po 7 zimus na sniženju

    aj, maskara i rumenilo su oko 100, tu nema da nema :D
    I ja, i ja.
    Odvela sam i malu u kupovinu tada kad je sve bilo.po 7 kuna.

  9. #209
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    I ja, i ja.
    Odvela sam i malu u kupovinu tada kad je sve bilo.po 7 kuna.
    i mi smo bile u paru, da si nas vidjela kad smo se raspojasale! fino, a jeftino.
    meni je ona njihova olovka za obrve presavršena nijansom - nisam nikad nigdje kupila ljepšu nijansu smeđe za moje obrvice, mam sam 3 uzela!

  10. #210
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    i mi smo bile u paru, da si nas vidjela kad smo se raspojasale! fino, a jeftino.
    meni je ona njihova olovka za obrve presavršena nijansom - nisam nikad nigdje kupila ljepšu nijansu smeđe za moje obrvice, mam sam 3 uzela!
    Jel to ona olovka što je s druge strane četkica? Ako je, i ja moram reći da nikad nisam imala ljepšu nijansu smeđe.

  11. #211
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    ja koristim sjenilo za obrve od essenca, 20-ak kn,
    jednostavnije nego olovka.

  12. #212
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel to ona olovka što je s druge strane četkica? Ako je, i ja moram reći da nikad nisam imala ljepšu nijansu smeđe.
    je, to! moje je neka cappuccino-nešto-nijansa, baš mi skroz paše.

    tash, imam i tu tvoju, ali ova mi je otkriće.

  13. #213
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se izgubila ima par stranica...a tako bih željela biti u tijeku. I sama sebi izgledam odlično :slabikriteriji: pa tim više ne znam trebam li isprobati sva ta namaz-čudesa ili mogu još ovakva durati .
    Baš ti neki dan htjedoh reći kako ti je lice ko u 20-godišnjakinje. Bore 0 bodova.

  14. #214

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    i moja je kovrčava, šta radiš s njom kod frizera?

    e, stalno se penalim isprobati onaj Curly girl method ali trebala bih naručiti i isprobati svu silu novih preparata
    i nikako
    a baš me zanima bi li mi napravilo razliku



    Ja sam ludila zbog svojih frčki i tretirala kosu sa svim mogućim čudesima

    Na kraju sam se ošišala na kratko i preporodila se

  15. #215
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Trik je doc masne kose na bojanje. Cak ni onaj sprej za suho pranje ne smeta, a nema mrava. Nikaki svjeze oprane kose, tad je i meni koma. Odkad mi.je frizer rwkao da je taj osjecaj najintenzivniji na cistu kosu nije me sram s rezancima u frizera. Plus mora bit brz, sat i pol je moje bojanje, siske i sisanje, vise ne bih podnijela (ne izvlaci mi na cetku nego s difuzorom, tocan).
    moj frizer se ne slaže s tim. mijenjaj frizera :D
    moja kosa je uvijek čista. perem ju svakodnevno. i farbam isto tako čisto opranu. i svaka farba lovi savršeno

  16. #216
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    iz iskustva znam da farba najviše peče što je tjeme čišće, ne mora mi frizer ništa reći. nekoga očito ne svrbi uopće i nikada.

  17. #217
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja sam se odavno prestala bojati jer mi kosa jako brzo raste. Prebrzo mi se izrast vidi. Ali dok sam se bojala, moja frizerka je isto govorila da je bolje ako ne dođem svježe oprane kose.

  18. #218
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se odavno prestala bojati jer mi kosa jako brzo raste. Prebrzo mi se izrast vidi. Ali dok sam se bojala, moja frizerka je isto govorila da je bolje ako ne dođem svježe oprane kose.
    uh, ja sam bila baš jučer i već frizerka zna, pa mi da onaj češalj s vrhom za ćohanje. kad god si mogu priuštiti pričekam 3 dana iza pranja. i tada me malo peče, ali puno, puno manje.

  19. #219
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    bodulice draga, prvo sta si nam natrag

    onda, moja sestra u zd radi i iscrtavanje obrva, i trepavice, i trajni lak i zadovoljna je
    obrve joj super izgledaju, skroz prirodno i lijepo oblikovano
    ako hoces iskustva ili ime salona, javi mi se
    ma uvijek ja virkam na forum i na vježbačice, ali me sram išta pisati jer sam se baš opustila. nisam bila doma neko vrime, a onda mi se cila rutina poremeti i sad mi se teško vratiti u neki ritam.

    i da, molim te mi pošalji kontakt tog salona u Zd. hvala unaprijed

    inače, ja imam fobiju od frizera i mrzim ići kod njih. nemam sijedih još uvijek, barem ne na kosi pa odgađam do krajnjih granica. prije par mjeseci sam se išla sama farbati i napravila katastrofu. bila sam žuto naranđasta ko kanarinac. taman sam nakon togla išla kod kćere u Zg i čim me je vidila nazvala je svoju neku frizerku da mi to prepravi jer je stvarno grozno izgledalo. tada sam se zarekla da se više sama ne pituravam ni pod razno. zato sam nedavno stavila skroz svijetle pramenove i sad sam neko vrijeme mirna. frizere ne volim i iz razloga što kad kažem da želim da mi skinu doslovno jedan cm vrhova to bude u pravilu puno više pa izađem iz salona na rubu suza, a nemam muda reći da mi se ne sviđa. i ako kažem da neću da me peglaju, onda neću, a nekako uvijek na kraju završim ispeglane kose jer me uvjere da mi baš to treba. zadnji put mi je samo na četku malo istegla pa mi je to bilo prihvatljivije. inače imam ravnu kosu i mislim da mi stvarno ne treba pegla, a i strah me je da mi previše ne isuši pa da se moram ošišati, a to najmanje želim.

    komično mi je bilo sad nedavno kad sam bila kod frizerke u Kanadi da mi napravi friz za sinovo vjenčanje, a frizerka nije imala pojma engleski, a ja sam s francuskim katastrofa iako sam ga učila u školi. već na početku joj je moja nevista nešto rekla, a ova je svako malo pogledavala prema njoj i molila je da mi prevede da mi neće napraviti ništa što ne želim i da će mi doslovno ošišati par mm kose. na kraju mi ju je bilo i žao koliko je oko mene radila i ko po jajima da hodala.


    i molim nekog da mi objasni razliku između bb i cc kreme. što je bolje i što bolje pokriva, a da ne masti kožu i da ne izgleda ko maska? spremna sam dati i malo veću svotu ako je neka marka baš dobra. imam kožu s proširenim porama koje me nerviraju, ali im nema pomoći. valjda je genetski jer mi i sestra ima isto takvu. imam i neke fleke od hiperpigmentacije koje nikako da prođu, a probala sam svašta. čak sam prije par godina išla dugo kod dermatologa na kemijski piling i to je donekle popravilo stanje, ali pojavom toplijeg vremena sa više sunca se stanje ponovo pogorša iako nanosim zaštitni faktor i ne idem na plažu prije 5 popodne.

  20. #220
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    ajme zašto imam gužvu na poslu, kolikooo ste natipkale...kad ću ja to iščitat, sutra možda

  21. #221
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    BB krema je laganija, ne pokriva toliko kao CC krema. I BB krema ima ulja u sebi, pa se koža sjaji (pogotovo ako je masna inače), a CC krema nema ulja.

  22. #222
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    BB krema je laganija, ne pokriva toliko kao CC krema. I BB krema ima ulja u sebi, pa se koža sjaji (pogotovo ako je masna inače), a CC krema nema ulja.
    tnx. znači za mene bi neka cc bila bolja? idem malo guglati te cc kreme

  23. #223
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    tnx. znači za mene bi neka cc bila bolja? idem malo guglati te cc kreme
    Bi. Ima i DD krema za koju sam čitala da smanjuje pore ali nisam nikad probala.

  24. #224
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Ja se sama farbam baš iz tog razloga,ne volim ići krod frizera.Ali samo na šišanje jedva nekako,1-2 godišnje,jer mi je kosa uvijek nekako između duge i poluduge.Mene užasno boli kada me neko drugi češlja.jednom sam bila na farbanju i brojala zvjezdice i nikada više.I nedavno me zaova nagovorila da odemo na frizuru i pranje kose.Kad nisam počela plakati.Izdržala sam samo jer me bilo sramota.
    A kako god da se ofarbam meni boja izađe tamna.I sa crvenim odsjajem.E sad sam namjerno kupila neku sa bakrenim odsjajem.Kad već ne mogu dobiti bitku,onda da popustim.

  25. #225
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    velika vecina boja ima crveno/narancasto/zlatni pigment. i boja na slici nije boja koju zelis, a naziv jos manje. jedino sto treba gledati je broj i voditi racuna o trenutnoj boji na glavi.

  26. #226
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    velika vecina boja ima crveno/narancasto/zlatni pigment. i boja na slici nije boja koju zelis, a naziv jos manje. jedino sto treba gledati je broj i voditi racuna o trenutnoj boji na glavi.
    da, to sam naučila na teži način. boja na kutiji je bila predobra. a i oni modeli na ambalaži su sve neke ultra ljepotice pa njima sve dobro stoji. ajde, još uvijek sam toliko na zemlji da znam da mi ništa neće pomoći da izgledam ko one

  27. #227
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Idem frizeru bas iz tog razloga vec godinama. Ne mogu to sama dobro pogoditi i obaviti.
    Sto se sisanja i frizure tice, prije nekog vremena sam skratila na bob do ramena, prije je bila duza. I nosim šiške.
    MM se to ne svida , on voli divlje kovrcave zenske frizure. Crvenokose po mogucnisti. Ja sam brineta potpuno ravne kose , kao da je peglana , bez peglanja.
    Danas na poslu jedna mama rekla svom djetetu : " Gledaj ovu tetu ima šiške ko dr. Pliško!" ( imamo poster dr. Pliško u radnoj sobi , a ja sam vrlo frisko osisana. )
    Posljednje uređivanje od sirius : 27.03.2019. at 15:43

  28. #228
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    samo da prijavim da sam narucila dva kylie ruza, i olovku za usne
    sljedeca prigoda u zg idem po p50, nisam nasla online

    ja obozavam ici kod frizera, volim da netko prcka po meni
    i moja kosa je uvijek cista, ne podnosim prljavu, perem je svako drugi dan, i rijetko me pecka kad je bojam, ustvari se sjecam samo jednom da mi je smetalo
    jasno mi je radi tjemena, da ga taj sloj stiti, ali nema mi logike bojati masnu kosu, ono, uvijek je za sve pravilo, ocisti pa obojaj

    e, za one s prosirenim porama, mislim da je nyx imao pore filler koji je imao solidne recenzije

  29. #229
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    novexpert serum s c vitaminom
    http://www.novexpert.hr/proizvod/boo...a-vitaminom-c/

    ima ga nekad u ljekarnama na popustu 15-20 posto
    Ne bih dala toliko novaca za kremu ma ni slučajno. A još kad pročitam da je u njoj francuski i japanski vitamin C, samo što se nisam prolila od smijeha!!
    Vitamin C ima nacionalnost. Jao, jao.

  30. #230
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    sad sam malo guglala te cc kreme i najviše mi ja zapala za oko nravno najskuplja. Chanel, skoro 5oo kn
    to mi je ipak too much, pogotovo ako mi se ne svidi na kraju. ove druge u pravilu imaju jako mali spf, a baš mi je bitno da me štiti i od sunca.

  31. #231
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    beti, ti nam se više nisi hvalila s frizurom. održavaš li podšišanu dužinu ili je opet kosa izrasla, ha?

  32. #232
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    samo da prijavim da sam narucila dva kylie ruza, i olovku za usne
    sljedeca prigoda u zg idem po p50, nisam nasla online

    ja obozavam ici kod frizera, volim da netko prcka po meni
    i moja kosa je uvijek cista, ne podnosim prljavu, perem je svako drugi dan, i rijetko me pecka kad je bojam, ustvari se sjecam samo jednom da mi je smetalo
    jasno mi je radi tjemena, da ga taj sloj stiti, ali nema mi logike bojati masnu kosu, ono, uvijek je za sve pravilo, ocisti pa obojaj

    e, za one s prosirenim porama, mislim da je nyx imao pore filler koji je imao solidne recenzije
    ja isto planiram po p50
    očekujem čuda, ništa manje!!!!

  33. #233
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Sto je to p50?
    Neka carolija?

  34. #234
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Sto je to p50?
    Neka carolija?
    da! https://nabilahharron.com/je-li-biol...-boci/?lang=hr

  35. #235
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    samo da prijavim da sam narucila dva kylie ruza, i olovku za usne
    sljedeca prigoda u zg idem po p50, nisam nasla online

    ja obozavam ici kod frizera, volim da netko prcka po meni
    i moja kosa je uvijek cista, ne podnosim prljavu, perem je svako drugi dan, i rijetko me pecka kad je bojam, ustvari se sjecam samo jednom da mi je smetalo
    jasno mi je radi tjemena, da ga taj sloj stiti, ali nema mi logike bojati masnu kosu, ono, uvijek je za sve pravilo, ocisti pa obojaj

    e, za one s prosirenim porama, mislim da je nyx imao pore filler koji je imao solidne recenzije
    ih, svako drugi.. tako i ja! aj ti peri svaki! :D

    super za ruž. de nam stavi link gdje naručuješ to on line

  36. #236
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ja sam srećom ovaj serum dobila na poklon: https://olival.hr/products/hijaluronski-serum
    Toliko me peklo lice od njega da je završio u smeću. A trebao bi biti super.

  37. #237
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    samo da prijavim da sam narucila dva kylie ruza, i olovku za usne
    sljedeca prigoda u zg idem po p50, nisam nasla online

    ja obozavam ici kod frizera, volim da netko prcka po meni
    i moja kosa je uvijek cista, ne podnosim prljavu, perem je svako drugi dan, i rijetko me pecka kad je bojam, ustvari se sjecam samo jednom da mi je smetalo
    jasno mi je radi tjemena, da ga taj sloj stiti, ali nema mi logike bojati masnu kosu, ono, uvijek je za sve pravilo, ocisti pa obojaj

    e, za one s prosirenim porama, mislim da je nyx imao pore filler koji je imao solidne recenzije
    Natjerat ćeš i mene da idem trošiti novce. I da, prebrojala sam i ja ruževe i zaostajem za tobom, kod mene 42 dostupna i jedan iza kreveta, ne da mi se dohvatiti već mjesec dana haha.

  38. #238
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    samo da prijavim da sam narucila dva kylie ruza, i olovku za usne
    ajde javi ako su te carinili

  39. #239
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Summer, moj frizer (a neki hoch zagrebački) kaže da je kosinoj logici svejedno jel masna, jel ima po sebi spreja za suho pranje, spreja za suho pranje s bojom čak... Samo je meni subjektivno lakše kad je namašćena podnosit boju.

  40. #240
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    ma vjerujem, valjda bi u ovolikoj praksi bojanja kose vidjeli da losije hvata na prljavu/masnu
    i super sto manje smeta

  41. #241
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    beti, ti nam se više nisi hvalila s frizurom. održavaš li podšišanu dužinu ili je opet kosa izrasla, ha?
    Narasla, naravno. Ne mogu se ja zamisliti kod frizerke više od jednom godišnje, ma ni toliko.
    Već je na pola lopatica i već ju moram vezivati. Uf, da znate kako je teško biti osoba koja ne voli ni frizere, ni kozmetičate, ni pedikere, ni masere. Nemam ja ništa protiv njih, samo ne želim se dati u njihove ruke.
    Psihoterapija bi mi trebala za podnašanje stranih dodira. Osim što ne volim ni razgovarati baš. Ovako iza ekrana, može.

  42. #242

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bih dala toliko novaca za kremu ma ni slučajno. A još kad pročitam da je u njoj francuski i japanski vitamin C, samo što se nisam prolila od smijeha!!
    Vitamin C ima nacionalnost. Jao, jao.
    stvarno ne znam razliku između japanskog i francuskog, ni postoji li uopće

    meni se C vitamin pokazao izvrsnim
    a kod ovog seruma su postigli stabilnost (ne znam kako...) i serum se ne "pokvari" nakon mjesec dana, nego traje nekoliko mjeseci. vrlo vrlo malo ga je potrebno.

    350kn za kremu?
    koliko sam ja zamijetila u dm-u i sl. su Nivea, L`Oreal itd - od 50 do 100kn, a sljedeći rang su kreme oko 300-400kn, i onda 700-900, pa onda one od 1500 i naviše
    Ja sam iz dm-a probala sve. niti jedna nije bila dovoljno hidratanta, a nemasna...sad imam neku Q10 od Nivee (100kn) i žali bože love... bolje bi bilo da sam kupila opet neku od 350

    U ljekarnama daju testere pa se mogu probati npr. novexpert proizvodi.

  43. #243
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa ima i rang od 150-200 kuna, a to je moj rang i to je kozmetika iz ljekarni, eucerin, Vichy, La Roche itd.

  44. #244
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    super za ruž. de nam stavi link gdje naručuješ to on line
    uh, svugdje, cesto na sluzbenim stranicama
    asos ima ok ponudu
    ovo sam bas na kylie stranicama
    amazon.de zna imati dobru ponudu i snizenja
    nesto sa lijepa.hr
    i tako

  45. #245
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja imam svoju frizerku već 15g i da ju nisam našla takvu kakva je ne bih voljela ići frizeru. Imam kratku kovrčavu kosu, s jedne strane je izbrijana s druge duža. Imam puno sijedih i moram ići 1 mjesečno. To je vrijeme za mene, ako mi se priča pričamo, ako ne šutim i meditiram.
    O skupoći krema i ostalog, moram reći da sam i ja nekad razmišljala da ne bih dala više od 100kn za kremu. Moja krema sad košta 400kn, losion cca 250kn itd. Veća su pakiranja i traju poprilično. Kad podijelim mjesečno, preparativa me košta cca 300kn. Za kremu ću dati a za majicu ili hlače neću.
    Moje lice prije godinu i pol je bilo sivo, beživotno, perutavo, danas je nebo i zemlja. Osjećam se bolje i ljepše i mlađe.

  46. #246
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Moje lice prije godinu i pol je bilo sivo, beživotno, perutavo, danas je nebo i zemlja. Osjećam se bolje i ljepše i mlađe.
    i ja bi to . ja sam od krema probavala shiseido, syergie i niveu. na kraju mi zasad nivea ok. Vezano za frizera...slabe su sanse da svaki dan perem kosu, mislim da se onda jos vise masti izlucuje (ako se jos i fenira, a moja je srednje dugal, a boja na masti il ovome za suho pranje isto lovi. Morala bi mi bas grozno ispadat da dnevno pol sata imam zezanje s kosom - pranje, susenje (sporo se susi, neka potencijalno kovrcava, tanka, gnjezdasta).

  47. #247

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam svoju frizerku već 15g i da ju nisam našla takvu kakva je ne bih voljela ići frizeru. Imam kratku kovrčavu kosu, s jedne strane je izbrijana s druge duža. Imam puno sijedih i moram ići 1 mjesečno. To je vrijeme za mene, ako mi se priča pričamo, ako ne šutim i meditiram.
    O skupoći krema i ostalog, moram reći da sam i ja nekad razmišljala da ne bih dala više od 100kn za kremu. Moja krema sad košta 400kn, losion cca 250kn itd. Veća su pakiranja i traju poprilično. Kad podijelim mjesečno, preparativa me košta cca 300kn. Za kremu ću dati a za majicu ili hlače neću.
    Moje lice prije godinu i pol je bilo sivo, beživotno, perutavo, danas je nebo i zemlja. Osjećam se bolje i ljepše i mlađe.
    A krema je...?

  48. #248
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bih dala toliko novaca za kremu ma ni slučajno. A još kad pročitam da je u njoj francuski i japanski vitamin C, samo što se nisam prolila od smijeha!!
    Vitamin C ima nacionalnost. Jao, jao.
    a taman sam počela razmišljati da i meni treba serum s vitaminom C
    Hvala ti što si me urazumila

  49. #249
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    ...ali sam sad sigurna da mi treba CC krema
    Koju da uzmem?
    Posljednje uređivanje od Argente : 27.03.2019. at 18:51

  50. #250

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ima i rang od 150-200 kuna, a to je moj rang i to je kozmetika iz ljekarni, eucerin, Vichy, La Roche itd.
    imaš pravo
    i te sam probala, nisam našla zadovoljavajuću

    Bioderminu micelarnu koristim

Stranica 5 od 26 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •