Stranica 1 od 26 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 1256

Tema: Volite li se sminkati (s naglaskom na puder)

  1. #1
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno Volite li se sminkati (s naglaskom na puder)

    Desetak godine kasnije: volite li se pudrati , cinite li to svakodnevno i imate li omiljeni proizvod? Ja volim sminku, ali se sminkam rijetko, mozda jednom mjesecno. Cini mi se da se ponuda povecala od osamdesetih kad sam pocela i ne znam sto bi odabrala u parfumeriji

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Ahaha....nek si docekala nakon 1O god.

    Sminkam se svakodnevno: puder (vichy mi je najbolji), rumenilo (neko jeftini iz dm-) i ruž (ysl) tj.pakiran je kao sjajilo pa nez pod sta tocno spada. I skup je, mamicu mu, ali se pokazao kao najbolji do sad jer imam uzasan problem sa suhim usnama

  3. #3
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Joooj kako me žena razveselila temom.

    Obožavam se šminkati i šminkam se (skoro) svaki dan. Meni je omiljeni tekući puder Vichy Dermablend, a omiljeni puder u kamenu NYX Stay matte but not flat. Imam od svake kategorije šminke nešto najdraže haha ali eto ovo je od pudera.

  4. #4
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Uzivam u lijepoj i kvalitetnoj sminci. Nekad mi je bilo nezamislivo izaci na oci svijeta bez korektora, olovke za oci, maskare i sjajila.
    Sada imam kozu bez pubertetskih nesavrsenosti pa se izvucem sa velikim suncanim naocalama i neutralnim ruzem
    Ali barem jednom tjedno navucem full make up koji ukljucuje primer, puder, korektor, tus, maskaru, sjenilo, rumenilo, ruz, a za svecanije prilike i malo zlatnog ulja

  5. #5
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    svakodnevna sminka - krema, primer, puder u prahu da se ne sjajim, obrve, trepavice i rumenilo. ponekad malo ruzicastog sjenila. a za izlaske jos i tus. usta mazem svake prestupne iako jako volim. ali zaboravim. ako naletim ujutro na veliku kolonu do posla padne i ruz, a nekad i lak na nokte

  6. #6
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Opet mi se cjepkaju odgovori, ne znam je li bug u forumu, ili?

    Omiljene marke su mi Mac, Bobbi Brown, a nakon Kylie ruzeva, sve ostale sam pobacala (osim par njih od Maca), sa njima sam savrseno mirna.

  7. #7
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    Desetak godine kasnije: volite li se pudrati , cinite li to svakodnevno i imate li omiljeni proizvod? Ja volim sminku, ali se sminkam rijetko, mozda jednom mjesecno. Cini mi se da se ponuda povecala od osamdesetih kad sam pocela i ne znam sto bi odabrala u parfumeriji
    Hahahaha
    Ponuda se povecala.
    Da, povecala , moja kcer od 10. godina zna vise o proizvodima od mene.
    Ostala sam tamo u bespucima kad je postojao samo korektor, puder, olovka, sjenilo, rumenilo, maskara , tus i ruz.
    To je nista prema onome sto je danas-nuzno.

    Sminkam se svaki dan. Nerado, ali treba mi malo farbe pa ju nabacim. Tekuci puder, neutralno sjenilo, malo olovke, ruz i maskara.
    Posljednje uređivanje od sirius : 26.03.2019. at 20:52

  8. #8
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Jedino obrve ne farbam.
    Imam prirodne obrve , tamne, koje nikad nisam cupala ( jer nisam znala) i danas sam konacno totalno moderna.
    Posljednje uređivanje od sirius : 26.03.2019. at 20:22

  9. #9
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    krema, primer, tekući i puder u prahu MF, rumenilo NYX, maskara, sjenilo kad mi se da.
    ruž ponekad, jer mi je problem što svaki pojedem uz doručak
    pa mi se ne da stalno trackat.
    imam i trajni lak na noktima.

  10. #10
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    krema, primer, tekući i puder u prahu MF, rumenilo NYX, maskara, sjenilo kad mi se da.
    ruž ponekad, jer mi je problem što svaki pojedem uz doručak
    pa mi se ne da stalno trackat.
    imam i trajni lak na noktima.
    plus obavezno korektor za podočnjake.

  11. #11
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Kod mene za svaki dan: tekući puder, puder u kamenu, rumenilo, olovka za obrve, tuš, maskara i ruž.
    Za izlaske: korektor, tekući puder, puder u kamenu, fiksator, rumenilo, olovka za obrve, sjenilo, tuš, maskara, olovka za oči, olovka za usne pa na nju ruž i da ne zaboravim konture i highlighter. Ima posla.

  12. #12
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Da, Estee Lauder Double wear light, imam dva jedan za ljeto, jedan za zimu. To stavim skoro svaki dan da mi ujednaci ten.
    Imam jos jedan od istog branda, verzija koja nije light ali to koristim samo iznimno, taj je bas za zamaltat facu

  13. #13
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ja ovako nekako kao sirius, nije puno ali ne mogu bez toga izići ujutro. Otkad imam kratku kosu volim malo jači ruž.

    Estee Lauder Daywear tonirana krema mi je top ali čini mi se da izlazi iz asortimana jer sam sad zadnju jedva našla i to me tako iritira, kad ukinu neki proizvod a meni je bio must have....
    Uz svoju tinejđericu sam otkrila NYX kozmetiku, kupile smo njihov adventski kalendar i svako jutro zajedno otvarale, baš gušt a sad imamo priličnu zalihu. samo ne znam što bi sa crnim ili zelenim ružem

  14. #14
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    korektor, tekući puder, puder u kamenu, fiksator, rumenilo, olovka za obrve, sjenilo, tuš, maskara, olovka za oči, olovka za usne pa na nju ruž i da ne zaboravim konture i highlighter. Ima posla.
    Samo ti malteriši dok ti je podloga ravna

  15. #15
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Samo ti malteriši dok ti je podloga ravna
    hahaha
    zato kako staris sve manje pudera na licu

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    šminkam se svaki dan, osim vikendom (ako ne idem nikud)

    tekući puder, puder u kamenu - Max Factor
    rumenilo - Rimmel
    maskara - najčešće Max Factor, trenutno L'Oreal jer sam ju dobila za ročkas
    ruž rijetko koristim jer mi se ne da svako malo mackat

    u principu bila bi najsretnija da se ne moram šminkat, ali bez nje izgledam ko smrt na dopustu.

  17. #17
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja ne koristim puder nego cc kremu koja ima zastitini faktor 50 (chanel), jos stavim rumenilo, korektor za podocnjake, nekad maskaru i ruz, dobro mi stoje jaki ruzevi, nerijetko ih nosim. Za izlaske sve isto ovako osim ponekad kad dodam i crni tus. Nisam se u zivotu dulje od 7 minuta sminkala, nit sam spretna sa sminkom nit imam ideju sto bih dulje mogla raditi. Nokte veselo lakiram, no isto nijednom valjda nisam polakirala da nisam u narednih 10 minuta neki zeznula.

  18. #18
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Nokte veselo lakiram, no isto nijednom valjda nisam polakirala da nisam u narednih 10 minuta neki zeznula.
    kad idem na teren od parsto km (sto je svakih par dana), nakon naplatnih stanem na prvom odmoristu, namazem nokte i do odredista su suhi
    a i jutarnja guzva do ureda u zg kolonama je sasvim dovoljna

  19. #19
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Volim, obozavam, iako se nikad manje do sad nisam sminkala od kada sam na porodiljnom, vecinom stavim ruz/sjajilo.
    Kad radim, sminkam se svaki dan.
    Od sve sminke najvise volim sjenila, Mac mi ima najbolja, njihovi pigmenti su mi super, a najdraze mi je jedno u kremi.
    U potrazi sam za dobrim puderom, tesko pronalazim odgovarajuci ton, mora matirati, ali vise ne jako, jer mi se koza promijenila.
    Ruzeve koje trenutno koristim su Bobbi Brown, Illamasqua rozo i narancasto rumenilo.
    Nasminkam se unutar 10 minuta. Godine prakse
    Posljednje uređivanje od Optimist : 26.03.2019. at 21:26

  20. #20
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Prvi ruž sam si kupila u 33. zbog bratovog vjenčanja. Sada sam postala ljubiteljica i kolekcionarka. Volim si kupiti kvalitetan ruž. Samu sam sebe iznenadila.

    Moje šminkanje isto traje 5 min. Malo pudera, rumenilo, ruž, eventualno maskara. Kozmetičarka mi da savjet koje kupiti, pozna moju kožu.

  21. #21
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    šminkam se iako se ne znam baš dobro našmikanti. znam to i sama, a to mi kaže i kćer kojoj je šminka opsesija i mogla bi valjda cijeli dan provesti u dućanima sa šminkom. zato ne pretjerujem. stavim tekući puder i to onom spužvicom što sliči na jaje , trenutno imam neki maybelline matte pores, rumenilo, malo korektora za podočnjake, osjenčam obrve jer imam užasno rijetke toliko da se bavim mišlju otići na ono japansko iscrtavanje. već sam se jednom bila naručila, ali su me prestrašili da ću ličiti na klauna s tim pa sam odustala, a i nije baš jeftin sport. stavim maskaru, sjenilo vrlo rijetko jer imam spuštene kapke pa ne znam to lijepo napraviti i naravno ruž za usne. imam ih raznih, od jeftinih do skupih i sa svakim imam problem da ga vrlo brzo pojedem ili mi se razmaže pa to ružno izgleda. ili se upije u djelove gdje su mi usnice sklone pucanju, a ostatak se skine. stalno moram popravljati pa me to već nervira.

    često imam trajni lak na rukama, a ljeti ne bi bez laka na nogama izašla vani da me puškom gone. zimi me nije toliko briga, stalno sam u čarapama pa čak i dok spavam

    najviše zapravo trošim na kosu jer imam dugu plavu kosu pa kupujem onaj šampon protiv žutila, razne kreme, maske i regenaratore protiv suhih vrhova.

    par puta godišnje me našminka kćer i onda to uključuje sve ovo drugo što je riri nabrojala. meni je to previše za i popamtiti, a kamoli staviti na sebe

  22. #22
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    I ja se pokušavam natjerati na microblading, ali strah me da će mi krivo napraviti i da ću onda imati nepopravljive obrve haha. Ali otići ću. Jednom.

    Za ručanje ruža - stavite prvo olovku za usne, ali na cijele usne, kao i ruž. Onda tek na to ruž. Olovka je suha pa će držati ruž, a ako se i obriše malo, barem će biti puno manje vidljivo.

  23. #23
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku

    često imam trajni lak na rukama, a ljeti ne bi bez laka na nogama izašla vani da me puškom gone. zimi me nije toliko briga, stalno sam u čarapama pa čak i dok spavam

    najviše zapravo trošim na kosu jer imam dugu plavu kosu pa kupujem onaj šampon protiv žutila, razne kreme, maske i regenaratore protiv suhih vrhova.
    prvu rečenicu iksam, ako smijem.

    koji šampom protiv žutila kupuješ?
    probala sam dm-ov, ali nije se pokazao baš nešto.

  24. #24
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    i ja se brusim na takve obrve. vidjela sam samo jedne predobre kod jedne drage forumasice. sve ostale su jednake debele dlakave gusjenice iznad ociju koje moras trpit 3-4 godine

  25. #25
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Za ručanje ruža - stavite prvo olovku za usne, ali na cijele usne, kao i ruž. Onda tek na to ruž. Olovka je suha pa će držati ruž, a ako se i obriše malo, barem će biti puno manje vidljivo.
    kod mene je ruž već za doručak, doručkujem na poslu.
    i radim ovako, olovku pa ruž i svejedno ode, tj. ostanu tragovi i moram ponovo mazat.

  26. #26
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    prvu rečenicu iksam, ako smijem.

    koji šampom protiv žutila kupuješ?
    probala sam dm-ov, ali nije se pokazao baš nešto.
    meni je keune silver odlican. i john frieda isto

  27. #27
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja se pokušavam natjerati na microblading, ali strah me da će mi krivo napraviti i da ću onda imati nepopravljive obrve haha. Ali otići ću. Jednom.

    Za ručanje ruža - stavite prvo olovku za usne, ali na cijele usne, kao i ruž. Onda tek na to ruž. Olovka je suha pa će držati ruž, a ako se i obriše malo, barem će biti puno manje vidljivo.
    ma i ja ću jednom otići samo moram naći nekog dobrog majstora. a voljela bi staviti i ekstenzije na trepavice, ali i to mi grozno izgleda kad ženske pretjeraju pa mi se čini da imaju zavjese na očima. ja bi to umjetno, ali da izgleda kao prirodno ako je to uopće moguće

    i kakva boje olovke onda ide? ista ko i boja šminke ili nekakva drugačija?

  28. #28
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Tash, kupujem John Frieda. Malo je skuplji, ali mi dugo traje jer dobro pjeni.

  29. #29
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    i ja se brusim na takve obrve. vidjela sam samo jedne predobre kod jedne drage forumasice. sve ostale su jednake debele dlakave gusjenice iznad ociju koje moras trpit 3-4 godine
    možeš li se raspitati kod koga je radila i koliko košta?

  30. #30
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    ma i ja ću jednom otići samo moram naći nekog dobrog majstora. a voljela bi staviti i ekstenzije na trepavice, ali i to mi grozno izgleda kad ženske pretjeraju pa mi se čini da imaju zavjese na očima. ja bi to umjetno, ali da izgleda kao prirodno ako je to uopće moguće

    i kakva boje olovke onda ide? ista ko i boja šminke ili nekakva drugačija?
    Može izgledati prirodno, ali onda ne stavljaj plastične. Ja stavljam od dlake već neko vrijeme i baš sam zadovoljna, super izgledaju. Svakako biraš sama i dužinu, tako da ne bi trebalo izgledati umjetno. I da, ista boja kao i ruž.

  31. #31
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ne znam što mi je, al moram se javiti na ovu temu. Uostalom piše u prvom postu, volite li se pudrati - ne . Osjećam se totalno čudno pod tim, kao da imam neku masku. Kupila sam tekući puder 2011. Te sam se godine udavala. Nekad sam mislila da ću se početi šminkati, sad sam sve sigurnija da neću. Sviđaju mi se žene koje su našminkane tako da zapravo moraš malo bolje pogledati ima li uopće šminku. Ovo novo ne razumijem... ne razumijem ni pola rijeci na ovom topicu . Kad vidim u tramvaju našminkanu curu uvijek se okrećem gdje je crveni tepih . Imam dvije kćeri. #jadnalisamkadtokrene
    Ova od 6 mijenja lak na noktima svakih par dana. Ja nikad nisam imala lak na noktima. Čak ni kad sam se udavala. Možda jesam neki prozirni. To se ne sjećam.
    Uglavnom... morala sam se javiti. Nastavite sad u istom tonu .
    Nemojte samo onu “žena koja drži do sebe je našminkana” .

  32. #32
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    hvala cure, probat ću.

  33. #33
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    BB partibrejkerice

  34. #34
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam što mi je, al moram se javiti na ovu temu. Uostalom piše u prvom postu, volite li se pudrati - ne . Osjećam se totalno čudno pod tim, kao da imam neku masku. Kupila sam tekući puder 2011. Te sam se godine udavala. Nekad sam mislila da ću se početi šminkati, sad sam sve sigurnija da neću. Sviđaju mi se žene koje su našminkane tako da zapravo moraš malo bolje pogledati ima li uopće šminku. Ovo novo ne razumijem... ne razumijem ni pola rijeci na ovom topicu . Kad vidim u tramvaju našminkanu curu uvijek se okrećem gdje je crveni tepih . Imam dvije kćeri. #jadnalisamkadtokrene
    Ova od 6 mijenja lak na noktima svakih par dana. Ja nikad nisam imala lak na noktima. Čak ni kad sam se udavala. Možda jesam neki prozirni. To se ne sjećam.
    Ni ja ne bi pola toga znala da nemam dvije kćeri kojima to kupujem na redovitoj bazi.
    Meni treba samo bb krema, olovka za oči i maskara.

  35. #35
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    BB partibrejkerice
    Ajde jedna ko nijedna. Bas vam dobro ide, samo nastavite .

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja se već godinama jako malo šminkam. BB krema i maskara i to je to.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    ma i ja ću jednom otići samo moram naći nekog dobrog majstora. a voljela bi staviti i ekstenzije na trepavice, ali i to mi grozno izgleda kad ženske pretjeraju pa mi se čini da imaju zavjese na očima. ja bi to umjetno, ali da izgleda kao prirodno ako je to uopće moguće

    i kakva boje olovke onda ide? ista ko i boja šminke ili nekakva drugačija?
    Ja imam ekstenzije zadnjih par godina i to mi je preporod. Nisu duge i neprirodne. Vise izgledaju kao necije prirodno lijepe s dodatkom dobre maskare.
    Moje trepavice su inace koma jer sam svijetle puti pa su mi i trepavice ful svijetle i sitne.
    Obrve su mi takodjer koma, kad dodje ljeto kao da ih i nemam.
    Njih pak bojam kod trepavičarke i to mi je super. Ona ih uredi, bojom ih i malo doradi jer ipak nesto ostani i na koži i mirna sam.

    A nokti...eh, mislim da ni na rukama ni na nogama nisam bila bez laka zadnjih 20 godina

  38. #38
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Puder - bas i ne, osim na celo da mi se ne maste siske. I na ravnoj podlozi mi jak puder, pogotovo danju, izgleda ko maska, gejsha stil (pogotovo ako su i usne i obrve jake). Neki lagani da se ne primjecuje, tipa kad izgleda lijepo bi mi se valjda svidjelo. Pola rijeci ne razumijem - primer itd, tj ikad uzela taj proizvod na ruke. Gelirani nokti su mi u pravilu ruzni (ako imaju ono zadebljanje u profilu), iako sam ih neko vrijeme stavljala al mi je raspanje bilo mucenje, osjecaj s tim noktima grozan, lupalo po tastaturi..jos gricule dobijam. Vjerojatno bi se svasta dalo ucinit i za zrelu dob, mozda prvo malo zagladit hijaluronom prije trackanja, iako nisam ni u to sigurna, opet bi moralo bit diskretno.

    Stavljam vodootpornu maskaru zbog tankanja ociju umjetnim suzama (u liftu il po semaforima), tus..iako mislim da bih to mozda zbog starenja trebala maknit, neko jeftilen sjenilo, i rumenilo. Imam ok sminke YSL koje su malo masnije pa ne upadaju u bore. Nokte na nogama da ljeti, ruke najcesce ne - ne da mi se.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam što mi je, al moram se javiti na ovu temu. Uostalom piše u prvom postu, volite li se pudrati - ne . Osjećam se totalno čudno pod tim, kao da imam neku masku. Kupila sam tekući puder 2011. Te sam se godine udavala. Nekad sam mislila da ću se početi šminkati, sad sam sve sigurnija da neću. Sviđaju mi se žene koje su našminkane tako da zapravo moraš malo bolje pogledati ima li uopće šminku. Ovo novo ne razumijem... ne razumijem ni pola rijeci na ovom topicu . Kad vidim u tramvaju našminkanu curu uvijek se okrećem gdje je crveni tepih . Imam dvije kćeri. #jadnalisamkadtokrene
    Ova od 6 mijenja lak na noktima svakih par dana. Ja nikad nisam imala lak na noktima. Čak ni kad sam se udavala. Možda jesam neki prozirni. To se ne sjećam.
    Uglavnom... morala sam se javiti. Nastavite sad u istom tonu .
    Nemojte samo onu “žena koja drži do sebe je našminkana” .
    Nisi jedina ja se nikad u životu nisam našminkala, a mislim da ni neću, uopće nemam potrebu za tim i mislim da bih se neugodno osjećala sve i da probam.
    Na svoju sreću, imam muško dijete, pa to u kući uopće nije tema

  40. #40
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    BB partibrejkerice
    evo još jedne
    nikad u životu nisam sebi stavila puder, stavili su mi jednom, proba šminke prije vjenčanja, jedva sam čekala da dođem kući i operem ga s lica
    moja šminka se svodi na maskaru i labello, a vrlo često niti to

    Bubilo, sestro

  41. #41
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Gelirani nokti su mi u pravilu ruzni (ako imaju ono zadebljanje u profilu), iako sam ih neko vrijeme stavljala al mi je raspanje bilo mucenje, osjecaj s tim noktima grozan, lupalo po tastaturi
    Ja namjerno lupkam noktima svuda, izludila bih te. Ali kod mene su prirodni dugi, nisu gelirani.

  42. #42
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    sad vidim i tanju

    starija ide mojim stopama, skoro 16 godina i još se nikad nije našminkala

    mlađa će prvom prilikom

  43. #43
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Na svoju sreću, imam muško dijete, pa to u kući uopće nije tema
    Ja imam zensko i pili me da se ne sminkam, iako ce se ona ziher sminkati. Mozda mala ima pravo tj mozda mi je tih par stvari koje stavljam na facu neprilagodjeno dobi i mozda trebam nesto stoto .

  44. #44
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Nemojte samo onu “žena koja drži do sebe je našminkana”

  45. #45
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    moja je ko što sam rekla zaluđena šminkanjem i šminkom i od kad je bila mala voljela je kad se našminkam i sredim. još u doba dok ona sama nije smjela koristiti neku ozbiljniju šminku uživala je bar da joj mama bude natrackana ali nisam joj uvijek baš ugađala. nekad je i meni takav dan da mi se ne da i gotovo

  46. #46
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Pridružujem se. BB krema, malo sjenila, maskare i rumenila. Ruž u životu nisam imala. Labello i poneko sjajilo. Kći ina kutiju 1x0.5 punu kojejakvih mazalica.

  47. #47
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    i sačuvajbože da je nešminkanje znak ne držanja do sebe, ali meni je ipak ugodnije oku vidjeti ženu koja ima malo fasade na licu, ali nenalakirane nokte na nogama ne mogu probaviti i gotovo.

  48. #48
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    jednom sam stavila te ekstenzije na trepavice, savrsenstvo. probudis se ujutro kao iz holivudskih filmova. ali! nakon tjedan dana pocele su ispadati, i da ne izgledam kao ofurdana koks, sve sam ih pogulila. za mene je to divno ako imas i vremena i para nadopunjavat svakih 10 dana. ja nemam pa hodam okolo s kratkim i rijetkim trepavicama koje niti jedna maskara ne moze uciniti bujnima.

  49. #49
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    i sačuvajbože da je nešminkanje znak ne držanja do sebe, ali meni je ipak ugodnije oku vidjeti ženu koja ima malo fasade na licu, ali nenalakirane nokte na nogama ne mogu probaviti i gotovo.
    dobro da znam da za neku buducu kavu nalakiram nozne nokte

  50. #50
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    jednom sam stavila te ekstenzije na trepavice, savrsenstvo. probudis se ujutro kao iz holivudskih filmova. ali! nakon tjedan dana pocele su ispadati, i da ne izgledam kao ofurdana koks, sve sam ih pogulila. za mene je to divno ako imas i vremena i para nadopunjavat svakih 10 dana. ja nemam pa hodam okolo s kratkim i rijetkim trepavicama koje niti jedna maskara ne moze uciniti bujnima.
    Ja svoje svaka 3-4 tjedna dopunim. Jesi ih prala baby šamponom i češljala? I nisi koristila proizvode koji sadrže ulje?
    Mojim prirodnim isto nijedna maskara ne može pomoći, kratke su i svijetle. Zato su mi ekstenzije idealna zamjena.

Stranica 1 od 26 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •