Stranica 2 od 26 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 1256

Tema: Volite li se sminkati (s naglaskom na puder)

  1. #51
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    dobro da znam da za neku buducu kavu nalakiram nozne nokte
    ma ne mora biti lak u boji. i prozirni je sasvim dobar. samo da nisu onako žućkasti kao što znaju nekima biti. to iz mene vlastita frustracija progovara jer imam koma nokte na palcima nogu pa se bez sređivanja ne skidam u otvorenu obuću. da, i pete moraju biti glatke, ali to je već stvar higijene.

    i nadam se da će biti još koja kava, neću ti ni gledati u noge

  2. #52
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Nekada davno nisam mogla zamisliti da lakiram nokte na nogama.Mrzim prste na nogama i to ne samo na svojim.Na jednom drugom forumu moja izjava da su mi prsti na nogama na svima ružni,uvrijedila sam mnoge .Čak nisam nosila ni sandale sa otvorenim prstima.Onda sam se udala,pa sam se i promjenila i to iz više razloga:
    1.dobila sam neke komplimente(ne postoji smajlić ljepotica )pa sam se malo okočoperila.
    2.Dobila sam muža pa mi je bilo svejedno da li ko gleda u moje nožne prste.
    3.Bilo mi je sve svejeno,samo da mi je udobno .
    I tako sada nosim sandale i lakiram nokte na nogama,ali samo u vrijeme sandala.
    Nokte na rukama ne lakiram.Jako su krhki,pa sam davno odustala od puštanja da rastu.
    Puder ne koristim.Čak ni za svoju svadbu.Ali se volim lagano našminkati.Maskara i ruž za usne ili sjajilo u nekoj jačoj boji.Nisam baš ljubitelj pastelnih nijansi.Često i olovka za oči i sjena.To je to.Obrve čupam sama.Crne su i prirodno tanke,samo pratim liniju.

  3. #53
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Meni su sva stopala ružna, ne samo prsti. Ne volim stopala. Fuj. Jedino svoja volim. Inače sam sva opsjednuta izgledom i obožavam i šminku i kosu i sve što ide s tim, šminkam i druge, bojam im kosu, ali da mi se neka usudi pružiti svoje stopalo da joj recimo sredim nokte ili pete, povratila bih i ne bih se oporavila nekoliko dana od želučanih tegoba. Evo i sad mi je malo muka samo kad pišem.

    A za svoje vjenčanje ću se sama šminkati. Ako sam mogla druge, mogu i sebe. Svi me odgovaraju i govore da mi ne treba još i to na dan vjenčanja, ali nisu uopće svjesni koja drama bi nastala da me netko loše našminka.

  4. #54
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Priznajem,i meni su stopala gadna,čak i moja.Ali uvjek mi pogled bježi na njih,pa se uhvatim kako proučavam nečije noge.Kao da tražim "e ovo su baš lijepa stopala",ali ih do sada nisam našla.

  5. #55
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    A pošto vidim da se razumiješ,da te pitam za savjet .Imam tamnu kosu(skoro crnu),i kako da ujednačim boju na kosi?Izrast mi dobije boju koju želim,npr.smeđu,ali dalje je sve tamnija i tamnija.

  6. #56
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Jesi probala nanositi boju prvo na izrast pa nakon par minuta (dok izrast malo odstoji) prema dolje? Mene je to spasilo dok sam se sama bojala, a pročitala sam negdje na internetu pa probala i djelovalo je. Kasnije mi je frizerka objasnila da se boja puno jače hvata na vrhove kose nego na korijen.

  7. #57
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ni ja se ne šminkam. Samo Clarins ruž. Točka.

  8. #58
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja sam Team Bubilo.

    Imam par lakova za nokte i neku kremu za lice. I sapun i sampon, zilete, i tako.

  9. #59
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Silkice, ne znam bas detalje... ali sam zapamtila da moja prijateljica boju stavlja samo na izrast, nakon sto tamo odstoji malo prstima sve pomiješa, ali nikada ne stavlja boju na donji dio kose kad se farba.

  10. #60
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    To je čini se skoro isti team kao na onom oblačenju za kazalište

  11. #61
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    P.S. Mrzim stopala. Samo beblja su lijepa.

  12. #62
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    ma ne mora biti lak u boji. i prozirni je sasvim dobar. samo da nisu onako žućkasti kao što znaju nekima biti. to iz mene vlastita frustracija progovara jer imam koma nokte na palcima nogu pa se bez sređivanja ne skidam u otvorenu obuću. da, i pete moraju biti glatke, ali to je već stvar higijene.

    i nadam se da će biti još koja kava, neću ti ni gledati u noge
    moju nisu žuti. samo crni od penjanja a kava prva za wingse

  13. #63
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    To je čini se skoro isti team kao na onom oblačenju za kazalište [emoji38]
    skoro. imas 2 osnovne grupe

    grupa 1 se nikad ne sminka i ponosi se time i sve koji se sminkaju trpa u kategoriju povrsnih
    grupa 2 se uvijek sminka (vise ili manje) i sve koji se ne sminkaju trpa u kategoriju zapustenih.

    i prekonekoliko podgrupa jednih i drugih
    Posljednje uređivanje od magriz : 27.03.2019. at 07:23

  14. #64
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja svoje svaka 3-4 tjedna dopunim. Jesi ih prala baby šamponom i češljala? I nisi koristila proizvode koji sadrže ulje?
    Mojim prirodnim isto nijedna maskara ne može pomoći, kratke su i svijetle. Zato su mi ekstenzije idealna zamjena.
    za prvo da. drugo ne jer nisam uopce sminkala oci u tom periodu. bile su predivne. ali padale su kako otpadaju prirodne trepavice. a moj okp ne podnosi nejednaki raspored i rupe. a sve duze od dva tjedna je grrrrrr

  15. #65
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    #površne&zapuštene


  16. #66
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    #površne&zapuštene

    [emoji38]
    jep. ti si zapustena, ja povrsna [emoji23]

  17. #67
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Tako je!

    Sad kad smo to utvrdili (po stoti put), nastavite s temom, lijepo vam je išlo dok nisam počela začetavati.

  18. #68
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Gelirani nokti su mi u pravilu ruzni (ako imaju ono zadebljanje u profilu), iako sam ih neko vrijeme stavljala al mi je raspanje bilo mucenje, osjecaj s tim noktima grozan, lupalo po tastaturi..jos gricule dobijam. Vjerojatno bi se svasta dalo ucinit i za zrelu dob, mozda prvo malo zagladit hijaluronom prije trackanja, iako nisam ni u to sigurna, opet bi moralo bit diskretno.
    stavi trajni lak. nema profila, nema lupanja po tastaturi.

  19. #69
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ja obozavam lijepa, njegovana stopala.

    Za lakove sam skuzila da je svejedno jesu jeftini ili skupi, kvaliteta im ne raste s cijenom, dapace. O.P.I. mi ima predivne nijanse, ali se pokazao nekvalitetan.
    Ili je do mojih noktiju, vrlo brzo se lak skine. Dugo godina sam hodocastila na umjetne nokte, dojadilo mi.

  20. #70
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku

    nakon Kylie ruzeva, sa njima sam savrseno mirna.
    Naručivala si ih online? Jesu ti naplatili carinu?

  21. #71
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Mislila sam otici i kupovati sminku ali ne prestajem gledati stopala.

  22. #72
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    ne mogu zamislit da na posao dodjem nenasminkana ali to je samo do mene, ne mislim da su zene koje se ne sminkaju zapustene ili nesto...
    svaki dan stavljam puder, highlihter, rumenilo, maskaru, olovku za obrve i tus obavezno, bez tusa se osjecam golo. najcesce imam i ruz, danas recimo ne jer puse pa su mi usta ispucala pa imam samo balzam na usnama... za sminkanje ujutro mi treba max 10-15 min. neko ce mozda radije spavat tih 10-15 min, prioriteti...

  23. #73
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    stavi trajni lak. nema profila, nema lupanja po tastaturi.
    Kako onda rezat nokte koji rastu? Turpijanje ne podnosim (zlo mi je od toga, gricule mi idu po cijelom tijelu - ježenje). Ono... meni taj tretman za geliranje (gdje ima puno turpijanja) bio mučenje, ne opuštanje.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.03.2019. at 09:08

  24. #74
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Stopala mi nisu problem. Ni moja ni tuđa.
    Poprilično mi je otkriće da ljudi gledaju drugima u stopala.
    A još veće da se nekome stopala gade.
    Idem kroz život ne misleći o stopalima.

  25. #75
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Evo i mene - nikad u životu nisam stavila puder. Tu i tamo korisztim maskaru, i rumenilo. A rumenilo amo zato jer me u suprotnom po nekoliko pute dnevno pitaju jesam li bolesna.

    Nokte na rukama ne lakiram jer mi stalno pucaju. Čak sam npravila onaj neki tretman za jačanje noktiju. Bili su dobri tjedan dana, i nakon toga gori nego ikada.

    Jedino pšta čim kreme sezona sandala i natikača, nalakiram nokte na nogama. To uvijek, nema šanse da nisu nalakirani. biram neke boje koje se lako "popravljaju" tako da čim se ogrebe, samo premaćžem ta oštećenja. Na kraju ljeta mi treba špahtla da skinem te slojeve

  26. #76
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako onda rezat nokte koji rastu? Turpijanje ne podnosim (zlo mi je od toga, gricule mi idu po cijelom tijelu - ježenje). Ono... meni taj tretman za geliranje (gdje ima puno turpijanja) bio mučenje, ne opuštanje.
    kako onda kratis nokte?

  27. #77
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ja volim decentnu šminku, i treba ju mi 3 minute da se našminkam. Ne znam zašto ali s godinama sam skoro odustala od sjenila, (stoje neiskorištena u kupaoni) a i maskaru rijetko stavim: sad imam better than sex od too faced (preporuka od kćeri kaže ona - najbolja na svijetu). Ne znam zapravo zašto, valjda mi se ne da navečer skidati....

    ali zato imam zbirku bb cc krema i primera koji čini da ti lice lijepo sija zdravljem i mladošću!
    nemam neke podočnjake ali već 10 godina moj top je ysl- touche eclat highlither.
    od istog imam i tekući puder koji stavljam po potrebi navečer.
    moji favoriti su: filroga, Chanel beige - obojena krema, erborian cc creme, by terry cc creme, i skoro pa najbolja ikad just skin chantecaille. Ljeti i top secret od ysl. (Pola su oni niche beauty brendovi)
    primer od narsa i veil od hourglass-a.
    Vec godinama rumenilo clarins i jedan ruž sjajilo od Chanela, nadam se da ih neće ispustiti iz proizvodnje.
    lastane, da li sam površna?

  28. #78
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja svoje svaka 3-4 tjedna dopunim.
    evo ovo mene ubija
    ne znam šta bi me prisililo da svaka 3-4 tjedna hodočastim nekom, naprosto sam prelijena za to
    ja frizerki odem dva puta godišnje i tada mi se čini da je nekako brzo došlo

  29. #79
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Sto su to primeri, highlighteri, bb, cc, veil? Malo edukacije molim .
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.03.2019. at 09:17

  30. #80
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja sam zapuštena,a htjela bih biti malo površnija
    ali uvijek mislim da radije griješim na stranu nedovoljne našminkanosti, nego pretjerane

    ne stavljam puder, i baš prave cement pudere ne volim vidit ni na drugima
    ali kao htjela bih stavit nešto na lice da mi se manje vide podočnjaci, crvenilo na nosu i obrazima
    ali da se vide pjegice
    i da nema nikakav miris
    i da je maksimalno dva proizvoda
    ideje?


    inače za svaki dan obično stavim maskaru i smeđu olovku za oči, kad se osjećam inspirirano stavim sjenilo i/ili ruž i to onda svi primijete i u pravilu komplimentiraju

  31. #81
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja se šminkam ali tako da me morate dobro pogledati da vidite da sam našminkana a izgleda njegovano i svježe. E, to košta jer jeftinim puderom to ne možeš postići.
    Isprobala sam valjda sve pudere i niti jedan mi nije odgovarao. Onda sam otkrila preparativnu kozmetiku Dermalogicu i u sklopu njihovog salona Jane Iradale dekotativnu i ništa se s tim ne može usporediti. Taj njihov mineralni puder je čudo. Stavim ga i na prvu se ništa ne dogodi i nakon par minita se počne stapati s kožom.
    Imaju fantastične ruževe i rumenila.

  32. #82
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se šminkam ali tako da me morate dobro pogledati da vidite da sam našminkana a izgleda njegovano i svježe.
    E, to je meni ideal.

    Admini, nemojte brisat pls temu, možda je treba prebacit na Servisni kutak, ima dosta savjeta .
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.03.2019. at 09:40

  33. #83
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako onda rezat nokte koji rastu? Turpijanje ne podnosim (zlo mi je od toga, gricule mi idu po cijelom tijelu - ježenje). Ono... meni taj tretman za geliranje (gdje ima puno turpijanja) bio mučenje, ne opuštanje.

    ooo kako te rezumijem. zena koja mi radi nokte se trudi. ali sam shvatila da cavrljanjem ipak nekako prezivim.
    od svega bojam kosu, sad i nokte i odem da mi srede obrve konac. ali tu nisam redovita, a kako sam corava ne vidim sama.

    neko je pitao za bojanje i da mu kosa ne potamni. to takodjer treba zanati. ja sam otisla iz salona jer sam sve tamanija i tamnija bila, a to ne zelim. sad se bojam kod drage mi frizerke, koaj fakat zna svoj posao.
    prvo mi oboja izrast, a onda mi na kraju, vrlo kratko par min sve premaze. i to je to. vise ne idem u tamo tamo smedje. vec mi je OK boja.

  34. #84
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se šminkam ali tako da me morate dobro pogledati da vidite da sam našminkana a izgleda njegovano i svježe. E, to košta jer jeftinim puderom to ne možeš postići.
    Isprobala sam valjda sve pudere i niti jedan mi nije odgovarao. Onda sam otkrila preparativnu kozmetiku Dermalogicu i u sklopu njihovog salona Jane Iradale dekotativnu i ništa se s tim ne može usporediti. Taj njihov mineralni puder je čudo. Stavim ga i na prvu se ništa ne dogodi i nakon par minita se počne stapati s kožom.
    Imaju fantastične ruževe i rumenila.
    Nakon sto si preporucila Dermatologicu na jednom drugom topicu, otisla sam na probno sminkanje i ne izgleda dobro na mojoj kozi
    Za 2-3 sata se zasjajim, pore se jace vide, lice bude kao pobrasnjeno
    A cak sam htjela investirati.

  35. #85
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Uopće se ne šminkam.
    Al isto ko BB, ne mogu se ne javit na ovaj topic. Mislim, imam 2 ruza, za jedan mogu reći da znam gdje je, za drugi je to već teže. I maskaru kojoj je sigurno prošao rok. Te par sjenila koja kupim svakih par godina nakon nekih ovakvih topica i onda to ode k vragu...
    I usput želim pitati da mi preporučite neku bb kremu sa velikim zastitnim faktorom.
    Nokte ne lakiram ni na nogama ni na rukama; neću ići u Zdar bez čarapa, obećavam.

  36. #86
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    evo ovo mene ubija
    ne znam šta bi me prisililo da svaka 3-4 tjedna hodočastim nekom, naprosto sam prelijena za to
    ja frizerki odem dva puta godišnje i tada mi se čini da je nekako brzo došlo
    lako tebi ići dva puta godišnje frizeru kad imaš predivnu kosu,
    ubila bih za takvu

    ina nikako, ideš svaka cca 3 tjedna i ona sve obavi.

    slažem se s magriz oko trepavica, probala jednom i preružno mi je kad krenu ispadat,
    osjećam se ogoljeno.

    riri o kako te razumijem.
    ljudska stopala su mi užasna, sva kompletno, ne računajući sitnu dječicu.
    kad mi moja kozmetičarka radi pedikuru, uvijek joj se iznova iščuđavam kako može.
    nokti na nogama su nalakirani kad krene otvorena obuća.

  37. #87
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    frizer svakih mjesec i pol, farbam se sama, trenutno 2 boje - gore svjetlo, dolje tamno. ispraksirala sam se sa folijama i kistom :D ali da je bilo pokušaja i pogreške, te odlaska frizeru da popravi moje igrarije - je

  38. #88
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Sto su to primeri, highlighteri, bb, cc, veil? Malo edukacije molim .
    to ti je ina sve ono od cega ne izgledas nasminkano, nego lijepo i svjeze. i nepovrsno!

    primer ti lijepo poslije kreme zagladi kozu, te po potrebi, da glow, smanji pore, makne sivilo, itd.. (dakle uzmes onaj koji ti najbolje odgovara) mozes ga nositi samog, na njega staviti tekuci puder, ili bb cc dd, ili puder u prahu.
    oni su svi vec i njegujuci (kao i vecina dobrih tekucih pudera danas, a i onih u prahu)

    kreme bb cc i dd su kombinacija njege, dakle kreme seruma, te pudera, odnosno pigmenta, koji prikriju sitne nesavrsenosti, te daju onaj zdravi glow, odnosno matiraju ako imas masnu kozu. odlicne su za zreliju kozu, jer se ne uvlace u pore, te ne izgledaju kao maska, odnosno ako su dobre kvalitete, te pogodis onu koja ti odgovara, uopce se ne vide.
    uz to obicno imaju i zastitni faktor, pa pokrijes sve korake u jednom, sada u proljece i ljeto, ja stavim ujutro serum i onda jednu od onih gore nabrijanih bb ili cc. i primer ako se sjetiim, odnosno ako sam spavala samo par sati.

    vremenski je to nista, ja sam gotova sa svim (ukljucujuci rumenilo i ruz za 3- 5 minuta.

  39. #89
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku

    ina nikako, ideš svaka cca 3 tjedna i ona sve obavi.
    Tx, nije to za mene, meni je to "obavljanje" koje uključuje turpijanje ono... patnja ranga magnetne rezonance.

    Dovoljno mi je jednom mjesečno frizer.

    Ako tražim u douglasu bb, cc itd. razumjet će me? I to je onda zamjena za dnevnu kremu, right? Ja imam i seboreu, pitat ću dermatologicu smijem li to bb, cc, valjda će me shvatit žena .
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.03.2019. at 10:04

  40. #90
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    a stopala - ima ljepših i ružnih. važno mi je da su čista i njegovana (znači nema debele kože i nema gljiva)
    a najdraže mi je kad mi zakoniti masira tabane :ekstaza:

  41. #91
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Tx, nije to za mene, meni je to "obavljanje" koje uključuje turpijanje ono... patnja ranga magnetne rezonance.

    Dovoljno mi je jednom mjesečno frizer.
    pa šta fali magnetnoj sad, pjesma za uši

    ni ja ne volim turpijanje, ali ovo nije kao kod geliranih noktiju,
    ipak je manje.

  42. #92
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    to ti je ina sve ono od cega ne izgledas nasminkano, nego lijepo i svjeze. i nepovrsno! .
    a ne, ne, ne
    to je uber površna "vidimekakoradimnasebi: kategorija

  43. #93
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    primjer sam otkrila slučajno,
    a najviše ga koristim, jer mi je sva šminka nestajala nakon sat-dva,
    lice je sve upijalo.
    sad je sve što stavim na mjestu cijeli dan.

  44. #94
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    pa šta fali magnetnoj sad, pjesma za uši

    ni ja ne volim turpijanje, ali ovo nije kao kod geliranih noktiju,
    ipak je manje.
    Ne znam to opisati - meni je to ko struganje kredom po ploči, too stressful za temu "lijepi nokti", i još svaka 3 tjedna.

  45. #95
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ja imam doma neki primer ali ga ne koristim

    zanima me, ako ujutro stavim kremu, trebam li čekati za se krema upije prije nego stavim primer?
    kada treba primer? odnosno kada ne treba primer?

    tu i tamo kada bih pogledala neku jubito šminkericu potpuno se izgubim od količine proizvoda, pogotovo kada krenu s onim konturiranjem
    vi mi se ovdje činite razumne i racionalne u broju proizvoda koje koristite

  46. #96
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    a ne, ne, ne
    to je uber površna "vidimekakoradimnasebi: kategorija

  47. #97
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ovo kad napišete “treba mi samo toliko minuta” za šminku - nije to meni issue - vrijeme. Da imam sve vrijeme ovog svijeta nije to razlog, nego mi se ne sviđa osjećaj i izgled mog lica sa šminkom - izgledam si nacrtano.

    Inače, onih par komada nečega čemu je rok istekao u prošlom desetljeću točno znam gdje su - u igračkama moje 6 godišnje kćeri . Objasnila sam joj da se ne maže s tim (ima svoj asortiman za to) jer je pokvareno, ali želi to imati u svojoj kolekciji. Ili šminka barbike s tim.

    Vozim se sad u autu i pustili “pusti, pusti modu”. Tako sam se ozarila od sreće jer sam bas razmišljala o ovom topicu. I onda onaj legendarni “kud bi s tobom, osim u teatar”... danas lutkica iz Trsta ne bi mogla ni u teatar a da ne bude overdressed .

  48. #98
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ima netko preporuku za dobru kozmeticarku za ciscenje lica u Novom Zagrebu?

  49. #99
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    betty ja obicno stavim c vit na lice ujutro pa nakon sta popijem kavu (nakon nekih 15 min) kremu pa kad se pocmem sminkat (nakon jos 15min) primer ako ga stavljam iako najcesce zaboravim. kad stavljam vise slojeva jedno za drugim pocmu se trusit :/
    mozda zvuci komplicirano ali sve je stvar navike... ruz sam pocela nosit tek u 30im, ispocetka sam si bila cudna s njim a sad bez njega. navika

  50. #100
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam doma neki primer ali ga ne koristim

    zanima me, ako ujutro stavim kremu, trebam li čekati za se krema upije prije nego stavim primer?
    kada treba primer? odnosno kada ne treba primer?
    ja stavim kremu i pričekam kratko da se upije, ne znam minutu otprilike
    i onda stavim primer.
    ja ga stavim uvijek ispod pudera.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •