Stranica 14 od 26 PrviPrvi ... 4121314151624 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 1256

Tema: Volite li se sminkati (s naglaskom na puder)

  1. #651
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    ispravak:
    ne sjecam....estetskih zahvata (ajme kakav sam nepismeni post napisala)

  2. #652
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku

    uprkos svom tom marketingu, mislim da nikada nije bilo lakse odluciti i sprovesti koliko ce se povinuti ili nepovinuti nekakvim recimo "ocekivanjima". a dodala bih da nilkada do sada nije bilo toliko raznovrsnosti u "ocekivanjima".
    I ja točno ovako mislim. Zato mi je ljutnja na tu temu promašena.

  3. #653
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Momak baš ne drži do sebe

  4. #654
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja nisam baš tako sigurna u to, kad se u običnim temama na forumu poistovjećuje nedepiliranost sa nehigijenom, a neofarbana kosa sa zapuštenošću.
    Misli, nije svatko od nas Francis MyDormand da si može priuštiti biti ekscentričan.

  5. #655
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku

    zaista nemam osjecaj da je bilo tko od nas prisiljen da stavlja 35 slojeva na lice, da se depilira ili nesto slicno.
    Seni, je li ti ono živiš u regionu ili ipak izvan? Meni je to relevantno na sto tema jer mi se čini da se ja "u regionu" više patim, nego što bih se patila negdje zapadnije ili sjevernije ili srednjoevropskije. Tako da moje "mi" i tvoje "mi" mislim da nisu isti - mislim da nemamo isti "frame of reference".

    Čekout npr. net.hr, jutarnji.hr koji je neki ajmo reć "moj" frame of reference... ili "naš". Tamo sve vrvi od obrva, trepavica s ekstenzijama, napućenih usana itd.

    I to je još veći pritisak što si južnije, što je manja sredina, mislim da u Mediteranu (tipa Malta, Italija, Dalmacija, Grčka) veći pritisak nego malo sjevernije. I da to stvarno, kako je sasa točno detektirala, ide ruku pod ruku s kulturom patrijarhata i mačizma.

    Jest, stvarno, neće mene nitko sad na cesti (nikakva policija) zaustavit i prisilit da lijepim ekstenzije po obrvama, na izrast bi vjerojatno neke komentirale "a baš se mogla i ofarbat", a možda bi rekle i glasno. Ali... količina cura s time je veća nego npr. u Njemačkoj, Austriji, a da ne govorimo o Francuskinjama koje nose sijedu kosu bez pardona.

    Tako da bih ja prvo da upostavimo "frame of reference".

    A of kors da ja pretjerujem... ili samo bolnije uočavam nešto gdje sam ja disonantna u odnosu na većinu. Di je manje zapravo mojih.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 12.04.2019. at 16:42

  6. #656
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da je vježbao, i dušu i tijelo .

    Da me sad vidite - što bi me iskritizirale - izdepilirane mi ruke, a tipkam nalakiranim noktima, imam izrast od možda 1 cm i odmah sutra u frizera. A u dnevnome mi strunjača i girja (bez zeke). I knjiga. Licemjerka !
    Posljednje uređivanje od ina33 : 12.04.2019. at 16:46

  7. #657
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam baš tako sigurna u to, kad se u običnim temama na forumu poistovjećuje nedepiliranost sa nehigijenom, a neofarbana kosa sa zapuštenošću.
    Misli, nije svatko od nas Francis MyDormand da si može priuštiti biti ekscentričan.
    Takoe! Mima, ti i ja smo mora bit slični oni psiho tipovi - jesi ti Arhitekt?

  8. #658
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam baš tako sigurna u to, kad se u običnim temama na forumu poistovjećuje nedepiliranost sa nehigijenom, a neofarbana kosa sa zapuštenošću.
    Misli, nije svatko od nas Francis MyDormand da si može priuštiti biti ekscentričan.
    Pa sigurno da ima ljudi, pogotovo žena, koje tako misle. Ali činjenica je u biti da se možeš ne depilirat i nikome ništa. Šta mene briga šta se tri ženske zgražaju? Na šta mi to u životu točno utječe? Drugo je ako želiš po svome, a da te ljudi ipak konsenzusom smatraju dobroizgledajućom. To je već zeznuto, ali ne može se imat sve u životu.
    Posljednje uređivanje od vertex : 12.04.2019. at 16:47

  9. #659
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa sad, normalno da možeš, nije zakonom zabranjeno biti dlakav. Ali je očito tako općeprihvaćeno imati depilirane noge da evo forumašice imaju noćne more od toga da su izašle dlakave.

  10. #660
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Pa i ja sam dugo imala ponavljajući san da sam u pidžami izašla iz kuće i otišla na faks, pa šta sad
    Činjenica je da ne samo da nije zakonom zabranjeno, nego jedino šta ti može donijet su čudni pgledi. Koje ljudi ne vole. I zato se radije uklope (i ja, naravno).

  11. #661
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    I uostalom, mislim da je u cijeloj priči bitan faktor obična dobra stara taština. Ne nametnuta, nego samo naša, izvorna, autentična.

  12. #662
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ne znam, kod mene je definitivno u pitanju to što mislim da je dlakavost društveno neprihvatljiva.

  13. #663
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Je, to je društvena norma, a ja sam se sa seni složila da je danas lakše nego ikada prije kršiti društvene norme.

  14. #664
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Pa I ti čudni pogledi su upravo način reguliranja norme, kako ti društvo daje do znanja da je nešto neprikladno
    Ne bih baš rekla da bi reakcije na ženu na plaži s crnim dugim dlakama na nogama I bikini zoni bilo dva tri čudna pogleda
    Niti da je osoba kojoj to smeta tašta
    Normalna je ljudska potreba da te ljudi prihvaćaju/ne odbacuju, to stvarno rijetko kome ne bi smetalo

  15. #665
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Bome da ja dođem na posao dlakavih nogu u suknji, 100 % bi mi se odrazilo na koješta što mi se boduje. Da sam slikarica, onda bi bilo apsolutno svejedno valjda. Ne bih rekla da je taština u pitanju.

    Što se pidžame tiče - MM me zamolio da ne primam goste više u pidžami.
    Ja sam iskreno začuđeno rekla - A što si ti osjetljiv

    Uopće nisu gosti - to nam je frendica iz susjedstva koja dodje kasno kad se riješi djece. Nije normalno ni doći nekome u 22h.

  16. #666
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Što se pidžame tiče - MM me zamolio da ne primam goste više u pidžami.
    Ja sam iskreno začuđeno rekla - A što si ti osjetljiv


    I ja isto primam goste u pidžami nekad. I isto su to takvi gosti koji dođu navečer kad se riješe svih obaveza pa nam se druži. Sad još da se presvlačim sto puta dnevno zbog njih, ma bježi.

  17. #667
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Za taštinu sam mislila generalno na temu - mislim da je želja da budemo lijepi i da drugi primijete da smo lijepi barem jednako toliko autentično osobna koliko i društvom nametnuta, pa sad u koga više, u koga manje.
    Ne znam tang šta misliš da bi bila reakcija? Odbacivanje društva? Možda griješim, ali ja stvarno mislim da ne bi. A na plaži sam bila nedepilirana više puta u životu, čak više puta tijekom jedne sezone Istina je da nemam duge crne dlake, nego smeđe, i nisam strašno dlakava, ali sam dovoljno. Vjerojano me netko i ogovarao, ali nisu mi dali do znanja da su zgroženi.

  18. #668
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Mozda da vise odskaces bi. Sigurno jei do tastine al ne moze se nozem odrezat sta je tastina, sta pritisak drustva. Kad sam bila u americi vratila sam se s kompleksom zuba jer ne zelis odskakat a svi imaju savrsene. Ovdje toliko ne.odskacem. Pa bih rado minimizira utjecaje na tastinu - dovoljan su mi dijapazon dlake i kosa. Ne bih rafo jos i upsell obrva, da nitko nema bore i da svi imaju zube u koje moras gledat s naocalama za sunce. Nitko nije otok pa da je to sve samo u njegovoj glavi i da je potpuno imun ako je 40 posto sadrzaja zenskih novina budi lijepa . Ipak je samo jedan man's 'health'.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 12.04.2019. at 17:46

  19. #669
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    jelena obuci neprozirne carape!
    ali stvarno, na sto bi se to odrazilo, da su ti noge nedepilirane?
    smanjili bi ti placu? stvarno me zanima.

    na ovom mom univerzitetu sam bila na ne nekim skupovima sa profesoricama, docenticama matke, informatike, kemije, fizikea, strojarstva, itd.
    jedna kolegica sa kemije i ja (a nisam se nista specijalno uredila) smo izgledale kao ali totalno bijele vrane.
    mislim da neke od prisutnih nisu bile ni pocesljane. (ja to sve primjetim, ali naravno ne vrednujem ljude preko toga)

    to spominjem samo zato, jer je bilo vise nego ocito, da one ni najmanje ne drze tih konvencija. a meni se ne cini da im to na bilo koji nacin steti.

    jasno mi je naravno da ako si neka menaderica ili vizazistkinja ili slicno u chanelu ili slicnoj koorporaciji da firma ocekuje od tebe da se drzis tih konvencija. ali inace?

    osim toga, ljudi dragi ljepota je jedna kategorija koja je ljudima imanentna. eto ja prva ako iskreno pogledam decke koji su mi svidali ili s kojima sam hodala, pa..to su bili sve lijepi primjerci slicnih "tipologija".
    u smislu kemije privlacnosti izgled igra odredenu ulogu i kod muskaraca i kod zena. tako da je i to jedan faktor koji utice na nase povinjavanje konvencijama ljepote.

    problem nastaje onda, ako si kao zena mjerena jedino kroz to.

    mozda je istina to sto ina kaze o geografskim razlicitostima, ali ja stvarno ne vidim da vecina ljudi oko mene radi extenzije trepavica i ostala cudesa. tko se depilira ili ne bas ne proucavam...
    a sumnjam da i vecina zena sljedi one youtuberice koje za "prirodni" izgled stave 25 preparata dekorativne kozmetike na lice. mislim davno sam kupila knjigu bobbi brown o sminkanju i to su vrlo razumni i prakticni savjeti.

    taj kardashian svijet koji ja na mnogim razinama nalazim uzasnim, po meni uopce nije norma. samo se zbog medijske prisutnosti takvim doima.
    Posljednje uređivanje od seni : 12.04.2019. at 17:52

  20. #670
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    A 30 posto unisex novina zadivila firgurom ili promasila kombinaciju za ozbiljene zene a 10 posto vakula najavio losevrijeme a one dizu temp. Decko dana je samo mali pokusaj izjednacavanja al opet po bedastocama. a moj misicavi feminist je vjezbao za ulogu u filmu tarzan...ko sto se de niro debljao za uoge .

  21. #671
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Vecina ljudi oko tebe i vecina ljudi oko mene su s razlicitih geoi vrijednosnih sirina.Mislim pritisak za finim uskladjivanjem robe je veci u st nego i zg. Znanstv iz medit zemlje je na kongresu pitala drugu jel moze na veceru u kombo plavo odijelo crne cipele Nema sanse da bi skandinavku to okrzlo uopce. Bi li nijemica pitala ? sumnjam.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 12.04.2019. at 17:54

  22. #672
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Do mene je doso txt korporativne brosure s hrv kulturom vs kultura ostalih zemalja te globalne firme - 'it is very important to be well dressed in croatia. For ladies, it is usual to wear large fashjonable sunglasses.' Za sjevernu kaliforniju i juznu je to vjer jos i vaznjje - kult tijela i machizam weinsteina koji se sad pokusava malo razbucat. U srednjoevropskim zemljama manje. U rusiji kako raste machizam isto je sve vise lutkica a i predsjednik je pokazao torzo. Znaci..dosta je geo uvjetovano. Ja govorim iz perspektive j
    hrv.

  23. #673
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    A 30 posto unisex novina zadivila firgurom ili promasila kombinaciju za ozbiljene zene a 10 posto vakula najavio losevrijeme a one dizu temp. Decko dana je samo mali pokusaj izjednacavanja al opet po bedastocama. a moj misicavi feminist je vjezbao za ulogu u filmu tarzan...ko sto se de niro debljao za uoge .
    to se slazem. no te su novine na mnogim razinama postale tako jezive, da ih je uopce vise ne citam.
    razumijem ja ina sto ti kazes i na globalnom novou se s tobom slazem. jer taj pristup (megan napravila UZASNU gresku- bijele carape zute cipele ) je zaista prisutniji svuda oko nas u mnogo vecoj mjeri nego ikada. (to ide u ruku pod ruku sa sve jacim raslojavanjem drustva zapadnih civilizacija na svim nivoima: financijskom, obrazovnom, kulturnom...) i mene to isto tako nervira.

    ono sto zelim reci jest to, da u svemu tome jedinka ipak ima vecu slobodu, nego sto ju je ikada imala. (samo svaku slobodu moras zaraditi nijedna nije servirana na pladnju)

  24. #674
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ili juzna koreja u kojoj je nepristojno bit sa cvikama i bez stikli ako si na tv-u. Il cannes (isto filmska ind) gdje je nepristojno u bletankama.

  25. #675
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Do mene je doso txt korporativne brosure s hrv kulturom vs kultura ostalih zemalja te globalne firme - 'it is very important to be well dressed in croatia. For ladies, it is usual to wear large fashjonable sunglasses.' Za sjevernu kaliforniju i juznu je to vjer jos i vaznjje - kult tijela i machizam weinsteina koji se sad pokusava malo razbucat. U srednjoevropskim zemljama manje. U rusiji kako raste machizam isto je sve vise lutkica a i predsjednik je pokazao torzo. Znaci..dosta je geo uvjetovano. Ja govorim iz perspektive j
    hrv.
    ima nesto i u tome. ali mozes se oduprijeti.

  26. #676
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja stvarno ne znam tko uopće čita te članke s takvim naslovima? Ili općenito takve portale? Čini mi se skroz nemoguće da nekom takav članak utječe na samopouzdanje. Možda je i do toga u kakvom sam ja društvu ali mi se s takvim naslovima samo rugamo. Net.hr novinare odavno uopće ne smatram novinarima. Općenito uopće ne čitam portale na kojima su naslovi: 'Pogledajte kako izgleda samo TJEDAN DANA od poroda!' ili 'Nećete VJEROVATI što mu je ODGOVORILA!' #hejtzaclickbait

    Net.hr mi je definitivno najgori. 24 sata čista žuta štampa. Index mi je bio okej, ali zgadili su mi se sa odvratnim naslovima. Njihovim novinarima dovoljno samo da netko vjeruje u Boga da bi postao dovoljno dobra osoba za odvratan naslov. Jutarnji i Večernji klasične proljevičarske i prodesničarske gluposti. A o srpskim portalima da ne pričam, još gore.

    Kad hoću znati nešto o nekom proizvodu, pogledam video na youtubeu od neke vlogerice i to je to. Istina, one to reklamiraju, ali bar će mi dati uvid u sastojke i slično, puno bolje od nekog senzacionalističkog portala. Kad me zanima neka vijest odem na Dnevnik.hr za Hrvatsku/Telegraf za Srbiju ili jednostavno taj dan pogledam dnevnik na tv-u.
    Posljednje uređivanje od Riri92 : 12.04.2019. at 18:12

  27. #677
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Vecina ljudi oko tebe i vecina ljudi oko mene su s razlicitih geoi vrijednosnih sirina.Mislim pritisak za finim uskladjivanjem robe je veci u st nego i zg. Znanstv iz medit zemlje je na kongresu pitala drugu jel moze na veceru u kombo plavo odijelo crne cipele Nema sanse da bi skandinavku to okrzlo uopce. Bi li nijemica pitala ? sumnjam.
    pa sad nije sve u geografiji...nesto je i u individui...
    ne pitam ja nikoga, ali slazem jer mi je slaganje dode intuitivno i spontano.

  28. #678
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Mozda bolje od krema..preporuci mi pls neke free portale na eng i njem da i ja postanem taj svijet .

    Riri...a ko cita portale. Ti ko marketingasica to pitas ? Zar bi postojali iz altruizma? Poatoje jer ostvaruju profit i jer imaji za cilj oblikovat javno mnijenje. Ne bi ih niko placao da niko ne klikce po tim linkovima.

    Znas na kraju ko to vjer cita? Malo starije pd moje kceri. I lijepo im mozak masira. Ima 11 god a vec bi se depilirala.Npr
    Posljednje uređivanje od ina33 : 12.04.2019. at 18:50

  29. #679
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    nemoj se plasiti ina.
    moja sad ima 19 i to se je sve sasvim dobro poslozilo. vise nego dobro.
    tako da joj ja ponekad suptilno dosapnem (srce, a da obuces ovu drugu majicu?)(mediteran u meni )
    ili: hoces da ti razerviram depilaciju? a ona: joj nemam sad vremena, ili ne da mi se. budem kad zatopli...

    ipak to sto smo i tko smo mi kao roditelji igra ulogu. ako pametno odigras u onim godinama kad su 13..15..17 , uspije!

  30. #680
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ne, znam da postoje zato što ih ljudi čitaju, naravno. Ono čemu se ja čudim je mogućnost da takav naslov s nekog bezveznog portala stvarno utječe na nečije samopouzdanje.

    A inače, htjela sam se i ja depilirati u toj dobi, a nije bilo takvih portala ni naslova. Samo mi mama nije dala.

  31. #681
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja potpisujem inu. I opet dovodimcu pitanje tu fantasticnu nikad vecu slobodu da budemo to sto jesmo.
    jer ja ZELIM BITI DEPILIRANA, jer mi je nedepilirana noga odbojna, jer cijeli zivot zivim u kulturi depiliranih nogu. A svjesna sam da je ta pounutrasnjena slika lijepe depilirane noge takva kako bih ja ulozila novac i vrijeme da bi do iste dosla. I to mi je bezveze. Mislim zivim s tim, nije da sam kontinuirano rastragana oko depilacije, ali da se smatram bas potpuno slobodnom, pa bas i ne. I naravno da smo svi mi dio drustva i da nas drustvo oblikuje, no problem je sto bas zene u znacajnoj mjeri oblikuje na nacin da se puno vise investiraju od muskaraca. Investiraju lovu, ali i vrijeme! Jer eto osobno fakat ne bih voljela da mi teen kcer jednoga dana trosi dva sata na uredjivanje. I slazem se da se odnedavno i muskarcima dizu standardi ljepote i mladosti, no to je sve gluparija naspram zena. Moj muz ujutro opere zube i umije se vodom. Ja koja se minimalisticki sminkam ipak utrosim 15 minuta u ovdje opisanu rutinu. I novac nemali za sve te proizvode. Mozemo reci da on bira biti slobodan od toga, no ostaje cinjenica da je on zgodan stariji frajer sa sijedom bradom ( silver fox), a ja bih nepofarbana da sam sijeda izgledala naprosto staro. Nikad u zivotu nisam cula niti vidjela, a niti sama pomislila, kako je sijeda zena sexi. A bome za frajere jesam. Puno puno puta. Od Clooneya do Ramljaka.

  32. #682
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Samo da kažem da sam maloprije u Mulleru, tražila nešto za sunce, i okrenem se i ugledam Olival CC kremu. Te se sjetim topica, i naravno, isprobam kremu na ruci. Malo sam se prepala. Prvo je žućkasta nekako, al onda se stopi s kožom (tiruliru) i fakat mi je ručica malo urednije izgledala. Ne prekriva skroz i miriše skroz ok, na smilje, ali skroz blago.

  33. #683
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Slažem se da nije baš uobičajeno pomisliti za sijedu ženu da je seksi, ali mislim da je to više vezano uz izgled u cjelini nego uz boju kose. Pa i mlade cure se bojaju u sivo i normalno da nitko neće pomisliti da su stare.

    Evo, ova ženica pod #2 je baš dobra. https://www.demilked.com/gray-hair-women-grombre/

    Po izjavi je očito da nije mlada, ali uopće mi ne izgleda staro, bez obzira na kosu.

  34. #684
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da kažem da sam maloprije u Mulleru, tražila nešto za sunce, i okrenem se i ugledam Olival CC kremu. Te se sjetim topica, i naravno, isprobam kremu na ruci. Malo sam se prepala. Prvo je žućkasta nekako, al onda se stopi s kožom (tiruliru) i fakat mi je ručica malo urednije izgledala. Ne prekriva skroz i miriše skroz ok, na smilje, ali skroz blago.
    Riri, pripravnica u marketing Mek Kozmetiks Srbija, je prvo dobila zadatak da istraži balkansko-majčinsko-sredovječno-feminističko tržište i potom plasira proizvode u tu nišu, a sad ce od šefice dobiti bonus od 500€ jer je marta probala CC kremu. Za Bubilo je ceka jos 500.

  35. #685
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, pripravnica u marketing Mek Kozmetiks Srbija, je prvo dobila zadatak da istraži balkansko-majčinsko-sredovječno-feminističko tržište i potom plasira proizvode u tu nišu, a sad ce od šefice dobiti bonus od 500€ jer je marta probala CC kremu. Za Bubilo je ceka jos 500.
    Umrijet ću.

  36. #686
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Tko je ono imao u potpisu - svi smo mi žrtve jeftinog marketinga?

  37. #687
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Idem odmah sutra u Muller!

  38. #688
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se da nije baš uobičajeno pomisliti za sijedu ženu da je seksi, ali mislim da je to više vezano uz izgled u cjelini nego uz boju kose. Pa i mlade cure se bojaju u sivo i normalno da nitko neće pomisliti da su stare.
    meni je sijeda kosa na Kosorici fenomenalna, uopće ne mogu zamisliti da ima neku drugu boju kose. znam još par žena kojima dobro stoji sijeda kosa.

  39. #689
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    To mi je lijepo kad sijede već preovladaju na kosi.Ružno mi je ovako kao kod mene,sijedih ima,ali su u manjini i najviše ih ima oko ušiju.I nisu ovako blistavo srebrne,nego imaju neki smeđkast ton.

  40. #690
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ajme, ipak se kreće... piše ovdje da nedepilirani pazusi postaju trend .
    https://www.story.hr/celebrity/jedna...-detalj-420219

    Ili ovdje
    http://www.thisisinsider.com/paris-j...on-week-2017-9
    http://www.index.hr/Rouge/clanak/sve...i/2047015.aspx

    Išla sam guglati ono kad se Julija Roberts pojavila neobrijanih pazuha na crvenom tepihu (čovječe prošlo je 20 godina od tad)...
    https://www.allure.com/story/julia-r...999-photos/amp

    i izbacilo mi hrpu članaka za neke cure koje dakle nisu bas opterećene ovim must have trendom... taman sam htjela napisati da se slažem s Inom i Sasom, a sad sam zbunjena i mislim da se slažem sa Seni... čini se da bi ipak moglo sve prolazit.

    Mogla bi isprobati ovo ljeto s dlakama .

    Inače, moje zimi uzgojene vjeverice ne smrde ništa vise nego kad ih nema. Neovisno o dlakama, smrad koji probija deziće uzrokuje mi samo odjeća od poliestera i sl. (koju obučem 1x u sto godina) i užasan stres i nervoza. Inače ne smrdim ništa značajno više s dlakama nego bez njih. Ponekad mi se čini i upravo suprotno... da se prije usmrdim ako mi je koža iziritirana od čestog brijanja... mislim, ne smrdim baš nešto, kupam se i koristim dezic, nisam toliko zapuštena... samo kažem da sama činjenica da su tu dlake ne znaci nužno vječni smrad.

  41. #691
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Inače, ova tema me navela na pomisao kako smo zapravo i sve mi ovdje influenserice na ovaj ili onaj način... samo nisam smislila još način na koji bi npr. udruga mogla zarađivati od toga .

  42. #692
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Argente
    Bb odmah javi sto si kupila!

  43. #693
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Bb i ja se slažem sa Inom i Sašom. a i sa sobom samom!

  44. #694
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Razmišljam sad još o ovoj temi i želim dodati da me žulja ono kad je Jelena ranije napisala da brije pazuhe zbog ljetne odjece i muža... pa što zbog muza sestro mila? Ako želiš nekad uzgojit vjeverice zbog sebe, uzgoji ih. Da meni moj nešto kaže na tu temu, čuo bi me. Na sreću, on ima taman toliko godina da se sjeća žena na plaži kad to još nije bilo must have i nisu mu dlake blasfemija, upravo suprotno, on nikako ne može razumijeti brazilsku depilaciju .
    Inače, i ja se sjećam prije 25 godina na plaži, moja mama i njezine frendice nisu bile depilirane. Zapravo sam ja u pubertetu bila ta koja je moju mamu natjerala da se ljeti treba brijati jer bi me nekad “sramotila” pa bi ja vikala na nju da spusti ruke.

    Muzu dakle ne smetaju vjeverice, ali me dijete od 9 godina nedavno pitalo “mama, zašto ti tu imaš dlake, a neke žene nemaju?”.

  45. #695
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Seni to sam tako samo sinoć napisala, nisam ni blizu u toj fazi... ništa nisam još naučila na ovoj temi, BB mi je još uvijek samo moj skraćeni nick ovdje

  46. #696
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja nisam nis kupila. Samo sam probala.

  47. #697
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, pripravnica u marketing Mek Kozmetiks Srbija, je prvo dobila zadatak da istraži balkansko-majčinsko-sredovječno-feminističko tržište i potom plasira proizvode u tu nišu, a sad ce od šefice dobiti bonus od 500€ jer je marta probala CC kremu. Za Bubilo je ceka jos 500.
    Vriist. Mah mah iz frizerskog .

  48. #698
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    oh, oh, na farbanju (sijedo nije lijepo! )
    ili se onako opcenito ukrasavas?

  49. #699
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    oh, oh, na farbanju (sijedo nije lijepo! )
    ili se onako opcenito ukrasavas?
    Ja sam na dlake pala i vjer bi se na pustome cupala al....skicam sijede zurke. Ima ona nasa manekenka Zlata super izgleda. Al..cekam da posijedim. Mm je silver fox s pramenovima. Samo sto meni drustvo gotovori da moram bit cougar jer nema zenskih silver foxica...al pomaljaju se. Kao i proizividi za prirodnu sijedu .
    Posljednje uređivanje od ina33 : 13.04.2019. at 15:33

  50. #700
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    https://www.youtube.com/watch?v=HndYDaUO-dg

    Gledam video i sjetim se ove teme. 80-e su mi stvarno šokantne.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •