Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 133

Tema: Logo vs No logo

  1. #1
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno Logo vs No logo

    Jos jedna banalna tema koja me muci otkako mi je sin usao u pubertet i postao pravi fićfirić. Sto mislite o modnim brendovima u svakodnevnom zivotu (npr.odjeca, obuca, lonci)? Idete li uvijek po isti? Kad vidite na sastanku Jozu jel znate da su mu hlace Mekic 1000 kn a cipele Pekic 5000 kn i mislite da je bogat i uspjesan?

  2. #2
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Zaboravila sam napisati. Donedavno me uopce nije zanimalo (uglavnom midlim da je moda zagađivac i ne placa radnike dovoljno, unistsva zdravlje i sl.) Ali kako vjerujem da se trebam baviti intetesima svoje djece, ma kakvi bili, polako i kilavo ucim i obilazim ducane dok ne pozelim se baciti s pokretnih stepenica bilo kojeg centra.

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    U mom selu su prepoznatljivi brandovi uglavnom vezani uz sportsku i zimsku opremu i odjecu. Kod starije djece postoji interes za odredjenim markama (opet uglavnom sportske odjece), a kod mladjih ne primjecujem da im je nesto bitno.

    Sto se nas tice, neke stvari iskljucivo kupujem od odredjenih proizvodjaca, a neku sitnu potrosnu robu bas i ne. U vecini slucajeva, primjecujem da kvaliteta ima veze s proizvodjacem, a proizvodjac nekad ima drececi logo, a nekad ne.

  4. #4
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Kod moje jos nije krenulo, ali bila je na nekom rockasu i krenula je tema medju roditeljima dok smo cekli kraj o tenisicama - pa je ispalo da su dječica počela tražiti obuću odrđene marke, spominjale su se neke gazlice (nemam pojma koje su te, koliko sam shvatila neke Adidas) a drugi da je upravo kupio sinu najnovije neke XY (zaboravih koje) za 750kn. Ja sam malo ostala u šoku, četvrti razred

    A generalno - kad zatraži, a vjerojatno hoće, mislim da ce biti dogovor da može jedan takav komad obuće dobiti, ali ne da je svaki takav. Ali svakako me zanima tema, da čujem kako se ostali nose s tim (jer sam sigurna da je dosta prisutno, pretpostavljam najvise u 5-8 razred, u srednjoj djeca vec malo lakše nadju svoj stil i svoj “ja”)

    Inace kupujemo u “jeftinim” dućanima (hm, ca, ny, dechatlon i sl) a njima često i u Lidlu, tako da u familiji na odjeću ne patimo puno. Za tehniku smo priznajem malo vise probirljivi, no svatko ima svoju slabost. Srećom, kad zbrojim, tehnika košta puno manje ukupno godišnjeg seta odjeće i obuće nekog tko voli brandirano...
    Posljednje uređivanje od sillyme : 29.03.2019. at 06:59

  5. #5
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    Jos jedna banalna tema koja me muci otkako mi je sin usao u pubertet i postao pravi fićfirić. Sto mislite o modnim brendovima u svakodnevnom zivotu (npr.odjeca, obuca, lonci)? Idete li uvijek po isti? Kad vidite na sastanku Jozu jel znate da su mu hlace Mekic 1000 kn a cipele Pekic 5000 kn i mislite da je bogat i uspjesan?
    ne prepoznajem nikakve marke, osim one očite tipa adidas, nike...
    a cipele, hlače... nemam blage.

    moj fićfirić je naglo iz trenirki ušao u traperice, preko noći.
    vodili smo borbe oko toga da barem na roćkase nosi traperice.
    i sad odjednom svaki dan u trapericama.
    ne traži me nikakve marke, zadovoljan je onim što mu kupim.
    jučer sam mu u takku kupila pet majica kratkih rukava po 30 kn,
    on prezadovoljan.
    kod obuće ja imam "problem", ono što nosi u školu i u čemu je većinu dana
    volim da bude kvalitetno i udobno, a i ima problem sa visokim ristom i teško ulazi u dosta ovuće
    pa tako ima adidaske koje sam platila 400 kn,
    što je po meni isto dosta za derana od 12 godina, ali dobro.
    za po kvartu ima tenisice iz lidla za 100 kn.

    kćer nosi što god joj dođe pod ruku, voli i second hand.
    uvijek sam u čudu kako ubode hrpu dobrih stvari za par kuna.
    od dućana voli pull and bear.
    obuću isto voli kvalitetnu pa se tu dogovaramo pola-pola.

  6. #6
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam odrasla u doba socijalizma, kad kod nas nije bilo za kupiti puno stvari, pa su tako 'marke' kojih je bilo samo vani bile jako popularne među nama tinejdžerima.

    Tako mi je sad super smiješno što među mojim nećacima vidim da su im opet glavne one marke kojih nema kod nas

  7. #7
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Kod nas je već u osnovnoj školi počelo sa markama. A nastavilo se u srednjoj.
    S time da je jednako i kod cura i kod dečkiju. Silom prilike sam naučila što su Hollister, Abercrombie & Fitch, Calvin Klein (veš).
    I sada sam super sretna kada trebam kupiti "samo" Adidas ili Nike, s obzirom da to ne moram naručivati online nego kupimo u dućanu.
    I da, neki dan sam sebi kupila Pumice i dobila komentar od kćeri da je to u redu za ženu u mojim godinama.



  8. #8
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    E ako sam u nečemu s djecom uspjela, to je onda uspješno ignoriranje brendova. Ništa im to ne znači, ne pate ni za čim, kritiziraju svakog tko ih brendovima ugnjetava i pažljivo gledaju cijene kad kupuju.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    spominjale su se neke gazlice (nemam pojma koje su te, koliko sam shvatila neke Adidas)
    gazele

    ja sam naučila

    to je bilo prošle godine
    sad smo na vans i niti jedne druge nisu toliko dovoljno dobre

    (meni su sve koma)

  10. #10
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    Jos jedna banalna tema koja me muci otkako mi je sin usao u pubertet i postao pravi fićfirić. Sto mislite o modnim brendovima u svakodnevnom zivotu (npr.odjeca, obuca, lonci)? Idete li uvijek po isti? Kad vidite na sastanku Jozu jel znate da su mu hlace Mekic 1000 kn a cipele Pekic 5000 kn i mislite da je bogat i uspjesan?
    U mojoj okolini Jozo i njegova Mara koji su izmarkirani i obučeni po posljednjem trendu najčešće su i u debelim minusima, odnosnu tu skupu robu razvalče na sto i jednu ratu.
    Ne mogu reći da ne volim lijep (kakti kvalitetan) komad odjeće, ali ja ne volim šopingirati pa si mislim bolje imati jednu kvalitetnu jaknu koju ću vući deset godina (pod uvjetom da stanem u nju).
    Djeca, manji (11g) bira stvari kojemu se sviđaju izgledom i udobnošću, a stariji(14) vidim da voli, ali još uvijek je to vrlo skromno. Mada, nekidan smo obišli dva centra u potrazi za hudicom jer ni jedna nije bila dovoljno dobra, nekako su u se sviđale najviše Nike, Adidas od cca 350,00kn. Nije ju dobio, našli smo u ovs-u za 130,00 običnu bez ičega (to je navodno bio kriterij)
    Nedavno sam ostala zgrožena izjavom nećake maturantice da kod nje u školi za maturalnu baš svi kupuju bjesne haljine tipa Elfs, Dojčinović i tako...malo sam guglala i ostala šokirana.
    Mislim djeci stvarno svašta pada napamet, ali ovo,meni osobno je van svake pameti.

  11. #11
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Moji nose logo i nologo

    A oko logo - to nemrem ni pratit pa ni ne znam što je logo, al povremeno nekaj naučim.

    Uz to nekad logo nije ni skupp ili košta jednako kao nologo.

    Uz to, kako rastu, roba se rjeđe kupuje, odnosno ne prerastu tako lako stvari. Ona nosi i moje - ja sam hrčak, pa imam stvari još iz svoje SŠ, a da o faksu ne govorim - i ta joj je roba jako fora

  12. #12
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    moji klinci ne traže brandove, još uvijek ja kupujem i biram
    velikom sam kupila adidasice, na nekom popustu za dvjestotinjak kuna i to više jer su meni bile lijepe (a povoljne)

    inače s njim imam veći problem jer mu urasta nokat na palcu, a nosi 45 i još bi trebao i poseban uložak nositi, pa bi obuća trebala biti i dulja i šira da mu bude ok po svim kriterijima

  13. #13
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    nemam pojma da li znaju za marke.
    prije dva tjedna sam isla s kceri (11.5 god) kupiti joj tenisice. pitala sam je sto zeli. rekla je da sad sve njene cure vole neke koje se njoj cine neudobnim.
    na kraju sam shvatila da se radi o Adidas.

    za sad uglavnom jos ne iskazuju neke zahtjeve. sto me ceka jos nemam pojma.

    ponekad si kupim neki skuplji komad robe, al zato jer mi se svidja.
    kod nekih ljudi vidim skuplje stvari, npr, na zenskim torbama se vidi "kvalitetnija i meksa" koza. ali koliko dodje ta torbica nemam pojma. ja se sokiram onim od 1000 kn. a vjerujem da ih ima puuuuuno skupjlih od toga.
    cipele nemam pojma, al za tenisice bi vec moooozda znala koje su skuplje, ali ni to nije neka garancija, jer ih nakon izlaska nove kolekcije mozes naci na snizenju za normalnu lovu.

    i uvijek ostaje pitanje cijene. kod nas jos uvijek neke stvari dodju jako puno novaca, dok ih vani mozes naci po nekim razumnim cijenama.

  14. #14
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Ove adidaske su se i u Jugi proizvodile
    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...azin&id=871181
    Posljednje uređivanje od čokolada : 29.03.2019. at 09:06

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    gazele

    ja sam naučila

    to je bilo prošle godine
    sad smo na vans i niti jedne druge nisu toliko dovoljno dobre

    (meni su sve koma)
    Moj je na vansicama naucio lekciju. Dugo ih je zicao, kupili na nekakvom snizenju, i nakon 2 tjedna zakljucio da su to bezvezne krpene patike

    Trenutno su patike adidas, jer tako hoce, ostalo ne gleda i ne pita. Traperice hm, majice c&a uglavnom.

    Nedavno je prokomentirao kako jedan u razredu nosi Supreme majicu, u smislu kak je taj bedast dati toliko novaca za t-shirt s natpisom.

  16. #16
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Zato Adidaske uopće nisu bile ekstra popularne, Nike su bile must have

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    gazele

    ja sam naučila

    to je bilo prošle godine
    sad smo na vans i niti jedne druge nisu toliko dovoljno dobre

    (meni su sve koma)
    Identicno!

    Gazele je rasturio u tri mj., nikakva kvalieta.

    Sad su vansice na redu.

    Stariji ne pate na marke, ovog malog je nesto osinulo.
    Tak da smo nedavno po Frankfurtu trazili Hollister jer to sad nr.1

  18. #18
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Identicno!

    Gazele je rasturio u tri mj., nikakva kvalieta.

    Sad su vansice na redu.

    Stariji ne pate na marke, ovog malog je nesto osinulo.
    Tak da smo nedavno po Frankfurtu trazili Hollister jer to sad nr.1
    išla sam guglat hollister, što ja znam što me čeka.
    zaboravila sam izguglat cijenu.

    vansice su nekvalitetne, baš obična krpa.
    nama se do sada adidas pokazao najkvalitetniji, iako koliko me sjećanje služi i gazele su adidas.

  19. #19
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da, na Hollister sam mislila, mojima je to isto number 1

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,140

    Početno

    Kod nas nisu marke u igri, bar ne u tolikoj mjeri. Donedavno se uglavnom oblačio na dječjem odjelu H&M, sad se pomalo prebacio na Pull & Bear, ali to je cjenovno tu negdje.
    Ima u razredu par dečki koji jako pate na markiranu robu i to stalno naglašavaju, mojem to poprilično ide na živce, ali nisam sigurna da im pomalo i ne zavidi, iako to neće priznati

  21. #21
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ni ja ni djeca ne patimo na marke. Sebi kupim sta mi se svidja i cjenovno mi je prihvatljivo a njima isto tako. Nisam jos nikad cula od njih da bi neke odredjene patike ili sl.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Kod nas slično kao kod tanje_b.
    Prošle godine prebacili smo se sa najvišeg broja dječjeg odjela H&M-a, na muški dio (sad nosi njihov M). Što se hlača tiče (traperica i keperica), to mu je najvažnije da pogodi model koji mu paše, tu ništa ne bira, logo potpuno nebitan (ispada da mu najbolje stoje Lidlovi modeli hlača, te to sezonski kupimo tamo).
    Majce, hoodice, košulje - najviše kupujemo u H&M-u, Pull&Bearu, Croppu i to mu je domet. Cjenovno - to je sve tu negdje, isti rang. Svojedobno je spominjao kako svi u razredu nose Adidas trenirke ali ne dam 700kn za nešto što će prerasti za par mjeseci (raste ko iz vode ovu godinu), no nije pokazao neku veliku frustraciju što to nema.
    Jedino što ima logo su tenisice (nama su se Nike pokazale kao najizdržljivije, bolje od Adidasa i ostalih).

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    išla sam guglat hollister, što ja znam što me čeka.
    zaboravila sam izguglat cijenu.

    vansice su nekvalitetne, baš obična krpa.
    nama se do sada adidas pokazao najkvalitetniji, iako koliko me sjećanje služi i gazele su adidas.
    Da, da, gazele su adidas
    Najbrze rasturene tenisici do sad

  24. #24

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,140

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Svojedobno je spominjao kako svi u razredu nose Adidas trenirke ali ne dam 700kn za nešto što će prerasti za par mjeseci (raste ko iz vode ovu godinu), no nije pokazao neku veliku frustraciju što to nema.
    E, tako i kod mojeg u razredu "svi" nose Nike i "svi" imaju neke skupe nogometaške tenisice, ali kad pitam tko konkretno, uvijek navodi ista 2-3 imena (to su ti koji pate na marke).
    Nike tenisice je dobio jednom za rođendan, pregrizla sam i tu cijenu, da ga razveselim. Zaista je bio jako sretan s njima, i prerastao ih za pola godine za druge tenisice odmah je rekao da mu ne pada na pamet da budu markirane, neka uzmemo bilo koje. Uzeli smo neke u Intersportu koje su bile na sniženju, triput jeftinije od tih koje je prerastao, i s njima je bio apsolutno oduševljen. Nakon čega je zaključio da je pomama za Nike neosnovana jer da ima i boljih, a jeftinijih modela.
    Tako da je to bila jednokratna škola odvikavanja od patnje za brendovima

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Mi, pak, tenisice kupujemo u outletu , nikad nisam platila više od 300kn. Ni Nike ni bilo koje druge. To nam je već par godina navika da odemo tamo 1-2 puta godišnje, jer kad imaš troje klinaca i svakom tenisice, cipele i papuče, ne preostaje nam drugo nego outlet.
    Cifra pd 200-300kn mi je ok, ali više od toga ne dam.

  26. #26
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ti brendovi koje spominjete i nisu neki trošak, ak se čovjek odluči na internet kupovinu. Sniženja znaju biti takva da npr majice budu u rangu HMovih.

    Moja jedino kaj je od skupljih stvari žicala su bile Marte. I to je htjela neke kojih nema kod nas. I onda mi je ptroblem bio naći stranicu s koje šalju u HR. na kraju smo sve to i obavile, ima marte, a platili smo ih dosta manje neg tu. Uletila su neka sniženja

  27. #27

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Nego, meni je veći problem ova mladja. Ovaj pubertetlija je zapravo, kad malo bolje pogledam, potpuno nezahtjevno dijete. Ne želim ni razmišljat što me čeka kad krene pubertet s njom. Ona već sad škica ko što nosi, ko di što kupi... Užas živi!
    Za sad je, naravno, ignoriramo, ali bojim da nas čekaju bitke.
    Posljednje uređivanje od buba klara : 29.03.2019. at 12:27

  28. #28
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nego, lol, nije da želim ovo pretvoriti u savjetovalište o shoppingu, ali jeste negdje vidjeli ovakve majice za cure https://www.hollisterco.com/shop/eu/...6906319?seq=02

    #hollister

    Sa tim rukavima druge boje.

  29. #29
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Zašto ne naručiš?

    oni ti svako malo imaju bez poštarine, a i inače je oko 5 eura, mislim

  30. #30
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ovo me odmah sjetilo na modu iz moje OŠ, kad smo široke majice vezali i čvor. Kad je moda pretala, majice su "prekrasno" izgledale

  31. #31
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ne znam odrediti veličinu. Čini mi se široko i kratko.

  32. #32
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    je, kratko je. To su majice do struka. Moja ima par komada, ali bez čvora. To su takve majice. Al kaj ak majicu i fulaš: Nisu svi njihovi modeli isti - ja svojoj nekad uzmem S nekad M. Koliko ti je visoka mala?

    Cura na slici je visoka 5'9'' (175 cm) i na sebi ima veličinu S, piše ti
    https://www.hollisterco.com/shop/eu/...6906319?seq=02


    Klikni na fotku s manekenkom. Tam pišu njene mjere
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 29.03.2019. at 13:03

  33. #33
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ne bih rekla da patim na brendove ali neke baš volim. Volim i dizajnerske brendove i high street. S jednakim zadovoljstvom kupim i YSL torbicu i Zara torbicu. Što se tiče Adidas i Nike teme, meni su se Nike uvijek pokazale bolje.

  34. #34
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Moja je niska i mršava i uglavnom joj je sve preveliko. A da fulam, ništa, imam dosta fulanih stvari po ormarima zato mi je i glupo kupovati online, kad unaprijed očekujem fail.

  35. #35
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    gazele
    Sad sam googlala - pa takve iste sam nosila ja, osamdesetih u osnovnjaku?!?! I moja mama. I sigurno nisu došle ekvivalent današnjih 500kn?! Iako, moja ima jedne jako slične, ali dobivene na poklon jer ih je od kolegice kći prerasla a praktično su bile nenosene... Srećom, moja jos uvijek fura svoj stil neovisno o markica na odjeci.

  36. #36
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je niska i mršava i uglavnom joj je sve preveliko. A da fulam, ništa, imam dosta fulanih stvari po ormarima zato mi je i glupo kupovati online, kad unaprijed očekujem fail.
    ja do sad nisam skoro niš fulala. Majice su najlakše za kupovinu. Djeci ne naručujem hlače, al naručujem sebi. Sa zadnjim ulovom sam prezadovoljna

  37. #37
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Nego, lol, nije da želim ovo pretvoriti u savjetovalište o shoppingu, ali jeste negdje vidjeli ovakve majice za cure https://www.hollisterco.com/shop/eu/...6906319?seq=02

    #hollister

    Sa tim rukavima druge boje.
    Bershka i Pull&Bear su imali prije nekih mjesec dana, možda ima još.

  38. #38
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Sad sam googlala - pa takve iste sam nosila ja, osamdesetih u osnovnjaku?!?! I moja mama. I sigurno nisu došle ekvivalent današnjih 500kn?! Iako, moja ima jedne jako slične, ali dobivene na poklon jer ih je od kolegice kći prerasla a praktično su bile nenosene... Srećom, moja jos uvijek fura svoj stil neovisno o markica na odjeci.
    Nekad su koštale dvi tri marke danas koštaju 500 kuna

  39. #39
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Bershka i Pull&Bear su imali prije nekih mjesec dana, možda ima još.
    Nema

  40. #40
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    moji jos nisu poceli (sad ce 10 i 13 god), ali moj problem je sto ja malo patim na marke
    high street, ne dizajnere, to mi je previse

    ne vodim na drugima o njima racuna, i ne volim bas odjecu (osim sportske) gdje je logo bas istaknut
    Posljednje uređivanje od summer : 29.03.2019. at 14:31

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Mojoj su gazele trajale dvije školske godine
    Ali zato su timbe mjesec i pol.sva sreća da su nam ih zamijenili

  42. #42
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Moj desetogodisnjak voli nike basketball patike, konkretno lebronke Kupim mu jedan par po sezoni. Ostala deca ne pate na marke, ukljucujuci najstarijeg.

  43. #43
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    gazele

    ja sam naučila

    to je bilo prošle godine
    sad smo na vans i niti jedne druge nisu toliko dovoljno dobre

    (meni su sve koma)
    Gazele i ja hocu. Za sebe.

  44. #44
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Nego, lol, nije da želim ovo pretvoriti u savjetovalište o shoppingu, ali jeste negdje vidjeli ovakve majice za cure https://www.hollisterco.com/shop/eu/...6906319?seq=02

    #hollister

    Sa tim rukavima druge boje.
    Jesam, upravo prije sat vremena.
    Mislim da je bilo u c&a . Malo me zbune ducani. Samo mislim da su imale neku aplikaciju i natpis.

  45. #45
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Inace moj ( sutra punih ) 17 -godisnjak je ove godine otkrio
    calvin klein( pise li se to uopce tako?) markicu.
    Zelio je njegovu hudicu za rodemdan i onda me uvjeravao kako je to odlicna investicija jer smo je kupili na rasprodaji preko web ducana za samo 900 kuna.
    Posljednje uređivanje od sirius : 29.03.2019. at 20:27

  46. #46
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam, upravo prije sat vremena.
    Mislim da je bilo u c&a . Malo me zbune ducani. Samo mislim da su imale neku aplikaciju i natpis.
    clockhouse nema, a i to joj je obično veliko. ali imaju fora majica na webu, moram ih vidjeti u dućanu.

  47. #47
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    clockhouse nema, a i to joj je obično veliko. ali imaju fora majica na webu, moram ih vidjeti u dućanu.
    Vidjela sam gore na djecjem odjelu barem dva modela. Za velike cure onaj dio.
    Posljednje uređivanje od sirius : 29.03.2019. at 20:36

  48. #48
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    To joj je malo.

  49. #49
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    To joj je malo.
    Ajme majko, kako ta djeca rastu. I najveci njihov je prerasla?
    Uh...na zenskom nisam vidjela takve.
    Posljednje uređivanje od sirius : 29.03.2019. at 20:40

  50. #50
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da, dječje joj je sad svuda malo, a žensko preveliko

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •