Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 72 od 72

Tema: Nosite li vjenčano prstenje?

  1. #51
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Kod nas je sad najveće pitanje hoćemo si stavljati burme na desnu ili na lijevu ruku. Problemi miješanih brakova.

  2. #52
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Za prvi brak sam pomno birala prstenje i nosili smo ih oboje. Budući da smo se svejedno rastali skinula sam prsten i negdje ga pospremila. Valjda.
    Drugo DA je bilo znatno spontanije i ležernije, odlučili smo da nećemo uopće imati prstenje jer ga ionako ne bi nosili. Nisam ni mijenjala ni dodavala novo prezime. Ne trebaju mi obilježja da pokažu da sam zauzeta, pripadanje je ionako stanje svijesti prije svega.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Jasno da je pripadanje stanje svijesti al baš me zanimalo šta vi mislite. Pogotovo o onom da ljudi skinu prstenje kad izlaze Al slažem se i ja da ne treba prsten da bi bili zauzeti....a ni prsten neće pomoć ako neko hoće varat. Tetovirano prstenje mi je super ideja al ja nebi imala hrabrosti za tetoviranje hehe

  4. #54
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Jasno da je pripadanje stanje svijesti al baš me zanimalo šta vi mislite. Pogotovo o onom da ljudi skinu prstenje kad izlaze Al slažem se i ja da ne treba prsten da bi bili zauzeti....a ni prsten neće pomoć ako neko hoće varat. Tetovirano prstenje mi je super ideja al ja nebi imala hrabrosti za tetoviranje hehe
    Nije ti to neka velika bol, barem meni nije bila. Više je nelagodno. Samo ja ne bih tetovirala prsten iz drugih razloga, recimo ako se rastanem u budućnosti.

  5. #55
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Jasno da je pripadanje stanje svijesti al baš me zanimalo šta vi mislite. Pogotovo o onom da ljudi skinu prstenje kad izlaze Al slažem se i ja da ne treba prsten da bi bili zauzeti....a ni prsten neće pomoć ako neko hoće varat. Tetovirano prstenje mi je super ideja al ja nebi imala hrabrosti za tetoviranje hehe
    ja mislim da si nam ti suptilno htjela dati do znanja da u tvom selu nosimo prsten

  6. #56
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    ja vjenčani prsten nosim stalno, za koji dan će biti točno 28 godina. na lijevoj ruci. mislim da sam ga skinula samo jednom za vrijeme operacije. jednostavno sam navikla na njega. mm je njegov smetao kod posla pa mi ga je dao da ga čuvam, ali sam ga negdje izgubila i nikad ga više nismo našli. još me ponekad bocne i spočitne mi zbog toga. zaručnički nemam, htio mi ga je kupiti za desetu godišnjicu braka, ali sam ga nagovorila da tu lovu potrošimo za komad namještaja koji još imamo u stanu. sestra mi je za jedan rođendan poklonila prsten pa njega nosim na desnoj ruci.

    predlagala sam mu da odemo tetovirati prstenje, ali baš zato što znam da nikad ne bi pristao. ja imam više tetovaža po sebi pa mi jedna više, manje ne bi predstavljala problem, ali on nije pobornik tetoviranja. a da se i rastanemo tatoo se uvijek može preraditi pa izgubi onaj značaj koji je prvotno imala.

    i da, prstenje može biti vrlo opasno https://www.index.hr/sport/clanak/hr...ce/396124.aspx

  7. #57
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    He,he ipak se nisam toliko udebljala.Danas ga ponovo probam i savršeno odgovara.I evo ga na prstu .
    Riri,jednostavno.Ti nosiš na lijevoj,a on na desnoj.Ako ćete u crkvi vjenčanje,onda ga nosiš na prstu na koji ga stavi .

  8. #58
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj silkica prvotno napisa Vidi poruku
    He,he ipak se nisam toliko udebljala.Danas ga ponovo probam i savršeno odgovara.I evo ga na prstu .
    Riri,jednostavno.Ti nosiš na lijevoj,a on na desnoj.Ako ćete u crkvi vjenčanje,onda ga nosiš na prstu na koji ga stavi .
    Ma nećemo u crkvi, tko bi se još dogovorio i oko toga u čijoj ćemo.

  9. #59
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Vjerenički prsten sam davno skinula.Negdje sam ga zagrebala i onda me to grebuckalo,pa sam ga skinula.Osim burme,nosim još jedan prsten na srednjaku.On mi je posebno drag,mama mi ga kupila u srednjoj školi.Tako je tanak i malan,sa malim cirkončićima,obožavam ga.
    Posljednje uređivanje od silkica : 02.04.2019. at 16:38

  10. #60
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    i da, moji starci su čitav život nosili vjenčano prstenje pa su i ukopani s njima, ali u različite grobnice, svak na svom otoku gdje su rođeni. nisu bili rastavljeni. mnogima je to čudno, ali meni i sestri je to skroz očekivano.

  11. #61
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nosim, na srednjem prstu lijeve ruke. Ako ga ne zaboravim staviti nakon sto mijesim tijesto ili kopam po nekom blatu. Sto se tice gledanja drugima u ruke, prstenje primijetim jedino kad nose nesto sto mi privuce paznju.

  12. #62
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    muž stalno nosi prsten, ja ne, skidam ga i često zaboravim da ga nemam

  13. #63

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    predlagala sam mu da odemo tetovirati prstenje, ali baš zato što znam da nikad ne bi pristao. ja imam više tetovaža po sebi pa mi jedna više, manje ne bi predstavljala problem, ali on nije pobornik tetoviranja. a da se i rastanemo tatoo se uvijek može preraditi pa izgubi onaj značaj koji je prvotno imala.

    i da, prstenje može biti vrlo opasno https://www.index.hr/sport/clanak/hr...ce/396124.aspx
    I ja sam nasarana, ali ne bih prstenje tetovirala ma koliko god voljela tetovaze
    Nisu mi napaljujuci nikakvi simboli koje bih svijetu pokazivala kao svoju povezanost s MMom.
    Ili mi vec dosta laksativnih supruznickih izljeva ljubavi na fejsu (da ceo svet vidi kako se volimo) pa sve stavljam u isti kos

  14. #64
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    ma to sam ja iz zezancije predložila jer sam znala da nema šanse da se zakači za to. ne volim ni ja ta javna obznanjivanja vlastite privrženosti mužu. nedavno mi je prijateljica na moj fejs stavila sliku mene i mm i to je jedna od rijetkih naših zajedničkih koji se na mom profilu mogu naći. a posebno mi je ljigi kad parovi imaju zajednički profil, to tek ne mogu prožvakati
    Posljednje uređivanje od Bodulica : 03.04.2019. at 01:25

  15. #65
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    ma to sam ja iz zezancije predložila jer sam znala da nema šanse da se zakači za to. ne volim ni ja ta javna obznanjivanja vlastite privrženosti mužu. nedavno mi je prijateljica na moj fejs stavila sliku mene i mm i to je jedna od rijetkih naših zajedničkih koji se na mom profilu mogu naći. a posebno mi je ljigi kad parovi imaju zajednički profil, to tek ne mogu prožvakati
    I meni. Ide mi na živce i čestitanje rođendana mužu/ženi preko fb. I godišnjica braka/veze/čega god. I javne zahvale mužu što ti je napravio dijete (malo ljepše napisano, jel). I ženi što ga je rodila. Uf, uopće mi ne fali što više nemam fb, pola ljudi mi je ionako bilo isključeno sa homepagea

  16. #66
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Pa da, vi mladiti vise nemate FB.
    Previse teksta.

  17. #67
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    meni je fora istetoviran prsten, ali problem je sto te tetovaze vrlo brzo postanu ruzne

  18. #68
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da, vi mladi vise nemate FB.
    kako je lijepo citati ovakve upise o sebi

  19. #69
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    kako je lijepo citati ovakve upise o sebi
    to ne pika one koji fb nisu nikad imali

  20. #70
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da, vi mladi vise nemate FB.
    Previse teksta.
    Previše teksta, previše oglasa, previše videa, a ni rodbina koja te konstantno ispituje ekstra bitna pitanja poput 'jel mama posadila paradajz i kako ste svi?' nije baš bila plus.
    Posljednje uređivanje od sirius : 03.04.2019. at 15:03

  21. #71

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Ja volim vjenčano prstenje.
    Nažalost, izgubila sam svoj prsten prije 2.5 godine. MM svoj nosi.
    Razmišljam da kupim novi, al nikako se spojiti s vremenom (htjela bi ić u zlatarnu u kojoj smo ih kupili u Zg).
    Posljednje uređivanje od annie84 : 03.04.2019. at 19:33

  22. #72
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Riri tako je ne komplicirajte još i sa crkvom kad je već pristao na svadbu u RH

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •