Stranica 17 od 33 PrviPrvi ... 7151617181927 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 801 do 850 od 1641

Tema: Odbrojavanje 1/2019 by Viki88, chicha i EmaG.

  1. #801
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja probala malo prije. Negativan. Tako da sad u miru ocekujem dalje, popiti cu kavicu i duvan bez griznje savjesti.

  2. #802
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube ako imas kakav test popisaj. Pa da vidimo
    Ja znam da ona bude dosla , nisam te srece da mi primi se... vise bas i ne nadam se

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  3. #803
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    ajde dobro...sutra kupujem test. zbog vas i supruga hahahaaha

  4. #804
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andydea meni cudno da ti jos nije stigla. A inace je trebala doci do sad. Cak i s anovulatornim ciklusom mislim da nebi kasnila toliko. A i taj tvoj muz mi je sumnjiv. Jeli on nesto nanjusio hahahaha

    A bas bi mi bilo drago da dodjes gin i kazes da si ostala trudna u ciklusu u kojem ti je on rekao da nemas o

  5. #805
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ljube ja ti kazem, moras se poceti baviti s necim sto nebi smjela ako si trudna. Tad se najcesce primi hahahaha

  6. #806
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Andydea meni cudno da ti jos nije stigla. A inace je trebala doci do sad. Cak i s anovulatornim ciklusom mislim da nebi kasnila toliko. A i taj tvoj muz mi je sumnjiv. Jeli on nesto nanjusio hahahaha

    A bas bi mi bilo drago da dodjes gin i kazes da si ostala trudna u ciklusu u kojem ti je on rekao da nemas o
    I ovako mu drekne: https://media.giphy.com/media/gl6ZMVsW36Ixi/giphy.gif

  7. #807
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja probala malo prije. Negativan. Tako da sad u miru ocekujem dalje, popiti cu kavicu i duvan bez griznje savjesti.


    Najbolje posljedice negativnog testa.

  8. #808
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hahahahahahaahahaahaha daaa. Andydea eto ti jedan 9d mogucih nacina kako da mu priopcis...

    Riri svaki dan ja to kombiniram, ali svaki put sa griznjom savjesti.
    Ma znate sto sam sad napravila. Izmjerila temperaturu jer sam kroz nekoliko mjeseci ubrala da mi dan, dva prije m padne temp tijela. S 37, 37.1, na 36.5 i sl. Ovaj put je bila 37.3. Mozda nece doci sutra nego tek preksutra, a mooooozda...
    Otisla pogledati test jos jednom i vidjela neku sjenu sjenovitu koja je ili evaporacijska ili stvarno neka sjena, sjenasta... Morat cu sad ponoviti test sa zadrzavanjem urina barem 2 sata.
    Ovaj mj sam napravila sve sto ljudima govorim da ne rade hahahahah grozni ucitelj sam

  9. #809
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ajme, predobro! Ma ponovi, da. Ništa te ne košta, a tko zna..

  10. #810
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    A e. Ponovit cu danas opet. Imala sam jedan mjesec evaporacijsku na cb al ta je bila ful tanka

  11. #811
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    justme ja drzim fige

  12. #812

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    justme, jel imam kakvih novosti?
    Kažu da je evaporacijska siva i bez boje, a ako je svijetla u boji u kojoj je kontrolna, onda je možda ipak pozitivan)

    Držim fige!!

  13. #813
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Andydea meni cudno da ti jos nije stigla. A inace je trebala doci do sad. Cak i s anovulatornim ciklusom mislim da nebi kasnila toliko. A i taj tvoj muz mi je sumnjiv. Jeli on nesto nanjusio hahahaha

    A bas bi mi bilo drago da dodjes gin i kazes da si ostala trudna u ciklusu u kojem ti je on rekao da nemas o
    hahaha bio bi mu to šok. i meni hahaha ja se ovo ovako salim,cekam mengu,kratim dane, nadam se potaknuta vama hahahaha a znam da nema bas sanse. ajde,barem se nasmijemo. ako M stigne necu se razocarat,cekaju me cajevi koje ne zelim pocet pit dok ne procurim hahaha podsvjest je gadna stvar hahaha

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    hahahahahahahahaha ma dajte hahahaha

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Hahahahahahaahahaahaha daaa. Andydea eto ti jedan 9d mogucih nacina kako da mu priopcis...

    Riri svaki dan ja to kombiniram, ali svaki put sa griznjom savjesti.
    Ma znate sto sam sad napravila. Izmjerila temperaturu jer sam kroz nekoliko mjeseci ubrala da mi dan, dva prije m padne temp tijela. S 37, 37.1, na 36.5 i sl. Ovaj put je bila 37.3. Mozda nece doci sutra nego tek preksutra, a mooooozda...
    Otisla pogledati test jos jednom i vidjela neku sjenu sjenovitu koja je ili evaporacijska ili stvarno neka sjena, sjenasta... Morat cu sad ponoviti test sa zadrzavanjem urina barem 2 sata.
    Ovaj mj sam napravila sve sto ljudima govorim da ne rade hahahahah grozni ucitelj sam
    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    justme ja drzim fige
    i jaaaaa! trenutno za sve tri haahahaha
    ovo sa temperaturom sam i ja primjetila. i stvarno padne dan-dva pred M. ja ovaj ciklus nisam nista mjerila hahaha niti cu mjerit haha.

  14. #814
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ma tvoj test cekamo sutra.
    A ja vam ne znam reci ni boju iskreno. Toliko je sjenovita. Vidjeti cemo sutra hoce stici m.

  15. #815
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    E moramo priznat da je ovo jedna zanimljiva lista. Ima svega! I meni osobno je bas bas napet ovaj finish hahaha ma navijam za svih! Eeee a onda slijede one tri dame dolje nize na listi koje su po dan razlike u ciklusu... Hmmm moglo bi bit zanimljivo.

  16. #816
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Je, istina. I meni je baš napeto hahaha. Mora biti sreće za nekoga uskoro!

    A gdje su nam Jagodica i Buncek?

  17. #817
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure, sretno sutra i da konacno ugledate te dvje crtice...

    Ja cekam M do ned.ali znam da do sub.bude stigla... bas tako osjecam se...

    Osjecaj me vise manje nikad ne zezne...

    Temperaturu vise ne mjerim posto mi zna pasti i jedan sat prije nego M stigne... kod mene sa temp.nikad nezna se i zeznuta stvar... jedino me vec drugi dan glava boli to jedini trenutno znak M a ostali simptome M nestali skroz...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  18. #818
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Steta sto ne jedem ugljikohidrate. Taman je lista za kokice i pivu (barem ove dole mogu).
    Napeto. Al, sad kad nas je toliko aktivnih moramo cesce mjenjati te liste hahaha.
    Ljube onaj mj kad sam bila sigurna da nisam T bila sam. Taj mj bi ruku u vatru stavila da nisam.
    Al definitivno se bolje ne nadati.
    Taj mj sam toliko bila uvjerena da se ne sjećam ni jednog simptoma, ni jednog osjecaja, niceg. Nista nisam pratila.

    Sad si kao vodim dnevnik al svaki mj je drugacije. Nema ni to smisla.

  19. #819
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja se samo nadam da nece kasniti.. Da mi ciklusi ostanu ovako kako su predvidjeni. Ako do 9tog nista se ne dogodi u 9tom mj bi o trebala biti za moj rodjendan, na pravoj strani. Ta ce morati biti dobitna. Uopce me dalje ne zanima

  20. #820
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se samo nadam da nece kasniti.. Da mi ciklusi ostanu ovako kako su predvidjeni. Ako do 9tog nista se ne dogodi u 9tom mj bi o trebala biti za moj rodjendan, na pravoj strani. Ta ce morati biti dobitna. Uopce me dalje ne zanima
    Ajmee ovo mi je vrh! O za rođendan. Kad ti je rođendan?

  21. #821
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja vise ne nadam se i sada puno bolje osjecam se vec par mjeseca... odmah nakon kiretaze prvi sest mjeseca jednostavno sam bila pod takvim stresom i zeljom za bebom da sam sama sebi rekla dosta vise i da tako vise ne moze... nisam mogla funkcionirati vise i svaki dan zame bio ko da bude zadnji i morala sam to prekrizati i staviti tocku i... hvala bogu imam zdravu djecu i veliku i malu i koja me najvise trebaju i moram posvjetiti se njima...

    Gubitak tri bebe me jako jako pogodio i ta praznina, bol , tuga i pitabje ZASTO bude uvijek ostalo...ali moram funkcionirati za ostalu djecu... i zato sam sam rekla da vise ne brojim dane ni plodne dane ni kakva sluz ni nikakvi testovi ...ako bog bude dao bit ce a ako ne onda ne... i koliko god ja mucula se i ubijala se bit ce kako sudeno.... nisam odustala od bebe ali vise ne nadam se....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #822

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Bok. Evo da se malo javim da sam ziva. Ljube, i ja sam u slicnom raspolozenju kao ti. Pocelo je ljeto i neda mi se non stop razmisljati o trudnoci i simptomima. Zelim zivjeti opusteno... a beba ako dodje - dobro je dosla.

  23. #823
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    To je to ljube! Bravo!

    Riri 4.9.mi je rodjendan.

    Ocekujem m danas. Test je negativan. Jos 2 mj slobode imam

  24. #824
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pisite 1dc

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #825
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andydea jesi ti? Mene bas zanima tvoj status

  26. #826
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 06.06.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~~71.dc
    justme409~~~~~~~~~~27.dc
    Andydea123~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~~17.dc
    iva777~~~~~~~~~~~~~13.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~8.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~7.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~6.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~1.dc

  27. #827
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    hejjj!!! lista maalo kasni,ali namjerno sam htjela pricekat. ljube,bas mi je zao. justme,jesi ponavljala test? kakva je situacija? kod mene jos nista. kupila sam jutros test ali sad neznam kad ga napravit jer sam od jutros vec 5 puta bila na wc-u. da pricekam sutra jutro ako do tada ne stigne M? a sad neznam jeli umisljam ili ne ali cijelo jutro imam laganu mucninu. a jucer mi se uzasno pila Pipi hahahaha. cekam... nema mi druge hahaha.

  28. #828
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ajme andydea uf... A da probas jedan danas i jedan sutra. Nekako istrpis 2 sata? Koliko je proslo od moguce ovulacije tebi? Na sto moozda sumnjas

  29. #829
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    hejjj!!! lista maalo kasni,ali namjerno sam htjela pricekat. ljube,bas mi je zao. justme,jesi ponavljala test? kakva je situacija? kod mene jos nista. kupila sam jutros test ali sad neznam kad ga napravit jer sam od jutros vec 5 puta bila na wc-u. da pricekam sutra jutro ako do tada ne stigne M? a sad neznam jeli umisljam ili ne ali cijelo jutro imam laganu mucninu. a jucer mi se uzasno pila Pipi hahahaha. cekam... nema mi druge hahaha.
    Samo ti napravi...ja u zadnne T radila poplldne test i bio poz.



    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  30. #830
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure, dal bio tko od vas na SONO UZV, ( pregled prohodnosti jajovoda)?????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  31. #831
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme andydea uf... A da probas jedan danas i jedan sutra. Nekako istrpis 2 sata? Koliko je proslo od moguce ovulacije tebi? Na sto moozda sumnjas
    kupila sam samo jedan hahaha. nemogu istrpit ni pola sata,popisala bi se u gace da pokusam trpit haha. a ne sumnjam na nista jer se drzim onog sto mi je gin rekao i stvarno ovaj ciklus nisam nista pratila pa da bi mogla nesto konkretno rec. ali sad vec bi barem onaj roza iscjedak trebao krenut. nisam pametna.

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Samo ti napravi...ja u zadnne T radila poplldne test i bio poz.Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    i ja sam u zadnjoj T test radila ne popodne nego skoro u ponoc jer vise nisam mogla cekat do jutra haha i bio je debeli plus i to 27.dc kad sam se zamislila kako nema nikakvih tragova M a uvijek imam spotting barem dan pred M. sad je takav slucaj i sa ovim ciklusom ali kako mi je gin rekao da nema ovulacije ja ne vjerujem bas da je ovaj ciklus dobitan. mozda stvarno zbog pcos-a malo kasni. neznam.
    Posljednje uređivanje od Andydea123 : 06.06.2019. at 13:18

  32. #832
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Razumijem skroz.i def ako se dogodilo cudo je. Ali isto ja jedva cekam da vidim tvoj test.
    Moje m jos nista. Bijeli iscjedak samo i to je to. Samo se nadam da mi nece kasniti bezveze...

  33. #833
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    justme,pokusat cu se strpit do sutra pa sto bude. rekla sam da necu a ipak sam maloprije izmjerila temperaturu haha i 37,1 je

  34. #834
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ljube drži se. Razumijem da ti nije lako ali drago mi je da se osjećaš bolje.

    Buncek uživaj!

    Justme žao mi je zbog testa, ali uživaj i ti sad u ta dva mjeseca. Pitam te za rođendan da vidim što si u horoskopu hahahaha, ne znam zašto sam tako opsjednuta sa horoskopom.

    Andydea čekamo onda tvoj test, nadam se da će ipak biti čudo.

  35. #835
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Navukli smo te sad andydea. I ja sam, moja 37.2/37.3
    I prsa su jos uvijek tu blago otecena i boluckaju. Fale mi oni regularni pmsovi kad lipo prsa splasnu dan dva prije... Temperatura padne.. 26ti dan dobijem spoting. Ali dobro.

    Riri ja blage nemam o horoskopima. Da mi nisu rekli da sam djevica nebi ni to znala hahahaha

  36. #836
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahahaha Ma ja ih ne čitam, ne vjerujem u to ali u ljudima oko sebe točno vidim te karakteristike za znakove, ima nešto u tome.

  37. #837
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure, ja sam danas dobila M i sada mijerim temp.isto 37.3...

    Zato ja ne vjerujem uopce u tu temp.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #838
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Mislim da cu i ja prestat vjerovat u nju. A nje sam se drzala ko pijan plota hahahahaha
    Doduse i receno je da mora biti bazalna. Nju nikad nisam mjerila. Ma realni budimo, nicem osim pozitivnom testu i uvz ne mozes vjerovati 100%. 2 trudnoce do sad, u svakoj drugaciji simptomi.

    Riri reci cu ti ja osobine svoje - dobra, draga, brizna hahahahaa

  39. #839
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ahahahahaha Justme, zaboravila si skromna! Volim ja djevice, baka mi je bila djevica i tata mi je djevica.

  40. #840
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    A to ni ne nabrajam jer se to podrazumijeva hahahahahaah
    Ma super smo mi. Jednostavni ljudi sa teskim potrebama hahajaha

  41. #841
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    A to ni ne nabrajam jer se to podrazumijeva hahahahahaah
    Ma super smo mi. Jednostavni ljudi sa teskim potrebama hahajaha


    Potaknuta pričama o uživanju bez grižnje savjesti u stvarima u kojima se ne smije u trudnoći, idem van večeras.

  42. #842
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ako neces sad kad ces. Treba iskoristiti svaki trenutak. Ja sutra idem ako dobijem hahaaha. Ma odakle si ti riri? Da mi stvarno dogovorimo neko partijanje ako se ovo produzi.

  43. #843
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Inače sam Slavonka, ali igrom slučaja sam završila u Beogradu. Igra slučaja mi je muž. A ti?

    Btw ova lista je na putu da postane lista liječenih alkoholičara hahahaha.

  44. #844
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Inače sam Slavonka, ali igrom slučaja sam završila u Beogradu. Igra slučaja mi je muž. [emoji38] A ti?

    Btw ova lista je na putu da postane lista liječenih alkoholičara hahahaha.
    I ja bi rado pridružila se vama samo da sam blizu ...iz vz sam

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  45. #845
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja iz Zadra. Jos sam cesto u Zagrebu. Ali u Beogradu nisam nikad bila. A nista, Ljube idemo u Beograd jednom.
    Hahahahaahah
    Ako jos dugo opstanemo na listi napraviti cemo jos jednu AA

  46. #846
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja iz Zadra. Jos sam cesto u Zagrebu. Ali u Beogradu nisam nikad bila. A nista, Ljube idemo u Beograd jednom.
    Hahahahaahah
    Ako jos dugo opstanemo na listi napraviti cemo jos jednu AA
    Prije sedam god.sam zivela na otoku u Preko, u zadru sam vozacku polagala i svaki dan bila .[emoji2960][emoji2960][emoji2960][emoji847][emoji847][emoji847]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  47. #847
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    O pa onda poznajes zadar. I kad dolazis?

  48. #848
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    O pa onda poznajes zadar. I kad dolazis?
    Joooj... neznam... svaku god.planiramo i uvijek nesto dode plus kaj nije u planu

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  49. #849
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Idem proucavati malo sono hsg uzv.. isla bi ipak privat u osmog mjesecu...

    Imam neki osjecaj da nakon kiretaze imam problem sa jajovodima

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #850
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Odi vidi. Ja planiram isto odraditi to ako ni u 9tom ne upali.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •