Stranica 18 od 33 PrviPrvi ... 8161718192028 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 851 do 900 od 1641

Tema: Odbrojavanje 1/2019 by Viki88, chicha i EmaG.

  1. #851
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Idem proucavati malo sono hsg uzv.. isla bi ipak privat u osmog mjesecu...

    Imam neki osjecaj da nakon kiretaze imam problem sa jajovodima

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    To i mene ceka sad vjerojatno iza ovog ciklusa...

  2. #852
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andydea ima li vjesti kakvih il si jos cvrsta i odlucna?

    Moje m nema na vidiku... Prsa ful jos bole. Sve mi nesto malo sumnjivo, al opet ko zna sto je moja masta spremna.

  3. #853
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ipak sam odlucila da idem u 8 mjesecu na sono... privat... a u sedmom nakon M idem naruciri se na folikul.i konzultaciji za sono... posto nema smisla vise pokusavati bez toga...

    Citam iskustva i bas ima dosta pozitivno..

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  4. #854
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ima. Sva su pozitivna skoro. Bas probaj. Ja cu u 9tom kod gin viditi O, a ako ne uspije taj mj traziti daljnje pretrage. Do 9tog se zezam

  5. #855
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima. Sva su pozitivna skoro. Bas probaj. Ja cu u 9tom kod gin viditi O, a ako ne uspije taj mj traziti daljnje pretrage. Do 9tog se zezam
    Ja u 8 mjesecu imam rodendan pod kraj pa mozda me iznenadi poklon...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #856
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    ja sam iz Zg, rođena u Zadru , moji su iz Obrovca .za mj danasamu Petrcanima . Justme koje si godiste?

  7. #857
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    90to. O pa ti si mi blizu onda. Zadar centar

  8. #858
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Nece nama trebati forum za postat AA
    Vidim ja da ce to poceti i uzivo. Viki koje si ti godiste?

  9. #859
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Nista se ne nadam previse, al jel moguce da je test na 1.dan ocekivane m negativan (onaj s neta)
    Danas nisam radila, nije mi se dalo. Mozda kad dodjem kuci s posla. Al (.) (.) jos uvijek se preljevaju iz grudnjaka i bome osjetim ih. Povremeno osjetim i doli grceve ko one od m l, al lagane, al m ni traga ni glasa. Ima tu jos par sumnjivih stvari al da ne duzim.

  10. #860
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 07.06.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~~72.dc
    justme409~~~~~~~~~~28.dc
    Andydea123~~~~~~~~~28.dc

    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~~18.dc
    iva777~~~~~~~~~~~~~14.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~8.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~7.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~2.dc

  11. #861
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    jutro cure! evo meni je test negativan. ali ni naznake da M stize...
    sad se mislim,aaako je ipak bila ovulacija a kasnila je i mozda bila iza 18.dc onda bi mi danas bio 10dpo i to je za test rano. mogu pricekat jos 2-3 dana pa ponovno test. ufff muko moja!!! neizvjesnost liste se nastavlja hahahaha

  12. #862
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Nista se ne nadam previse, al jel moguce da je test na 1.dan ocekivane m negativan (onaj s neta)
    Danas nisam radila, nije mi se dalo. Mozda kad dodjem kuci s posla. Al (.) (.) jos uvijek se preljevaju iz grudnjaka i bome osjetim ih. Povremeno osjetim i doli grceve ko one od m l, al lagane, al m ni traga ni glasa. Ima tu jos par sumnjivih stvari al da ne duzim.
    justme,mozda je bila kasnija O?

  13. #863
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    A iskreno ne znam. Osjetila sam neke grcice ja lijevoj strani koji odgovaraju da je danas 15 dpo. 24.5.je bio zadnji odnos pa...

  14. #864
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    justme ja sam 88god.
    joj ako je 15dpo taj bi sa neta vec trebao pokazati nesto. meni je taj 10 dpo pokazao blagu crticu. neznam kaj bi ti rekla mozda je stvarno kasnija O bila nego sto ti mislis. cure ja vam od srca drzim najvece fige

  15. #865
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ma viditi cemo danas poslije posla. Mozda jos jedan napravim. Kul sam i to mi je drago. Valjda jer sam cilj prebacila na 9 ti mjesec

  16. #866
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    viki,i ja sam 88.!

  17. #867
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Svi smo tu negdje ja mislim. Blizu

  18. #868
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andydea ti pricekaj jos par dana. Ne znam nakon koliko dana kasnjenja bi bilo dobro zvati ginekologa.
    Ja cu jos jednom danas na 15dpo napraviti taj test, pa cu dalje cekati.

  19. #869
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    ja sam narucena kod ginekologa par dana nakon M jer mi je rekao da ce mi i ovaj ciklus pokusat popratit ovulaciju. a sad se sve zbrckalo. svakako,ako do ponedjeljka ne dobijem zovem ga.

  20. #870
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Mozda i ova vrucina utjece na cikluse. Nadam se da je ipak nesto drugo u pitanju

  21. #871
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Kod mene bas prava jaka M... u utorak sam narucena na razg.samo kod dr.koja radila u Petrovoj a sada tu kod nas...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #872
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ocito je moja m otisla tebi. Moje nema ni u tragovima. A po svim simptomima izgleda mi da nece doci danas uopce

  23. #873
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Dobro jutro!

    Pa sve ste nešto na zadarsku stranu hahaha. Može, dođite kod mene pa vas vodim u beogradski noćni život. Stvarno smo sve blizu po godinama.

    Justme ja sam čitala da je moguće. Pisalo je nešto kao ako testu istekne rok trajanja da bude lažno negativan. Andydea, pričekaj pa ponovo.

  24. #874
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Dogovoreno.
    Morat cemo neku akciju nabaciti, kad vec ova koju odradujemo ne nosi plodom hahahahaha
    Mislim da ovom nije istekao rok trajanja. Pogledati cu posli kad mi se bude dalo dici. Ali i uredno izbaci kontrolnu, al ta testna nece pa nece. Sto je najgore od silnog buljenja u tu trakicu mi se ucini da ima, pa ju pomaknem pa ne vidim, pa opet dok zumiram. Grozna sam.
    Jedva cekam da stigne ako je to neg. Dosta mi je ove napuhanosti i da prostis sto moram na wc nakon svakog obroka. Da sam barem izgubila koji kil nego nista

  25. #875
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    a cekam,nema mi druge haha.

  26. #876
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ma da, opteretila si se sad s tim previše pa se ne možeš opustiti. Znam da ti ništa ne vrijedi ako kažem da probaš ne razmišljati.

  27. #877
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Dogovoreno.
    Morat cemo neku akciju nabaciti, kad vec ova koju odradujemo ne nosi plodom hahahahaha
    Mislim da ovom nije istekao rok trajanja. Pogledati cu posli kad mi se bude dalo dici. Ali i uredno izbaci kontrolnu, al ta testna nece pa nece. Sto je najgore od silnog buljenja u tu trakicu mi se ucini da ima, pa ju pomaknem pa ne vidim, pa opet dok zumiram. Grozna sam.
    Jedva cekam da stigne ako je to neg. Dosta mi je ove napuhanosti i da prostis sto moram na wc nakon svakog obroka. Da sam barem izgubila koji kil nego nista
    justme,jesi radila danas test?

  28. #878
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jesam jesam. Ma nema tu nista. Da je trebala bi biti pristojna crta kojoj ne treba posebno svjetlo. A ovo sto ja vidim vidim samo pod odredjenim svjetlom. I vjvj nitko drugi nebi ni vidio, a da ne spominjem da se na slici kad slikam ni ne vidi. Tako da pretpostavljam da umisljam isto malo. A nista, cekam ju

  29. #879
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    A tako sam lijepo ovaj mj bila opuštena. Opralo me nesto tek zadnja 3 dana cekanja hahaaha
    Trebam jos puno odrasti da bi bila vise opustena ocito

  30. #880
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Eto i mene, pratim ja vas ali nemam nis pametno za pisati. Cekam jos 10ak dana da stigne M i onda moram moliti voditelja da mi nade zamjenu da mogu oko 3dc na Vuk Vrhovac za zadnje dogovore oko hsg-a! Kolko god sam citala da je neugodno, ja jedva cekam da mi nanesu bol pa da znam na cemu smo

    Vidim ovdje je veselo i napeto!! Drzim fige na najjace!! A moj savjet vam je cure drage, ako sumnjate u kineske testove, uzmite u ljekarni Gravignost mini. 16kn kosta, i nece vas prevariti. Pokazat ce kvalitetniju sjenu/crtu od ovih s interneta. Ja imam doma jedan i cuvam ga za kad ovaj kineski napokon nesto izbaci.
    Takoder, jednom kad vam test bude pozitivan, ako cete piskiti i dalje u zelji da pratite kako druga crta napreduje, nemojte nikad s tim s interneta! Nisu za to vjerodostojni jer se razlikuju jedan od drugog po kolicini te nazovimo "tinte"

    Inace ja sam rodena purgerica, '91 godiste.

  31. #881
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Napokon i tebe ovdje Jagodice!

    Guglala sam taj hsg kad je Ljube pisala (nisam znala što je to), pa sam pročitala da je postotak trudnoća nakon toga 70%. Nadam se da će vam se objema posrećiti!

  32. #882
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Eto i mene, pratim ja vas ali nemam nis pametno za pisati. Cekam jos 10ak dana da stigne M i onda moram moliti voditelja da mi nade zamjenu da mogu oko 3dc na Vuk Vrhovac za zadnje dogovore oko hsg-a! Kolko god sam citala da je neugodno, ja jedva cekam da mi nanesu bol pa da znam na cemu smo

    Vidim ovdje je veselo i napeto!! Drzim fige na najjace!! A moj savjet vam je cure drage, ako sumnjate u kineske testove, uzmite u ljekarni Gravignost mini. 16kn kosta, i nece vas prevariti. Pokazat ce kvalitetniju sjenu/crtu od ovih s interneta. Ja imam doma jedan i cuvam ga za kad ovaj kineski napokon nesto izbaci.
    Takoder, jednom kad vam test bude pozitivan, ako cete piskiti i dalje u zelji da pratite kako druga crta napreduje, nemojte nikad s tim s interneta! Nisu za to vjerodostojni jer se razlikuju jedan od drugog po kolicini te nazovimo "tinte"

    Inace ja sam rodena purgerica, '91 godiste.
    Kakav planiras hsg???? Sono uzv ili rtg??? I kad planiras to???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  33. #883
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Dajte vise info. Ja sam razmišljala cak otici mozda i negdje gdje imaju humanu reprodukciju samo da naprave sve pretrage detaljne. Ne znam jeli to uopce moguce dobiti na racun spontanog i vanmatericne.

  34. #884
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Dajte vise info. Ja sam razmišljala cak otici mozda i negdje gdje imaju humanu reprodukciju samo da naprave sve pretrage detaljne. Ne znam jeli to uopce moguce dobiti na racun spontanog i vanmatericne.
    Mislim da ne...jedino ako ides na ivf ili kod njih na inseminaciju

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #885
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Znam da nije tema al eto ako znate... Koje uopce pretrage su moguxe za obaviti ovako? Jer ja jos nebi isla na potpomognutu. Nisam jos ni kandidat

  36. #886
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja ti ne znam baš 100% za sve, ali znam da mi je prijateljica išla provjeriti hormone, štitnjaču, neke briseve je radila. A njen muž spermiogram.

  37. #887
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 08.06.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~~73.dc
    justme409~~~~~~~~~~29.dc
    Andydea123~~~~~~~~~29.dc

    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~~19.dc
    iva777~~~~~~~~~~~~~15.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~9.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~8.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~3.dc

  38. #888

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Znam da nije tema al eto ako znate... Koje uopce pretrage su moguxe za obaviti ovako? Jer ja jos nebi isla na potpomognutu. Nisam jos ni kandidat
    Naravno da je moguće. Oni mogu utvrditi zbog čega je došla do spontanog i vanmaterične tj je li zbog genetike, nedostatka vitamina, hormoni (bubam napamet). Ne šalju oni odmah na potpomognutu oplodnju . Zajedno s njima ideš stepenicu po stepenicu i radiš pretrage dok se ne utvrdi u čemu je problem. Spermiogram i hormoni su ono što ćeš prvo napraviti, zatim bakteriološke briseve ako šalju na hssg itd. I tada sve ovisi o rezultatima pretraga. Ja sam se jako bojala odlaska na humanu, ali sad mi je drago što sam tamo jer se osjećam puno sigurnije zbog toga što napokon znam u čemu je problem. Zanimljivo da nitko od mojih ginekologa uključujući i privatnike nije spomenulo taj problem već je uvijek sve bilo uredno. Ja sam tek na početku i ne mogu dijeliti puno savjeta, ali ako postoji problem,a sam problem je već ako godinu dana pokušavate, a ništa se ne događa, mislim da je ok potražiti stručnu pomoć.

  39. #889
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Da, da. Nejde se odma u postupak. Meni je drago da smo presli na humanu jer kod njih nema ko kod mog gina "Radit cemo to kad ce trebati". Znaci prvo od socijalnog gina nalaze uzv-a, i pape od soc.gin. i sgram od supruga. Onda su mi dali uputnice da kod svog gina napravim SVE briseve, i vadili krv za hormone i inzulin.
    Dobro je sto prije hsg-a obavezno treba napraviti sve briseve, pa odma znamo dal se krije kakva upala ili bakterija koja se ne manifestira nikako.
    Meni je drago da smo krenuli jer nemam onaj osjecaj da moram moliti da mi se nesto napravi, vec dobijem uputnice s humane i ne moze mi nitko reci da mi to sad ne treba ili tako nesto.

    Ja idem na VV na rtg hsg. Rtg je navodno bolniji, ali uzv rade samo privatno. A ja sam odlucila ici kod njih kad nas sad oni vec vode.
    Inace smo od onih parova s kojima je na prvu sve oke. Sgram savrsen, moji ciklusi uredni, folikuli u redu, ali eto nejde. Tako na nakog hsg-a ako nema prepreka idemo na insemenaciju, a ako je zacepljeno na ivf.

  40. #890
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    . rekla sam da necu a ipak sam maloprije izmjerila temperaturu haha i 37,1 je
    Nema nikakve svrhe mjeriti temperaturu tokom dsna. Samo je bazalna temperatura točan pokazatelj stanja menstrualnog ciklusa.

    Treba mjeriti svako jutro, nakon bar 6 sati sna bez dizanja, i to prije bilo kakvih pokreta, ono, otvoriš oči i toplomjer pod jezik. Nakon 5 minuta mjerenja zapišeš vrijednost.

    Točnije pokazuje ovulaciju od bilo kojih trakica i najranije pokazuje trudnoću. Ako temperatura ostane i 16. dan nakon skoka povišena, trudnoća je.
    Samo treba mjeriti od prvog dana menstruacije. Jutro nakon ovulacije skoči od 0,5 do 0,8 stupnja i ostane na toj visini. Na dan kada će doći menstruacija pada za onoliko koliko je porasla i znate da trudnoće nema.

  41. #891
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Curke, imam pitanje.
    Od jucer ujutro me boli trbuh/zeludac/nesto! Nije to ni jaka ni konstantna bol, ali me uhvati na par sekundi i popusti. Kao grc. Ali nije dole nisko nego bas ono u predjelu trbuha, ne mogu opce odrediti dal je trbuh ili zeludac.
    Nisam nis krivo pojela, nikad me inace ne boli.
    Jel bi mogao to biti ikakav znak? (Osim da nisam normalna pa izmisljam simptome jel... :Mrgreen: )

  42. #892
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodice ja sam naucila jedno... Sve sto mislis da je nije, i sto mislis da nije je. Hahahaha
    Evo meni prsa jos uvijek kipe iz grudnjaka, i bole, i pocelo je kapati. Doslovno kapati. Nema izljeva ko inace. Ali pocelo je!!! Tako da sam sretna

  43. #893
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jos jedno pitanje. Prvo hvala jagodici na detaljnom opisu kako to ide. Napokon shvacam malo bolje.
    Ima li itko iskustva da je u dr gradu. Tj ja bi uzela uputnicu za tamo, a pretrage radila u zd i tipa sa se kontaktiramo mailom - ja njima nalaz oni meni dalje upute i uputnice

  44. #894
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Jagodice ja sam naucila jedno... Sve sto mislis da je nije, i sto mislis da nije je. Hahahaha
    Evo meni prsa jos uvijek kipe iz grudnjaka, i bole, i pocelo je kapati. Doslovno kapati. Nema izljeva ko inace. Ali pocelo je!!! Tako da sam sretna
    Nek je počelo napokon kad je već negativan test, da se nešto događa pa će brže proći vrijeme.

  45. #895
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe ne znam dal sam te dobro shvatila ali, ovo sto ja obavljam preko humane reprodukcije u bolnici, to me bas traze da dolazim osobno ako i nije pregled samo na dogovore. A kod gina dodem samo po uputnicu (moj ima svaki dan sat vremena kad nema preglede nego se dolazi bas samo po uputnice i nalaze). Znaci u bolnici ti kazu sta ti treba do sljedeceg ciklusa od tvog gina. Do tad to skupis i onda u bolnicu sa time. Ne znam da li ti to odgovara na pitanje.

    Ja pisnula test.... Ucinilo mi se da sam nesto vidjela, poslala frendicama kazu da vide. Ali to je ono sjena od sjene od sjene i mogla bi prije biti evaporacijska jer sam izasla van i pogledala tek nakon sat vremena... Vidjet cemo

  46. #896
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ohoo Jagodice, držim fige!

  47. #897
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    ajme jagodica ja drzim fige da je to to..
    ja sam radila rtg hsg, mene je uzasno boljelo,meni je to bilo gore od poroda evo.. tu bol necu nikada zaboraviti, jos mi je jedan jajovod bio zacepljen pa su pustali ponovno kontrast i odcepili ga

  48. #898
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Je, jagodice, dobila sam odgovor. Hvala

    I sretno!!!!!!!! Nadam se za tebe!!!!!

    A za hsg sam cula da je bolan ako ima zacepljenja. Ne znam jeli istina.

  49. #899
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Je, jagodice, dobila sam odgovor. Hvala

    I sretno!!!!!!!! Nadam se za tebe!!!!!

    A za hsg sam cula da je bolan ako ima zacepljenja. Ne znam jeli istina.
    Neznam bas ..mislim kako kome... ja radila prije nekih sedam osam god rtg hsg i nalaz pokazao potpuno zacepljenje oba dva jajovoda... ali ja uopce nisam osjecala nikakvu bol ni trunkice boli...

    Ali kazu rtg bolnije od sono hsg

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #900
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 09.06.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~~74.dc
    justme409~~~~~~~~~~30.dc


    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~~20.dc
    iva777~~~~~~~~~~~~~16.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~10.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~9.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~4.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~2.dc



    justme409,stavila sam ti 30.dc ali sam vidila da si napisala da ti pomalo kaplje... kakvo je stanje?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •