Stranica 31 od 33 PrviPrvi ... 212930313233 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,501 do 1,550 od 1641

Tema: Odbrojavanje 1/2019 by Viki88, chicha i EmaG.

  1. #1501
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ljube supeeer! Baš mi je drago da ti je dobro prošlo i da nije bilo boli. Sad samo hrabro dalje.

  2. #1502
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube ajde bas mi je drago, pa sve dobre vijesti! Sad se primit posla hehe!

    Ema, ne znam kad treba doci, brijem kroz nekih tjedan dana. I dalje izbjegavam pogledati koji sam dc Sto vise pratim, to vise umisljam i zabrijavam simptome tako da ovaj ciklus samo opusteno!

  3. #1503

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku

    Ema, ne znam kad treba doci, brijem kroz nekih tjedan dana. I dalje izbjegavam pogledati koji sam dc Sto vise pratim, to vise umisljam i zabrijavam simptome tako da ovaj ciklus samo opusteno!
    joj da, sori rekla si da ne pratiš baš zato! Pomiješalo mi se Onda potiho držimo fige

  4. #1504

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Cure, primjetila sam par rozi-crvenih mrljica na gacicama. Ne kuzim otkud krvarenje. Najvjerojatnije mi je ovulacija bila prije 4-5 dana. Nekak ne vjerujem da je implantacijsko.

  5. #1505
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, primjetila sam par rozi-crvenih mrljica na gacicama. Ne kuzim otkud krvarenje. Najvjerojatnije mi je ovulacija bila prije 4-5 dana. Nekak ne vjerujem da je implantacijsko.
    Mislim da sam pročitala da implantacijsko bude 7-8 dana nakon ovulacije. Pa ako ti je možda bila malo ranije, tko zna. Držim fige da jeste implantacijsko!

  6. #1506

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, primjetila sam par rozi-crvenih mrljica na gacicama. Ne kuzim otkud krvarenje. Najvjerojatnije mi je ovulacija bila prije 4-5 dana. Nekak ne vjerujem da je implantacijsko.
    Pa po čemu znaš kad ti je bila ovulacija? Možda ti je to ovulacijsko krvarenje. Koliko se sjećam meni je jednom bilo tako rozo kad je bilo.
    Implantacijsko je više smečkasto jer se stanica implantira na mjesto gdje je stara krv, a ne nova.

    Hm aj pokrij ti to i danas za svaki slučaj

  7. #1507
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Mozda implantacija, mozda kasnija ovulacija. Ali ako si uhvatila peak onda sumnjam da je ovulacija. A da je malo rano za implantaciju je... Kad si peak uhvatila? (nesto se sjecam kao da jesi...)

    Ema, ma samo ti pitaj. Nije da ja ne razmisljam o nicemu, samo ne pratim. Hvala na figicama, ovo nam je drugi ciklus nakon hsg-a. I stvarno sam se nadala da ce se nakon toga primiti. Em mi je moja ginica s VV rekla da me odstopala, em mi tisucu puta ponovila da se primimo posla. Bas mi je malo deprimirajuca pomisao da bi morali u Rujnu opet na Vuk Vrhovac dalje u postupak, ali Boze moj. Ako je to put koji moramo proci, neka tako i bude. Al svakako se nadam... Kroz koji dan ce testic pasti pa cemo vidjeti!

    Riri, spavas?
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 02.08.2019. at 21:18

  8. #1508
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Jagodice nadam se da nećete morati u postupak, ali sviđa mi se tvoje pozitivno razmišljanje. To ti sigurno može samo pomoći!

    Ne spavam još hahaha ali mogla bih. Trebala bih malo raditi. Danas nisam ništa jer me mučnina iznenadila, cjelodnevna. Ali evo ni sad mi se ne da.

  9. #1509
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda implantacija, mozda kasnija ovulacija. Ali ako si uhvatila peak onda sumnjam da je ovulacija. A da je malo rano za implantaciju je... Kad si peak uhvatila? (nesto se sjecam kao da jesi...)

    Ema, ma samo ti pitaj. Nije da ja ne razmisljam o nicemu, samo ne pratim. Hvala na figicama, ovo nam je drugi ciklus nakon hsg-a. I stvarno sam se nadala da ce se nakon toga primiti. Em mi je moja ginica s VV rekla da me odstopala, em mi tisucu puta ponovila da se primimo posla. Bas mi je malo deprimirajuca pomisao da bi morali u Rujnu opet na Vuk Vrhovac dalje u postupak, ali Boze moj. Ako je to put koji moramo proci, neka tako i bude. Al svakako se nadam... Kroz koji dan ce testic pasti pa cemo vidjeti!

    Riri, spavas?
    Posto smo mi sada procisceni [emoji3][emoji3][emoji3], trebalo bi to uhvatiti se uskoro...

    Ja sam bas gledala na uzv kako tekucina prolazi kroz jajovod i izlazi u trbusnu supljinu

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  10. #1510

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Uhvatila sam peak s trakicama u nedjelju, bila je i po sluzi. Nikad mi se prije nije dogodila krv na gacicama cc tjedan prije menge osim u prvoj trudnoci. Ah, nadam se najboljem...

  11. #1511
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno



    Lista za 03.08.2019.

    (Ne) čekalice

    Riri92~~~~~~~~~~~~~~~34.dc-test pozitivan!!!
    anđeo26012013~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~~~~23.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~12.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~10.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~7.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~7.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~6.dc

  12. #1512
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Uhvatila sam peak s trakicama u nedjelju, bila je i po sluzi. Nikad mi se prije nije dogodila krv na gacicama cc tjedan prije menge osim u prvoj trudnoci. Ah, nadam se najboljem...

  13. #1513

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Nadam se da nije neka upala jer me malo boli u krizima i osjecam lagani pritisak dole. Ne znam da li bi trebala kontaktirati gina jer mi se stvarno nikad nije desilo da krvarim usred ciklusa. Al bile su samo tri svijetlo crvene tockice na gacicama i nisu potamnile te mrlje kasnije kao sto inace bude s krvi. U prvoj trudnoci je bila jedna tockica. Ma bila trudna il ne, necu se zivcirati oko toga. Ako se pocne ponavljati uvijek ga mogu pitati.

  14. #1514
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    A cuj, ove bolove i pritisak kaj si navela, oce to navodno i u trudnoci. Vidim da si 17dc, to je malo rano za test pa ne znam opce kaj bi ti savjetovala osim da se jos par dana naoruzas strpljenjem i pozitivom.

  15. #1515
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Istina, i kod mene je prisutan taj pritisak i bol. Ja bih ti isto savjetovala da pričekaš još koji dan pa napravi test.

  16. #1516

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    A da, i hocu. Imam hrpu kineza. Jos nesto cudno. Danas sam se preznojavala cijeli dan i isla sam si izmjeriti temperaturu i 37,2. I zateze me dosta gornji dio trbuha iznad pupka. Ah, bilo bi lijepo da je trudnoca, eto kad sam vidjela jucer taj crvenkasti spotting stvarno sam se ponadala.

  17. #1517
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    buncek drzim figee , daj Noze da je to to

  18. #1518
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno



    Lista za 04.08.2019.

    (Ne) čekalice

    Riri92~~~~~~~~~~~~~~~35.dc-test pozitivan!!!
    anđeo26012013~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~~~~24.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~13.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~11.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~8.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~8.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~7.dc

  19. #1519
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Danas mi je 29dc vidim da mi nekaj ne štima,16 dc dva puta pisano i 14.7.mi je bio 8dc a na 7dc išla pogledati jer mi se ne poklapa s mobom

  20. #1520
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj anđeo26012013 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi je 29dc vidim da mi nekaj ne štima,16 dc dva puta pisano i 14.7.mi je bio 8dc a na 7dc [emoji38] išla pogledati jer mi se ne poklapa s mobom
    Kaj bude testic????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #1521
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Pošto imam duge cikluse ne nadam se ničemu,tek za vikend radim,ako u sri i čet ne dobim

  22. #1522
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    Buncek sto ima kod tebe, kako se osjecas?

    Ja sam 19DC i nikakve simptome ovulacije ne osjecam...nula bodova bas me brine to ok dugi su ciklusi mozda tek sad krene...
    Posljednje uređivanje od mašnica : 05.08.2019. at 08:46

  23. #1523
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno



    Lista za 05.08.2019.

    (Ne) čekalice

    Riri92~~~~~~~~~~~~~~~36.dc-test pozitivan!!!
    anđeo26012013~~~~~~~~~29.dc

    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~~~~25.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~14.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~12.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~9.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~9.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~8.dc

  24. #1524
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Danas mi je 29dc vidim da mi nekaj ne štima,16 dc dva puta pisano i 14.7.mi je bio 8dc a na 7dc [/COLOR] išla pogledati jer mi se ne poklapa s mobom

    anđeo,jeli sad štima lista?
    Posljednje uređivanje od Andydea123 : 05.08.2019. at 10:24

  25. #1525
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Bok curke! Kak smo?

    Ja jucer pisnula test, negativan je. To bi bilo cca 20-12dpo tako da je to to. Jbg...

  26. #1526

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Osjecam se cudno. U zelucu mi je neka muka vec drugi dan. Ni kava mi ne pase. Znam da je to moguce i simptom rasta bete, al ne znam... mozda umisljam zbog prevelike zelje. Preznojavam se cesto kroz dan i kad izmjerim u tom trenu temperaturu bude 37-37,2. Danas sam piskila test i cini mi se kao da vidim neku sjenu, al mozda me oci varaju i isto sve od prevelike zelje pa se za 6-7 dana budemo svi smijali mojoj gluposti. :D mozda sam prije pokupila neku.virozicu.
    Posljednje uređivanje od Buncek : 05.08.2019. at 11:25

  27. #1527
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Jagodice žao mi je

    Buncek Ako jeste trudnoća, vjerojatno je prerano za test pa zbog toga sjena. Strpi se još malo, a mi ćemo ti svi držati fige.

    Ja sam bila na pregledu, vidjeli smo gestacijsku i žumanjčanu vrećicu. Ginekolog očekuje da bi se idući tjedan trebalo čuti i srce.

  28. #1528
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    Ma buncek kava je znak definitivno! Drzim fige. Jagodice...hrabro i pozitivno dalje

  29. #1529
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Hvala na ohrabrenju curke.

    Buncek, drzim figeeee, mozes kako zaljepiti sliku testa?

  30. #1530

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Jagodice, nema svrhe. I ovako kad gledam imam osjecaj da haluciniram. Vidjet cemo za koji dan dal ce pocet tamnit pa onda zalijepim ako stvarno necega ima. Pisam kineze jer ih imam tonu pa zasto ne... ovo racunam ko minus. Jucer sam bila sva uzrujana, drhtava, na rubu placa.... danas mi je malo bolje. Kao da me ta sjenica smirila i podsjetila da nemrem nista napraviti ili ce biti nesto ili nece... ja na to ne mogu utjecati.

  31. #1531
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja ovaj ciklus ne nadam se nicemu uopce... dr.rekao prije sono hsg dok radio uzv rekao da endo nije bas pravilnog oblika i na lijevom jajniku vidi cistu a na desnom kao da je neki folikul ali sumnja da od tog bude O...
    Ali nikad se nezna kao.... i kao posto tad bio 8dc a ciklus znaju biti od 25 do 32 dana da postoji kao neka nada ali jako jako malo...

    Ali ja cu svakako otici u srijedu ujutro na uzv kod svoje gin.da vidimo dal bila O i kakvo uopce stanje ...

    Ali ja ne nadam se uopce... jedino danas bila bol na desne strane pa sada ..... M bi trebala dobiti oko 20.8 a taj dan imam rodendan....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  32. #1532

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Jagodice žao mi je

    Buncek Ako jeste trudnoća, vjerojatno je prerano za test pa zbog toga sjena. Strpi se još malo, a mi ćemo ti svi držati fige.

    Ja sam bila na pregledu, vidjeli smo gestacijsku i žumanjčanu vrećicu. Ginekolog očekuje da bi se idući tjedan trebalo čuti i srce.
    Pa ti trudna!?!! Cestitam!!
    Ja se jos pokusavam sa mm dog za trece i nemogu odustat....mozda budem odbrojavala i ja

  33. #1533
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    anita idemo po treće ajde ajde!

  34. #1534
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala Anita

  35. #1535
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ti trudna!?!! Cestitam!!
    Ja se jos pokusavam sa mm dog za trece i nemogu odustat....mozda budem odbrojavala i ja
    Cekamo te[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  36. #1536
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Jedino veliki plus... da ja sada znam da jajovodi prohodni i bit ce jednog dana i taj veliki plus....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  37. #1537
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Oo Ljube pa brzo ti je rođendan! Jel planiraš neko slavlje?

  38. #1538
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Oo Ljube pa brzo ti je rođendan! Jel planiraš neko slavlje?
    Ako bude plus[emoji16][emoji16][emoji16]

    Ali od plusa valjda nista nece biti....pa...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  39. #1539
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi je 29dc vidim da mi nekaj ne štima,16 dc dva puta pisano i 14.7.mi je bio 8dc a na 7dc [/COLOR] išla pogledati jer mi se ne poklapa s mobom

    anđeo,jeli sad štima lista?
    Ma ne trebas se sekirati ,da imam test doma vjerojatno bi ga vec napravila,ali mi ide na zivce kaj se zurim i nadam pa ga napravim i negativan...pa sad malo cekam,ako ne dobim,za vikend obavezno radim

  40. #1540
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 06.08.2019.

    (Ne) čekalice

    Riri92~~~~~~~~~~~~~~~37.dc-test pozitivan!!!
    anđeo26012013~~~~~~~~~31.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~15.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~13.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~10.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~10.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~9.dc

  41. #1541
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Osjecam se cudno. U zelucu mi je neka muka vec drugi dan. Ni kava mi ne pase. Znam da je to moguce i simptom rasta bete, al ne znam... mozda umisljam zbog prevelike zelje. Preznojavam se cesto kroz dan i kad izmjerim u tom trenu temperaturu bude 37-37,2. Danas sam piskila test i cini mi se kao da vidim neku sjenu, al mozda me oci varaju i isto sve od prevelike zelje pa se za 6-7 dana budemo svi smijali mojoj gluposti. :D mozda sam prije pokupila neku.virozicu.
    meni kava u nijednoj trudnoci nije pasala ,tek ju mogu sad pred kraj drugog tromjesjecja .. drzim fige da imamo dvostruko odbrojavanje

  42. #1542
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Jutro cure!

    Probudili su me moji genijalni snovi prije sat vremena, a baš sam mogla još spavati. Sanjala sam da režem glave ljudima. Doslovno.

    Meni kava sad jaaako paše. Ali to je vjerojatno jer ja ni ne pijem pravu kavu, kod mene je više mlijeka nego kave.

  43. #1543
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri omg hahahahahhaha, koji snovi ja ne vjerujem.

    Buncek, ima kaj novo?

    Ljube, probaj biti malo pozitivnija. Znam da je lakse ne nadati se pa se kao manje razrocarati. Ali ja mislim da kolko god mi sebe lagale da se ne nadamo da se uvijek jednako rastuzimo na negativan test tj kad M stigne. Mozda s pozitivom privuces ipak nesto. Jesi pricala ista sa dr u vezi terapije neke koja bi ti malo pripomogla s ovulacijama? Klomifen ili tako nesto...

    Andeo, drzim fige!

    Viki, kako ste nam vas dvoje? Jel sad napokon plovite mirno nakon svih oluja?

    Ja jucer opet pisnula test. Opce me sram priznati haha. Ne bi ni pisnula ali sam imala doma, a nisi mi cice jos splasnule, i jos malo bole. Ne ko prije par dana ali malo, a trebam dobiti kroz dan dva... Naravno test negativan jel...
    Danas zadnji dan godisnjem pa me malo uhvatila neka melankonija. A dobro, kaj je tu je.

  44. #1544
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahaha Jagodice, inače ti ja tako kad zaspem postajem vitez, ratnik, snajperist itd.

    Šaljem ti da se ta melankolija makne od tebe što prije!

  45. #1545
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Riri omg hahahahahhaha, koji snovi ja ne vjerujem.

    Buncek, ima kaj novo?

    Ljube, probaj biti malo pozitivnija. Znam da je lakse ne nadati se pa se kao manje razrocarati. Ali ja mislim da kolko god mi sebe lagale da se ne nadamo da se uvijek jednako rastuzimo na negativan test tj kad M stigne. Mozda s pozitivom privuces ipak nesto. Jesi pricala ista sa dr u vezi terapije neke koja bi ti malo pripomogla s ovulacijama? Klomifen ili tako nesto...

    Andeo, drzim fige!

    Viki, kako ste nam vas dvoje? Jel sad napokon plovite mirno nakon svih oluja?

    Ja jucer opet pisnula test. Opce me sram priznati haha. Ne bi ni pisnula ali sam imala doma, a nisi mi cice jos splasnule, i jos malo bole. Ne ko prije par dana ali malo, a trebam dobiti kroz dan dva... Naravno test negativan jel...
    Danas zadnji dan godisnjem pa me malo uhvatila neka melankonija. A dobro, kaj je tu je.
    Bez klomifena imam O... ako pojacam sa klomifenom tek napravim uvijek suprotno...prvo tanki endo od njega i cak ni jedan folikul ili samo jedan....

    Jedino mozda cu sutra do dr.da probamo sa letrozolom oni kao bolje kvalitetni nego klomifen...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #1546

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Koma sam, bas se osjecam lose. Sva neka drhtava, groznicava, sve mi se magli i glava me boli. Nisam si danas uopce radila kavu jer imam osjecaj kao da sam popila 10 espresa, a umorna sam i spava mi se.
    Posljednje uređivanje od Buncek : 06.08.2019. at 14:52

  47. #1547
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ajde Buncek nadam se da ce sve to dovesti do plusica!

    Ljube, da jasno mi je. Za Klomifen sam cula da stanji endometrij.

    Vidis kod nas sve savrseno, i sgram i hormoni moji, i endometrij, i folikili uvijek fino rastu a eto... drago mi je da je sve oke, al opet je frustrirajuce kad uz sve to ne dolazi do trudnoce.

  48. #1548
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde Buncek nadam se da ce sve to dovesti do plusica!

    Ljube, da jasno mi je. Za Klomifen sam cula da stanji endometrij.

    Vidis kod nas sve savrseno, i sgram i hormoni moji, i endometrij, i folikili uvijek fino rastu a eto... drago mi je da je sve oke, al opet je frustrirajuce kad uz sve to ne dolazi do trudnoce.
    Kod meni isto tako kako i kod tebi...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  49. #1549

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Ipak nista da se uhvatilo bila bi danas ujutro tamnija crtica, al je uopce nema. Tako da ocito nista.

  50. #1550
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    O je*emu misa! Za kolko dana bi trebala dobiti?
    Bas mi je zao...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •