Stranica 3 od 33 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1641

Tema: Odbrojavanje 1/2019 by Viki88, chicha i EmaG.

  1. #101
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Predivno ema

  2. #102
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Joj Ema divota! Lako za spol, najbitnije da je sve super

    Evo i ja imam novosti, dobila od gina uputnicu za humanu. Na 1dc zovem Vuk Vrhovac da telefonski rijesim konzultacije i da mi otvore karton i idemo onda dalje s pretragama.
    Napokon konkretni pomak!

    Ostale cure, kak ste?

  3. #103
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Joj Ema divota! Lako za spol, najbitnije da je sve super

    Evo i ja imam novosti, dobila od gina uputnicu za humanu. Na 1dc zovem Vuk Vrhovac da telefonski rijesim konzultacije i da mi otvore karton i idemo onda dalje s pretragama.
    Napokon konkretni pomak!

    Ostale cure, kak ste?
    Nece prirodno nikako?

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  4. #104

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 25.04.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 33. dc
    Andydea123~~~~~~~~~31. dc
    jagodicabobica~~~~~~~27. dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~~~14. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~13. dc
    justme409~~~~~~~~~~10. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~3. dc

  5. #105

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Meni jucer ful dole sluzavo, vec dugo nije tako bilo. Moguce da je ovulacija bila. Jedini seks u ponedjeljak.... ah... nema puno šanse, al ima.

  6. #106
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jutro cure!

    Ljube, nejde nikako. Sgram odlican, ciklusi uredni, lh peak hvatam stalno ali nejde...
    Sad ce mi odma provjeriti hormone, a ako su jajovodi neprohodni mislim da idemo direkt na ivf. Zapravo vidim da ti tu imas iskustva, pa ako imas kakvo za podijeliti, slusam.

    Nije mi nista od toga problem i ne pada mi tesko, veci problem mi je cupkati na mjestu da se nista ne dogada.

  7. #107
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure!

    Ljube, nejde nikako. Sgram odlican, ciklusi uredni, lh peak hvatam stalno ali nejde...
    Sad ce mi odma provjeriti hormone, a ako su jajovodi neprohodni mislim da idemo direkt na ivf. Zapravo vidim da ti tu imas iskustva, pa ako imas kakvo za podijeliti, slusam.

    Nije mi nista od toga problem i ne pada mi tesko, veci problem mi je cupkati na mjestu da se nista ne dogada.
    Neznam ali cu puno pomoci ali nadam se da hocu bar malo... Imala sam dvje prirodne trudnoce nakon njih nisam mogla ostati trudna 7god. U 7godine dogodila se mi vanmatericna trudnoca koja bila rijesena injekcijama... Nakon njej isla sam sam na pregled jajovoda gdje bilo ustanovljeno potpuno zacepljenje... Sa tom slikom isla sam na vuk vrhovec i odmah u postopak vanteljesne oplodnje ...postupak mi je uspio iz drugog pokusaja i dobili smo curicu, nakon poroda sa sest tjedana isla sam na redovnu kontr.papu i brisovi i dozvolu za odnose i tu nakon par dana bio odnos ali posto malena bila sest tjedana stara ona cicala i nisam jos onda imala ni prvu M... Prosla nakon toga jos par tjedana i mala odbila cicati samo njoj isla na povracanje i ja od tad cekala prvu M posto nisam dojila vise ali ona nikako da bi dosla, dok malena navrsila 21.7 cetiri mjeseca ja isla kod gin.i on ustanovio da sam trudna 10tt vec sa tim jednim odnosom nakon poroda... Rodila sam ja to dijete i dok on bio god.dana sam rekla sam muzu da ideno probati prirodno i taj isti mjesec opet dosla do prirodne trudnoce ali bili trojkice ali nazalost lose zavrsilo se i zadnje beba dogurala do 15tt i prestalo kucati srceko... U sedmom mjesecu prosle god.bila kiretaza i sada nakon toga nece i nece... I nikome nije bilo jasno kako sa potpuno zacepljeni jajovodima gdje imam i sliku sa rtg doslo do dvje prirodne trudn.odgovor sam dobila da cuda postoje i samo nikad gubiti nadu, i da pri porodu sve procistilo se i doslo na svoje....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  8. #108
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ajme Ljube, pa tvoja prica je stvarno vrijedna pricanja! Bas mi je drago da si ju podijelila!
    Zao mi je zbog malenih andjela, i sto si morala prolaziti kiretazu, ali stvarno si cudo medicine.
    Eto kod nas u 3 godine nezasticenih odnosa jos ni jednom pozitivan test.

    Koliko dugo si cekala nakon pregleda jajovoda do prvog ivf-a?

  9. #109

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Ajme Ljube, nevjerojatno! Znaci ti zelis peto dijete? Prekrasno! A to da nisi mogla ostati trudna 7 godina mi je bas cudno.

  10. #110
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme Ljube, pa tvoja prica je stvarno vrijedna pricanja! Bas mi je drago da si ju podijelila!
    Zao mi je zbog malenih andjela, i sto si morala prolaziti kiretazu, ali stvarno si cudo medicine.
    Eto kod nas u 3 godine nezasticenih odnosa jos ni jednom pozitivan test.

    Koliko dugo si cekala nakon pregleda jajovoda do prvog ivf-a?
    Mogla sam odmah ici ali mi smo odustali nekako nakon pregleda dok ustanovili zacepljenje i sa tim sam pomirila se tad... Ali nakon nekoliko god.ipak zelja bila jace i predlozila sam muza da idemo na ivf to ti je proslo skoro pet god.nakon obavljanja prohodnosti jajovoda... A mogla sam odmah ici cim sam to obavila tako mi bilo receno...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  11. #111
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme Ljube, nevjerojatno! Znaci ti zelis peto dijete? Prekrasno! A to da nisi mogla ostati trudna 7 godina mi je bas cudno.
    Cudno i nama bilo...ali eto... Da peto zelim a sada pogotovo jos jace nakon kiretaze...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  12. #112
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Meni jucer ful dole sluzavo, vec dugo nije tako bilo. Moguce da je ovulacija bila. Jedini seks u ponedjeljak.... ah... nema puno šanse, al ima.
    Meni isto jucer i danas jos vise a pocelo kao prekojucer malo a danas full.. jako jako dugo nisam to imala a ovaj mjesec bas sam opustena dosta pa mozda i to razlog... Zadnji put sam to imala prije kiretaze ... Nakon kiretaza bilo skroz suho razdolje do ovih dana...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  13. #113
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Meni jucer ful dole sluzavo, vec dugo nije tako bilo. Moguce da je ovulacija bila. Jedini seks u ponedjeljak.... ah... nema puno šanse, al ima.
    Rekao mi gin.da suhoca moze doci i zbog velikog stresa pa sada nadam se da dolazi sve u normalu tek sad...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  14. #114
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure koje su trudnice, koliko odnosa ste imali prije O. ???? Mislim dal svaki dan ili svaki drugi???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  15. #115

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 26.04.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 34. dc
    Andydea123~~~~~~~~~32. dc
    jagodicabobica~~~~~~~28. dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~~~15. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~14. dc
    justme409~~~~~~~~~~11. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~4. dc

  16. #116
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure, dal osjecali se kako cudno mislim na simptome prije poz.testa??? Pitanje za trudnice nase[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  17. #117

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Ljube, a da li su ti rekli kako je doslo do zacepljenja jajovoda?

  18. #118
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, a da li su ti rekli kako je doslo do zacepljenja jajovoda?
    Rekli da postojala mogucnoc nakon carskog ili bila neka kao upala koja sama dosla i sama prosla a nisam nju ni osjecala... Ali to kao od njih bila verzija..ali oni inace ni sami neznaju od cega to dolazi...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  19. #119
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pozdrav!

    Buncek, pisi mi sutra 2dc. Ovaj ciklus sam jos sa vama a onda cu vidjeti. Za tjedan dana sam narucena na Vuk Vrhovac pa cu se mozda od sljedeceg ciklusa i skinuti s liste.

    Kako ste? Jel se pokriva? Jel se piske kakvi testovi? Kako su nam trudnice?

  20. #120
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav!

    Buncek, pisi mi sutra 2dc. Ovaj ciklus sam jos sa vama a onda cu vidjeti. Za tjedan dana sam narucena na Vuk Vrhovac pa cu se mozda od sljedeceg ciklusa i skinuti s liste.

    Kako ste? Jel se pokriva? Jel se piske kakvi testovi? Kako su nam trudnice?
    Koji dan ciklusa ides na Vuk Vrh.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #121
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    cure nemam dobre vijesti, nuhalni nabor je 6,7 mm .. jako lose, beba nije dobro ((( bol,nevjerica,tuga.. uzas

  22. #122
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    cure nemam dobre vijesti, nuhalni nabor je 6,7 mm .. jako lose, beba nije dobro ((( bol,nevjerica,tuga.. uzas
    Hodi po drugo misljenje,... Koliko velika bebica??? I koliko tt ti sada???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #123
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    cure nemam dobre vijesti, nuhalni nabor je 6,7 mm .. jako lose, beba nije dobro ((( bol,nevjerica,tuga.. uzas
    A sta dr.kaze na to????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #124
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    da su sanse 20% da na kraju bude ok

  25. #125
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    da su sanse 20% da na kraju bude ok
    Hodi po drugo misljenje , naruci se na 4D ultrazvuk i hodi privat... Oni te odmah mogu uzeti.. kod nas jednog nazoves i za pola sata kod njega vec ides...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  26. #126
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    da su sanse 20% da na kraju bude ok
    Koliko tjedana ti sada???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  27. #127

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    cure nemam dobre vijesti, nuhalni nabor je 6,7 mm .. jako lose, beba nije dobro ((( bol,nevjerica,tuga.. uzas
    Viki, sad sam išla čitati o tom nuhalnom naboru i kažu da ga se zna lako krivo izmjeriti i da na kraju ne bude ništa. Pa gdje si bila? Kod onog svog ginekologa koji nije ni vidio bebicu kad joj je već srce kucalo??
    Daj molim te odi privatno negdje provjeriti, poštedi se užasa brige sad, mogu zamisliti šta sad prolaziš...

  28. #128
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    nisam tamo nego dr vasilj sa sv duha.. privatno kod njega,sumnjam da je krivo izmjerio

  29. #129
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    nisam tamo nego dr vasilj sa sv duha.. privatno kod njega,sumnjam da je krivo izmjerio
    12tt ti je sada????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  30. #130
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    nisam tamo nego dr vasilj sa sv duha.. privatno kod njega,sumnjam da je krivo izmjerio
    A sama beba odgovara velicine tjednima trudnoci????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  31. #131

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Sad čitam dalje o tome i vidim da ženama preporučuju amniocentezu u ovakvim slučajevima... jel ti to preporučio?

  32. #132
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Sad čitam dalje o tome i vidim da ženama preporučuju amniocentezu u ovakvim slučajevima... jel ti to preporučio?
    Koliko tebi izmjerio nuhalni??? Mislim da ti pisala vec o tome??? Znam da bilo sve uredu i deckic dal tako???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  33. #133

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko tebi izmjerio nuhalni??? Mislim da ti pisala vec o tome??? Znam da bilo sve uredu i deckic dal tako???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Nije mi još ništa mjerio, tek 13.05. idem u Petrovu, moj mi to nije mogao raditi...
    Sad mi se čini da neću čekati 13., nego da ću prije otić.

    Ja i dalje ne mogu vjerovati da je to konačno. Jel itko imao sličnih iskustava?

  34. #134
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi još ništa mjerio, tek 13.05. idem u Petrovu, moj mi to nije mogao raditi...
    Sad mi se čini da neću čekati 13., nego da ću prije otić.

    Ja i dalje ne mogu vjerovati da je to konačno. Jel itko imao sličnih iskustava?
    Ja nisam to imala a nisam nikad ni pitala za to..za taj nuhalni nabor...dok sam cula od dr da sve uredu bila sam presretna... Meni u zadnjej trudnoci nuhalni bio u granicams normale i opet stalo srceko ..i beba odgovara tjednima po ZM i po uzv ali ipak nazalost lose zavrsilo se... Rekao dr.da priroda odradila svoje i najvjerojatno nesto nije bilo uredu sa plodom

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #135
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam to imala a nisam nikad ni pitala za to..za taj nuhalni nabor...dok sam cula od dr da sve uredu bila sam presretna... Meni u zadnjej trudnoci nuhalni bio u granicams normale i opet stalo srceko ..i beba odgovara tjednima po ZM i po uzv ali ipak nazalost lose zavrsilo se... Rekao dr.da priroda odradila svoje i najvjerojatno nesto nije bilo uredu sa plodom

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    to i mene ceka

  36. #136
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Joj Viki... Nadam se ipak da ce se situacija nekako preokrenuti... Ne razumijem se bas u to. Bas mi je zao sto prolazis sad sve to. Vibram ipak za pozitivan ishod ~~~~~~~~~~~~~~~~
    Drzi se...

  37. #137
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    bila sam u Letrovoj rekli su mi slicno..ljudi moji beba je toliko zivahna,aktivna ,prekrasna..srcekk kuca kao ludo..ja se nemogu pomiriti sa time evo ,raspuknuti cu se od tuge ;(

  38. #138

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    bila sam u Letrovoj rekli su mi slicno..ljudi moji beba je toliko zivahna,aktivna ,prekrasna..srcekk kuca kao ludo..ja se nemogu pomiriti sa time evo ,raspuknuti cu se od tuge ;(
    Tako mi je žao Viki. Kvragu oprostite ako će nekoga povrijediti što ću ovo reći, ali lakše bude kad samo dođe do spontanog i znaš da nije bilo pomoći... Ali živahna beba, srčeko, kao i kod Justme...
    Nemam riječi, stvarno mi je žao Viki...

  39. #139
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Tako mi je žao Viki. Kvragu oprostite ako će nekoga povrijediti što ću ovo reći, ali lakše bude kad samo dođe do spontanog i znaš da nije bilo pomoći... Ali živahna beba, srčeko, kao i kod Justme...
    Nemam riječi, stvarno mi je žao Viki...
    Istina je...

    Meni nije doslo do spontanog a dok vratim sve bolje da to doslo prije nego vleklo se do 15tt .. i neki mi vrag nije dao mira i isla sam doma da poslusam srceko sa baby watcher i ono vise nije kucalo a kod dr.tek sam trebala ici za tjedan dana na kontrolu i sa sam to doma ne imala onda bi sigurno u toku tog tjedan do kontrole krenuo spontani...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  40. #140
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Tako mi je žao Viki. Kvragu oprostite ako će nekoga povrijediti što ću ovo reći, ali lakše bude kad samo dođe do spontanog i znaš da nije bilo pomoći... Ali živahna beba, srčeko, kao i kod Justme...
    Nemam riječi, stvarno mi je žao Viki...
    slazem se. kad sam mislila da nesto nije ok, mislila sam na taj ishod, da mozda beba stala sa razvojem, srceko mozda ne kuca.. ali ova agonija gledati svoje djetesce i znati da ga nikada mozda necu drzati u rukama

  41. #141
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    slazem se. kad sam mislila da nesto nije ok, mislila sam na taj ishod, da mozda beba stala sa razvojem, srceko mozda ne kuca.. ali ova agonija gledati svoje djetesce i znati da ga nikada mozda necu drzati u rukama
    Bas citam po forumu, slucaji sa velikim NN da tripl.test pokaze se lose a amniocent.bude dobra ... Ja jos uvijek vjerujem da sve bude ok...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #142
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Bas citam po forumu, slucaji sa velikim NN da tripl.test pokaze se lose a amniocent.bude dobra ... Ja jos uvijek vjerujem da sve bude ok...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    i ja sam nasla par slucajeva gdje je bilo ok, ali dr je rekao da su sanse 15-20% a to je punoo pre mala sansa

  43. #143
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    i ja sam nasla par slucajeva gdje je bilo ok, ali dr je rekao da su sanse 15-20% a to je punoo pre mala sansa
    Koliko ti izmjerili u petrovoj jucer???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  44. #144
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Chicha, kam si ti nestala??? Kako napreduje trudnoce, simptome????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  45. #145
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko ti izmjerili u petrovoj jucer???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    5,7mm

  46. #146
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    5,7mm
    Oni malo manje izmjerili neg.prije gin.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  47. #147
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Viki bas mi je zao sto sad ovo prolazis. Nemam rijeci... Sve sto kazem suvisno je. Molim se da ipak tih 20% prevlada

  48. #148
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Viki bas mi je zao sto sad ovo prolazis. Nemam rijeci... Sve sto kazem suvisno je. Molim se da ipak tih 20% prevlada
    hvla ti, ma jasno mi je ,nema se tu kaj komentirati.. prosla si sve znas kako je..
    sve u svemu ako se ustanovi da je nesto lose neka se sve samo sto prije zavrsi

  49. #149
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Viki, ne mogu zamisliti kroz šta sad prolazite, i ja se nadam da ćete biti u ovih 20 % pozitivne statistike
    Jesu li bebi mjerili nosnu kost, je li vidljiva?
    Traži sve dodatne pretrage, neka sve detaljno ispitaju.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Uh Viki88. Jako mi je žao.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •