Stranica 8 od 33 PrviPrvi ... 67891018 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 351 do 400 od 1641

Tema: Odbrojavanje 1/2019 by Viki88, chicha i EmaG.

  1. #351

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Danas sam obavila još jedan uzv..kaže sve izgleda dobro..u pon. opet betu ponoviti da bude siguran da je na 0 .
    Trudnoća nije bila planirana, desilo se..ali u meni je toliku želju za djetetom sada probudilo..da se to opisati ne može..

  2. #352
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    A koji dan ti je bila O?
    Možda braco nešto predosjeća pa zato pita
    ema, O mi je bila 11.dc. za test je rano. nema mi druge nego cekati pa cemo vidjeti koliko to moj malac predosjeca
    kako si ti? koji si tt?

  3. #353

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    ema, O mi je bila 11.dc. za test je rano. nema mi druge nego cekati pa cemo vidjeti koliko to moj malac predosjeca
    kako si ti? koji si tt?
    Znači 12dop si i još se dobro držiš po pitanju ne testiranja svaka čast!
    13tjedan sam i za sad mi se čini ok. Čekam sad dva tjedna nalaze krvi sa kombiniranog i onda sljedeći pregled početkom 6.mjeseca.

  4. #354
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Znači 12dop si i još se dobro držiš po pitanju ne testiranja svaka čast!
    13tjedan sam i za sad mi se čini ok. Čekam sad dva tjedna nalaze krvi sa kombiniranog i onda sljedeći pregled početkom 6.mjeseca.
    a kad da radim test? imam neiskoristenog od proslog mjeseca,posto me prijasnja M iznenadila ranije ali mi se sve cini da je jos rano za testiranje...neznam...
    13.tt super! sad se vec polako mozes opustit i pocet uzivat u T.

  5. #355

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 10.5.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 45. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~28. dc

    Odbrojavalice

    justme409~~~~~~~~~~25. dc
    Andydea123~~~~~~~~~23. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~18. dc
    jagodicabobica~~~~~~~15. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~10. dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~9. dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~4. dc


    Sorry Ljube, tebi sam valjda oduzela jedan umjesto da dodam. A sta je s Angie_88?

  6. #356

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    a kad da radim test? imam neiskoristenog od proslog mjeseca,posto me prijasnja M iznenadila ranije ali mi se sve cini da je jos rano za testiranje...neznam...
    13.tt super! sad se vec polako mozes opustit i pocet uzivat u T.
    Pa kažu da se treba raditi dan poslije nego bi trebala dobiti m. Znači u ovom slučaju, ako uzmemo da si 12dpo, ti bi trebala raditi za tri dana, to ispada ponedjeljak. Ali mnoge od nas ne čekaju taj prvi dan kad kasni jer je najčešće vidljiva svijetla crtica (ako se radi o trudnoći) već i koji dan prije. Ali sad, to ti može biti dodatni stres, jer to što će ti sad biti negativan test ne znači da nisi trudna, nego si možda prerano testirala, ali ako je pozitivan, onda je pozitivan. I zato smo često nestrpljive pa pišamo po tim štapićima i prije :D
    Ja sam se recimo trudila pišati na 14ti ili 15dpo, jer nisam htjela uloviti biokemijsku u slučaju da do toga dođe, ali ovaj mjesec kad je bio + sam radila na 12dpo i bila je svijetla crtica

    Tako da, svaka od nas bi ti tu rekla drugačije, jer smo nestrpljive i želimo vidjeti tu crticu što prije. Ali ti odluči kako je najbolje za tebe da se ne živciraš i da nisi pod stresom.

    Jao jao držim fige za jednu lijepu crticu

  7. #357
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Pa kažu da se treba raditi dan poslije nego bi trebala dobiti m. Znači u ovom slučaju, ako uzmemo da si 12dpo, ti bi trebala raditi za tri dana, to ispada ponedjeljak. Ali mnoge od nas ne čekaju taj prvi dan kad kasni jer je najčešće vidljiva svijetla crtica (ako se radi o trudnoći) već i koji dan prije. Ali sad, to ti može biti dodatni stres, jer to što će ti sad biti negativan test ne znači da nisi trudna, nego si možda prerano testirala, ali ako je pozitivan, onda je pozitivan. I zato smo često nestrpljive pa pišamo po tim štapićima i prije :D
    Ja sam se recimo trudila pišati na 14ti ili 15dpo, jer nisam htjela uloviti biokemijsku u slučaju da do toga dođe, ali ovaj mjesec kad je bio + sam radila na 12dpo i bila je svijetla crtica

    Tako da, svaka od nas bi ti tu rekla drugačije, jer smo nestrpljive i želimo vidjeti tu crticu što prije. Ali ti odluči kako je najbolje za tebe da se ne živciraš i da nisi pod stresom.

    Jao jao držim fige za jednu lijepu crticu[emoji813]
    Mozda to bio problem i kod mene...

    Ja sam sve racunala da O bila 13dc po sluzi i boli u jajnicima ali cini mi se da sam mozda i pogresila posto onda bi mi danas trebala doci M ali njej nema... Imam neki blagi grcevi ali vise po strane po jajnicima nego u trbuhu... Imam osjecaj ko da nesto iscuri i hodam svako malo vidit ali to samo iscjedak... Trtica mi boli , temp.povisena jos uvijek, dode po nekad u toku dana navala mucnica ali traje neki sam vremena i prode...

    Ne radim vise test a isto tako ne nadam se uopce da je i trudnoca u pitanju... Pokrili smo svi dane... I sve u bozjema rukama....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  8. #358

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda to bio problem i kod mene...

    Ja sam sve racunala da O bila 13dc po sluzi i boli u jajnicima ali cini mi se da sam mozda i pogresila posto onda bi mi danas trebala doci M ali njej nema... Imam neki blagi grcevi ali vise po strane po jajnicima nego u trbuhu... Imam osjecaj ko da nesto iscuri i hodam svako malo vidit ali to samo iscjedak... Trtica mi boli , temp.povisena jos uvijek, dode po nekad u toku dana navala mucnica ali traje neki sam vremena i prode...

    Ne radim vise test a isto tako ne nadam se uopce da je i trudnoca u pitanju... Pokrili smo svi dane... I sve u bozjema rukama....

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube, jel ti ne pratiš O lh trakicama?

  9. #359
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Pa kažu da se treba raditi dan poslije nego bi trebala dobiti m. Znači u ovom slučaju, ako uzmemo da si 12dpo, ti bi trebala raditi za tri dana, to ispada ponedjeljak. Ali mnoge od nas ne čekaju taj prvi dan kad kasni jer je najčešće vidljiva svijetla crtica (ako se radi o trudnoći) već i koji dan prije. Ali sad, to ti može biti dodatni stres, jer to što će ti sad biti negativan test ne znači da nisi trudna, nego si možda prerano testirala, ali ako je pozitivan, onda je pozitivan. I zato smo često nestrpljive pa pišamo po tim štapićima i prije :D
    Ja sam se recimo trudila pišati na 14ti ili 15dpo, jer nisam htjela uloviti biokemijsku u slučaju da do toga dođe, ali ovaj mjesec kad je bio + sam radila na 12dpo i bila je svijetla crtica

    Tako da, svaka od nas bi ti tu rekla drugačije, jer smo nestrpljive i želimo vidjeti tu crticu što prije. Ali ti odluči kako je najbolje za tebe da se ne živciraš i da nisi pod stresom.

    Jao jao držim fige za jednu lijepu crticu
    ja cu se pokusat strpit do ponedjeljka... nema mi smisla prije radit test,samo cu se razocarat. Ema hvala na podrsci,puno mi znaci. nadam se da ces malo te trudnicke carolije poslati i nama trudilicama

  10. #360

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Uvijek Andydea, najviše od cijelog ovog foruma se mogu solidarizirati s ovim dijelom, jer znam kako je. Šaljem vam ja baby dust cijelo vrijeme

  11. #361
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Cure moje ja sam danas malo tuzna. Dvije su godine kako nam je otisla nasa curica

  12. #362

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje ja sam danas malo tuzna. Dvije su godine kako nam je otisla nasa curica
    A joj Iva, sad vidim... baš mi je žao. Ne mogu niti zamisliti kako je to ostati bez bebice u 19.tjednu... a jel mogu pitati šta se dogodilo?

  13. #363
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Uvijek Andydea, najviše od cijelog ovog foruma se mogu solidarizirati s ovim dijelom, jer znam kako je. Šaljem vam ja baby dust cijelo vrijeme

  14. #364
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje ja sam danas malo tuzna. Dvije su godine kako nam je otisla nasa curica
    Ajmeee Iva... Bas mi je zao. Mogu zamislit kako se osjecas. Drzi se! Uz tebe smo.

  15. #365
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Hvala vam cure.
    Ema...trombofilija za koju nisam znala da je imam. Tromb zastopao pupcanu vrpcu i posteljica je, kak su mi to objasnili, dozivjela infarkt. Beba nije dobivala hranu i to je to.

    Inace danas skroz neki cudan dan. Pritisak u trbuhu jos od ovulacije ne prestaje, a ledja me danas razvaljuju. Tek mi je 3 dpo pa mi je to malo cudno prerano za bilo kakav simptom.
    I da mi dan bude ljepsi bila jos i na sahrani (jos malo tuge i zalosti). I tak sva jadna i nikakva pogledam u pod, cucnem i uberem djetelinu s 4 lista.
    Mozda mi donese srecu...

  16. #366
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, jel ti ne pratiš O lh trakicama?
    Ne draga, ne pratim ja sa trakicama...

    Zato i kazem da po sluzi pretpostavljam da je bila 13dc..
    A mozda i zabuna bila..


    Ali bas osjecam se ovaj ciklus skroz drugac... Od tad me krenuli povremeni mucnine bila sam napuhnuta, stalno nesto osjecala u maternice ,pikaju jajnice... Temper.povisena dan danas i jutarnja i u toku dana, iscjedak vodenasti krenuo od 16dc i dan danas ne staje, ali osjecam pikanje ko neka probadanja i sredine maternice predpostavljam tocno ravno ispod pupka koji desetak cm, tu i tamo osjecam pikanje jajnika najvise lijevog i vec par dana primjetila sam da mi dosta vrti se u glave na momentu da trebas stati inace bi pala... Napuhnutosti nemam bas ali dosta bol u krizama i zatvor imam od 16,17dc ... Stolica dode na pet dana jednom...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  17. #367
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam cure.
    Ema...trombofilija za koju nisam znala da je imam. Tromb zastopao pupcanu vrpcu i posteljica je, kak su mi to objasnili, dozivjela infarkt. Beba nije dobivala hranu i to je to.

    Inace danas skroz neki cudan dan. Pritisak u trbuhu jos od ovulacije ne prestaje, a ledja me danas razvaljuju. Tek mi je 3 dpo pa mi je to malo cudno prerano za bilo kakav simptom.
    I da mi dan bude ljepsi bila jos i na sahrani (jos malo tuge i zalosti). I tak sva jadna i nikakva pogledam u pod, cucnem i uberem djetelinu s 4 lista.
    Mozda mi donese srecu...
    Daj boze draga!!!![emoji7][emoji7][emoji7]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  18. #368
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje ja sam danas malo tuzna. Dvije su godine kako nam je otisla nasa curica
    [emoji25][emoji25][emoji25]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  19. #369
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ljube tebi danas kasni?

  20. #370
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube tebi danas kasni?
    A sta ja znam draga dal kasni ili ne

    Ako O bila 13dc onda bi definitivno danas vec dosla posto test bio neg.23dc i 25dc.. najvjerojatno ja fulala O i ima ona cas jos doci do nedelji i pon.

    Nazalost znam da bude dosla posto preljepo bi bilo da je istinito i da trudnoca u pitanju...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #371
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Vidjeti cemo. Nikad ne mozes biti sigurna 100% u nista. Sve mjesece kad sam bila uvjerena da je t dosla m. Onaj mj kad sam bila sigurna da nije t bila t

  22. #372
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Iva, zao mi je zbog tvoje curice. Divim se svim vama majkama andjela. Ne mogu ni zamisliti tu bol, koja znam da ne traje samo taj jedan dan, nego uvijek. Drzi se, tu smo za tebe.

  23. #373
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Vidjeti cemo. Nikad ne mozes biti sigurna 100% u nista. Sve mjesece kad sam bila uvjerena da je t dosla m. Onaj mj kad sam bila sigurna da nije t bila t
    Hvala draga, ali nemam nade bas!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #374
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Nama ce biti 6.7 god.dana nakon kiretaze , kad me napustila moja princeza koja bila borac do 15tt

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #375
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj iva_777 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam cure.
    Ema...trombofilija za koju nisam znala da je imam. Tromb zastopao pupcanu vrpcu i posteljica je, kak su mi to objasnili, dozivjela infarkt. Beba nije dobivala hranu i to je to.

    Inace danas skroz neki cudan dan. Pritisak u trbuhu jos od ovulacije ne prestaje, a ledja me danas razvaljuju. Tek mi je 3 dpo pa mi je to malo cudno prerano za bilo kakav simptom.
    I da mi dan bude ljepsi bila jos i na sahrani (jos malo tuge i zalosti). I tak sva jadna i nikakva pogledam u pod, cucnem i uberem djetelinu s 4 lista.
    Mozda mi donese srecu...
    zao mi je Iva jako , mogu misliti kroz kaj si prolazila .. tek sad znam kaj znaci ta bol gubitka djeteta .
    sto se tice djeteline sa cetri lista nasla sam ih hrpu, zadnju prije mozda 3 tj, isto cucnula i ugledala i eto koliko mi je srece donjela

  26. #376
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Nama ce biti 6.7 god.dana nakon kiretaze , kad me napustila moja princeza koja bila borac do 15tt

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    toga me je strah da nakon kiretaze necu moci opet ostati trudna

  27. #377
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    toga me je strah da nakon kiretaze necu moci opet ostati trudna
    I ja draga toga bojim se[emoji25][emoji25][emoji25]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #378
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Sada sam primjetila jedva jedva blago rozi iscjedak na dnevnom uloslu i jako malo pikazalo se na wc papiru pri brisanju roza vodica...

    Sada ili M na vratama i u toku noci procurim ili ako bog bude na mojej strane pa mozda implantacijsko krvarenje.... [emoji120][emoji120][emoji120] Sada sve u bozjim rukama...

    Ali potonuli mi svu lade i osjecam da ujutro to bude posteno krenula M...

    Stvarno vise nemam snage i neznam vise gdje je kvaka

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  29. #379
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni je sredina/kraj 2 godine od kiretaze. Godinu dana nakon kiretaze nismo pokusavali doduse, ali kad smo poceli 3.ci mjesec pokusavanja se spojilo. Na krivom mjestu, ali spojilo se.

  30. #380
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Evo izgleda da je meni ovaj mj uranila za 2 dana. Trenutno samo spoting nakon wca. A bila sam 99% sigurna da mi je u ned bila O, po pritisku i to. A i lh trakica je bila jako tamna u ned i pon oko podne, tek je u pon navecer oslabila. U pet i sub sam bila na putu pa nisam testirala, a i racunala sam da je ovaj mj O na krivom jajniku, al sam u ned imala pritisak na lijevom pa okusala srecu.

    Sad u 5tom mj odo gin na uvz prije O da malo "pogodimo" pa cemo vidjeti

  31. #381
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pisite 1 dc...

    Ahhhh i zivotu...

    Ja mislim da nakon kiretaze puno puno teze ostati u drugonm stanju[emoji25][emoji25][emoji25][emoji25]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  32. #382
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja ovaj mjesec krecem sa cajem od lista maline i crveni zdravac... I vise ne razmisljam o trudnoci nego prepustim sve bogu...[emoji25][emoji25][emoji25][emoji25]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  33. #383

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ovaj mjesec krecem sa cajem od lista maline i crveni zdravac...
    Vjerojatno jesi..no, da ipak pitam. Jesi pila femisan A kapi? Sestrična je moja zbog problema sa štitnjačom imala i problema pri začeću..nakon tri bočice je ostala trudna..

  34. #384
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerojatno jesi..no, da ipak pitam. Jesi pila femisan A kapi? Sestrična je moja zbog problema sa štitnjačom imala i problema pri začeću..nakon tri bočice je ostala trudna..
    Stitnjaca mi je uredu, prosli mjesec sam kontrolirala sve hormone

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #385

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 10.5.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 46. dc


    Odbrojavalice

    justme409~~~~~~~~~~26. dc
    Andydea123~~~~~~~~~24. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~19. dc
    jagodicabobica~~~~~~~16. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~11. dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~10. dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~5. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~1. dc

  36. #386

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    [QUOTE=ljube555;3104614]Stitnjaca mi je uredu, prosli mjesec sam kontrolirala sve hormone

    /QUOTE]

    Općenito kažu da su kapi odlične.. ne vezano za hormone..već za trudnoću..

  37. #387
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja cu piti list maline i crveni zdravac... Vec sam cula o njima poz.iskustva i to mi bar dobro dode u mjesto kave...posto sam ovisnik o kave...i macu prah u kapsulama imam i folnu kiselinu... Samo to i nikakve vise uzv pa folikulometr.ni trakice ne radim nista... Previse mi to postalo stresno i samo nekog vraga cekas svaki mjesec i cekas...

    Ne mogu vise

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od ljube555 : 11.05.2019. at 13:13

  38. #388
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pored svih blagotvornih dejstva koje čaj ima po organizam, definitivno je najpoznatija njegova upotreba u lečenju neplodnosti kod žena i muškaraca. On reguliše lučenje polnih hormona, deluje na prohodnost jajnika, povoljno utiče na rad prostate i pokretljivost spermatozoida. Takoreći crveni zdravac za muškarce je višestruko koristan. Neplodnost se ovim čajem može rešiti samo ukoliko ga oba partnera budu redovno ispijali. Važno: ni jedan od partnera tokom tretmana napitkom ne sme piti alkohol. On bi mogao uticati na njegovu delotvornost. Na efekte korišćenja čaja se ne čeka dugo. Svega 4 do 8 sedmica redovnog ispijanja je obično dovoljno kako bi napitak delovao na organizam. Ukoliko, pak, ne bude, samo nastavite sa terapijom, maksimalno do četiri meseca. Za žene je najbolje početi sa terapijom po završetku menstruacije. Slobodno je, čak i preporučljivo, njegovo ispijanje tokom plodnih dana

    Preuzeto sa: Crveni zdravac čaj za lečenje neplodnosti – iskustva | Dijeta Mesečeve Mene

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  39. #389
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Čaj od lista maline najpoznatiji je kao “ženski čaj” jer pomaže ojačati maternicu te područje zdjelice. Slijedi nekoliko dobrobiti čaja lista maline za naš organizam:

    Pomaže uravnotežiti hormone.

    Potiče plodnost i začeće.

    Olakšava menstrualne tegobe.

    Pomaže kod probavnih tegoba (posebice djece).

    Podržava zdravlje prostate.

    Smanjuje mogućnost pobačaja jer jača stijenke maternice.

    Pomaže kod urinarnih poteškoća.

    Ojačava imunosni sustav.

    [https://www]
    Uz prethodno navedene dobrobiti, čaj od lista maline obiluje prijeko potrebnim nutrijentima. Tako uz konzumaciju ovog čaja možemo opskrbiti organizam vitaminima A, C, B i E te mineralima poput magnezija, kalija, fosfora i kalcija.
    Najbolje djelovanje ovog čaja primjetno je tijekom redovite konzumacije, s pauzama od 10-14 dana nakon 3 tjedna svakodnevnog unosa.


    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  40. #390
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    I meni je 1DC. Gore sam javila

  41. #391
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    I meni je 1DC. Gore sam javila
    Poslala sam ti pp

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #392

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 11.5.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 46. dc


    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~24. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~19. dc
    jagodicabobica~~~~~~~16. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~11. dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~10. dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~5. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~1. dc
    justme409~~~~~~~~~~~~1. dc


    Evo ispravila sam. Nisam vidjela tvoju poruku. Ja cure danas radim test. Jest da mi je zadnji dan menge, al bila mi je oskudna i čudno mi je sto su mi danas grudi pune i boluckaju. Kupila sam bila gravignost duo i necu propast za 10-15 kn.

  43. #393
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Lista za 11.5.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 46. dc


    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~24. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~19. dc
    jagodicabobica~~~~~~~16. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~11. dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~10. dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~5. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~1. dc
    justme409~~~~~~~~~~~~1. dc


    Evo ispravila sam. Nisam vidjela tvoju poruku. Ja cure danas radim test. Jest da mi je zadnji dan menge, al bila mi je oskudna i čudno mi je sto su mi danas grudi pune i boluckaju. Kupila sam bila gravignost duo i necu propast za 10-15 kn.
    Hajd cekamo

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  44. #394

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Nije. Ucinilo mi se na trenutak da vidim nesto, no onda je nestalo. Ah... ipak pripazit cu s alkoholom iducih par dana i napraviti cu jos jedan test ako mi bude nesto sumnjivo. Mislim, popila sam bevandu... al bolje nista... ustvari me vise brine sto pijem 3 kave dnevno.
    Posljednje uređivanje od Buncek : 11.05.2019. at 16:57

  45. #395

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Sad sam opet pogledala i fakat se vidi nesto rozo. Imali smo odnos i 17 dc... da nije mozda bila kasnija ovulacija? Al kako je moguce imati ovulaciju na 17 dc, a ciklus od 25-26 dana. I sta je ova menga onda bila? Bilo je bas dosta tamne krvi prva dva dana, istina nike bilo svijetle krvi... Uf. Ako stvarno je, valjda bu ovaj put sve ok Nist, sutra kupim clear blue digital pa cu znati 100%.

  46. #396

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Mozda je bila biokemijska pa je ovo samo ostatak...

  47. #397
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Nije. Ucinilo mi se na trenutak da vidim nesto, no onda je nestalo. Ah... ipak pripazit cu s alkoholom iducih par dana i napraviti cu jos jedan test ako mi bude nesto sumnjivo. Mislim, popila sam bevandu... al bolje nista... ustvari me vise brine sto pijem 3 kave dnevno.
    A ja jos vise kave nego ti... Pa mozda to dosta ometa ipak je kofein

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  48. #398
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Buncek nema problema. Bas sam glupo napisala poruku. Nije neka stvar jeli popravljeno ili ne hahaha. Ali hvala naravno

  49. #399
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda je bila biokemijska pa je ovo samo ostatak...
    Poslala sam ti pp

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #400
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo izgleda da je meni ovaj mj uranila za 2 dana. Trenutno samo spoting nakon wca. A bila sam 99% sigurna da mi je u ned bila O, po pritisku i to. A i lh trakica je bila jako tamna u ned i pon oko podne, tek je u pon navecer oslabila. U pet i sub sam bila na putu pa nisam testirala, a i racunala sam da je ovaj mj O na krivom jajniku, al sam u ned imala pritisak na lijevom pa okusala srecu.

    Sad u 5tom mj odo gin na uvz prije O da malo "pogodimo" pa cemo vidjeti
    mozda imlantacijsko

Stranica 8 od 33 PrviPrvi ... 67891018 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •