Stranica 4 od 33 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 1641

Tema: Odbrojavanje 1/2019 by Viki88, chicha i EmaG.

  1. #151

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 27.04.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 35. dc
    Andydea123~~~~~~~~~33. dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~~~16. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~15. dc
    justme409~~~~~~~~~~12. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~5. dc
    jagodicabobica~~~~~~~2. dc

  2. #152
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Viki, ne mogu zamisliti kroz šta sad prolazite, i ja se nadam da ćete biti u ovih 20 % pozitivne statistike
    Jesu li bebi mjerili nosnu kost, je li vidljiva?
    Traži sve dodatne pretrage, neka sve detaljno ispitaju.
    nosna kost je vidljiva , nije mjerila jer nije mogla na tom uvz mjeriti, ali je rekla da je vidljiva, i ja sam vidjela

  3. #153
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    nosna kost je vidljiva , nije mjerila jer nije mogla na tom uvz mjeriti, ali je rekla da je vidljiva, i ja sam vidjela
    Kod down sindroma navodno ta kost nije vidljiva uopce da kao njej nema...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  4. #154
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Viki malo sam citala isto dr forume, spominjali su neku pretragu krvi, te su spominjaki da cesto dodje do greske kod tog mjerenja.

  5. #155
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    I ono sto znam, moja poznanica je imala povecan taj nabor u trudnoci, ne znam koliko, i rodila je zdravog decka na kraju.
    Sto ti je dalje na redu?

  6. #156

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Viki malo sam citala isto dr forume, spominjali su neku pretragu krvi, te su spominjaki da cesto dodje do greske kod tog mjerenja.
    Na to i ja nailazim. Kažu da je razlika u vaginalnom i abdominalnom ultrazvuku i da nerijetko bude krivo, zato ljudi idu na nifty i slične testove, jer ti u pravilu može pokazati sve u redu i na kraju ispadne da nije. I obrnuto.

    Meni samo nije jasno zašto su mjerili tako rano. Viki i ja smo tu negdje po trudnoći i meni je doktor u srijedu rekao da odem nakon 13.5. na kombinirani probir, da je tad najsigurnije, jer prije može biti prerano i nejasno. A od 13. ulazim u 13. tjedan. Tako da pregled u 10. tjednu, pa čak i 11. za tako mali plod može biti velika razlika...
    Posljednje uređivanje od EmaG. : 27.04.2019. at 18:19

  7. #157
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Nasla sam masu iskustava gdje su u 10tom tj vidjeli preveliki nn, a u pravo vrijeme kad se mjeri (najranije nakon 11tt) on je bio normalan. Viki, znam da je nama lako reci da se smiris... Ali nekako se uhvati za tu aktivnu bebicu sa dobrim otkucajima i dobrim drugim nalazima i druge pretrage pomalo. Pitala sam ovu curu bas za njeno iskustvo pa ti javim i to.

  8. #158
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Na to i ja nailazim. Kažu da je razlika u vaginalnom i abdominalnom ultrazvuku i da nerijetko bude krivo, zato ljudi idu na nifty i slične testove, jer ti u pravilu može pokazati sve u redu i na kraju ispadne da nije. I obrnuto.

    Meni samo nije jasno zašto su mjerili tako rano. Viki i ja smo tu negdje po trudnoći i meni je doktor u srijedu rekao da odem nakon 13.5. na kombinirani probir, da je tad najsigurnije, jer prije može biti prerano i nejasno. A od 13. ulazim u 13. tjedan. Tako da pregled u 10. tjednu, pa čak i 11. za tako mali plod može biti velika razlika...
    To i ja citam da to prerano napravljeno vecinom nakon 12tt i nesto radi se

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  9. #159
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    To i ja citam da to prerano napravljeno vecinom nakon 12tt i nesto radi se

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    da i trebala sam ici tek 9.5 na kombinirani probir jer prije nema smisla ali ni u ovim tjednima nesmije biti toliki.. i ne kuzim kako mi oni mogu povecati tjedne na uvz po velicini bebe jer nema sanse da sam trudna po njihovom danas 11+6, mogu biti najvise trudna 10+6 danas, po Ovulaciji gledano a i po zadnjem uvz

  10. #160
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    ali do 12 ,13 tt nuhalni jos raste onda pada tako da u svakom slucaju nije dobro ..nije

  11. #161
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Viki sto ti je sad dalje ciniti?

  12. #162
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    da i trebala sam ici tek 9.5 na kombinirani probir jer prije nema smisla ali ni u ovim tjednima nesmije biti toliki.. i ne kuzim kako mi oni mogu povecati tjedne na uvz po velicini bebe jer nema sanse da sam trudna po njihovom danas 11+6, mogu biti najvise trudna 10+6 danas, po Ovulaciji gledano a i po zadnjem uvz
    Mozda toliko beba veca pa oni gledaju po velicinu bebe

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  13. #163
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Viki, dobro je što se vidjela nosna kost, znači da je manja mogućnost kromozomske greške.
    Nn je povećan i kod srčanih grešaka, tako da je najbolje uraditi sve što se može od pretraga.
    Moj doktor me i sa normalnim nuhalnim slao na amniocentezu (radi godina), jer smatra da nije najpouzdaniji.
    Vibram da sve bude dobro ~~~~

  14. #164

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 27.04.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 36. dc
    Andydea123~~~~~~~~~34. dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~~~17. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~16. dc
    justme409~~~~~~~~~~13. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~6. dc
    jagodicabobica~~~~~~~3. dc

  15. #165
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Viki, dobro je što se vidjela nosna kost, znači da je manja mogućnost kromozomske greške.
    Nn je povećan i kod srčanih grešaka, tako da je najbolje uraditi sve što se može od pretraga.
    Moj doktor me i sa normalnim nuhalnim slao na amniocentezu (radi godina), jer smatra da nije najpouzdaniji.
    Vibram da sve bude dobro ~~~~
    ali tamo ksd smo gledali i ja sam vidjela mali mali nosic ,a sad kad na slici gledam ga ne vidim ,ali tamo smo i dokt i ja vidjele maali nosic

  16. #166
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    ali tamo ksd smo gledali i ja sam vidjela mali mali nosic ,a sad kad na slici gledam ga ne vidim ,ali tamo smo i dokt i ja vidjele maali nosic
    Mozda u toj sekundi pođaknula se beba i odmah druga slika ispadne

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  17. #167
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    ali tamo ksd smo gledali i ja sam vidjela mali mali nosic ,a sad kad na slici gledam ga ne vidim ,ali tamo smo i dokt i ja vidjele maali nosic
    Sutra ides u bolnicu na dog.ili???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  18. #168
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    da sutra u jutro

  19. #169
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    ali tamo ksd smo gledali i ja sam vidjela mali mali nosic ,a sad kad na slici gledam ga ne vidim ,ali tamo smo i dokt i ja vidjele maali nosic
    Sad da uzmem snimke mojih cura, ne bi ti znala naći nosnu kost. Kod dr sam sve vidjela jer mi je i on govorio, npr, tu nam je nosna kost, tu je bubreg i sl.
    Ako ne znaš čitati UZ, nemoj se time opterećivati.
    Sretno sutra

  20. #170
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Javi nam se sutra obavezno! A za sliku, svaku sekundu se drugacija slika vidi, bitno da ste tamo vidjeli.

  21. #171
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Viki, a razmišljaš li o neinvazivnim testovima? Žao mi što prolaziš kroz ovaj strah. Još stigneš sve obaviti.

  22. #172
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Viki, sretno sutra!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #173
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    hvala svima,javiti cu se.
    sarasvati pa ne razmisljam kad su me narucili na cvs, mislim da je to najpouzdaniji test..

  24. #174

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 29.04.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 37. dc
    Andydea123~~~~~~~~~35. dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~~~18. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~17. dc
    justme409~~~~~~~~~~14. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~7. dc
    jagodicabobica~~~~~~~4. dc

  25. #175

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Viki sretno!

  26. #176

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Bok cure, pridružila bih se na odbrojavanju. Danas mi je 29. dan ciklusa. O je bila 16.04. te bih po tome trebala dobiti sutra ili prekosutra. Inače imam redovite, ali produžene cikluse 30 - 40 dana. Nadam se da će sve biti ok Viki.

  27. #177
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Viki, nadamo se svi skupa s tobom ~~~~~~~~~~~~

  28. #178
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    cure nisam nista pametnija, samo mi je napravio uvz i rekao da je nuhalni 4.7 ,nista dr. rekao je da do cvs-a nista nemozemo znati.

  29. #179
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, pridružila bih se na odbrojavanju. Danas mi je 29. dan ciklusa. O je bila 16.04. te bih po tome trebala dobiti sutra ili prekosutra. Inače imam redovite, ali produžene cikluse 30 - 40 dana. Nadam se da će sve biti ok Viki.
    Dobro dosla[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  30. #180

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    1. dan ciklusa Odbrojavanje od početaka za prvi put na ovoj temi

  31. #181
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Pa svakim uvz sve manje i manje...

  32. #182
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    istina ali koliko dobro mjere, ovaj dr je samo pogledao izmjerio i to je to.. nije vrtio trazio veci nabor i sl kako je radio dr na privatnom uvz. bojim se i ponadati da se zbilja smanjuje

  33. #183
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Viki skroz te razumijem. I ja sam tip koji radje se pripremi na najgore pa se iznenadi s dobrom opcijom nego da se tjesim i onda razocaram, kada se radi o meni...
    Al se za tebe nadam i molim i dalje da ce se promjeniti situacija i da cemo se uskoro veseliti

  34. #184

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Viki, a kad je cvs?

  35. #185
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    tako je radije se spremim na najgore.cvs je iduci utorak naravno ako prezivi beba do tada

  36. #186

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Držimo fige da bebač bude ok do utorka i da nas sve obraduje s dobrim vijestima.
    Drži se Viki, ovo iščekivanje je grozno, ali tu smo kad god želiš nešto podijeliti s nama ili se samo izjadati

  37. #187

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 30.04.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 38. dc
    Andydea123~~~~~~~~~36. dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~~~19. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~18. dc
    justme409~~~~~~~~~~15. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~8. dc
    jagodicabobica~~~~~~~5. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~2. dc

  38. #188
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Lista za 30.04.2019.

    (Ne) čekalice [emoji813]

    angie_88~~~~~~~~~~ 38. dc
    Andydea123~~~~~~~~~36. dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~~~19. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~18. dc
    justme409~~~~~~~~~~15. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~8. dc
    jagodicabobica~~~~~~~5. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~2. dc
    Koliko ti traje ciklus??? Dal ces raditi test ili????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  39. #189

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Ljube necu jos radit. Traje 24-26 dana. Nisam ovaj mjesec nesto napeta, imam osjecaj da nista od toga. Imali smo odnos samo 11 DC, a ja mislim da je ovulacija bila 13 DC. Ako ne dodje do iduceg tjedna onda cu radit.
    Posljednje uređivanje od Buncek : 30.04.2019. at 08:38

  40. #190
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube necu jos radit. Traje 24-26 dana. Nisam ovaj mjesec nesto napeta, imam osjecaj da nista od toga. Imali smo odnos samo 11 DC, a ja mislim da je ovulacija bila 13 DC. Ako ne dodje do iduceg tjedna onda cu radit.
    Pa to je dobar dc za zacece, sperm .zive od 3do5 dana cak neki...

    Ja sam pokrila 7, 9, 10,12dc a O bila ili 12ili 13dc... Pa opet ne vjerujem i ne nadam se nicemu... Ja odlucila da necu test raditi jedino ako mi bude dosta kasnilo onda da...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #191

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    A da, nikad ne znas... ima sanse, al me nekak ne pere uzbudjenje. Valjda takva faza... Bas sam nekak melankolicna.

  42. #192
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    A da, nikad ne znas... ima sanse, al me nekak ne pere uzbudjenje. Valjda takva faza... Bas sam nekak melankolicna.
    tada se najbolje prima

  43. #193
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    tada se najbolje prima
    Nekome da a nekome ne... Ja u zadnje trudnoci nakon poroda imala jedan odnos i primilo se , jedino znam da to bilo negdje blizu sedmog tjedna nakon poroda i tad jos nisam ni prvu M dobila..i taj jedini odnos bio i muz otisao u njemacku... A sada nece i nece i nece

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  44. #194

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Nekome da a nekome ne... Ja u zadnje trudnoci nakon poroda imala jedan odnos i primilo se , jedino znam da to bilo negdje blizu sedmog tjedna nakon poroda i tad jos nisam ni prvu M dobila..i taj jedini odnos bio i muz otisao u njemacku... A sada nece i nece i nece

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Da, ali tad nisi očekivala, nisi planirala trudnoću, bila si opuštena... i onda se primilo... znam i sama kak je teško opustiti se kad iščekuješ svaki dan prvo ovulaciju pa onda (ne)mengu, ali meni je isto oba puta uspjelo tek kad iskreno nisam planirala da će se dogoditi taj mjesec i prebacila misli na nešto drugo i eto ga... iznenadilo
    Posljednje uređivanje od EmaG. : 30.04.2019. at 23:21

  45. #195
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Jutro svima, ajme meni takav pad imuniteta da je to koma..temp.zacepljen nos ,boli grlo...a jucer pa sam prolezala pola dana kakve sam grcevi imala nakon toga i bol u zeludcu...jos plus i zatvor imam...danas imam grcevi ali puno blazi nego jucer...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #196

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Lista za 1.5.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~ 39. dc
    Andydea123~~~~~~~~~37. dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~~~20. dc
    ljube555~~~~~~~~~~~19. dc
    justme409~~~~~~~~~~16. dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~9. dc
    jagodicabobica~~~~~~~6. dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~3. dc

    Novi mjesec, nove pobjede

  47. #197

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Ema, nekak mi je postalo svejedno, bar trenutno. Kad pomislim sto me sve ceka s jos jednim dijetetom... pitam se sto mi to treba. Imam super klinca, koji je i zdrav i zadovoljan, a zna biti i dana kad je bas naporan. No ipak od pocetka godine sam procitala vec 4-5 knjiga i imamo i muz i ja bar nesto vremena za sebe. Biti cu sretna ako dodje i druga beba, ali se preispitujem da li je ona presudna za moju srecu ili bih bila zadovoljna sa jednim malcem.

  48. #198

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Ema, nekak mi je postalo svejedno, bar trenutno. Kad pomislim sto me sve ceka s jos jednim dijetetom... pitam se sto mi to treba. Imam super klinca, koji je i zdrav i zadovoljan, a zna biti i dana kad je bas naporan. No ipak od pocetka godine sam procitala vec 4-5 knjiga i imamo i muz i ja bar nesto vremena za sebe. Biti cu sretna ako dodje i druga beba, ali se preispitujem da li je ona presudna za moju srecu ili bih bila zadovoljna sa jednim malcem.
    Mislim da je to kaj ti pričaš realno i normalno. Znam nekoliko parova koji su se odlučili na drugo i treće dijete jer se ´mora´, ´podrazumijeva´ i onda nema natrag. Zdravo je tako kritično propitati jel ja to stvarno želim. Ali se recimo meni dogodila mala kratka panika kad sam saznala da sam trudna, a radili smo na tome, htjeli smo to, želimo djecu, ali nakon što smo 12 godina nas dvoje i sad odjednom dolazi još netko i sve se mijenja i oprala me panika kaj je to meni trebalo Ali jako brzo je prošlo, mislim da je normalno imati takve misli.
    Jel vi već dugo radite na bebi? Imate neke probleme? Sori, mislim da sam propustila negdje tvoju priču ako si pisala

  49. #199
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Ema, nekak mi je postalo svejedno, bar trenutno. Kad pomislim sto me sve ceka s jos jednim dijetetom... pitam se sto mi to treba. Imam super klinca, koji je i zdrav i zadovoljan, a zna biti i dana kad je bas naporan. No ipak od pocetka godine sam procitala vec 4-5 knjiga i imamo i muz i ja bar nesto vremena za sebe. Biti cu sretna ako dodje i druga beba, ali se preispitujem da li je ona presudna za moju srecu ili bih bila zadovoljna sa jednim malcem.
    totalno te kuzim, tako je i meni ponekad u glavi, uhvati me frka kako sa 2 djece ali opet ne zelim da mi elena odrasta sama nikako.. ja imam brata i nismo se uvijek slagali ali sada drago sto nisam jedinica.. uskoro cu postati i tetka ,di ces vece radosti

  50. #200

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    totalno te kuzim, tako je i meni ponekad u glavi, uhvati me frka kako sa 2 djece ali opet ne zelim da mi elena odrasta sama nikako.. ja imam brata i nismo se uvijek slagali ali sada drago sto nisam jedinica.. uskoro cu postati i tetka ,di ces vece radosti
    Ja sam jedinica i sve bi dala za brata ili sestru. Rekla sam mami i tati, ako ikad dođete i priznate da imate negdje dijete za koje nismo znali, nemojte misliti da ću se ja ljutiti, bit ću najsretnija na svijetu Ja se još nadam da će me iznenaditi hahaha

Stranica 4 od 33 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •