Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 91011
Pokazuje rezultate 501 do 521 od 521

Tema: Odbrojavanje 1/2019 by Viki88, chicha i EmaG.

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Izgleda da stvarno nema pravila.

Jagodice jesam sad. Da, nizak je stalno. Ma sama sam si kriva u biti. Imala sam svadbu pa me to iscrpilo i odmah sam se vratila vježbanju. Još i noć prije treninga nisam nikako spavala, ujutro nisam jela i eto ga. Od sad ću pametnije.

Andydea, lijepa je lista i bez vibrica, ja ih isto ne vidim na tipkovnici.

ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Ja nekako cudno osjecam se... Lagano me napuhnulo, dosta osjecam jajnici, krenulo vec lagano rastezljivi iscjedak.. ocito ovaj ciklus O bude uranila...

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Izgleda da stvarno nema pravila.

Jagodice jesam sad. Da, nizak je stalno. Ma sama sam si kriva u biti. Imala sam svadbu pa me to iscrpilo i odmah sam se vratila vježbanju. Još i noć prije treninga nisam nikako spavala, ujutro nisam jela i eto ga. Od sad ću pametnije.

Andydea, lijepa je lista i bez vibrica, ja ih isto ne vidim na tipkovnici.
    ~~~~~~~~~~~ haahahahahaha nasla sam ih! nisam imala mira i trazila sam i trazila hahaha i nasla! ~~~~~~~~~~~~~~
    sutra lista sa vibricama! ipak,vibra je ipak vibra,zar ne? a to nama treba. dobar osjecaj.

na mojoj tipkovnici je slicica vibre ispod ESC tipke ali to nije. nasla sam je pod ALT GR+1.

ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    ~~~~~~~~~~~ haahahahahaha nasla sam ih! nisam imala mira i trazila sam i trazila hahaha i nasla! ~~~~~~~~~~~~~~
    sutra lista sa vibricama! ipak,vibra je ipak vibra,zar ne? a to nama treba. dobar osjecaj.

na mojoj tipkovnici je slicica vibre ispod ESC tipke ali to nije. nasla sam je pod ALT GR+1.
    Hahahah

Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013

Početno

cure sto se tice odnosa mi smo nekako svaki 2 dan ali znalo se desiti i na 3-i dan kad mi se nije dalo i pre umorna bila,ali 2 puta sam ostala trudna(prva biokemijska) i sad kad nisam uopce vodila brigu o plodnim danima, odnosima,kada cemo,koliko cemo nego smo imali odnose kad sam bas za to imala volju.. ak me kuzite, kad se prepustis radi zelje a ne radi pravljenja bebe...
    prvo djete je doslo isto tako, iz prve ali uopce nisam ni znala kada su mi plodni dani, pre duge cikluse sam imala..nisam pratila O uopce,nisam se ni nadala trudnoci iz prve i bila skroz opustena. znaci.sada smo nepunih godinu dana pokuaavali ,svaki mjesec kad sam pratila sve zivo, tempirala odnose nista,a kad sam pustila sve k vragu primilo se. eto ziva istina za psihu

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Lista za 18.05.2019.

(Ne) čekalice

angie_88~~~~~~~~~~~53.dc

Odbrojavalice

iva777~~~~~~~~~~~~26.dc
    jagodicabobica~~~~~~~23.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~18.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~17.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~12.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~8.dc
    justme409~~~~~~~~~~8.dc
    Andydea123~~~~~~~~~8.dc

Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016

Početno

Vidi vibricaaaaaa! Nema da nema, sad se mora nekome posreciti! Ja pisnula test (danas cca 12-13dpo) i negativan je. Inace sam od onih koje nemaju samokotrolu i piske ranije, a imam doma one s ebaya...
    Sad cekam mengu da se javim na Vuk Vrhovec i da idem vaditi hormone.

Ima kakvih novosti? Kakvih testica, lh trakica, simptoma?

ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Ja mislim da mi je O vec bila od jucer danas tu negdje... Napuhnulo me od jucer vecer , bol jaka u jajnicima, grcevi neki u stomaku, a muz ce doci tek danas vecer... Znaci opet nema vise nade... O sigurno ovaj mjesec uranila ..a sluz jedva vidi se pri brisanju... Nista nije dobro...a bit ce valjda jednom...

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Cure Nadam se da će vam se sve brzo okrenuti u pozitivnom smjeru!

Kod mene je novost da je prošla ovulacija, napokon me ništa ne boli. Sad se treba strpiti dva tjedna da vidim hoće biti nešto.

Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016

Početno

Ljube, nemoj tolko negativno sve analizirati. Ja osobno imam bolove i nadutost i po 2 dana prije O, a uzmi u obzir da jajna stanica moze zivjeti do 24h. Tako da moguce da ce O tek nastupiti, odnosno da imas jos fore za pokriti. Jesi razmisljala da si narucis lh trakice s ebaya?

ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, nemoj tolko negativno sve analizirati. Ja osobno imam bolove i nadutost i po 2 dana prije O, a uzmi u obzir da jajna stanica moze zivjeti do 24h. Tako da moguce da ce O tek nastupiti, odnosno da imas jos fore za pokriti. Jesi razmisljala da si narucis lh trakice s ebaya?
    Koristila sam njih prije ali samo me nasekiraju i nikad ne uhvatim pik...pa sam odustala od njih

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Lista za 19.05.2019.

(Ne) čekalice

angie_88~~~~~~~~~~~54.dc

Odbrojavalice

iva777~~~~~~~~~~~~27.dc
    jagodicabobica~~~~~~~24.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~19.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~18.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~13.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~9.dc
    justme409~~~~~~~~~~9.dc
    Andydea123~~~~~~~~~9.dc

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

jutro cure,kako ste? ja sam nekako umorna. jucer sam popodne legla oko 15 h i zaspala kao malo dijete do 18h! mislila sam da ce mi sinoc bit problem zaspat ali nije. u 22:30 sam vec bila u krevetu i zaspala sam bez problema...jutros do 10! e jesam potegnula hahahha
    ovo prepisujem vremenu,ubio me vise ovaj vjetar,kisa i stalno ruzno vrijeme.
    ginekolog mi sutra ne radi,tek u utorak ali isto idem da vidimo tu ovulaciju. inace,sve ok,nista me ne boli. jedino sto bi opet u krevet... uhhh. Idem skuhat kavu da me malo podigne jer imam po kuci posla a nista mi se neda.

ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    jutro cure,kako ste? ja sam nekako umorna. jucer sam popodne legla oko 15 h i zaspala kao malo dijete do 18h! mislila sam da ce mi sinoc bit problem zaspat ali nije. u 22:30 sam vec bila u krevetu i zaspala sam bez problema...jutros do 10! e jesam potegnula hahahha
    ovo prepisujem vremenu,ubio me vise ovaj vjetar,kisa i stalno ruzno vrijeme.
    ginekolog mi sutra ne radi,tek u utorak ali isto idem da vidimo tu ovulaciju. inace,sve ok,nista me ne boli. jedino sto bi opet u krevet... uhhh. Idem skuhat kavu da me malo podigne jer imam po kuci posla a nista mi se neda.
    Kod mene ista situacija.... Samo bi spavala...

Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016

Početno

Joj, ja sam neki dan legla malo nakon 19h i probudila se u 21:20 (ups!). Ali meni je to bio simptom cevapa i case pive koje sam unistila prije nego sam legla hahaha.
    Inace sto se tice tih nekih ranih simptoma, obzirom da su isti kao i simptomi PMSa pokusavam ne analizirati. Od cica bolnih, preko umora, do cesceg mokrenja i jos iks stvari. Oboje se moze pojaviti i u jednom i u drugom slucaju, pa bi ih u savrsenom svijetu ignorirale ali eto, neke stvari su ipak jace od nas. Mene 2 dana cice ubijale, evo danas prestalo.

Drzim ipak fige da su umori trudnicki!

ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Joj, ja sam neki dan legla malo nakon 19h i probudila se u 21:20 (ups!). Ali meni je to bio simptom cevapa i case pive koje sam unistila prije nego sam legla hahaha.
    Inace sto se tice tih nekih ranih simptoma, obzirom da su isti kao i simptomi PMSa pokusavam ne analizirati. Od cica bolnih, preko umora, do cesceg mokrenja i jos iks stvari. Oboje se moze pojaviti i u jednom i u drugom slucaju, pa bi ih u savrsenom svijetu ignorirale ali eto, neke stvari su ipak jace od nas. Mene 2 dana cice ubijale, evo danas prestalo.

Drzim ipak fige da su umori trudnicki!
    Kod mene nije posto tek najvjerojatno prosla O... Ali sve mi cini se da nesto naskodilo zeludacu posto imam i povracanje i mucninu

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Meni je danas baš super dan! Probudila se oko 9, to je ekstremno rano za moj pojam.
    Išla na rolanje, 10 km sam natukla. Kasnije išla kod svekrve na ručak, sad evo pijem kavu. Večeras ću dovršiti pakiranje za put, a sutra idem u Maroko. Baš se veselim, bit će mi lakše dočekati potencijalno testiranje.

ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je danas baš super dan! Probudila se oko 9, to je ekstremno rano za moj pojam.
    Išla na rolanje, 10 km sam natukla. Kasnije išla kod svekrve na ručak, sad evo pijem kavu. Večeras ću dovršiti pakiranje za put, a sutra idem u Maroko. Baš se veselim, bit će mi lakše dočekati potencijalno testiranje.
    Blago tebi... Bar neces misliti na test i trudnocu pa mozda iznenadis se

Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016

Početno

Ajme Riri, sretan put i uzivaj!
    Cekaj, sibnem ti ja adresu pa posalji magnet hahaha.

A di su nam druge cure?

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Hvala!

Hahaha Jagodice, slobodno.

ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Ajme Riri, sretan put i uzivaj!
    Cekaj, sibnem ti ja adresu pa posalji magnet hahaha.

A di su nam druge cure?
    Tu sam

Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 91011

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •