Stranica 33 od 33 PrviPrvi ... 23313233
Pokazuje rezultate 1,601 do 1,641 od 1641

Tema: Odbrojavanje 1/2019 by Viki88, chicha i EmaG.

  1. #1601
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi radila briseve one na ureaplasmu i mikroplasmu (ak sam dobro napisala)? Cudno mi da su te slali na hsg ako nije sve 100% sterilno. Kaj su ti rekli tamo di si radila hsg za te bolove? Cuvaj se i dobro se raspitaj da ne bi stvarno doslo do upale sad neke...
    Te brisevi sterilni ali nesto prisutno leukocito bilo ...imam infekciju mjehura i na bubregi presla...

    Uz sve antibiotike koje popila i pijem trenutno mislim da ne moze ni doci do trudnoci... danas sam jos ustala sa upalom grla...ne mogu ni gutati...

    Vec sam sto puta pokajala se da sam isla na sono

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  2. #1602
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ajme Ljube, baš te uhvatilo sa svih strana
    Moguće da ne može ni doći do trudnoće uz te infekcije i antibiotike trenutno.. Želim ti brz oporavak.

  3. #1603
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Bitno da znas kaj je. Bas te uhvatilo, zao mi je. Ma nemoj zaliti kaj si isla, ovo bude proslo sve a bar te sad nece vise muciti dal je sve oke ili nije.
    Drzi se.

  4. #1604
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme Ljube, baš te uhvatilo sa svih strana
    Moguće da ne može ni doći do trudnoće uz te infekcije i antibiotike trenutno.. Želim ti brz oporavak.
    To me uhvatila nakon O ... O bila 12dc negdje a upala krenula 14dc

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  5. #1605

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Riri, nisam ulovila informaciju, kad ideš čuti srčeko?

  6. #1606
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, nisam ulovila informaciju, kad ideš čuti srčeko?[emoji813]
    Ema, kako si ti??? Kako napredujete???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  7. #1607

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ema, kako si ti??? Kako napredujete???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Dobro smo. Mališa raste i svakim danom sve je jači. Od slatkih malih udaraca došli smo do čudnih, jakih migoljenja, pa se privikavam, ali neka.

    Pratim sve vas tu i veselim se novom odbrojavanju, ovo predugo traje

  8. #1608
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, nisam ulovila informaciju, kad ideš čuti srčeko?
    U srijedu. Nadam se da će se čuti, jedva čekam.

  9. #1609
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Veselim se novom odbrojavanju da ne moram ovoliko listati kad trazim nešto hahaahha
    Daj riri, pisi nam kakve si simptome imala da se malo zabavljam tudjim lijepim vjestima (oprosti ako si pisala vec, nisam bas najbolje pratila)

  10. #1610
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 12.08.2019.

    (Ne) čekalice

    Riri92~~~~~~~~~~~~~~~43.dc-test pozitivan!!!
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~~21.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~19.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~16.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~16.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~15.dc
    anđeo26012013~~~~~~~~~6.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~6.dc

  11. #1611
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Ja vise ne znam svoje tijelo...prijenekoliko dana pojavila se sluz ali u maloj kolicini lagano zuckasto bjelkasta nerastezljiva
    Jucer i danas prozirna i rastezljiva pa jel moguce da sad ovuliram? Tu i tamo jajnik zategne desni ali nista strasno.

  12. #1612
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Cudno masnica al ono sto sam naucila od drugih, ja bi to pokrila za svaki slucaj

  13. #1613
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Veselim se novom odbrojavanju da ne moram ovoliko listati kad trazim nešto hahaahha
    Daj riri, pisi nam kakve si simptome imala da se malo zabavljam tudjim lijepim vjestima (oprosti ako si pisala vec, nisam bas najbolje pratila)


    Mislim da sad već imam sve simptome.
    U početku su bili pms simptomi, samo puno jači i izraženiji. Onda su počele mučnine i glavobolje. Ovih dana sam se uz to počela i buditi za pišanje hahah. Napokon sam prestala piti kao deva, prvih par dana sam bila žedna kao da živim u pustinji.

    Mašnice, i ja bih rekla da treba pokriti za svaki slučaj. Sretno!

    Kako ste inače? Jel ima kakvih novosti? Jel gledate zvijezde večeras? Muž i ja smo otišli u polje neko izvan grada gledati, bilo nam je baš lijepo i toliko smo ih vidjeli i toliko želja zaželjeli da mislim da će se ostvarivati zauvijek.

  14. #1614
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Cudno masnica al ono sto sam naucila od drugih, ja bi to pokrila za svaki slucaj
    Pokrivamo

  15. #1615
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure, koji ostali trudne, dal ste imali promjenu u iscjedku ????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  16. #1616
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Masnica, ja sam vec pisala o tome ali, ja uvijek pred kraj ciklusa imam iscjedak koji je kao za vrijeme ovulacije. Znaci par dana prije M je proziran i rastezljiv. Ne svaki put ali dosta cesto.
    A sad, moze biti da ti je kao i meni, moze biti da je kasna O, moze biti da se nesto uhvatilo pa da je do porasta progesterona. Eto kod mene nakon O bude par dana suhog razdoblja i onda krene opet tako.

    Riri, gustam citati tvoje simptome, samo ti nas obavjestavaj. Zvijezde nismo isli gledati, sad mi cak i zao kad citam ovo tvoje...

    JustMe, kak si, kaj ima kod tebe?

    Ljube, ja znam da se pricalo na forumu o tzv. suncanom iscjetku. Drugim rijecima, neke cure su primjecivale da bi im iscjedak postao neuobicajeno zut.
    E sad! To je dosta nesigurno jer isto tako su tu istu stvar primjecivale cure koje nisu trudne, odnosno bilo je i trudnica koje to nikad nisu primjetile. Meni osobno je na dnevnom ulosku uvijek zuto, nakon O pogotovo. Tako da je mene osobno ta info zeznula.
    Sumnjas na nesto?

    Meni prosla M, za koji dan krecem s lh i idemo pokrivati i iskoristiti jos tu zadnju sansu koju imamo prije kretanja u postupak...

  17. #1617
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    I meni je redovito zut iscjedak nakon O. To je pocelo nakon vanmatericne.

    Jagodica.. Ja se drzim. Malo sam tuzna jer sam imala neku ideju da bi bilo bas super da nam se slucajno dogodi do 9tog mj. Prije pracenja.
    Cekam sad m, pa nakon m se narucujem kod gin i radimo folikulometriju

  18. #1618
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Joj znam, tak sam se i ja nadala da nebumo morali nigdje, pa da bude uspjelo nakon hsg-a...
    Citala sam jednu knjigu u kojoj se izmedu ostalog na jednom djelu prica o tome kako dusa bira svjesno svoje roditelje, samo se to kasnije zaboravi. Da dok je dusa bez tijela moze vidjeti roditelje i izabrati. Znam da ce mi sad neki radi ovoga nakeljiti neku dijagnozu ali ja sam si jednostavno poslozila da je nas put do bebe negdje unaprijed zacrtan. I da je negdje zacrtano sto sve moramo proci da bi do toga dosli. I da je tako sudeno. I zato sve te pretrage pokusavam odraditi s pozitivom, prestala sam se pitati zasto nejde i sto ne valja, to me samo deprimiralo.
    Netko ima laksi put, netko tezi. Ali jednog dana ce zato sreca biti utoliko veca!
    Sto opet ne znaci da nemamo pravo i na lose dane kad nam je svega dosta i kad smo umorne i tuzne...

    JustMe, drzi se!

  19. #1619
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Joj Jagodice pa gdje si na filozofskom kad te čovjek treba?
    Ja sam otvarala nedavno tamo temu o tim stvarima, ali vrlo brzo je eskalirala i na kraju se ključala. Ja isto vjerujem u to da duša bira roditelje i iskustva koja proživljava. I knjiga je Razgovori s Bogom.

    Ljube ja nisam imala takvih promjena, ali ja ni inače nemam neki vidljiv iscjedak da bih imala što promatrati.

    Justme

  20. #1620
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Danas sam obavila kontr.nakon svih upala i hvala bogu sve uredu... endo jos lagano raste i imamo dva zuta tijela na jednom i na drugom jajniku...

    Danas mi si diglo sve u zeludcu ujutro dok malena obavila veliku nuzdu...do jucer bilo dobro sve...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #1621
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube, super da je sve oke! Drzim fige!!

    Riri hahaha, ja recimo nisam religiozna, ali vjerujem u neke stvari. Kad smo kod knjiga, ako nisi procitaj "Putovanje dusa". Ako brijes ko ja na reinkarnaciju i neki zivot izmedu zivota.

  22. #1622
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 13.08.2019.

    (Ne) čekalice

    Riri92~~~~~~~~~~~~~~~44.dc-test pozitivan!!!
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~~22.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~20.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~17.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~17.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~16.dc
    anđeo26012013~~~~~~~~~7.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~7.dc

  23. #1623
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ma i ja vjerujem da sve dodje u svoje vrijeme. I jednostavno neki moraju proci sve i svasta prije, neki ne. Zato nikad ne znamo sto oni drugi prolaze u drugom aspektu zivota.
    Znam da ne postoji veca ljubav nego prema djetetu, al me isto zanima dali oni koji su prosli svd i svasta vole to djete malo vise... Ako kuzite sto zelim reci

  24. #1624
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Jagodice, također. Isto tako i ja. I hvala na preporuci, pročitat ću.

    Justme, mislim da ne. U biti mislim da je svima ljubav prema vlastitom djetetu nešto najprirodnije moguće i da svatko svoje dijete/djecu voli najviše na svijetu. Ne ubrajam neke psiho manijake sad u ovo. Mislim, ja gledam po svom primjeru i po primjerima ljudi koje znam. Ima ljudi kojima se dogodilo i jedno i drugo, odnosno i trudnoća do koje su došli kroz postupke, a i prirodna ili čak slučajna trudnoća. Ne vjerujem da netko od njih jedno dijete voli više, a drugo manje. Pa onda kad pogledaš da ima obitelji gdje muž/žena već imaju dijete ali ga ti ljudi prihvate kao svoje, a nisu za njega morali proći doslovno ništa, samo je došlo. :D

  25. #1625
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    I ja mislim da nema razlike u ljubavi ali mi je neshvatljivo jos ta ljubav prema djetetu jer jeli, nisam se jos nasla u toj situaciji. Volis ljude oko sebe neke,, ali mislim da to nije ni blizu ovom.
    Ti si prihvatila djete riri jel tako? Kako ti je to islo?

  26. #1626
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja mislim da nema razlike u ljubavi ali mi je neshvatljivo jos ta ljubav prema djetetu jer jeli, nisam se jos nasla u toj situaciji. Volis ljude oko sebe neke,, ali mislim da to nije ni blizu ovom.
    Ti si prihvatila djete riri jel tako? Kako ti je to islo?

    Mi smo se upoznale kad je njoj bilo tri godine, taman kad sam se ja trebala doseliti u Beograd. I dobro je prošlo, u prvo vrijeme sam bila 'prijateljica' njenom tati. Ja sam znala da on ima kćer naravno, ali nije nas htio upoznavati dok veza nije postala ozbiljna. Kad sam se tek doselila bilo me strah ostati sama s njom i na 15 minuta hahaha. Nemam ja baš to nešto urođeno kao neke žene koje su savršene sa djecom i koje uvijek znaju što trebaju govoriti ili raditi haha.

    I tako, pomalo smo se družile. Ona bude kod nas 2 dana u tjednu pa me muž znao ostavljati s njom recimo dok ode do trgovine ili tako nešto. Nedavno sam bila s njom par sati sama, mislim da sam pisala ovdje čak. I odlično je prošlo. Najslađa je bila u našim svatovima kad je dodala prstenje. Nije imala nekih problema sa prihvaćanjem mene, već neko vrijeme mi ponovi 500 puta da me voli kad se vidimo, stalno pita kad ću je opet odvesti u Slavoniju haha (prvi put je išla za naše svatove). Vjerujem da je to tako i zato što se MM sa bivšom razveo kad je ona bila jako mala. Sigurno to bude sve teže što je dijete starije.

    Bilo je presmiješno nekidan kad smo se muž i ja s njom šetali pa je naišao neki njegov kolega iz osnovne koji je tad otišao negdje van pa se sad vratio, pa u ništa živo nije upućen. I kaže kako mala jako liči na mene, kao baš se vidi. Ja skoro umrla od smijeha, živi dokaz da to ljudi govore iz pristojnosti.

    Sad sam odužila haha ali uglavnom, i ja nju puuuno volim i ništa mi nije teško za nju napraviti. I sve bih joj dala kad me pogleda sa svojim zelenim okicama. Nadam se da je neće za nekih 10 godina prejako lupati pubertet i da me neće mrziti.

  27. #1627
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    A bas predivno zapravo. Da je znas s djecom a malu si osvojila.
    Super sto je manja, sto je je.
    I iskreno mislim da ces ti proci puno bolje u pubertetu. Ja sam bila blaga prema zeni i muzu od roditelja. Al sam bila brutalna prema roditeljima

  28. #1628
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Riri, u pubertetu ce vjerojatno mrziti sve i svakoga, ne zelis valjda biti iskljucena?
    Al te ispade hormona ne treba uzimati srcu, ja sam u pubertetu bila jako losa prema mami svojoj. Bez ikakvog razloga. Danas mi je najbolja prijateljica i prva sve sazna i sve joj mogu reci, tako da to je samo faza.
    Ovo mi je najjace kak ti je reko prijatelj da lici na tebe hahaha!
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 14.08.2019. at 11:06

  29. #1629
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Sad sam se sjetila da nam Riri danas ide na pregled! Cekamo izvjestaj!!

  30. #1630
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 14.08.2019.

    (Ne) čekalice

    Riri92~~~~~~~~~~~~~~~45.dc-test pozitivan!!!
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~~28.dc

    Odbrojavalice

    iva_777~~~~~~~~~~~~~23.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~~21.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~18.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~18.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~17.dc
    anđeo26012013~~~~~~~~~8.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~8.dc

  31. #1631
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Čuli smo srce i vidjeli malu točkicu!

    Ginekolog kaže da je zasad sve školski. Sutra moram raditi pretrage krvi i urina, a idući pregled je za mjesec dana.

  32. #1632
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Riri, cekamo uzv tvoj i sretno draga!!!![emoji3][emoji3][emoji3]

    Iva, akva situacija kod tebi priblizava se dan D, dal bude pao kakav testic???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  33. #1633
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Čuli smo srce i vidjeli malu točkicu! [emoji813]

    Ginekolog kaže da je zasad sve školski. Sutra moram raditi pretrage krvi i urina, a idući pregled je za mjesec dana.
    Preduhitila ti mene[emoji3][emoji3][emoji3]

    Super, bravo za mrvu malu[emoji847][emoji847][emoji847][emoji847]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  34. #1634
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Čuli smo srce i vidjeli malu točkicu! [emoji813]

    Ginekolog kaže da je zasad sve školski. Sutra moram raditi pretrage krvi i urina, a idući pregled je za mjesec dana.
    Koliko ti izracunao???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #1635
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ajme divno!! Riri cestitam evo jos jednom!
    Znaci otvaras novo odbrojavanje!

  36. #1636
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Danas 6+4.

    Hvala! Otvaram, evo idem odmah.

  37. #1637

  38. #1638
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Čuli smo srce i vidjeli malu točkicu!

    Ginekolog kaže da je zasad sve školski. Sutra moram raditi pretrage krvi i urina, a idući pregled je za mjesec dana.
    ❤❤❤ zelim ti i dalje skolski i do kraja T.

  39. #1639
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala!

  40. #1640
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Masnica, ja sam vec pisala o tome ali, ja uvijek pred kraj ciklusa imam iscjedak koji je kao za vrijeme ovulacije. Znaci par dana prije M je proziran i rastezljiv. Ne svaki put ali dosta cesto.
    A sad, moze biti da ti je kao i meni, moze biti da je kasna O, moze biti da se nesto uhvatilo pa da je do porasta progesterona. Eto kod mene nakon O bude par dana suhog razdoblja i onda krene opet tako.

    Riri, gustam citati tvoje simptome, samo ti nas obavjestavaj. Zvijezde nismo isli gledati, sad mi cak i zao kad citam ovo tvoje...

    JustMe, kak si, kaj ima kod tebe?

    Ljube, ja znam da se pricalo na forumu o tzv. suncanom iscjetku. Drugim rijecima, neke cure su primjecivale da bi im iscjedak postao neuobicajeno zut.
    E sad! To je dosta nesigurno jer isto tako su tu istu stvar primjecivale cure koje nisu trudne, odnosno bilo je i trudnica koje to nikad nisu primjetile. Meni osobno je na dnevnom ulosku uvijek zuto, nakon O pogotovo. Tako da je mene osobno ta info zeznula.
    Sumnjas na nesto?

    Meni prosla M, za koji dan krecem s lh i idemo pokrivati i iskoristiti jos tu zadnju sansu koju imamo prije kretanja u postupak...
    ja od kako sam rodila imam vecinom zuti iscjedak tako da to tesko drzi vodu.. cula sam i ja za taj suncani iscjedak ali mislim da je rijetkost

  41. #1641
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    ključ.

Stranica 33 od 33 PrviPrvi ... 23313233

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •