Stranica 19 od 33 PrviPrvi ... 9171819202129 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 901 do 950 od 1641

Tema: Odbrojavanje 1/2019 by Viki88, chicha i EmaG.

  1. #901
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Curke, nista. Danas bijel ko snijeg. Eto svi u cudu vise manje, osim mene. Mislim ono jesam se ponadala ali sam se drzala onog "too good to be true". Frendice kojima sam poslala jucer test, nije im jasno da danasnji nije pozivitvan. Mozda stvarno evaporacijska

  2. #902
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    ja vise testove ne radim osim ako mi debelo ne zakasni.

  3. #903
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Helou

    Jagodice, jel nije to rano? Ne znam koliko ti inače traju ciklusi ali ako je 20. dan, stigne se još promijeniti.

    Mene od sinoć boli grlo, a od jutros toliko jako da mi se plače. Kao da mi netko noževima prolazi tu. A nedjelja je, šta mogu. Trebala sam izvaditi krajnike kad sam bila dijete kao sav normalan svijet.

  4. #904
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Je je, dosla je, došla. Malo bolnija i malo cudnija nego inace. Ali to je ona. Mislim da je 2dc

  5. #905
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Uh Riri odi sutra doktoru ako mozes, da si nebus streptokok navukla. Nema gore boli od takve angine.

    A je, rano je za test svakako. Al eto to je jednostavno jace od mene a imam doma puno onih s ebaya pa eto...

    JustMe meni jako rijetko kasni M, ali tih par puta kad zakasni uvijek bude bolna i obilnija.
    Drz se!

    Andydea, pametno.

  6. #906
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ma hoću, inače sam tip osobe koja pokušava sve da ne mora kod doktora haha ali vidim da neće uspjeti jer kašljem krv. Mislila sam da sam izderala grlo jučer jer sam išla na utakmicu u Osijek, ali nije to to. Boli me i glava, a i mišići me onako bockaju podmuklo.

    Jedino ne znam jel smijemo ići na bebu ako mi da neki antibiotik? Jer mi plodni dani počinju preksutra.

  7. #907
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    A mislim da ovisi kolko dugo ces ih piti. Tipa ako dobijes za tjeda dana mislim da onda ne smeta, ali ako ti nije bed pitaj. Reci da radite na bebi i da li to moze utjecati negativno. Inace ima dosta slucajeva di se trudnoca dogodila bas kad bi zene bile bolesne, jer padne imunitet malo. A i ja sam takva da izbjegavam doktore i cekam da prode. I to sam jednom radila bas kad me grlo bolilo. Na kraju sam otisla jer nisam danima nis jela kak spada kolko me bolilo pa mi se pocelo mantat. Dijagnoza: gnojna streptokokna angina. Tako da, samo ti odi.

  8. #908
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Uff Jagodice :/ Pitat ću sutra pa nek me onda liječi kako hoće.

  9. #909
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 10.06.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~~75.dc


    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~~21.dc
    iva777~~~~~~~~~~~~~17.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~11.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~10.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~5.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~3.dc
    justme409~~~~~~~~~~~3.dc

  10. #910
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    I ja sam jednom trpila... Bronhitis dobila. Jer mi kao nije jista posebno... Ja isto idem u zadnji tren doktoru. I to je lose

  11. #911
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Evo ja sam jutros po prvi put napravila odgovornu stvar i otišla, ali bilo bi mi isto i da nisam. Rekla mi da pijem čaja s limunom. Tako se znam i sama liječiti.

  12. #912
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Eto na!! Jednom odes i onda sipak!
    Riri, mozda neke one pastile da si uzmes? Meni je Angal dosta dobar.

    Ja sam se danas probudila, uzela test i casicu, zastala....pospremila ih nazad i popisala se ko covjek u wc skoljku. Najbolja odluka ikad!

  13. #913
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja sam jutros po prvi put napravila odgovornu stvar i otišla, ali bilo bi mi isto i da nisam. Rekla mi da pijem čaja s limunom. Tako se znam i sama liječiti.
    hahaha pa da,tako to bude. i obavezno te nakljuka pripravcima koje i sama mozes kupit u apoteci i odere ti novcanik haha.
    inace,ja sam jutros narucila LH trakice. za par dana stizu pa pocinjem sa testiranjem. sljedeci tjedan idem kod ginekologa pa ce i on popratit O. stvarno se nadam da ce ovaj ciklus ipak bit ovulacija i da je onaj prosli ciklus samo bio slucajno anovulacijski. ipak sve vise mislim da prirodno nece ici i da nam ne gine mpo... zato sad kad idem ginekologu odmah cu ga trazit uputnicu pogotovo ako ne utvrdi ovulaciju. vise nemogu cekat. po noci sanjam trudnice i u snu sam tako tuzna da odmah skrecem pogled sa tih savrseno okruglih trbuha i onda se budim sva bez volje. a neki dan sam srela jednu frendicu koja je imala rani spontani nedugo nakon mene a sada je vec 4 mjeseca trudna. mislim,drago mi je zbog nje ali toliko me to ubilo da vam nemogu opisat. sve me to preopterecava. moram se maknut s ove mrtve tocke...

  14. #914
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ma ja sam se nadala da će me bar pregledati kako treba jer mi se prvi put dogodilo da krv kašljem pa sam se prepala. Uzela sam si pastile i pijem čaj pa će valjda proći bez da moram moliti za pregled.

    Jagodice, bravo! Ma i ne treba testove raditi prije nego što kasni, ali tko bi se suzdržao..

    Andydea Normalno je to kad nešto jako želiš, drži se.

  15. #915
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodice svaka cast!!! To nam je cilj svima hahaha

    Andydea ja sam pisala jednom o tome. Totalbo te razumijem. Drago ti bude ali si ujedno i ljut, bijesan, ljibomoran, razocaran... Svasta.
    Ja sam u 1.mj onu vanmaternicnu rjesila. I u 3mj mene zove mama i govori da mi je sestra trudna. Slomilo me to. Skoro pa je jedva punoljetna i to trudna slucajno, a ima jedno od jedva 2 godine. Isto "dogodilo se" djete... Onda sam se nadala samo nek ne bude curica jer ja hocu curicu jaaaakoooo. Pogodite sto je - curica. I u jednom trenu sjedimo svi skupa i komentiraju oni imena koja ce. I naravno da su htjeli ime koje je meni top zs curicu vec 10 godina. Znaci sve se potrefilo tako protiv mene.
    Ja sam poludila i imala polu kontrolirani ispad pa se mala nece zvati "mojim imenom".
    Tako da... Ako nista drugo andydea totalno te razumijem. Ja sam to prolazila i prolazim jos uvijek.

  16. #916
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Joj, sad ću se malo sramotiti haha. Ja sam imala te napade ljubomore kad su mi se sve prijateljice udale. Dobro ne baš sve, ali ja i moja kuma smo bile jedine i u užoj i u široj ekipi koje smo 'kasnile'. Iako realno gledajući glupo je uopće reći da smo kasnile, njoj sad 27 godina, meni 26 još uvijek. Ali tad se sve tako potrefilo, sve redom su se udavale, a ja taman imala i izlazak iz užasne veze.. Uglavnom loše sam se osjećala.

    Hoću reći, ako sam se ja zbog tako banalnog razloga osjećala ljubomorno i bijesno, imate se i vi potpuno pravo osjećati zbog tuđih trudnoća tako.

    Iako je i to dvosjekli mač, recimo meni je skroz propao odnos s jednom prijateljicom nakon moje slučajne trudnoće. Ona je smatrala da to nije fer jer ona i njen muž pokušavaju već dugo, a ne ide, a nama se omakla noć u kojoj je bilo malo više alkohola. I slažem se ja s njom da to nije fer, ali što se može kad se tako dogodi? Ali ipak, koliko god da nije fer, njena reakcija mi je bila jaaako ružna, pale su teške riječi s njene strane i više uopće nismo popravile odnos nakon toga. Iskreno, nemam ni volju popravljati ga nakon toga.

  17. #917
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 11.06.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~~76.dc


    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~~22.dc
    iva777~~~~~~~~~~~~~18.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~12.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~11.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~6.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~4.dc
    justme409~~~~~~~~~~~4.dc

  18. #918
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Riri,justme,hvala vam na podrsci. znam da cu ovdje uvijek naici na podrsku koju od okoline nemam. ali iskreno,i ne govorim vise nikome oko sebe nista jer se samo razocaram. shvatila sam da oni koji to ne prolaze ili nisu prosli da su losi slusaoci i da ne shvacaju. mozda sam i ja bila takva kad nisam imala problema pa u neku ruku i razumijem da netko bez takvog problema i nemoze pomoc.

  19. #919
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Eh, to je bas ono: sretna sam radi tebe ali tuzna radi sebe.
    Prije pola godine sam ja dobila M navecer, bas me rastuzilo, i ujutro kad sam otvorila oci docekala me slika poz testa od kolegice. Uzas...
    Sad mi je drago vidjeti ju i drago mi je da je sve u redu.

  20. #920
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Moj pregled danas kod gin.dosla nova dr.mlada i mislim da cemo puno toga napraviti...

    Poslala me na svi spolni hormone izvaditi krv , štitnjaču i inzulin... danas mi je 6dc endom.8.5mm trolinski, desni jajnim folik.vodeci 9mm a lijevi nismo nasli... u pon.opet uzv vidit cemo cemo stanje i uzet ce brisovi...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #921
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Moj pregled danas kod gin.dosla nova dr.mlada i mislim da cemo puno toga napraviti...

    Poslala me na svi spolni hormone izvaditi krv , štitnjaču i inzulin... danas mi je 6dc endom.8.5mm trolinski, desni jajnim folik.vodeci 9mm a lijevi nismo nasli... u pon.opet uzv vidit cemo cemo stanje i uzet ce brisovi...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    e to je vec neki pomak. tako nesto ocekujem i ja od svog ginekologa. jos cu ga pitat jeli mi on kao socijalni ginekolog moze dati nekakvu terapiju posto to nista ne spominje.

  22. #922
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    e to je vec neki pomak. tako nesto ocekujem i ja od svog ginekologa. jos cu ga pitat jeli mi on kao socijalni ginekolog moze dati nekakvu terapiju posto to nista ne spominje.
    Moze... mi ovaj ciklus zakasnili sa terap.ali rekla dr.da cemo korak po korak i pratiti to sve bar tri mjeseca . Danasnni nalaz nisam imala od kiretaze koja bila 6.7. 2018.. tek ovaj ciklus end.super i vodeci folik.prirodno bsz lijekova ...do sada sam bila skoro svaki drugu mjesec bez O sa endo od maksimalnih 6mm u dane O...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #923
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Moze... mi ovaj ciklus zakasnili sa terap.ali rekla dr.da cemo korak po korak i pratiti to sve bar tri mjeseca . Danasnni nalaz nisam imala od kiretaze koja bila 6.7. 2018.. tek ovaj ciklus end.super i vodeci folik.prirodno bsz lijekova ...do sada sam bila skoro svaki drugu mjesec bez O sa endo od maksimalnih 6mm u dane O...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    sto moze prepisat? sto tebi tvoja ginekologica misli dat za O? (da ja svog mogu pitat)

  24. #924
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    justme,jeli jos krvaris? meni je jutros sve cisto. znaci,imala sam krvarenje u subotu popodne,nedjelju i ponedjeljak. to je sve od ove M. sad ce me i to opteretit ufff.

  25. #925
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    sto moze prepisat? sto tebi tvoja ginekologica misli dat za O? (da ja svog mogu pitat)
    Najvjerojatno letrozol on manje stetni nego klomifeb.. meni klomifen jako stanio endo i nisam bas reagirala na njega...jedva jedan folikul a neki mjesec ni jedan

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  26. #926
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Najvjerojatno letrozol on manje stetni nego klomifeb.. meni klomifen jako stanio endo i nisam bas reagirala na njega...jedva jedan folikul a neki mjesec ni jedan

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    ok. hvala ti puno.

  27. #927
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andydea i meni gotovo. Brzo, nije bilo obilato kako zna... Ali bilo je ugusaka bome ko u prici. Pa ja vise ne poznajem svoje tijelo niti mi je ista jasno.
    I isto se slazem, ja uopce ne pricam s nikim o tim nekim svojim stvarima u glavi jer to nitko ne razumije

  28. #928
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube super vijesti! Bas mi je drago zbog tebe!!

    Curke, mozda vam je zbog ove promjene vremena m malo skracena. Ali nemojte se osjecati cudno ako se nadate da je bila lazna m. Ja za svaku mislim da je lazna i da sam mozda ipak trudna. Doduse, od kad sam narucila testove vise ne. Tako da eto, bar nesto pozitivno iz negativnog testa.

    Viki, kako si? Ima kakvih novosti kod tebe?

    Himalaya, Buncek, Iva kako ste?

    Di su nam nase trudnice? Ako citate pisite nam malo kako ide.

    Mi se svi (pesica, maca i ja) jutros digli u 6 da ispratimo muzeka koji ide polagati vozacki!

  29. #929
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 12.06.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~~77.dc


    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~~23.dc
    iva777~~~~~~~~~~~~~19.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~14.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~13.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~12.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~7.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~5.dc
    justme409~~~~~~~~~~~5.dc

  30. #930
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube super vijesti! Bas mi je drago zbog tebe!!

    Curke, mozda vam je zbog ove promjene vremena m malo skracena. Ali nemojte se osjecati cudno ako se nadate da je bila lazna m. Ja za svaku mislim da je lazna i da sam mozda ipak trudna. Doduse, od kad sam narucila testove vise ne. Tako da eto, bar nesto pozitivno iz negativnog testa.

    Viki, kako si? Ima kakvih novosti kod tebe?

    Himalaya, Buncek, Iva kako ste?

    Di su nam nase trudnice? Ako citate pisite nam malo kako ide.

    Mi se svi (pesica, maca i ja) jutros digli u 6 da ispratimo muzeka koji ide polagati vozacki!
    ne sumnjam na laznu M nimalo jer je i kod mene bilo dosta ugrusaka. samo sto je kratko trajala.
    sretno muzeku na ispitu!!!

  31. #931
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Sretno mužu Jagodice!

  32. #932
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja ne vjerujem u laznu m.
    Oliti ta lazna m mora biti toliko oskudna ili tako jako tamna... Ni blizu onoj pravoj m. Barem kad mi je bila vanm.bila je tako tamna da sam skuzila odmah da nesto nije ok. Cim nesto sumnjas nista od toga.

  33. #933
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ma ja sam frik. Ja sam u svojoj glavi trudna 365dana u godini vec 3 godine hahaha

  34. #934

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Kod mene ništa novog... U niskom startu za hopsanje i novi red simptoma haha

  35. #935
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hahahhah jagodice. Razumijem te. Ja i izgledam kao da sam trudna. Samo sto nisam

  36. #936

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Hej cure. Ja sam kupila prek ebaya ovulacijske testove i testove na trudnocu (20+10) za par eura. Cisto da vise ne trosim kune na testove za trudnocu (nakupi se kad dajes 15-20 kn za 1 test), a i da vidim kad mi je otprilike ovulacija. Popiskila sam prekjucer i jucer, bila je onako slaba crtica. Danas je skoro kao i ova kontrolna, mozda mrvicu svijetlija. Nemam pojma dal to znaci da je ovulacija bila ili ce tek doci...
    Piskila sam uvijek oko 18 sati.
    Posljednje uređivanje od Buncek : 12.06.2019. at 23:32

  37. #937
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Jagodice

    Kod mene bi preksutra trebala biti O i nadam se da će i biti tad jer u subotu idem na rafting, pa da idem opušteno bez boli.

  38. #938

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Hej cure. Ja sam kupila prek ebaya ovulacijske testove i testove na trudnocu (20+10) za par eura. Cisto da vise ne trosim kune na testove za trudnocu (nakupi se kad dajes 15-20 kn za 1 test), a i da vidim kad mi je otprilike ovulacija. Popiskila sam prekjucer i jucer, bila je onako slaba crtica. Danas je skoro kao i ova kontrolna, mozda mrvicu svijetlija. Nemam pojma dal to znaci da je ovulacija bila ili ce tek doci...
    Piskila sam uvijek oko 18 sati.
    Buncek, ja bi to gledala kao da tek dolazi jer kad prođe, barem po mom iskustvu, samo bi pala razina LH i crtica bi već drugi dan postala jako svijetla, skoro pa ko na početku. Tako da, sretno sretno

    I super da si odlučila pratiti sa trakicama, stvarno je bitno da se prati kad je ovulacija jer pratiti preko kalendara je gubljenje vremena. Ja sam tako nakon 4 mjeseca skužila da imam kasniju ovulaciju i da se uopće nisam ´trudila´ kad bi bila ovulacija.

  39. #939
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 13.06.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~~78.dc


    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~~24.dc
    iva777~~~~~~~~~~~~~20.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~15.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~14.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~13.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~8.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~6.dc
    justme409~~~~~~~~~~~6.dc

  40. #940

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Ema, bas me zanimalo kad mi je. Negdje sam procitala da ustvari to nije dokaz da ovulacije uopce ima, al bolje ista nego nista. Po trajanju ciklusa ja sam mislila da je ovulacija 10-12 dan. Cini se da je ipak 13-15. Danas cu isto popiskit jednu da vidim da li je jos uvijek tamna linija.

  41. #941
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    i ja ovaj ciklus krecem sa trakicama pa cemo vidit...
    da vas pitam,kako imate smjestenu maternicu? moja je zavaljena (RVF). i malo sam istrazivala i nasla da je kod tako smjestene maternice teze spermijima doc do tamo i da bi trebalo radit odredene poze,tj. malo vise vratolomija u krevetu haha. jedan od prijedloga je da bi trebalo lezat na trbuhu sa jastukom ispod zdjelice tako da je guza malo vise odignuta od poda a da je glava nize-tu pomaze sila teze haha a onda bi u tom polozaju trebalo ostat barem 20 minuta. naravno da sam sinoc odmah isprobala hahaha! dragi je odmah bio ZA jer da tako nismo nikad hahaha. i mogu vam rec da je ova poza i manje bolna za mene jer inace ima nekih odredenih poza koje mi ne odgovaraju bas zbog takvog oblika maternice. neki govore da tako smjestena maternica ne prestavlja problem zatrudnjivanja dok neki govore da ipak postoji mala prepreka koja se moze rijesit pravilnom pozom. e sad, mi pokusavamo od kiretaze vec skoro godinu dana a prije toga prosle su 4 godine bezuspjesnog pokusavanja,tako da me ne kosta nista isprobat i ovo nakon 5 godina. i na lusteru cu probat ako treba
    e da, dobro vam jutrooooo!!!

  42. #942
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andydea, sad si mi dala za misliti! Moram bas pitati prvi put kad idem na pregled kak je smjestena jer pojma nemam. A tebi drzin fige da ostanes trudna prije nego zavrsisi na lusteru

    Buncek, lh trakice obicno najavljuji ovulaciju mislim da se radi o nekih 12-48h unapred. Ali ja sam po sebi skuzila da mi bude brzo nakon peak-a. U roku od nekih 12h. Ja ti preporucam da danas svakako pisnes jednu. Ili ce ti jos vise potamniti testna linija, ili ce biti svjetlija.
    Jednom mi je receno da kad trakica posvijetli znaci da je folikul puknuo. Ali to je sad vec rekla-kazala.
    A jel osjecas ovulacije? Ja se uvijek osjecam ko da mi je netko zraka napumpao u jajnike

  43. #943

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Jagodice ja nikaj ne osjecam. Znam samo da mi je seks bolji od negdje 10. dc do cc 15. dc. Probala sam pratiti sluz i bude sluzavo kad se obrisem poslije piskenja. Bilo jucer i prekjucer, onako sklisko za wc papir. Ne znam koliko je to u koincidenciji s ovim trakicama. Staviti cu sliku trakica.
    Umirem na ove svoje opise hahaha ko da sam pala s marsa.

  44. #944

  45. #945
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    12.6 je pik... nakon 12do 24 sata nastupa O

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #946

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Ok. Znaci da smo uhvatili ovulaciju najvjerojatnije pa sada ima 10-20 % sanse da se primi.

  47. #947
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    i ja ovaj ciklus krecem sa trakicama pa cemo vidit...
    da vas pitam,kako imate smjestenu maternicu? moja je zavaljena (RVF). i malo sam istrazivala i nasla da je kod tako smjestene maternice teze spermijima doc do tamo i da bi trebalo radit odredene poze,tj. malo vise vratolomija u krevetu haha. jedan od prijedloga je da bi trebalo lezat na trbuhu sa jastukom ispod zdjelice tako da je guza malo vise odignuta od poda a da je glava nize-tu pomaze sila teze haha a onda bi u tom polozaju trebalo ostat barem 20 minuta. naravno da sam sinoc odmah isprobala hahaha! dragi je odmah bio ZA jer da tako nismo nikad hahaha. i mogu vam rec da je ova poza i manje bolna za mene jer inace ima nekih odredenih poza koje mi ne odgovaraju bas zbog takvog oblika maternice. neki govore da tako smjestena maternica ne prestavlja problem zatrudnjivanja dok neki govore da ipak postoji mala prepreka koja se moze rijesit pravilnom pozom. e sad, mi pokusavamo od kiretaze vec skoro godinu dana a prije toga prosle su 4 godine bezuspjesnog pokusavanja,tako da me ne kosta nista isprobat i ovo nakon 5 godina. i na lusteru cu probat ako treba [emoji38]
    e da, dobro vam jutrooooo!!!
    Ja imam u AVF polozaju bar tako pisi na nalazu prije par dana...a mjesec dana nakon kiretaze bila isto u RVF polozaju ali vratila se opet u AVF...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  48. #948

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Radila sam sad test i opet je jako svijetla. Hm?

  49. #949

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Ema, bas me zanimalo kad mi je. Negdje sam procitala da ustvari to nije dokaz da ovulacije uopce ima, al bolje ista nego nista. Po trajanju ciklusa ja sam mislila da je ovulacija 10-12 dan. Cini se da je ipak 13-15. Danas cu isto popiskit jednu da vidim da li je jos uvijek tamna linija.
    Ma to sam i ja čitala da nekim ženama LH bude radi nečega stalno visoko i ne mogu čitati te trakice, ali to su iznimke, nemoj se s tim opterećivati. Ti testovi su osjetljivi na porast luteinskog hormona a on pokazuje da dolazi do O. Nema tu puno komplikacije.
    Ugl, koliko vidim po onim slikama koje si poslala peak ti je bio 12., znači kroz 12-24 h ide O. Ja sam kad bi imala peak pokrila taj isti dan ujutro i navečer i drugi dan isto tako. Za svaki slučaj. Probaj više od jednom u svakom slučaju, da budeš mirnija.
    Ako ti je sad već svijetla, to je ok, moguće da je već prošla i da si ulovila peak. I probaj za svaki slučaj sad naredne dane usporiti i odmarati, ležati i tako to. Nije na odmet

    Ja sam si te trakice ljepila na papir sa označenim datumima i vremenom u danu (najčešće bi oko 14h i poslije oko 17-18h) i tako uspoređivala iz mjeseca u mjesec kad se približava. Tako ćeš ih najbolje skužiti da ti poslije neće ni trebati usporedbe, skužit ćeš odmah kad dolazi

  50. #950
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Radila sam sad test i opet je jako svijetla. Hm?
    Gotovo je... prosao je pik jucer ...vjerujem da ste pokrili [emoji2960][emoji2960][emoji2960]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •