Stranica 20 od 33 PrviPrvi ... 10181920212230 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 951 do 1,000 od 1641

Tema: Odbrojavanje 1/2019 by Viki88, chicha i EmaG.

  1. #951

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Eto jucer smo bas pokrili. Ah... ne vjerujem da cemo i danas. Tnx Ema na objasnjenju i savjetima. Ja se inace dosta bavim sportom, al pasati ce mi malo odmora jer je ful vruce. I mali je u nekoj cudnoj fazi pa smo muz i ja mrtvi umorni na kraju dana. A stan nam izgleda kao krški reljef.
    Posljednje uređivanje od Buncek : 13.06.2019. at 14:04

  2. #952
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja nemam pojma u kojem položaju mi je maternica, nije mi to nikad nitko rekao. Iako, Andydea, ni meni ne odgovaraju sve poze, neke su mi jako nelagodne. Ne znam jel bi i kod mene mogao biti taj slučaj ili je nešto drugo u pitanju.

  3. #953
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Ok. Znaci da smo uhvatili ovulaciju najvjerojatnije pa sada ima 10-20 % sanse da se primi.

  4. #954
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    i ja ovaj ciklus krecem sa trakicama pa cemo vidit...
    da vas pitam,kako imate smjestenu maternicu? moja je zavaljena (RVF). i malo sam istrazivala i nasla da je kod tako smjestene maternice teze spermijima doc do tamo i da bi trebalo radit odredene poze,tj. malo vise vratolomija u krevetu haha. jedan od prijedloga je da bi trebalo lezat na trbuhu sa jastukom ispod zdjelice tako da je guza malo vise odignuta od poda a da je glava nize-tu pomaze sila teze haha a onda bi u tom polozaju trebalo ostat barem 20 minuta. naravno da sam sinoc odmah isprobala hahaha! dragi je odmah bio ZA jer da tako nismo nikad hahaha. i mogu vam rec da je ova poza i manje bolna za mene jer inace ima nekih odredenih poza koje mi ne odgovaraju bas zbog takvog oblika maternice. neki govore da tako smjestena maternica ne prestavlja problem zatrudnjivanja dok neki govore da ipak postoji mala prepreka koja se moze rijesit pravilnom pozom. e sad, mi pokusavamo od kiretaze vec skoro godinu dana a prije toga prosle su 4 godine bezuspjesnog pokusavanja,tako da me ne kosta nista isprobat i ovo nakon 5 godina. i na lusteru cu probat ako treba
    e da, dobro vam jutrooooo!!!
    ja imam zavaljenu maternicu, sa bivsim partnerom nisam mogla ostati trudna godinu i pol, pcos plus zavaljena maternica bla bla.. sa sadasnjim muzem prvo iz prve se primilo, nikakve posebne poze nisam radila ni nista, a sada kada smo krenuli pokusavati nakon 2-3 mj je bila biokemijska i nakon biokemijske proslo nekih 6mj kad sam ostala trudna, nikakve posebne.poze ni nista.. to sa guzom podignutom ili kad zavrsis da se okrenes na trbuh i ostanes tako lezati sam sve isprobavala sa bivsim i nista

  5. #955
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    e da i neke me poze isto bas bole ,vjerovatno zbog toga

  6. #956
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    e da i neke me poze isto bas bole ,vjerovatno zbog toga
    Kako si ti draga??? Kako napreduje trudnoca i deckic???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  7. #957
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako si ti draga??? Kako napreduje trudnoca i deckic???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    dobro sam ,mucnine su se smirile i umor, osjecam se kao da nisam trudna osim kaj trbuh rastre.. a za njega neznam, strah me i razmisljati, u utorak imam kontrolu

  8. #958
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Buncek, znam ja slucaj di je pokriven samo dan kad je bio peak, i ostvarena trudnoca. Cak i ako je O danas, spermiji zive par dana.

    Viki, svu srecu ovog svijeta ti zelim u Utorak, i vibram da se javis s dobrim vjestima ~~~~~~~~

    EmaG, tak i ja ljepim u biljeznicu sve

  9. #959
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Buncek, znam ja slucaj di je pokriven samo dan kad je bio peak, i ostvarena trudnoca. Cak i ako je O danas, spermiji zive par dana.

    Viki, svu srecu ovog svijeta ti zelim u Utorak, i vibram da se javis s dobrim vjestima ~~~~~~~~

    EmaG, tak i ja ljepim u biljeznicu sve
    hvala ti

  10. #960
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Viki sretno!

  11. #961
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 14.06.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~~79.dc


    Odbrojavalice

    jagodicabobica~~~~~~~~25.dc
    iva777~~~~~~~~~~~~~21.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~15.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~14.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~9.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~7.dc
    justme409~~~~~~~~~~~7.dc

  12. #962
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Drage moje ja u nekoj ludnici. Da nema liste nebih znala koji mi je dan ciklusa haha. Nakon 23 godine promjenila sam posao i pocela raditi u struci. Edukacije od jutra do mraka tako da bas nista ne pratim. Sad sam na moru...radim sezonu i opustena sam sto na sat. Ak bude bit ce, ako ne ne. Previse sam se istrosila pokusavajuci...

  13. #963
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Iva super, bolje da si opuštena. Čestitam na novom poslu!

    Kod mene je danas O. Sad me više ne boli, idem si praviti ledenu kavu i uživati. Vruće je, jedva čekam da odem na more.

    Ostale cure, kako ste?

  14. #964
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno



    Lista za 15.06.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~~80.dc
    jagodicabobica~~~~~~~26.dc


    Odbrojavalice

    iva777~~~~~~~~~~~~~22.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~16.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~15.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~10.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~8.dc
    justme409~~~~~~~~~~~8.dc

  15. #965

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Jos 3 dana i takodjer idemo malo na more. Jedva cekam!

  16. #966
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Meni je ovaj mjesec ludnica. Ali i druga strana pa sam vmbas opustena. Super je to. Odmorim mjesec lijepo

  17. #967
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno



    Lista za 16.06.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~~81.dc
    jagodicabobica~~~~~~~27.dc


    Odbrojavalice

    iva777~~~~~~~~~~~~~23.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~17.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~16.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~11.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~9.dc
    justme409~~~~~~~~~~~9.dc

  18. #968
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Viki cekam izvjestaj nakon pregleda da se veselimo malo

  19. #969
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno



    Lista za 17.06.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~~82.dc
    jagodicabobica~~~~~~~28.dc


    Odbrojavalice

    iva777~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~18.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~17.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~12.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~10.dc
    justme409~~~~~~~~~~~10.dc

  20. #970
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jutro!
    Di smo, kako smo?
    Ja cekam M da stigne, mislim da stize danas!

    Viki drzimo fige za dobre vijesti!

  21. #971
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro!
    Di smo, kako smo?
    Ja cekam M da stigne, mislim da stize danas!

    Viki drzimo fige za dobre vijesti!
    Ja bila danas na uzv...12dc... endo 12.7mm trolinski, folikul na lijevom jajniku 23mm

    Ovaj ciklus prvi put nakon kiretaze takav endo.inaci svi ovi mjeseci skoro god.dana nije prosao ni 5mm

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #972
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube, jako lijepe mjere! I folikul je bome pred pucanje! Mogla bi tebi sutra/prekosutra O biti.

    Andydea, pisi sutra 2dc, zakasnila sam za danasnju listu

  23. #973
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    bok cure! da vam se malo javim. jutros sam bila na pracenju ovulacije i imam vodeci folikul od 15 mm na lijevom jajniku. prema UZV-u O bi trebala bit s petka na subotu ali nije 100% siguran pa me jos jednom narucio za petak da vidi sto se dogada. ali mi je rekao da sa muzem pokrijem sve ove dane za slucaj da O bude prije. u petak cemo vidit jeli folikul prsnuo ili se tek priprema. sve u svemu,ja sam zadovoljna. imam ovulacije i malo sam mirnija. jucer sam otvorila sezonu kupanja i suncanja pa idem i danas i sve ove dane da osuncam jajnike jer je suncanje navodno super za sazrijevanje i pucanje folikula. a i danas su mi stigle LH trakice pa cu i s njima malo popratit. sa muzem pokrivam svaka 2 dana od prestanka M a sada cemo ovih par dana svaki dan haha. nakon odnosa ostajem po pola sata lezat na trbuhu pa cemo vidit hoce bit rezultata. ovaj mjesec je sve ok hvala Bogu i mogu se malo psihicki opustit.

  24. #974
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bila danas na uzv...12dc... endo 12.7mm trolinski, folikul na lijevom jajniku 23mm

    Ovaj ciklus prvi put nakon kiretaze takav endo.inaci svi ovi mjeseci skoro god.dana nije prosao ni 5mm

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    odlicno!!!! imamo sanse ovaj mjesec!

  25. #975
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, jako lijepe mjere! I folikul je bome pred pucanje! Mogla bi tebi sutra/prekosutra O biti.

    Andydea, pisi sutra 2dc, zakasnila sam za danasnju listu
    ok draga,sutra pisem ali sam i ja danas malo ranije postavila listu jer nisam znala kad cu doc doma.

  26. #976

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Andydea, ja jos nisam cula da se nakon odnosa lezi na trbuhu. Svi kazu da se treba na ledja s nogama gore i guzicu na poviseno. U svakom slucaju sretno!
    Ljube, bas dobro zvuce mjere, nadam se da bude nesto ovaj mjesec!

  27. #977
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Andydea, ja jos nisam cula da se nakon odnosa lezi na trbuhu. Svi kazu da se treba na ledja s nogama gore i guzicu na poviseno. U svakom slucaju sretno!
    Ljube, bas dobro zvuce mjere, nadam se da bude nesto ovaj mjesec!
    Ja sam cula za trbuh isto , cak netko vise to koristi nego leđa... ja sam usto ovaj ciklus koristim trbuh i primjetila sam da nakon odnosa sjeme uopce ne izade van kako dom si na leđama...

    Inace vise ne vjerujem u T ali probati ne kosta nista

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #978
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ljube, Andydea, super!

    Ja se zavaravam da mi kao uopće nije toliko bitno hoću biti trudna ili ne, ali svako malo si pipkam sise da vidim jel bole (to mi je glavni simptom pms-a).

  29. #979
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Andydea, ja jos nisam cula da se nakon odnosa lezi na trbuhu. Svi kazu da se treba na ledja s nogama gore i guzicu na poviseno. U svakom slucaju sretno!
    Ljube, bas dobro zvuce mjere, nadam se da bude nesto ovaj mjesec!
    Citala sam da takav polozaj odgovara nama koje imamo zavaljenu maternicu. Neznam ali ispbrobavam hehehe.

  30. #980
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Citala sam da takav polozaj odgovara nama koje imamo zavaljenu maternicu. Neznam ali ispbrobavam hehehe.
    Ja nemam zavaljenu ...ali ovaj ciklus isto isprobavam i cini se mi vise odgovara

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  31. #981
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Citala sam da takav polozaj odgovara nama koje imamo zavaljenu maternicu. Neznam ali ispbrobavam hehehe.
    tocno ,meni je to i ginekologica davno preporucila zbog maternice, da se nakon odnosa okrenem na trbuh

  32. #982
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Cure moje,nisam čekalica (niti namjeravam biti),došla sam samo da vas bodrim !
    I kod mene je bila zavaljena maternica,kod muža astenoteratozoospermia,4 godine pokušaja u raznim pozama,3 neuspješne inseminacije, i onda 4 inseminacija bingo i prva cura.Slijedi 3 godine nespavanja,cura je bila nespavač i drekavac kakav svijet nije vidio,i na nagovor muža ponovo pokušaj.Priznajem ovako anonimno :D,da sam se potajno nadala da neće uspjeti,jer sam bila silno smorena i nespremna za još jednu bebu,ali rekoh ajde da mu udovoljim(za prvu curu je trebalo 4 godine,mislila sam da me čeka dosta truda i za drugog bebača).Ali cura se primi iz prvog pokušaja i to u prvih 8 dana ciklusa(ko što se kaže:pade snijeg kad mu vrijeme nije).Nikakva poza ni ništa nije trebalo.
    Moja starija cura se pretvori u spavača i dobricu,a i manja ,kad se rodila,je bila predobra beba.Tako da bi je baš drago i presretna sam što popustih mužu!
    Svima vam želim da što prije ugledate plusiće!Sretno cure!

  33. #983
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Silkice Baš je lijepa priča, drago mi je što vam je sve tako dobro ispalo. Lijepo te je vidjeti ovdje kod nas iako ne čekaš.

  34. #984

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Silkica, pa ajd super. Mozda je starijoj bas trebala seka da se smiri.
    Moj djecak je prilicno dobar, ali me izludjuje to uspavljivanje. Šora me s nogama, grebucka i prčka po licu, samara. Dosadan je. Cijela zgrada se trese kak se znam zaderat, bome sam ga jucer i refleksno par puta jace odgurnula. Bolilo me. Mozda ga prebacim u njegovu sobu spavat, samo da tata slozi krevet jer ovo nije za mene.

  35. #985

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    I da... jucer je usao u kafic da ja nisam vidjela i otvorio vrata od spremista pive u 20 sekundi sto sam trazila novce u novcaniku. I secemo cestom i on krene prema standu i u sekundi copi saku tresanja bez pitanja. Dobro sto je jos mali pa je ljudima smijesno.

  36. #986
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Silkica, divna prica! Vidis kak je zivot smijesan, nekad bolje od nas zna sto nam treba.
    Jutro curke! Kako ste?

  37. #987
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Silkica, divna prica! Vidis kak je zivot smijesan, nekad bolje od nas zna sto nam treba.
    Jutro curke! Kako ste?
    Draga javi 26 kako prosao hsg ..

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #988
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno



    Lista za 18.06.2019.

    (Ne) čekalice

    angie_88~~~~~~~~~~~83.dc


    Odbrojavalice

    iva777~~~~~~~~~~~~~25.dc
    Riri92~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~~~19.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~18.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~~13.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~11.dc
    justme409~~~~~~~~~~~11.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~2.dc

  39. #989
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    bok curke evo mene sa pregleda, za sada je sve ok jedino jos to srce ponovno pogledati da se vidi dali se popravilo ili ostaje tako kako je

  40. #990
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    bok curke evo mene sa pregleda, za sada je sve ok jedino jos to srce ponovno pogledati da se vidi dali se popravilo ili ostaje tako kako je
    Sorry nisam pratila, a kaj bilo sa srcekom???? Koliko maleni vec veliki??? I koliko ti je vec tjedana???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #991
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Buncek, koliko je star dečkić?

    Viki drago mi je da je sve okej, super vijesti! Isto nisam popratila što je bilo sa srcem. :/

    Meni je počeo pms pa sam ljuta. I zbog posla sam ljuta i zbog promjenjivog vremena sam ljuta. Uglavnom, ljuta sam.

  42. #992
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    a neki dijelovi srca nisu razvijeni dobro pa klijetke i pretklijetke kucaju nepravilno,tj ne prvo jedna pa druga nego se preklapaju.. tako nekako neznam kako bi objasnila, srceko ima apsolutno sve kaj treba imati ali eto taj patoloski nalaz je bio.. i ima neki prekid u kontinuitetu .. ali je dr. rekao da je to nesto sa cime djeca zive i nije nesto zbog cega bi beba umrla, alii moguce i samo da je pre rano napravljen pregled.

  43. #993
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    nema nekih velikih srcanih mana, rupica i sl.. normalno je prokrvljrno ,ima sve vene i zile, aorta je lijepa ,ima sve pregrade,klijetke ,pretklijetke.. samo eto to. moguce da je to uzrokovalo sve ove probleme

  44. #994
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Viki, obzirom na vijesti koje su ti dali u startu ovo je super! Drago mi je da svakim pregledom sve vise ides prema pozitivi! I evo drzim fige da ispadne na kraju i da je srceko savrseno i da je samo prerano gledano. On se jos razvija tako da lako moguce da ce to sve sjesti na mjesto. Ali bitno da ne moras vise strahovati oko toka same trudnoce. Drzim fige da sljedeci pregled budu jos bolje vjesti.

    Ljube, javim ja svakako sve! Kak bi to proslo da vama ne javim hahaha

  45. #995

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Viki i mojoj prijateljici su rekli za bebu dok je bila u trbuhu da je moguc neki problem i da ce morati na operaciju, ali na kraju je sve bilo ok. Znam da nije neka utjeha i da vjerojatno to i sama znas da je moguce.
    Riri, ima 2 god.

  46. #996
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    znam sve cure, jasno mije samo su mi ti pregledi pre pre stresni.. boli me glava toliko sam se danas nazivcirala, od straha i iscekivanja 3h sam cekala pregled tamo i umirala od straha..
    nije niko spominjao zbog ovoga operaciju srceka..

  47. #997

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Ma eto, mojoj prijateljici su cak spominjali operaciju odmah poslije poroda. Mozes mislit kako je bila sva sokirana, ali odlucila se nosit s tim i smirila se.

  48. #998

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Krivo sam napisala:

    Ma eto, mojoj prijateljici su cak spominjali operaciju odmah poslije poroda. Mozes mislit kako je bila sva sokirana, ali cini mi se da se dobro nosila s tim jer je izgledala smireno kad je to rekla. Divim joj se zbog toga. I eto na kraju je beba dobro

  49. #999
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Krivo sam napisala:

    Ma eto, mojoj prijateljici su cak spominjali operaciju odmah poslije poroda. Mozes mislit kako je bila sva sokirana, ali cini mi se da se dobro nosila s tim jer je izgledala smireno kad je to rekla. Divim joj se zbog toga. I eto na kraju je beba dobro
    znam shvatila sam te, to i kazem dr. nijespominjao mogucu operaciju radi toga

  50. #1000
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Viki, doktor bi sigurno već spomenio moguću operaciju da misli da bi do nje moglo doći. Sam je rekao da je to nešto s čime djeca žive i da je moguće da je pregled prerano napravljen. Ovo od danas su odlične vijesti. Nadam se da ćeš se brzo riješiti svih stresova i da ćeš uživati u trudnoći do kraja.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •