Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Ocjene- matura

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Ocjene- matura

    Kakva je situacija sto se tice ocjena iz skole i odlaska na maturu. Odnosno postoji li nekakav uvjet za prijavu za maturu? Jel mi veli sestra da je raska od njenog malog rekla da se nitko od njih iz razreda ne moze prijaviti za maturu...

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Kakva je situacija sto se tice ocjena iz skole i odlaska na maturu. Odnosno postoji li nekakav uvjet za prijavu za maturu? Jel mi veli sestra da je raska od njenog malog rekla da se nitko od njih iz razreda ne moze prijaviti za maturu...
    Ne razumijem te. Kakvu maturu? Drzavnu? Mature su gotove ovaj tjedan, prijavljuju se u veljaci.
    O kojoj školi točno pričas?

  3. #3
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Kakva je situacija sto se tice ocjena iz skole i odlaska na maturu. Odnosno postoji li nekakav uvjet za prijavu za maturu? Jel mi veli sestra da je raska od njenog malog rekla da se nitko od njih iz razreda ne moze prijaviti za maturu...
    Koji je razred mali? I je li skola cetverogodisnji program?

  4. #4
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Ma znam da jesu gotove. Ali smo tako neobavezno pricali pa je ona to tako izjavila..
    Pa meni prvi glas bio. Pa sam isla pitati mozda se nesto promjenilo.

  5. #5
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Pa obicno sve skole pripremaju za maturu svu djecu koja idu u cetverogodisnji program .
    Kakve god imali ocjene poticu ih na prijavu i izlazak jer to daje skoli na kvaliteti i moze mjeriti odredenu uspjesnost.
    Znam da je tako bilo u srednjij skoli moga sina koja je imala samo dva razreda cetverogodisnjeg smjera, a ostalo su bili trogodisnji. Bas su ih jako poticali da izaberu maruru bez obzira na ocjene.

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Tko kaže da sve škole pripremaju svu djecu za sve ispite za maturu?
    Učenici četvrtih i petih razreda se mogu prijaviti za polaganje ispita iz državne mature
    Dok samo neke predmete možeš i pojačati u nastavi što olakšava prolaz na maturi
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 29.06.2023. at 19:39

  7. #7
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Tko kaže da sve škole pripremaju svu djecu za sve ispite za maturu?
    Učenici četvrtih i petih razreda se mogu prijaviti za polaganje ispita iz državne mature
    Dok samo neke predmete možeš i pojačati u nastavi što olakšava prolaz na maturi
    Pripremaju u smislu da ih poticu da prijave maturu i da im objasne postupak prijava. Nisam jos cula za skole koje svojim ucenicima u cetverogodisnjem obrazovanju govore da su nist koristi i da ne prijavljuju maturu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •