Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 204 od 204

Tema: Šminkanje,njega tijela i lica, prep.i dekor.kozmetika

martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012

Početno

Nije samo do svijetle ili tamne puti, vec i do podtona koze, koji moze biti hladan, topao i neutralan, pa tako dvije osobe svijetle puti mogu imati razlicit podton, pa jednoj neka nijansa stoji odlicno a drugoj grozno.
    Proguglajte, ima nekih self testova kako odrediti svoj podton, te koje nijanse odgovaraju kojem tipu.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007

Početno

Citiraj martincius prvotno napisa Vidi poruku
    Nije samo do svijetle ili tamne puti, vec i do podtona koze, koji moze biti hladan, topao i neutralan, pa tako dvije osobe svijetle puti mogu imati razlicit podton, pa jednoj neka nijansa stoji odlicno a drugoj grozno.
    Proguglajte, ima nekih self testova kako odrediti svoj podton, te koje nijanse odgovaraju kojem tipu.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Tako je, a puno ovisi i o podtonu ruža.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005

Početno

Meni je standardno dobar max factor lipfinity, onaj u dva dijela, i dugo se drzi. Taman prije corone se pocastila s ovim, jako dugo ga zeljela a sad jadan stoji, zbog maske ga ni ne stavljam, jedino za setnju po kvartu

zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Ja nekad stavim ruž dok sam doma, zbog sebe. Ivana, nemoj da stoji. Isto im ističe rok, a covid neće otić još dugo. Našminkaj se za po doma, za svoj gušt.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •