Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 161

Tema: Iskustva sa svadbe

  1. #51
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    11.5. Baš mi je brzo prošlo vrijeme od zaruka do sada. Možda i jer je proljeće pa je sve nekako brže.

  2. #52
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Srecno Riri! Velika je to svadba, ali na takvim svadbama su svi uzbudjeni, pa se sitnice ne primecuju.

  3. #53
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Mamica, kod nas će biti srednje velik cirkus, oko 450 ljudi. Najveća svadba na kojoj sam bila je imala oko 600 ljudi.
    Mozda si bila na mojoj svadbi

  4. #54
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda si bila na mojoj svadbi
    Hahaha možda.

    Kli_kli hvala!

  5. #55
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Riri, nadam se da poznaješ bar dio ljudi .

  6. #56
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Moj brat je upravo danas popodne obavio obred vjencanja.
    On i zena mu. Sami. Otisli su tajno na Muricius .
    Dobila sam par fotki okolisa, njega u odjelu i prstenja.
    Meni je ovo bas lijepo.
    Naglasak na bitno, a ne na harmonikase i pijane budale.

  7. #57
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    A zašto bi se radi bitnog išlo na Mauritius (valjda). Mogli su se oženiti i u općini Susedgrad.

  8. #58
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    A zašto bi se radi bitnog išlo na Mauritius (valjda). Mogli su se oženiti i u općini Susedgrad.
    Moglo se, ali je ovo jeftinije jer zive u Irskoj. I bolje fotke ispadaju na plazi sa bijelim pjeskom.
    Ali zapravo u svojih 20 godina veze bez papira prisjele su im tude svadbe i kumovanja.

  9. #59
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Onda u općini Cork

  10. #60
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Riri, nadam se da poznaješ bar dio ljudi .
    Svoje skoro sve. Ima par ljudi koje ne znam. Ali to su muž/žena od mojih rođaka pa se podrazumijeva da će doći s njima. Njegove.. hm. 2/3

  11. #61
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Onda u općini Cork
    Nije htio kopirati drugog buraza koji je to obavio u toj opcinii uz kumove, 5 dana prije zeninog poroda .
    Posljednje uređivanje od sirius : 01.05.2019. at 18:41

  12. #62
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Konfuzija prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je ovo bas lijepo.
    Naglasak na bitno, a ne na harmonikase i pijane budale.
    Naglasak bi trebao biti na ono što žele mladenci, pa bilo to 5 ljudi ili 605 ljudi. Na našoj svadbi je sve bilo kako smo mi htjeli i ostala nam je u prekrasnom sjećanju.
    Riri opusti se i uživaj, to je vaš dan!

  13. #63
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    E baš tako mitovski.
    Svatko ima drugačije želje.

  14. #64
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Moja glavna želja na svadbi je bila da mi taj čovjek kojeg volim postane muž. Sve drugo je bilo manje bitno. Pa sam ostavila roditeljima da organiziraju. I plate. Sve po njihovoj želji.
    A zašto ne kad je njih to veselilo, a meni i mom mužu bilo nebitno.
    Stvarno smo svi različiti.

  15. #65
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ajme, riri, pa to je ogromna svadba. Sretno!


    Na mojoj americkoj je bilo stotinjak ljudi, a poznavala sam petnaestak, sto je ukljucivalo i moju uzu obitelj. Nisam nista organizirala, samo sam se pojavila par tjedana prije dana D. Bilo je lijepo i nimalo slicno lokalnim vjencanjima na kojima sam bila. Na srecu. Godinu dana kasnije, kad smo ponavljali pricu u Zagrebu, nemilice je pljustalo. Valjda smo zbog toga jos u braku.

  16. #66
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja sam imala svadbu od cca 80 ljudi. Jednom su mi rekli da to nije svadba nego krštenje .
    Organizirali smo ju MM i ja sami kad nam je prvo dijete imalo 18 mjeseci, idući okolo kasno popodne poslije posla, pa je sve što smo uspjeli dogovoriti bilo baš savršeno i oko ničega se nisam živcirala . Npr. cvijeće za restoran bi naručila tako da bi po povratku s posla izašla iz tramvaja na kvatricu, ušla u prvu cvjecarnu i rekla mjesto, datum i “molim nešto decentno”. Tortu preko telefona: okus i molim nešto decentno .
    U restoranu sam vidjela i cvijeće i tortu prvi put .
    I još ulazimo mi u restoran i kaže meni šef sale “Moram vam reci da se torta prevrnula”. Ja se počnem smijati i kažem “što me zezate, dobra fora”. Ne, ne, ne zezam vas, stvarno.
    Ok, i sto sad? Pa popravili smo malo, okrenut ćemo da se ne vidi.
    Dobro, mislim si ja, ajde što sad... bilo mi smješno. Na kraju i nije bilo toliko drastično, s jedne strane ju je onaj koji ju je nosio malo previše nagnuo i prislonio na sebe. Pojeli smo ju .

    Sretno Riri!
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 02.05.2019. at 07:43

  17. #67
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Bb to je za film

  18. #68
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Moja 300 ljudi. U to vrijeme se još moglo donijeti svoje namirnice u hotel pa smo i taj dio odrađivali. Kuhari su mali fiksne ideje, tražili neke nenormalne količine nekih namirnica, pa to reži. Kolače, nekad davno su žene iz familije/susjedstva pekle kolače, moja baka je tu često bila glavna pekarica. Tako je bilo i za moje svatove, i taj dio, koji mi je tada bio nebitan mi je sada . Haljina, došla sam kod krojačice i rekla da trebam haljinu za svatove, žena krenula s nekim idejama, ma reko morala bi biti duga i neka kao bijela, ona i dalje pa nije red mlada je u dugom i bijelom ...Cvijeće, sestrična složila nešto jednostavno.
    Uglavnom, tada to nisam htjela, htjela sam malo intimno vjenčanje, tulum za frendove. Imala sam klasičnu svadbu sa punim kapacitetima hotela. MM je bio glavni za organizaciju, puno su nam pomogli iz najuže rodbine i njima je svima bilo fantastično.
    Danas, ne žalim uopće. Da mogu mijenjati uzela bi samo boljeg fotografa i bolji bend i rukave na haljini, i da, malo više sudjelovala u toj priči s bakama i ostalom ekipom...

  19. #69
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ja sam imala dvije, drugu za "selo" a prvu za dušu.
    Udavala sam se po starom zakonu, tako da smo imali prvo matičara, ta mi je bila "moja", samo roditelji i kumovi.
    Druga je bila po želji njegovih, fešta sa skoro svime, osim što sam uspjela izbaciti dolazak po mladu. Inzistirala sam da se nađemo u crkvi.
    A da se mene pita, ne bi bilo niti jedne, jer za ljubav mi ne treba nikakav papir.

  20. #70
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam imala dvije, drugu za "selo" a prvu za dušu.
    Udavala sam se po starom zakonu, tako da smo imali prvo matičara, ta mi je bila "moja", samo roditelji i kumovi.
    Druga je bila po želji njegovih, fešta sa skoro svime, osim što sam uspjela izbaciti dolazak po mladu. Inzistirala sam da se nađemo u crkvi.
    A da se mene pita, ne bi bilo niti jedne, jer za ljubav mi ne treba nikakav papir.
    Potpis na boldani dio.

    Ja sam isto imala kompromis - nisam htjela svadbu, pogotovo ne u crkvi, ali mm-u je to bilo važno. Našli smo se na pola puta - vjenčanje u crkvi (po novom zakonu - on dobar katolik, ja bez papira, hehehe - vjenčani uz biskupovu privolu kao razlika vjera), a nakon toga večera u manjem restoranu. Bilo nas je manje od dvadeset - osim nas i kumova bili su samo roditelji i doslovce najuža obitelj. Nije mi bila trauma. Iz perspektive 20 godina, odradili smo to bezbolno.

  21. #71
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mi smo na “svadbi” imali 11 gostiju, uključujući kumove. Restoran smo rezervirali 2 mjeseca ranije, haljinu sam se sjetila da bi je napokon trebala kupiti 2-3 tjedna prije vjenčanja, odabrala je nakon dva sata traženja. Dan prije uzela godišnji i kupila ostalo uz haljinu jer nisam imala ništa što ide uz nju. Šminkala se sama, frizeru uopće nisam rekla da je za vjenčanje pa mi je napravio taman kako želim (kao i inače kako nosim), nisam imala ni buket, ni tortu, ni patetične zdravice, niti band - samo maticarku, slikanje, kratko smo nazdravili i ručak. Uglavnom jako sam zadovoljna kako je ispalo. Ja i inače ne volim svadbe, pa pogotovo nije dolazilo u obzir pokvariti sebi vjenčanje nečim takvim...

  22. #72
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Eh, haljina - nisam imala haljinu nego kostim svijetlosive boje, koji sam kupila za neke sitne pare. Sve što sam učinila je da s njega skinem ružne ljubičaste gumbe i prišijem neke ljepše, u boji materijala. Nosiv je i danas, ali ne stanem u njega, hehehe... Vel. 44, a sad sam 46/48. Nisam odustala - čuvam ga još uvijek, više kao uspomenu, ali nikad se ne zna, možda jednom budem opet imala te kile...

  23. #73
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Potpis na boldani dio.

    Ja sam isto imala kompromis - nisam htjela svadbu, pogotovo ne u crkvi, ali mm-u je to bilo važno. Našli smo se na pola puta - vjenčanje u crkvi (po novom zakonu - on dobar katolik, ja bez papira, hehehe - vjenčani uz biskupovu privolu kao razlika vjera), a nakon toga večera u manjem restoranu. Bilo nas je manje od dvadeset - osim nas i kumova bili su samo roditelji i doslovce najuža obitelj. Nije mi bila trauma. Iz perspektive 20 godina, odradili smo to bezbolno.
    Za vjencanje u crkvi ne trebaju prethodni sakramenti pozeljni su ali nisu uvjet
    Jer je to sakrament koji se dijeli jedan drugome

  24. #74

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Za vjencanje u crkvi ne trebaju prethodni sakramenti pozeljni su ali nisu uvjet
    Jer je to sakrament koji se dijeli jedan drugome
    možda danas ne, ali nekad je to bilo potrebno.
    kad smo se mi ženili prije 13 godina, trebali smo prvo odraditi ''vjenčanje'' kod matičara.

  25. #75
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    možda danas ne, ali nekad je to bilo potrebno.
    kad smo se mi ženili prije 13 godina, trebali smo prvo odraditi ''vjenčanje'' kod matičara.
    Mi prije 15 godina, samo crkva je bila dovoljna.

  26. #76
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Mi prije 15 godina, samo crkva je bila dovoljna.
    Ja, prije 20 godina, da sam se udavala mjesec dana kasnije bila bi dovoljna samo crkva.
    Ne kužim umiljata kako je tebi trebalo drukčije, osim ako se nisi udavala u Hrvatskoj?

  27. #77

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja, prije 20 godina, da sam se udavala mjesec dana kasnije bila bi dovoljna samo crkva.
    Ne kužim umiljata kako je tebi trebalo drukčije, osim ako se nisi udavala u Hrvatskoj?
    nemam pojma
    udavala sam se u Zagrebu, morali smo prije crkve otići kod matičara i odraditi taj građanski dio - ali nismo trebali ko nekad doć zajedno s kumovima, nego samo potpisati i to čak nismo išli zajedno, nego je svatko došao kad mu je odgovaralo.

  28. #78
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    nemam pojma
    udavala sam se u Zagrebu, morali smo prije crkve otići kod matičara i odraditi taj građanski dio - ali nismo trebali ko nekad doć zajedno s kumovima, nego samo potpisati i to čak nismo išli zajedno, nego je svatko došao kad mu je odgovaralo.
    A to da, no nema nikakvog obreda.
    Mada, meni je krivo, jer je matični ured u prekrasnom romantičnom dvorcu. Da sam znala da se može i jedno i drug to bi tražila.
    Zimus mi se sestra tamo udavala pa mi baš palo napamet da bi moj grad mogao početi promovirati kao turističku ponudu vjenčanja u dvorcu.

  29. #79
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    možda danas ne, ali nekad je to bilo potrebno.
    kad smo se mi ženili prije 13 godina, trebali smo prvo odraditi ''vjenčanje'' kod matičara.
    Meni je maticqr trevao samo za potpis tamo se nismo zenili nego potpisali dogovor to je bio neki cetvrtak i odma rekli u kojoj se crkvi zelimo vjencati i koje prezime bi nosili e da mi je nrko reko taj detalj u svezi prezimena mozda bi dtugqcije postupilaoj vrkveni brak je ekvivalent gradanskom

  30. #80
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Vidim ja da je popularna ova tema vjenčanja, svi se mi pomalo udajemo 11. zajedno s Riri
    Ja bi baš još jedno vjenčanje, dođe mi da organiziram "obnavljanje zavjeta" s MM.

  31. #81

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ja ne bi , bila prije tjedan dana i to čak možda i u istoj crkvi gdje će i Riri

  32. #82
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim ja da je popularna ova tema vjenčanja, svi se mi pomalo udajemo 11. zajedno s Riri
    Ja bi baš još jedno vjenčanje, dođe mi da organiziram "obnavljanje zavjeta" s MM.
    jel to može kod matičara?

  33. #83
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Kosjenka, nemam pojma, to sam vidjela samo u američkim filmovima. Mi smo se isto vjenčali kod matičara. A ne vjerujem da može, kod matičara zapravo potpisuješ ugovor.

  34. #84
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja mislim da bi trebalo uvest kao običaj to produživanje ugovora, i da to bude veća fešta od inicijalne svadbe, iz očitih razloga

  35. #85
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Sretno, Riri
    bit ce sve ok, vidjet ces
    nemoj se opterecivati s glupim sitnicama, i samo uzivaj u tom danu
    Posljednje uređivanje od emily : 02.05.2019. at 12:59 Razlog: tipfeler

  36. #86
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ja mislim da bi trebalo uvest kao običaj to produživanje ugovora, i da to bude veća fešta od inicijalne svadbe, iz očitih razloga
    X

  37. #87
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo na “svadbi” imali 11 gostiju, uključujući kumove. Restoran smo rezervirali 2 mjeseca ranije, haljinu sam se sjetila da bi je napokon trebala kupiti 2-3 tjedna prije vjenčanja, odabrala je nakon dva sata traženja. Dan prije uzela godišnji i kupila ostalo uz haljinu jer nisam imala ništa što ide uz nju. Šminkala se sama, frizeru uopće nisam rekla da je za vjenčanje pa mi je napravio taman kako želim (kao i inače kako nosim), nisam imala ni buket, ni tortu, ni patetične zdravice, niti band - samo maticarku, slikanje, kratko smo nazdravili i ručak. Uglavnom jako sam zadovoljna kako je ispalo. Ja i inače ne volim svadbe, pa pogotovo nije dolazilo u obzir pokvariti sebi vjenčanje nečim takvim...
    skoro pa mogu prekopirati
    bilo nas je 13, bila je večera, i imala sam buketić
    frizerka isto, pojma nije imala za koju prigodu radi
    tortu je osigurao restoran, znala sam samo da će biti švarcvaldica (pitali su jel može ta - mooožeeee )

  38. #88
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam imala dvije, drugu za "selo" a prvu za dušu.
    Udavala sam se po starom zakonu, tako da smo imali prvo matičara, ta mi je bila "moja", samo roditelji i kumovi.
    Druga je bila po želji njegovih, fešta sa skoro svime, osim što sam uspjela izbaciti dolazak po mladu. Inzistirala sam da se nađemo u crkvi.
    A da se mene pita, ne bi bilo niti jedne, jer za ljubav mi ne treba nikakav papir.
    NIje mi trebao papir ni meni ni MM. Mi smo od trenutka kad smo se ugledali znali da ćemo provesti život zajedno i znamo to i danas uz sve životne prepreke koje su nas snašle. Nama je lijepo bilo i bez i sa papirom ali nam je bilo drago dobiti taj papir.
    Vjenčali smo se nakon 4g veze zato jer smo znali da moj otac neće još dugo, a drago nam je bilo da bude prisutan, a isto tako mama je pokazivala poprilične znakove Alzheimera, a željeli smo da koliko toliko bude svjesna. Ona je bila puničevski zaljubljena u MM-a , strahovito ga je voljela a i on nju.
    U isto vrijeme moja najdraža teta je imala uznapredovali rak, umrla je mjesec dana nakon vjenčanja, a ja sam ju svakodnevno vozila na kemoterapije i držala za ruku pa i petak prije vjenčanja. Isto tako moj bratić je bolovao od raka i rekao je da je moju svadbu jer me obožavao odabrao kao trenutak kad će se opustiti i uživati ne razmišljajući o ničemu. Teta je umrla mjesec dana nakon svadbe a on 6 mjeseci.
    Malo je reći da smo razmišljali o osnovnim stvarima i sve je ispalo da bolje nije moglo. Kad gledamo danas slike, mnogo je ljudi kojih više nema a toliko su bili veseli na našoj svadbi.
    Sve je nekako teklo samo od sebe, valjda i zato što nam nije bilo toliko bitno, zato što smo bili ludo zaljubljeni, zato što smo toliko voljeli sve ljude koji su bili, toliko je bilo pozitivne energije i ljubavi. Konobari u sali su nam rekli da nikada nisu imali toliko raspoložene svatove bez i jedne razbijene čaše.
    Nikada mi neće biti žao što sam imala vjenčanje od 120 ljudi. Svakom svoje.
    Isto tako moja nećakinja je imala vjenčanje s 15 ljudi i bilo je prekrasno.

  39. #89
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Mitovski odi vrit, rasplaka me .

    Sva sreca da ne nosim maskaru .
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 02.05.2019. at 13:27

  40. #90
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Mitovski odi vrit, rasplaka me .

    Sva sreca da ne nosim maskaru .
    I mene.

    Baš su mi lijepe vaše priče. Ne mogu reći da smo mi imali u planu hoće li to biti velika ili mala svadba, tako je ispalo. (Iako je meni ovo i dalje srednje veliko haha) Napravili smo popis svih koje želimo zvati i takva je ispala brojka. I ja i on imamo ogromne šire obitelji, a sa većinom tih ljudi smo dobri. S kojima nismo, nisu ni pozvani, tako da je ovo još i probrano.

    Za papir.. Meni će svakako olakšati život jer ipak ne mogu stalno produživati privremeni boravak u zemlji. Ali i da nisam u drugoj državi, htjela bih papir. Nije nikakva garancija, ali mi je lijepo.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    NIje mi trebao papir ni meni ni MM. Mi smo od trenutka kad smo se ugledali znali da ćemo provesti život zajedno i znamo to i danas uz sve životne prepreke koje su nas snašle. Nama je lijepo bilo i bez i sa papirom ali nam je bilo drago dobiti taj papir.
    Vjenčali smo se nakon 4g veze zato jer smo znali da moj otac neće još dugo, a drago nam je bilo da bude prisutan, a isto tako mama je pokazivala poprilične znakove Alzheimera, a željeli smo da koliko toliko bude svjesna. Ona je bila puničevski zaljubljena u MM-a , strahovito ga je voljela a i on nju.
    U isto vrijeme moja najdraža teta je imala uznapredovali rak, umrla je mjesec dana nakon vjenčanja, a ja sam ju svakodnevno vozila na kemoterapije i držala za ruku pa i petak prije vjenčanja. Isto tako moj bratić je bolovao od raka i rekao je da je moju svadbu jer me obožavao odabrao kao trenutak kad će se opustiti i uživati ne razmišljajući o ničemu. Teta je umrla mjesec dana nakon svadbe a on 6 mjeseci.
    Malo je reći da smo razmišljali o osnovnim stvarima i sve je ispalo da bolje nije moglo. Kad gledamo danas slike, mnogo je ljudi kojih više nema a toliko su bili veseli na našoj svadbi.
    Sve je nekako teklo samo od sebe, valjda i zato što nam nije bilo toliko bitno, zato što smo bili ludo zaljubljeni, zato što smo toliko voljeli sve ljude koji su bili, toliko je bilo pozitivne energije i ljubavi. Konobari u sali su nam rekli da nikada nisu imali toliko raspoložene svatove bez i jedne razbijene čaše.
    Nikada mi neće biti žao što sam imala vjenčanje od 120 ljudi. Svakom svoje.
    Isto tako moja nećakinja je imala vjenčanje s 15 ljudi i bilo je prekrasno.

  42. #92
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Nije mi bila namjera rasplakati forum, već reći da meni ima ljepote i u malim i u velikim vjenčanjima ako je emocija iskrena.

  43. #93
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Riri, sretno!
    Ja ti sigurno ne mogu dati neki pametan savjet, osim da se opustis i da ne razmisljas o potencijalnim problemima. Najvaznije je da povedes muza, ostalo ce biti zgodno za prepricavati i smijat se.

    Nas je bilo ukupno 17 i nismo se u crkvi vjencali, vecera a la carte.

    Ja sam npr. zaboravila staviti nausnice kupljene bas za tu prigodu. Negdje u pol vecere sam se sjetila.

  44. #94
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Haha Jelena i meni bi se lako moglo dogoditi. Hvala.

  45. #95
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Moja frizerka je skoro plakala jer joj se nije svidjelo kako mi je ispala frizura. Meni je bilo ravno sve do Kine.
    Bila sam trudna 30 tjedana i zadnje cime sam razbijala glavu bilo je to da li mi smotuljak na glavi izgleda savrseno.
    Prije glavnog jela u restoranu obukla sam trudnicke hlace, dolcevitu i ravne cipele.

  46. #96
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Ali da, cula sam da danas dron snima fotke, ali da mu se prije toga unese u program tko su najvazniji gosti pa se koncentrira na njih.
    To mi je ispricao dobar poznanik, u toku svojih zaruka.
    Planirao je sve te svemirske tehnologije, ali veza je pukla prije nego su krenuli na detalje.


    I da, mi nismo snimali svadbu kamerom. Nismo imalo love za takav sport. Frend je svimio 15 minuta cina na video kazetu. Moram to prebaciti u neki moderniji oblik da djeci pokazem .

  47. #97
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Mi smo imali slavonsko-hercegovačko-dalmatinsko-ličku svadbu sa više od 360 ljudi, prije 19 godina i još se danas sjećam detalja.

    Bilo je jako veselo, gosti mi i dan-danas znaju govoriti kako na boljoj svadbi nisu bili.

    Sjećam se da sam plesala doslovno cijelu noć, do 6 ujutro, mislim da sam samo juhu pojela.

    Riri92, sretno i uživaj !

  48. #98
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ali da, cula sam da danas dron snima fotke, ali da mu se prije toga unese u program tko su najvazniji gosti pa se koncentrira na njih.
    To mi je ispricao dobar poznanik, u toku svojih zaruka.
    Planirao je sve te svemirske tehnologije, ali veza je pukla prije nego su krenuli na detalje.


    I da, mi nismo snimali svadbu kamerom. Nismo imalo love za takav sport. Frend je svimio 15 minuta cina na video kazetu. Moram to prebaciti u neki moderniji oblik da djeci pokazem .
    Ajme kako je ovaj dron dobra ideja! Meni uopće nije palo na pamet, a dragi ima dronove u firmi. Ne mogu vjerovati da se nisam toga sjetila, morat ću ga nagovoriti da ih ponesemo. Sirius, ma sad bih te poljubila!

    Pepi, hvala.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    mislim da ti drona fotografi imaju u svojoj ponudi, vidjela sam da su letili iznad nas ispred crkve. Samo se ne sjećam jel od vjenčanja prije ili našeg.

    I ja ga imam u svojoj sobi na poslu.
    Posljednje uređivanje od larmama : 02.05.2019. at 16:51

  50. #100
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme kako je ovaj dron dobra ideja! Meni uopće nije palo na pamet, a dragi ima dronove u firmi. Ne mogu vjerovati da se nisam toga sjetila, morat ću ga nagovoriti da ih ponesemo. Sirius, ma sad bih te poljubila!

    Pepi, hvala.
    Ne vjerujem da se nisi sjetila drona ?!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •