Riri92,

samo ti o tim svim stvarima razmisli, sada, unaprijed na miru i napravi onako kako se ti osjećaš najbolje. fakat to mislim, a ne kasnije da ti bude krivo, ili grč u stomaku, što nisi ovo, ono rekla, napravila... što je nešto izmaknulo kontroli. evo, barem na izbor pjesama možeš utjecati, pa tvoja je svadba! lijepo muzičarima daš do znanja - koje pjesme tj. izvođače ne smiju pjevati - jer ti to ne želiš. a koje mogu, tj. koje trebaju

mi smo na našoj svadbi, koju smo slavili (s oko 30-tak gostiju) na otoku cvijeća, mainau (u njemačkoj) imali prijatelja koji je svirao sevdalinke, starogradske, stare narodne pa i poznatije starije, pop pjesme (recimo od bijelog dugmeta, indexa, ekv). cajke nisu dolazile u obzir, niti bi ih on htio svirati, ali nas je bilo malo, tj. pregledna smo bili grupa... ako vas je više, svakako bih rekla muzičarima što tj. koga ne smiju svirati, pa i ako dođe narudžba od nekog gosta (da ne moraš stalno biti u strahu i nadgledati ih).
neku narodnjačku/lošiju pop pjesmu, koja mi nije po guštu bih pregrmila (ako je društvo veliko i raznoliko i u tom trenu veselo), ako mi je izvođač ok (lupetam, ako bi netko naručio neku pjesmu od halida ili plavog orkestra), ali pjesme nečijih izvođača ne bih dozvolila na mojoj svadbi (bora čorba, oliver mandić, mpt, ceca i društvo).

sretno i lijepo se provedi! uživaj svim srcem! <3