Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 161

Tema: Iskustva sa svadbe

  1. #1
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno Iskustva sa svadbe

    Pomagajte!

    Dakle, od skroz opuštene mene, zadnjih par dana došlo je do luđakinje. Odjednom se oko svega brinem i ne znam koji me vrag tjerao na guglanje i proučavanje svega i svačega.

    Našla sam po internetu par stvari na koje se treba misliti, a na koje ja naravno nisam mislila. Recimo, torba sa svim i svačim što bi mi moglo zatrebati. Igla i konac, tablete protiv bolova, flasteri, šminka, špangice, najlonke. Jel mi treba još nešto? Iznenadilo me kako ljudi pišu da treba reći fotografu koje osobe su važnije. Ja sam mislila da je njihov posao da na to sami gledaju. Dobra ideja mi je bila i dati kumi popis slika kakve želimo pa da se ona uhvati mikrofona i postroji nas, npr. slikanje mladenaca i roditelja, slikanje mladenaca i kumova itd.

    Kako ste se smirile na taj dan? Ja sam već svjesna da ću puno plakati, a htjela bih to izbjeći koliko god je moguće.

    Strah me i potencijalnih nacionalističkih ispada i s jedne i s druge strane, ali na to ne mogu utjecati. Osim ako netko zna kako mogu. Bila bih zahvalna na savjetu. Ne mislim da će bilo tko to raditi namjerno, ali ipak na svadbama ima puno alkohola i ljudi pop*zde.

    Od ostalih stvari na koje se neočekivano treba misliti imam to da u auto ulazim sa suprotne strane od one na koju izlazim, zbog vjenčanice. Iako ne razumijem zašto, možda će mi biti jasno tad. I da ne zacrnjujemo gume isto zbog vjenčanice, a mi baš mislili. E da, i da ne prskam parfem na vjenčanicu jer će ostati mrlje.

    Puno sam ja toga napisala i puno pitanja imam. Nije baš neka filozofska tema, ali bilo bi mi super da pišete svoja iskustva i potencijalne situacije na koje se trebamo pripremiti, a i rješenja haha.

  2. #2
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Znam kako ces izbjeci sve te probleme.
    Tako da odes s kumovima i buducim muzem, naravno, na vjencanje i onda na pizzu i cugu.
    Ili da se uopce ne udajes, sto ce ti to?

    Ma htjela sam reci da mi zvuci bas super tema, pa je otislo ukrivo.

  3. #3
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Riri zelim srecu u zivotu!
    Nemam savjeta, niti o jednoj od navedenih stvari nisam ni pomislila, kamoli se brinula.
    Sve ce biti dobro.

  4. #4
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Riri zelim srecu u zivotu!
    Nemam savjeta, niti o jednoj od navedenih stvari nisam ni pomislila, kamoli se brinula.
    Sve ce biti dobro.
    I ja isto.
    Sve mi je bilo ravno.

  5. #5
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Koliko sam se brinula o svemu valjda dovoljno govori da sam dvije veceri prije vjencanja shvatila da netko treba to i slikati.
    Nazvala frendicu kojoj je fotografija hobi. I dogovorile sve u 5 min.
    Al ok nas je bilo jako malo. Osnovna obitelj. Mame, tata i sestre. I naravno kumovi.

  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Popij rakijicu.
    Stvarno nisam brinula o navedenim potencijalnim situacijama. Sjećam se samo da mi se u nekom trenu bila izvukla žica iz krinoline pa smo je iskoristili kao "prolaz" za špalir .
    Bilo mi je važno da mi u crkvi sviraju/pjevaju provjereni ljudi da mi uši ne pate te da mi bend na svadbi ne razvali cajke po nečijoj narudžbi. Bio je veto i na Thompsona, ali par njih u 3 ujutro ipak nisu mogli bez njega . Ono što nisam mogla izbjeći bio je tatin pomno pripremljen govor, a onda je i svekar poželio govoriti....ali sve ti je to dio svadbenog folklora i prava sitnica prema onom što te čeka idućih desetljeća .
    Sretno!

  7. #7
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Konfuzija kasno mi je za to ali ako neka buduća mladenka bude ovo čitala, treba uzeti prijedlog u ozbiljno razmatranje.

    Hvala cure!

    Svaka vam čast na ne padanju pod stres, ja nemam pojma šta je sa mnom. Inače uopće nisam takva, a sad mi u glavi milijun mogućih situacija. E da, moram staviti veto na Thompsona i slične. Zaboravila sam to.

  8. #8
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Zašto ćeš plakati, zar se ne želiš udati? Odustani onda, budi hrabra, svi smo uz tebe.

  9. #9
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Tako je, imamo iskustva

  10. #10
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Moj brat je upravo danas popodne obavio obred vjencanja.
    On i zena mu. Sami. Otisli su tajno na Muricius .
    Dobila sam par fotki okolisa, njega u odjelu i prstenja.
    Posljednje uređivanje od sirius : 30.04.2019. at 17:59

  11. #11
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Riri prihvati da je to stres i izguraj ga.
    Nemam pametniji savjet. Kod mene ga nije bilo, imala sam paralelno neke druge isto životne situacije pa je ispalo da to sve odrađujemo u hodu...
    U hodu mislim da smo otišli kupiti prstenje u srijedu, za vjenčanje koje je u subotu
    Posljednje uređivanje od flopica : 30.04.2019. at 19:08

  12. #12
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Čoksa hahaha!!!
    Posljednje uređivanje od flopica : 30.04.2019. at 19:10

  13. #13
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Riri, sto se tice prve polovice, ja bih rekla: prepusti se malo drugima
    Podijeli neke zadatke ljudima u koje imas povjerenja, kumovima, prijateljima, roditeljima.. vjerojatno neke stvari poput igle i konca i tableta imaju i u sali, obicno oni imaju iskustva
    Za drugu polovicu je malo specificnije.. nadam se da ce svi biti dovoljno civilizirani zbog vas da ne rade probleme..

  14. #14
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Nek drugi preuzmu detalje na sebe, tvoje je da guštaš

  15. #15
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Riri,

    Ja koja volim sve imati pod kontrolom, nisam uopće o ovim stvarima koje si navela ni razmišljala.
    Probaj se malo opustit, stresno je (špricni koju Bachovu kap, popij persenčić ).

    Vidjet ćeš kako će vam biti lijepo i sjećat ćeš se jednog dana svega s osmijehom na licu.

    Ja bih jedino bendu jasno naznačila da nema na repertoaru nikakvih nacion. pjesama ni s jedne ni s druge strane, čak ni na zahtjev polupijanih gostiju iza ponoći.

    Možda čak preko rodbine suptilno upozorit one “rizičnije“ da se izvole civilizirano ponašat.

    Sretnooo, samo pozitivno s vjerom da će sve biti dobro!
    Uživat ćete .ej slavonski svatovi s notom istoka ne može bit loše nikako.

  16. #16
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Na dan vjenčanja ujutro su mi došle moje 4 najstarije prijateljice i to me skroz opustilo. Ako imaš nekog s kim se puno smiješ pozovi ju /ga prije početka svega

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto ćeš plakati, zar se ne želiš udati? Odustani onda, budi hrabra, svi smo uz tebe.
    Ovakve fore MM provaljuje kad ja plačem od sreće....Malo je reć da bi ga klepila u takvom trenutku

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Da pozovi nekog ko te i inače opušta i izbaci plakanje iz sebe dan prije il to jutro pa će ti bit lakše u svatovima. Fotografu sve moraš reć jer oni na to ko da ne gledaju nego im je samo da uzmu pare i odrade a to što ćeš na snimci imat najviše ljudi koji su dalja rodbina to nikom ništa

  19. #19
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Joj Riri, post ti tako treperi da sam na trenutak osjetila uzbuđenje kao da se ja (opet) udajem.
    Osnovno je da si ponavljaš iznova i iznova da je to tvoj dan u kojem si glavna zvijezda i da uživaš u svakom trenutku, upijaš ga i pamtiš taj osjećaj jer je zaista emotivan jako.
    Iako se nisam zapravo nikad htjela udati jer to nisam smatrala potrebnim ni važnim, učinila sam to čak dvaput pa sam iskusna.
    Svadba br. 1 bila je za moje pojmove velika (ex je Slavonac hercegovačkih korijena, beat that :lool) no za pojmove njegove strane to je bila mala svadba ispod 200 ljudi.
    Budući da nisam uopće željela ni vjenčanje ni svadbu već je to bila želja exove obitelji na koju sam pristala zbog njih, moj je uvjet bio da uopće ne sudjelujem u organizaciji i da se samo pojavim pa je tako i bilo.
    Tako nisam birala ni grad ni restoran ni bend, večer prije sam sa svojim prijateljicama i kumom provela u drugom gradu, ujutro otišla na frizuru, šminkanje, čak i nokte i došla sam na dejt pred crkvu malo prije ceremonije. Pamtim da sam bila vesela i opuštena, potpuno stress free. Dok je ex cijelo jutro razvažao hladnu prasetinu i dočekivao uzvanike na kolodvorima pa je bio prilično krepan, eh.
    Pamtim da je bilo veselo, bilo je puno dragih ljudi, puno smijeha. Bend nije baš znao puno dalmatinskog repertoara iako su se kleli da rasturaju ali dobro.
    Ja sam sebi bila lijepa, to mi je bilo važno.

    Svadba br. 2 bila je potpuno neuobičajena. Ujutro na dan svadbe prvo je sin imao utakmicu koju smo gledali, pa kćer polaganje za pojas u borilačkom sportu nakon čega smo imali i roštilj u klubu. Da dan bude pravi obiteljski i bivši su bili s nama na tom roštilju. Onda smo se otišli doma spremiti pa se oženiti. S nama su bili kumovi s partnerima i djecom, naša djeca i još dvoje prijatelja. Nismo ni roditelje zvali. Skroz je bilo dirljivo i emotivno unatoč konfuznom danu. Otišli na večeru poslije.

    Baš si me sad vratila u taj osjećaj, hvala ti.
    Sretno. I ne zaboravi, ti si zvijezda dana.

  20. #20
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja sam ko Barbi dosla doputovala dan prije svadbe, opce se nisam dala smetat.

  21. #21
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Onda ću morati malo zaposliti ljude. Sad vidim da će biti i pljuskova, a tri mjeseca već se najavljuje sunce na taj dan. Možda da krenem odmah s rakijom.
    A plakat ću jer sam takva kakva sam.

    Barbi

  22. #22
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    potpis na Barbi ti si zvijezda večeri i nije na tebi da se baviš drugima nego da zapamtiš taj dan, taj osjećaj

  23. #23
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Lili

    Jeste morale posebno dogovarati da konobari ne uzimaju tanjure ispred ljudi kad istekne neko određeno vrijeme? Ja sam mislila da je logično, ali kako čitam po internetu, ništa nije logično.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    kao doprinos temi reci cu da sam prije dva dana bila na slavonskim svatovima , bilo je lijepo, bez ekcesa i s odličnim kolačima .
    A ja nisam imala svadbu nego vjenčanje i večeru u uskom krugu tako da nisam imala previše posla oko toga, kako i što.

  25. #25
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Riri moj savjet it je da ne čitaš taj forum više. Gluposti se tu nađe, pa iole iskusan konobar zna kad se kupe tanjuri. Batali taj forum samo ti unosi nemir a vidiš da mi za pola toga nismo ni čule (ja sam imala 157 svatova).

  26. #26
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Moram priznati da i jeste samo neka negativa tamo na topicu.

  27. #27
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto ćeš plakati, zar se ne želiš udati? Odustani onda, budi hrabra, svi smo uz tebe.
    Hahhaha!!
    Kakvoga iskustva, Čokolada daj link

  28. #28
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ma Riri opusti se, definitivno ne želiš da ti taj dan prođe u grču i brizi. Ovo što pišeš ja prvi put čujem. Naši su fotografi sve odradili sami, ništa im mi nismo trebali goviriti. Pitali nas tko je tko, imamo sa svima pi jednu zajedničku fotku.
    Ovo što pričaš da se osoblju restorana govori kad dižu tanjure mi nije palo napamet.
    Mi smo imali svadbu od 120 ljudi, ali sve ljudi koje volimo i s kojima se družimo(nekima više nekima manje). Bio je pravi tulum. Izbacili smo sve običaje, bendu striktno zabranili narodnjake i nacionalne i bilo je baš onako kako smo mi htjeli, a ja koja po prirodi brinem o svemu sam odlučila da je to dan kad ću ja uživati s meni dragim ljudima. Uglavnom, o našem vjenjčanju se i dan danas priča i svi spominju 1 detalj: kako smo ja i MM bili opušteni i odlično raspoloženi i o tome ti ovisi sve, nebitni su tanjuri.

  29. #29
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Koji link? Samo sam se nadovezala na Mimu da svaka od nas ima iskustvo braka i da ćemo razumjeti ako odustane .

    Riri, ne daj se smesti, Mima i ja smo ti već babe. Sve će proći dobro bez da prstom mrdneš. A ako nešto i ode mimo protokola, to služi za prepričavanje idućih 50 g.

  30. #30
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Koji link? Samo sam se nadovezala na Mimu da svaka od nas ima iskustvo braka i da ćemo razumjeti ako odustane .

    Riri, ne daj se smesti, Mima i ja smo ti već babe. Sve će proći dobro bez da prstom mrdneš. A ako nešto i ode mimo protokola, to služi za prepričavanje idućih 50 g.
    Sad sam se sjetila da jedna gošća nije znala što bi zamjerila pa nam je rekla da nam juha nije bila baš nešto

  31. #31
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Sad sam se sjetila da jedna gošća nije znala što bi zamjerila pa nam je rekla da nam juha nije bila baš nešto
    Hahaha

    Ja sam već spremna na to da sigurno nećemo svima udovoljiti, to su ljudi iz svih krajeva Balkana. Nema šanse.

  32. #32
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Riri moj savjet it je da ne čitaš taj forum više. Gluposti se tu nađe, pa iole iskusan konobar zna kad se kupe tanjuri. Batali taj forum samo ti unosi nemir a vidiš da mi za pola toga nismo ni čule (ja sam imala 157 svatova).
    slažem se, nemoj to čitati, ni ja nikad čula za to o čemu pišeš
    pokušaj se opustiti i uživati. mi smo imali večeru s 40 ljudi, bilo nam je predobro, htjeli smo da završi negdje iza ponoći, a neplanirano ostali do 3 ujutro

    uživaj i odhebi igle, konce i tanjure

  33. #33
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Lako za svadbu. Treba paziti na nuspojavu svadbe, a to je brak .

  34. #34
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Mi smo bend dogovorili par dana prwd svadbu ali oni su cesto svirali u tomprostoru
    Frend je bio gotograf i kamerman
    Tortu smo dogovorili u gradu i dosla je u minuta kad smo rekli

  35. #35
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ja sam se pregovarala sa restoranom obzirom da je svadba bila u petak pa su nam oni platili tortu iz slasticarnice po mojoj zelji.

  36. #36
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Zvjezda moje svadbe je definitivno bio najmladi necak koji je bio pozvan na svadbu a sve je tome kriv kum mog velikog. Drugi klinci su brzo bili umorni
    Ja sam se udavala prije doba interneta sva sreca tad jos nisam nosala konac ni iglu. Sad je to sastavni diomorske torbice jer svako malo su klinci znali stat na jeza

    Sretno
    Da je bilo ok bilo je

  37. #37
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Riri, kad ste birali restoran/salu, pretpostavljam da si vidila neka iskustva proslih mladenaca, na facebooku ili cula osobno, pa ste tako izabrali?
    Dakle profesionalni su, i to je kraj tvojih briga o tanjurima i icem vezanom za salu.
    Goste kojima "juha nije bas nesto" ne mozes kontrolirati, niti se zbog njih trebas brinuti
    Ne znam da li je kod vas tako za pecenku, u Dalmaciji neki ljudi idu u svatove najvise zbog janjetine, i to je glavno sto se komentira kasnije.
    Kakva je bila svadba?
    Janjetina je bila odlicna.

    Tako da pred brkate striceve najvaznije da se stavi puno mesa, ali i to ti osoblje restorana vec zna, tebi je prvo vjencanje, a njima stoto

  38. #38
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Riri, sretno i na svadbi i u braku!
    Baš su me nasmijali komentari cura.
    kao što vidiš, ima nas dosta koje smo se vjenčavale u doba prije interneta i foruma i ništa nam nije falilo.
    dakle pridruzujem se savjetima o batalenju istih, a ako te baš muči, zaduži sestru, brata, kumu, prijateljice, da se brinu o koncima, iglama i tanjurima.
    ja bih se jedini pobrinuka za muziku, ne samo u smislu da izbjegavaju sve ala thompson s jedne i druge strane.
    nego bih gledala da i repertoar bude ono sto ti i budući volite.

    i ne brini za pljusak. Talijani kažu da to donosi sreću.
    Kad smo se mi vjenčavali ne samo da je kišilo, nego se nebo otvorilo... neću zi reći koliko smo već dugo zajedno.

  39. #39
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Uvjerena sam da sam na ovom forumu apsolutni rekorder po velicini svatova brojku bolje da niti ne spomenem. Nemam ti nikakav poseban savjet jer sam ja bila potpuno hladnokrvna, nisam niti zeljela taj cirkus koji smo napravili radi obitelji i rodbine, tako da sam sve prepustila drugima i cekala samo da prodje taj dan . Vise sam bila uznemirena radi vjencanja MMove sestre koja je titrala oko svake sitnice i sve joj je bilo zivotno vazno, od cvjetica u vrtu ispred kuce do case na stolu u dvorani. Vise sam birala haljinu za njezino vjencanje nego vlastitu vjencanicu

    Tako da, sto god ti rekla, nece ti pomoci, ili si tip kojeg to ne zanima ili ti je jako stalo. Zelim ti svu srecu ovog svijeta i misli na to da je sve ono sto dolazi kasnije mnogo vaznije od tog dana, iako mozda sada to ne uvidjas. Sretno!
    Posljednje uređivanje od *mamica* : 01.05.2019. at 09:30

  40. #40
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Lako za svadbu. Treba paziti na nuspojavu svadbe, a to je brak .
    Ovako nešto sam i ja krenula pisati pa sam odustala. Ali zamisli ti u što se ona upušta. Nije joj dovoljno što joj je nas tristo tu moglo reći da ne bude glupa i zahebe se ko mi.

  41. #41
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako nešto sam i ja krenula pisati pa sam odustala. Ali zamisli ti u što se ona upušta. Nije joj dovoljno što joj je nas tristo tu moglo reći da ne bude glupa i zahebe se ko mi.
    Ma, nema veze. Samo neka svadba bude divna, bit će joj lakše trpjeti posljedicu iste
    Šalim se, nije brak tako strašan. Osim kad je.
    A svadba? Pamtim samo sretne trenutke. Ma, bilo mi je super. Sve sam im prepustila, samo sam stavila veto kod nakićenosti vjenčanice i buketa, jednostavnost mi je bila bitna. I boja, ne bijela.
    A to što su tamburaši, harmonikaši, tko li, svirali svih 12 katova do stana mojih roditelja, mi je na kraju bilo smiješno, iako prije toga nezamislivo

  42. #42
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Koji link? Samo sam se nadovezala na Mimu da svaka od nas ima iskustvo braka i da ćemo razumjeti ako odustane
    Ahaha, a ponadala sam se da postoji tema gdje se mlada premišlja a vi je odgovarate, pa kao u tome imate iskustva

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Glazbu si već dogovorila, podsjeti ih još jednom na svoj izbor
    Odredi osobu za kontakt s fotografom i da mu bude pri ruci ako ima pitanja i osobu za latice/rižu već što nosite za "bacanje" na mladence
    Torbu sa sitnicama pripremi ranije - rezervne čarape, cipele, flastere, tablete, maramice, šminku, iglu i konac, zihericu, ukosnicu ako nosiš i sl. To zaduži nekog od najbližih da odnese u auto prije polaska.

    Tanjure prepusti restoranu.

    Ne čitaj previše, napravi popis i delegiraj.
    Ako nešto bude nedostajalo, to će ostati samo kao zgodno sjećanje na svadbu.

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ja sam se zenila u veljaci i taj danje bilo jako toplo cak ni kaput nisam stavila dapace skinula sam ga
    Tjedankasnije se zenio kolega s faksa prolom oblaka nevera ........

  45. #45
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Lako za svadbu. Treba paziti na nuspojavu svadbe, a to je brak .
    Odličan komentar, hehehe

  46. #46
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Polako sa nuspojavama.

    Tang, ma jesam naravno. I je, i kod nas je tako hahaha ipak je hrana glavna zvijezda večeri.

    Seni Možda kiša pričeka da ja dođem do sale. Ako i pokisnem, šta da radim. Okrenit ću misli na ovo tvoje da donosi sreću haha. Kuma me sinoć tješila s tim da na kiši nastaju lijepe fotke.

    Mamica, kod nas će biti srednje velik cirkus, oko 450 ljudi. Najveća svadba na kojoj sam bila je imala oko 600 ljudi.

    Beti, meni tih 12 katova baš super zvuči.

    E da, i ziherica. To bih skroz zaboravila. Hvala cure i na savjetima i na željama!

  47. #47
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ja se nikad ne bih udala da sam " morala" imat svadbu za 450 ljudi. Kažeš srednje velika ?!

  48. #48
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Nije čudo ta te hvata nervoza. Sretno!

  49. #49
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Haha Nano pa ja to ne moram, mi smo tako htjeli. Hvala!

  50. #50
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ma znam. Zato sam i stavila u navodnije. Ma ne brini se nista. Sve će biti dobro. I sretno! Kad je uopće svadba?

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •