Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Prevarena na letgo

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno Prevarena na letgo

    Prevarena sam na str letgo od osobe koja je poznati prevaranr za koju nisam znala kad sam kupovala od nje. Uplatila sam novce a proizvod ne dolazi zadnja 3 mj. Profil joj je maknut.... Da nebi još ona mene tužila za neku zaštitu podataka stavit ću samo inicijale a.m.b. pa se možda od vas nađe netko ko je isto od nje prevaren jer vidim da operira redovno s tim da mi kaže šta dalje. Da li mogu prijavit policiji da me pokrala jer to je krađa al iznos je 200 kuna a našla sam negdje da mora bit 1000 kuna da se može? Ako nemogu tako da li mogu na drugi način vratit svoj novac? Hvala

  2. #2
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    To je meni glavna zamjerka na let.go, što nema mogućnosti ostavljanja povratne informacije/ocjene
    zato preferiram moje.krpice, tamo možeš ostavit povratnu, imaju i posebne teme o ljudima koji varaju, pa se osjećaš malo više zaštićen..

    nadam se da nije bilo puno novaca
    nisam nikad naručivala nešto u većem iznosu, ali kad bih, tražila bih isključivo plaćanje pouzećem

  3. #3
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    anita, taj zakon se promijenio, mislim da sam čitala da ukoliko je osoba serijski prevarant, i ukupni iznosi prijavljenih prevara iznose više od 100 kn, policija mora djelovati. al provjeri to, ko zna kako je zapravo u stvarnosti.

  4. #4
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ta se još uvijek bavi time?
    Ja ti ne znam kakvi su zakoni, ali znam za nju i za njene prevare pa ti savjetujem da odeš na forum od Krpica, tamo se puuuno pisalo o njoj. Ja više nisam tamo pa ti ne mogu linkati ništa pametno, ali mora postojati neki način.

  5. #5
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Prijavi obavezno.
    To je Ana Mate Barbarić.
    Lopovima se treba objaviti ime.
    Ona konstantno otvara nove profile i
    na MK i na LetGo i vara ljude.
    Od kad se udala, operira s mužem.
    On je Josip Barbarić.
    Često i više osoba uvuče u svoje spletke.
    Bila je trudna pa je valjda i rodila. Neka joj socijalna služba pokuca na vrata. Možeš i njima prijaviti.
    Na forumu MK imate teme s ibanovima koje daju za uplate.
    I adresu njihovu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Evo zanimljivog štiva da vidite kako operira:
    https://mojekrpice.hr/forum/t/256379...jevara-i-krada


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #7
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Najlakše ju je skužiti po groznoj nepismenosti.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #8
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Zvale su joj neke cure već socijalnu, ali ne znam što je na kraju bilo s tim. Prije 2,3 godine, valjda kad je dobila nekoliko prijava, objavila je vlastitu osmrtnicu. U svakom slučaju, slažem se sa Tanči, lopovima treba objaviti ime i treba ih prijaviti pa makar iznos bio i mali. Ne mogu vjerovati da toj curi taj način toliko dugo prolazi.

  9. #9
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Ja u stvari ne mogu vjerovati koliko je ljudi prevarila ta žena.Nemam pojma šta to ona toliko dobro i povoljno prodaje da svi kupuju od nje.Ono svi se lijepe za nju ko muha na med.U čemu je štos?
    Nisam kupovala,u stvari i nikada nisam prevarena ni od koga,ali to ime je toliko puta prežvakano,da ne mogu vjerovati da se još uvijek ne zna za nju i da još uvijek vara.
    Sljedeći put opreznije!

  10. #10
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Nažalost, mislim da ćeš teško išta postići, makar je prijavila.

    Mi smo prije dosta godina kupili sušilicu preko internet trgovine, i nažalost pošteno smo ih izguglali tek kad smo skužili da nam nikako ne isporučuju stroj (danas će, sutra će...). Onda smo shvatili da smo prevareni kao i hrpa drugih naivaca; ljudi su cijele kuhinje uplatili i ostali bez novaca, a firma je nekoliko puta mijenjala ime dok ih nisu ugasili. Dignuta je zajednička prijava i nikom ništa; novce naravno nismo dobili, kao ni stroj.

    Kako ono kažu, pojeo vuk magare, a bar smo se naučili da ništa više ne kupujemo preko interneta ako dobro ne provjerimo kupca.

  11. #11
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ....prodavaca

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Citat cu to sa mk pa cu vidjet moze li se sta napravit. Hvala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •