Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Puna i prazna dojka

  1. #1
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno Puna i prazna dojka

    Ima nekih mjesec dana da je izrazenije to sto mi je jedna dojka (desna) puna, a druga (lijeva) mlohava, kao upravo ispraznjena.
    Ima mlijeka u obje, no kad izdajam onda recimo lijeva ima 10 ml, a desna 50-60 ml.
    I naocigled se vidi kako je desna velika, a lijeva mala.
    S obzirom da imam sisacicu koja sisa po cijeli dan (mislim doslovno cijeli dan, nema stanki od 2 sata, vec maksimalno pola sata, a ako ne sisa onda spava na sisi), ne mogu ni izdojiti mnogo vise.
    Zanima me jel ovo normalno, da je tolika razlika u proizvodnji? I jel mogu ista uciniti? Normalno, beba podjednako sisa i jednu i drugu. Patronazna mi je rekla da mi je desna produktivnija, da ima vise mlijecnih kanalica.
    Prvo dijete sam dojila 3 godine i nisam ovo dozivjela,.

  2. #2
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno

    Normalno je, za mnoge žene.
    Sve dok dijete napreduje, uspješno doji, dolazi do dovoljno mlijeka, dobiva na težini ... nemoj se opterećivati veličinom ili količinom mlijeka koju proizvodi jedna ili druga.
    Ne trebaš ništa posebno raditi, niti izdajati dodatno.
    Razlika u veličini dojki će se smanjiti s prestankom dojenja, tj neće biti tako vidljivo, ali će vjerojatno i dalje postojati.

  3. #3
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    Hvala emily, bas smo danas bili u pedice zbog prvih cjepiva i bebe je u mjesec dana dobila 1 kg i narasla 5 cm. Pedica je jako zadovoljna, tim vise sto je samo dojena. Pitala sam i nju vezano za tu razliku, no ni ona nije zabrinuta, rekla je samo da nastavim podjednako nuditi obje dojke, sto i cinim

  4. #4
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno

    Super!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •