Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Aplikacije koje ograničavaju korištenje moba (besplatne)

  1. #1
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno Aplikacije koje ograničavaju korištenje moba (besplatne)

    Znam da nema džabe ni u stare babe, ali... Postoji li aplikacija koja prkosi staroj babi? Neka koja fakat pokriva većinu potreba

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Dinner time
    Ali moja klinka ga je uspjela otkantati
    Imala je dzabe verziju
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 20.05.2019. at 17:29

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Screen time

  4. #4
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Screen time
    Vrijeska, koristite li ga jos uvijek? Meni je bio odlican na trialu pa sam kupila premium verziju i katastrofa je. Nikako da se sinkroniziraju moj i djetetov uredjaj, tj. cas funkcionira sinkronizirano, cas ne. Je li kod vas bilo ovakvih problema?
    Posljednje uređivanje od *mamica* : 23.03.2020. at 08:50

  5. #5
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Parental control sve radi super. Mozete namjestiti koje su app ogranicene ili zabranjene pa i vrijeme kada ih vise ne moze koristit (npr iza 22h).

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Ak si doma onda mu uzmeš kad misliš i gotovo

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Da, s dvoje mlađih. Imaju Huawei, na jednom ne radi najbolje,stalno se mora ponovno nešto sinhronizirati, instalirati (ali mislim da je stvar u tome što je mali skužio kako se zablokira...), na drugom radi.normalno

  8. #8
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ak si doma onda mu uzmeš kad misliš i gotovo
    :rolleyes: kako se toga nisam sjetila?

  9. #9
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Da, s dvoje mlađih. Imaju Huawei, na jednom ne radi najbolje,stalno se mora ponovno nešto sinhronizirati, instalirati (ali mislim da je stvar u tome što je mali skužio kako se zablokira...), na drugom radi.normalno
    Moj sigurno nije skuzio, radi li ova aplikacija offline? Jer na tabletu nema sim niti mobilne podatke, a pucao nam je wifi, zar je moguce da je do toga?

  10. #10
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Haha.
    Nisam od pomoći, ali moja kći donese mobitel u moju sobu, odloži ga i objavi samoizolaciju za mobitel.
    Kaže da mora tako jer da joj inače non stop dolaze poruke i dekoncentriraju ju dok uči, a uči stalno jer sad nema predavanja i moraju sve sami.

  11. #11
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Vrijeska, koristite li ga jos uvijek? Meni je bio odlican na trialu pa sam kupila premium verziju i katastrofa je. Nikako da se sinkroniziraju moj i djetetov uredjaj, tj. cas funkcionira sinkronizirano, cas ne. Je li kod vas bilo ovakvih problema?
    Piši im koji je problem, ozbiljno te shvate i odmah krenu rješavati. Meni su za sinov xiaomi poslali beta verziju aplikacije kad sam im rekla da ne radi sa standardnom.
    Općenito ima puno problema sa xiaomijem i ne preporučam ga za upotrebu potomcima.

    Mi imamo screen time, ali na plaćanje
    Posljednje uređivanje od Jurana : 23.03.2020. at 10:45

  12. #12
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Ok, tvoja kci ima 19-20 godina, moj sin 6 . Nadam se da mi u toj dobi nece biti potreban nikakav parent control.

    A sada ozbiljno, beba u kuci zahtijeva mnogo vremena i truda - spavanje gotovo iskljucivo na sisi, dojenje u iskljucivom mraku i tisini, a i to jedva, tako da ne mogu biti u istoj sobi sa starijim djetetom, nadzirati sto radi i kada ce ostaviti uredjaj. Razmisljam cak i o prestanku dojenja jer nam je obiteljska dinamika posve narusena zbog toga, ali to je vec druga prica, da ne idem u offtopic.

    Da, sve obavimo - online skolu, crtanje, pisanje, kucanske poslove za koje je zaduzen i onda mu je jedina i najdraza zabava tablet ili PS.

    MM se brine za nase roditelje, dostavlja im sto treba, ode u trgovinu, pobrine se za psa, za tekuce stvari na poslu, sudjeluje u kucanskim poslovima, ne moze ni on stalno biti prisutan.

    Screen time mi je bio savrsen za nadzor na daljinu i sada naprosto ne funkcionira, a placam ga

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Probaj im se javiti mailom
    S obzirom da imaš plaćenu verziju, trebali bi pomoći

  14. #14
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Piši im. Unutar aplikacije je chat

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    ali to opet ne znači da svaku slobodnu minutu, sat mora biti na ps ili telcu. kad misliš da jew previše uzmeš ili dogovorišp ako je suradljiv na određeno vrijem. moj veliki od skoro 19 i mali od skoro 10 su suradljivi, ali klinka od 14 nije. ona bi dan i no
    ć bila da joj se ne uzme, ili ogranići

    a zakaj bi prestala dojiti?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 23.03.2020. at 10:56

  16. #16
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Evo da ti docaram - bas u ovom trenutku MM je izasao izvesti psa i kupiti kruh, a ja sam bebu nakon pola sata smirivanja uspjela navesti da podoji i zaspi na sisi (duda ga odmah probudi).

    Ako se ustanem i odem - probudit ce se za 5-10 min i krece novi krug plakanja, tjesenja, pokusaja stavljanja na dojku i nakon toga sam, nenaspavana kakva jesam, kao da sam izasla iz boksackog ringa. Osim toga, jucer sam bila manje uspjesna u nagovaranju na dojenje pa su mi se upalile grudi, pored nespavanja, korone i svega ostalog.

    Inace, ovo mi je trece dijete, prvo dvoje sam savrseno hendlala uz pomoc nosiljke, dude i svega ostalog. Trece ima potrebe koje nisam ocekivala.

    Ako starijem bas sada ogranicim vrijeme na uredjaju, uci ce u sobu sa zeljom da mi nesto isprica ili naprosto da bude s nama i onda ce probuditi bebu i krece borba iznova.

    Od jutros je odgledao online nastavu uz aktivno sudjelovanje, oprao se, doruckovao, igrao sa bebom. Kasnije ce odradjivati zadatke koje uciteljica posalje, kucanske poslove zajedno sa MM, itd. Popis kucanskih poslova koje odradjuje su: pospremanje i usisavanje vlastite sobe, praznjenje sudjerice, prostiranje mokrog i slaganje suhog vesa, postavljanje i pospremanje stola, kuhanje pahuljica, pecenje jaja, rezanje i mazanje kruha, sipanje hrane i vode psu.
    Voli citanje, crtanje svojih nekakvih tajnih karti i legice. I pored svega toga obozava svoj tablet i PS, pucačke igrice i ja to moram nekako iskontrolirati. Jelena, ovo ti sve piskaram i pravdam ti se samo zato sto imam vremena, tj. ceka me sat dva lezanja u C polozaju sa sisom u djetetovim ustima. I zato sto sam neizmjerno ponosna na svoje dijete. Inace sigurno ne bih.

  17. #17
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Hvala Jurana i Vrijeska, tako cu uciniti

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Gle takve scene sam imala godinama.
    Samo deset godina nespavavanja.pisebnih prehrana,cica u ustima...
    Ne moraš se nikom opravdavati
    Samo ti kažem da su neka djeca suradljuva,neka nisu,nekima treba ograničenje kakvo na tebi je . Kod moje klinke samo fizičko odvajanje. Dečkima praktički kad veliš dosta to znači da je kraj . Kod velikog je i prije jer je on jelo štedljiv u svezi toga

  19. #19
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Velim, nije meni toliki problem niti vremensko ogranicenje. Prije bih mu navila alarm, ali sam bila prisutna, pratila sto radi, upozorila ga pet minuta prije isteka vremena i sve ok.

    Sada ne mogu nadgledati sadrzaj na koji nailazi niti ga mogu necim drugim toliko zabaviti da ne ulazi u sobu i ne budi bebu dok se MM ne vrati.

  20. #20
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Jelena da ti objasnim. Jer cini se da nisi shvatila.
    Zena ima aplikacju koju je platila a ne funkcionira joj.
    Trazi savjet.
    Cini mi se da joj nudis sve sem onoga sto trazi.
    Dakle odgovori joj jel ti app radi ili ne.

  21. #21
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Možda je pitanje da li klinac od sest može služiti i uništiti spo
    Naravno da može

  22. #22
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Navodno je stvar u tome da uredjaj ima neke ugradjene stavke koje same povremeno gase Screentime i ja ih sada moram pronaci i ugasiti. To su stavke kao sto su optimizacija baterije, cistac memorije i sl. Pokusat cu, ako ne uspijem, otkazat cu im placanje. Ima li netko iskustva sa Family Linkom?

  23. #23
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Eset parental control radi na huaweijima na kojima screentime nece.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •