Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Ljetovanje na Kreti

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    514

    Početno Ljetovanje na Kreti

    Pretraživala sam no nisam našla odgovarajuću temu, isprike ako sam je previdjela.

    Ukratko, ima li tko iskustva s ljetovanjem na Kreti s djecom?
    Željeli bi malo vidjeti svijeta, doživjeti nešto novo te razmišljamo o Grčkoj.
    Ima li tko iskustva za putovanje, neke savjete iz prve ruke?
    Unaprijed hvala na savjetima, informacijama.

  2. #2
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Ne na Kreti, ali već godinama dio ljeta provodimo u Grčkoj. Bili smo na Kefaloniji, Samosu, Skiathosu i Skopelosu. Vrijeme divno, prekrasne plaže, odlična hrana...Ima se gdje otići i što vidjeti.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    514

    Početno

    Citiraj MBee prvotno napisa Vidi poruku
    Ne na Kreti, ali već godinama dio ljeta provodimo u Grčkoj...
    MBee, kako putujete ondje, što je najisplativije na kraju?

  4. #4
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sundrops prvotno napisa Vidi poruku
    Pretraživala sam no nisam našla odgovarajuću temu, isprike ako sam je previdjela.

    Ukratko, ima li tko iskustva s ljetovanjem na Kreti s djecom?
    Željeli bi malo vidjeti svijeta, doživjeti nešto novo te razmišljamo o Grčkoj.
    Ima li tko iskustva za putovanje, neke savjete iz prve ruke?
    Unaprijed hvala na savjetima, informacijama.
    Ovdje ima dosta o Grčkoj sa djecom ako imaš FB: https://www.facebook.com/groups/puto...2%3A%22O%22%7D

  5. #5
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Mi putujemo avionom iz Bg organizirano. Tamo iznajmite auto ako hoćete obilaziti plaže po otoku, iako imaju dobro organiziran prijevoz pa možete i lokalnim busevima. Mi uzimamo aranžman preko agencije, a ove godine prvi puta idemo u aprtmane, do sada smo išli u hotele.

  6. #6
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,641

    Početno

    MBee, a koji je razlog, sorry kaj pitam, ak je previše privatno zanemari, kaj idete na grčke otoke a ne naše? Cijena?

    Davno sam provela 2 mjeseca u Grčkoj i obišla jako puno otoka. I prekrasni su mi, al nekako nisam sigurna da bih vodila tam familiju na ljetovanje. A sad si mi baš bacila bubu u uho.

    Iako meni ljetovanje znači naše more

  7. #7
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Ma sasvim slučajno Mi ljetujemo na Murteru, ali prijatelji iz Bg ljetuju u Grčkoj pa svake godine dva tjedna idemo s njima. Jako je puno obitelji s malom djecom, do 13 godine klinci najčešće ne plaćaju smještaj ili nešto sitno. I uzmemo all inclusive pa nema brige oko ničega.

  8. #8
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    Nano ista sam, bila na Kreti s mužem prije djece, bilo nam je super s ekipom, hrana mi je fantastična, al plaže, more meni to nije to.
    Nemam uopće želju ići tamo s obitelji, al kažem bila sam od grčkih otoka jedino na Kreti. Puno više me oduševila priroda, špilje, manastiri i sl.

  9. #9
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    Eh da i ja nisam tip all inclusive jer me ne drži mjesto, previše skitamo okolo i polupansion bi valjda jedva iskoristila

  10. #10
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,641

    Početno

    ja sam baš bila na svim neki fensi otocima - tada nisam znala ni da su fensi _ Zakyntos, Mykonos, Santorini i još par. I predivni su mi,. Al sad kad vidim te gužve, a i kad se sjetim kak je bilo vruće - ne znam. meni plaže nisu bile loše, ja sam pak bila na faksu -bilo mi je ludo zabavno, al nikako se odlučit otići ponovno. I hrana je odlična kako veliš, al neovisno jel to Grčka, Turska, Španjolska, Italija, meni je ljetni GO tu kod nas. Možda bih trebala promijeniti sklop u glavi

  11. #11
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Mom djetetu je recimo bilo fora posjetiti Pitagorino rodno mjesto, mjesto gdje je sniman film Mamma Mia i svašta nešto. Sad kad je starija volimo i vidjeti nešto jer više joj nije fora samo biti na plaži.

  12. #12
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,641

    Početno

    Da, zato i pitam. Moji su sad stariji i sigurno bi im tonu stvari bilo zanimljivo

  13. #13
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    Moji su oduvijek voljeli i razgledati uz klasično ljetovanje plaža-kupanje.

    Nano vjerojatno se može promijeniti sklop u glavi, ali ako moram birati ili-ili (što Mbee ne radi jer ljetuje i na Murteru) meni je uvijek prvi izbor naše more.
    Nikad neću zaboraviti to jedino ljeto kad sam preskočila radi Grčke naše more, strahovitoo mi je nedostajalo do iduće sezone. Kombiniranje mi već dolazi u obzir.

    Probala ja i Azurnu obalu i Atlantik, španjolska, francuska, grčka obala..al hebiga meni to nije to. Previše mi gužve i fale mi oni predivni mirisi Dalmacije

    Na sjeveru Europe sam.more samo gledala nije bilo za kupanje.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 19.06.2019. at 15:13

  14. #14

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    514

    Početno

    Fijuu, koliko javljanja! Hvala vam!
    Cathy, skroz sam se obradovala vidjevši link za neke konkretne informacije no, ne mogu otvoriti, dobivam obavijest da je stranica nedostupna.
    Možeš možda preko privatne poruke me uputit, možda dodati ako se radi o grupi? Hvala unaprijed!

  15. #15

  16. #16
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Meni nije bio pojam ljetovanja nužno povezan s našim morem, ali oduvijek mi je recimo kad netko kaže da ide na more, jedina asocijacija bilo naše more. I promijenio mi se sklop sam od sebe kad sam se preselila u Beograd.

    Sundrops, ja nemam iskustva s djecom pa ti ne vrijedi puno da nešto pišem, ali stvarno je predivno. Vjerujem da je djeci isto zanimljivo jer sam i ja vidjela dosta obitelji po plažama.

  17. #17
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sundrops prvotno napisa Vidi poruku
    Fijuu, koliko javljanja! Hvala vam!
    Cathy, skroz sam se obradovala vidjevši link za neke konkretne informacije no, ne mogu otvoriti, dobivam obavijest da je stranica nedostupna.
    Možeš možda preko privatne poruke me uputit, možda dodati ako se radi o grupi? Hvala unaprijed!
    Imaš pp.

  18. #18
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,300

    Početno

    I ja gledam vec neko vrijeme Grčku i otoke...ne bi preko agencije jer kad sam za vise putovanja gledala preko agencije ispadne puno skuplje nego da sama organiziram. Pratim isto grupe na fb, gledam slike, komentare i preporuke. Karte kupovati za termine utorak, srijeda tad su najjeftinije. Smjestaj i termin biramo kraj 4.ili pocetak 5.mj.kad jos nije sezona krenula

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •